Už jen 4 ks za tuto cenu
As I Am Twist Defining Cream 237ml, Krém na vlasy, Ženy, Suché vlasy, Proti kudrnacení, Lesklý, Vyhlazující, 237 g, Sklenice
293,00 Kč
5 860,00 Kč / 1kg
plus 185,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Loreal Volume Lift Spray Mousse 7x250ml10 919,72 Kč/1l
2 729,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 3x250ml2 230,57 Kč/1l
1 672,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
L'Oréal Professionnel Professionnel Oxydant Creme 6% 3x1000ml347,64 Kč/1l
1 098,93 Kč
-56,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 042,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Alfaparf Yellow Liss Keratinová vyhlazující kúra (BOX)1 119,82 Kč/1kg
447,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

As I Am restore & repair jamaican black ricinor oil water 473 ml./16oz, 473 mililitrů, 1
4 893,38 Kč/1l
1 159,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

As I Am Rosemary Stylingová pěna 237 ml
1 345,99 Kč/1l
319,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

As I Am Smoothing Hair Gel, Gel na vlasy, Ženy, 237 ml, Aqueous (Water, Aqua Purificada, Purified) Extracts: Beta Vulgaris (Beet) Root¹, Aloe Barbadensis..., - Best if applied to clean, damp hair. Use a spray bottle to dampen hair if necessary. - Apply gel...
926,12 Kč/1l
219,49 Kč
Prodejce: medpak_shop

Hydratační krém Doublebutter As I Am Objem: 227 g
1 195,92 Kč/1kg
293,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

Olejová kúra DRY & JUCKENDE 120 ml
5 436,50 Kč/1l
652,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Cantu Moisturizing Curl Activator Cream 355ml, Krém na vlasy, Ženy, Kudrnaté vlasy, 355 ml, Proti kudrnacení, Lesklý, Vyhlazující, 1 kusů
567,13 Kč/1l
201,33 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Cantu TXTR Defining Cream 16oz 473ml
403,81 Kč/1l
191,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

Cantu Avocado Hydrating Curl Activator stylingový krém pro kudrnaté vlasy 355 ml
674,48 Kč/1l
239,44 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Cantu Pomáda na vlasy s bambuckým máslem 113g
1 911,50 Kč/1kg
216,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

Mielle Organics Multi-Vitaminový denní stylingový krém Rosemary Mint
982,54 Kč/1l
235,81 Kč
Prodejce: PolisElectro

Krém na vlasy As I Am Jamaican (227 g)
1 854,63 Kč/1kg
421,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

Cantu Strengthening Biotin-Infused Hair & Scalp Oil olej na vlasy 59 ml
4 751,36 Kč/1l
280,33 Kč
Prodejce: Glamperfeu

As I Am Naturally So Much Moisture Hydrating Lotion 237ml
1 818,10 Kč/1l
430,89 Kč
Prodejce: somnia24

Cantu Shea Butter Define & Shine Custard stylingový krém pro lesk vlnitých a kudrnatých vlasů 340 g
434,62 Kč/1kg
147,77 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Krém pro vlnité vlasy Activilong ActiKids, 300ml
3 080,87 Kč/1kg
924,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

African Pride Shea Miracle Curl Styling Custard 340ml, Krém na vlasy, Unisex, Kudrnaté vlasy, 340 ml, Hydratující, Vyhlazující, Dávkovač
485,29 Kč/1l
165,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
- Typ produktu:
- Krém na vlasy
- Vhodné pro:
- Ženy
- Vhodné pro tyto typy vlasů:
- Suché vlasy
- Efekt přípravku na vlasy:
- Proti kudrnacení, Lesklý, Vyhlazující
- Hlasitost:
- 237 g
- Typ dávkovače:
- Sklenice
- Počet přiložených produtků:
- 1 kusů
- Dílčí ingredience:
- Amlový olej, Ricinový olej, Slunečnicový olej
- Složení:
- Aqueous (Water, Aqua Purificada, Purified) Extracts: Cocos Nucifera (Coconut)¹ and Phyllanthus Emblica (Amla)¹ and Citrus Reticulata (Tangerine)¹ and Beta Vulgaris (Beet) Root¹, Glycerin¹, Acetamide MEA, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil1, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil¹, Triethanolamine, Cocos Nucifera (Coconut) Oil¹, Butyrospermum Parkii (Shea Butter)¹, Carbomer, Phytosterols², Disodium Ethylene Dicocamide PEG-15 Disulfate, Sodium Lauroyl Lactylate, Behenyl Alcohol¹, Glyceryl Stearate, Glyceryl Stearate Citrate, Trideceth-12, TBHQ, Diazolidinyl Urea, Iodopropynyl Butylcarbamate, Potassium Sorbate, Fragrance/Parfum, Limonene.
Pokud vám záleží na vašem zdraví a chcete produkty, které poskytují ochranu a wellness, kupte si Defined Curls Conditioner As I Am TWIST DEFINING a mnoho dalších produktů As I Am za nejlepší ceny!
- Objem: 227 g
- Typ: Dámské vlasy pro péči o pokožku: Složení: Kondicionér Defined Curls
- Vlastnosti: obsahuje: 1. Dlouhé vlasy, 2. Dlouhé vlasy, 3:
- Vegan
- Netestováno na zvířatech
- Pohlaví: Unisex
- Doporučené použití: Kudrnaté vlasy
- Složení:
- Složení: sorban draselný
- Lauroyllaktylát sodný
- Triethanolamin
- Karbomer
- Diazolidinylmočovina
- Vůně (parfém)
- Glyceryl stearát
- Limonen
- Trideceth-12
- Acetamid mea
- Jodopropynyl butylkarbamát
As I Am Twist Defining Cream 8oz.
- Hmotnost
- 50 g
- Objem
- 0.4 l
- Složení
- Webové stránky gt world
- Výrobce
- As I Am
- Kód EAN
- 0858380002073858380002073
- Číslo produktu
- 37337
- Hmotnost
- 50 g
- Objem
- 0.4 l
- Složení
- Webové stránky gt world
- Výrobce
- As I Am
- Kód EAN
- 0858380002073858380002073
- Číslo produktu
- 37337
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Revlon Uniq One All In One 10 v 1 3x 150ml
1 633,18 Kč/1l
734,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Loreal Tecni.Art Web 7x150ml
17 499,53 Kč/1l
2 624,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Mielle Rosemary Mint Čisticí cukrový peeling na vlasovou pokožku, 170 g
1 571,71 Kč/1kg
267,19 Kč
Prodejce: medpak_shop

Red One Red Hair Wax 150ml – Vosk na vlasy Aqua Gel pro silnou fixaci, efekt mokrých vlasů, lesk, vhodné pro krátké vlasy, styl barber shop, pánská styling, produkty pro kadeřníky, pánský styling, dostupné v obchodech Temu a TikTok
1 363,13 Kč/1l
204,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MFETradeShop

Sada na opravu hodinek Pouzdro na profesionální nářadí 147 ks.
416,63 Kč
Prodejce: somnia24

Alfaparf Milano Keratin Therapy GLASS HAIR Gift Set - šampon 250ml + tekuté sklo 250ml + kartáč
1 305,87 Kč/1kg
1 109,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Palmer´s Coconut Oil Formula : 150 g
7 298,80 Kč/1l
876,10 Kč
-146,22 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
729,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Dax Wave & Groom, Vosk na vlasy, Unisex, Kudrnaté vlasy, Rovné vlasy, Dávkovač, Petrolatum, Paraffinum Liquidum, Lanolin, Fragrance (Parfum), Benzyl Benzoate, Coumarin, Geranoil,..., 1 kusů
2 988,59 Kč/1kg
295,87 Kč
Prodejce: somnia24

African Pride Black Castor Miracle Braid, Loc & Twist Gel 227g
841,41 Kč/1kg
191,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

Jamaican, Black Castor Oil, Czarny olej rycynowy, mango i limonka, 118ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
6 212,05 Kč/1kg
1 242,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Fonex gumové stylingové tužidlo na vlasy Bright Max Hold 150 ml
960,00 Kč/1l
144,00 Kč
Prodejce: barberkosmetik

Shea Moisture Coconut & Hibiscus Curl Enhancing Smoothie 12oz - 340g
764,44 Kč/1kg
344,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

Cantu Curling Cream, Krém na vlasy, Unisex, 227 ml, Proti kudrnacení, Tuba, 1 kusů
713,17 Kč/1l
161,89 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Hydratační krém Doublebutter As I Am Objem: 227 g
1 195,92 Kč/1kg
293,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

Yari 100% čistý ricinový olej / olej ze zázračného stromu pro pleť a vlasy
660,00 Kč/1l
165,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

Pěna na vlasy s arganovým olejem Creme of Nature Argan oil, 207 ml
4 725,02 Kč/1l
978,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Schwarzkopf GLUED, Gel na vlasy, Pánské, Všechny vlasy, 150 ml, Tvarovací, Tuba
793,33 Kč/1l
119,00 Kč
Prodejce: SupportGroup

Stylingový gel Shine'n Jam Extra Hold 113,5 g
1 599,91 Kč/1l
175,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Fonex gumové stylingové tužidla na vlasy Hard Finish 150 ml
960,00 Kč/1l
144,00 Kč
Prodejce: barberkosmetik

Skala Hair Treatment 2 v 1 Divino Potinho pro děti 1000 ml
320,89 Kč/1l
320,89 Kč
Prodejce: Parfumtoi

Best Of The sérum na vlasy Bond Builders pro ženy 155 - Olaplex
4 256,92 Kč/1l
1 340,93 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Revlon Uniq One All in One 10v1, 6x150ml
1 578,81 Kč/1l
1 420,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Alfaparf Yellow Liss Keratinová vyhlazující kúra (BOX)
1 119,82 Kč/1kg
447,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Red One Blue Aqua – Stylingový gel-vosk Full Force 150 ml – Stylingový gel-vosk pro silnou fixaci, efekt mokrých vlasů, lesk, vhodné pro krátké vlasy, styl barber shop, pánská kosmetika, styling pro muže, dostupné v obchodech Temu a TikTok
1 363,13 Kč/1kg
204,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MFETradeShop

Red One Violetta Aqua – gel/vosk na vlasy, 150 ml – stylingový produkt s vysokou fixací a lesklým efektem
1 363,13 Kč/1l
204,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MFETradeShop

Cantu Care for Kids Styling Custard 227g
1 359,55 Kč/1l
242,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

Cantu Shea Butter Define & Shine Custard stylingový krém pro lesk vlnitých a kudrnatých vlasů 340 g
434,62 Kč/1kg
147,77 Kč
Prodejce: NutraBestBG

African Pride Moisture Miracle – hydratační a tvarující krém na kudrnaté vlasy s bambuckým máslem a lněným olejem, 12 oz (340 g)
216,00 Kč/1kg
216,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

BaByliss PRO Elipsis 31mm Black BAB3000EPE + Olaplex No.0 Intenzivní tužící kúra na vlasy 155ml + Olaplex Hair Perfector No.3 100ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(613)Počet hodnocení: 613
3 723,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
14 603,65 Kč/1l

Loreal Tecni.Art Web 7x150ml



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
2 624,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
17 499,53 Kč/1l

Loreal Volume Lift Spray Mousse 7x250ml
2 729,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
10 919,72 Kč/1l

Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 3x250ml
1 672,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 230,57 Kč/1l

Revlon Uniq One All in One 10v1, 6x150ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 420,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 578,81 Kč/1l

L'Oréal Professionnel Professionnel Oxydant Creme 6% 3x1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 098,93 Kč
-56,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 042,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
347,64 Kč/1l

Alfaparf Keratin Therapy Lisse Design udržovací šampon 250ml + kondicionér 250ml + maska 500ml
1 189,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 759,72 Kč/1l

Stylingový gel Shine'n Jam Extra Hold 113,5 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
175,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 599,91 Kč/1l

Alfaparf Milano Keratin Therapy Maintenance Kit VITALIZING - šampon 250ml + kondicionér 250ml
944,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 889,86 Kč/1l

Zkušební sada Nioxin System 4 SMALL 340 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
979,93 Kč
-231,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
748,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 872,32 Kč/1kg

Revlon Uniq One All In One 10 v 1 3x 150ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(28)Počet hodnocení: 28
734,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 633,18 Kč/1l

Revlon Uniq One Treatment 150ml + Revlon Uniq One Coconut 10in1 150ml + Revlon Uniq One Lotus 150ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(28)Počet hodnocení: 28
699,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 555,40 Kč/1l

Revlon Uniq One Coconut 10v1 3x150ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
671,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 493,18 Kč/1kg

Revlon Uniq One All in One 10v1 2x 150ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(28)Počet hodnocení: 28
489,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
3 266,20 Kč/1l

Alfaparf Yellow Liss Keratinová vyhlazující kúra (BOX)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
447,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 119,82 Kč/1kg

TREACLEMOON Matný cukrový anděl Geschenkset
754,42 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Oriflame DUOLOGI vlasové tonikum proti vypadávání vlasů 75 ml
657,04 Kč
Prodejce: SuperMerchant
7 064,95 Kč/1kg

auna Pure Ecosilk Vegan Hair Silk 10 ml
632,70 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Oriflame Eleo Ochranný olej na vlasy 50 ml
587,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
11 759,80 Kč/1l

ECARLA kosmetický aplikátor bílý, 60 ml SCZ06B
462,29 Kč
Prodejce: SuperMerchant
7 704,83 Kč/1l