5,0



Na základě 1 hodnocení
Už jen 1 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
PETMEX Vepřová lopatka - pochoutka pro psy - 10289,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
PETMEX - Chipsy z vepřové kůže - 200g273,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Petmex hovězí snack pro psy 200 g995,19 Kč/1kg
208,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Petmex vepřový snack pro psy 200 g187,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Dog pochoutka Beef Stick salami Beef 1ks
2 200,00 Kč/1kg
29,00 Kč
-24%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
22,00 Kč
Prodejce: Eoshop

Vitakraft Treaties Bits Leberwurst 120 g
2 525,75 Kč/1kg
303,09 Kč
Prodejce: somnia24

Vitakraft Beef Stick Rustico, Univerzální, Jakékoli plemeno, Hovězí, 55 g
3 347,45 Kč/1kg
184,11 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Dokas Kaustange mit Hühnerbrustfilet 200g
2 826,50 Kč/1kg
565,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

VITAKRAFT Beef Stick Hypoalergenní krůta s pštros - pamlsky pro psy - 12 g
11 101,67 Kč/1l
133,22 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Vitakraft 2x BeefStick Beef (24 g)
3 878,33 Kč/1kg
116,35 Kč
Prodejce: VISO

Vitakraft dog snack Treaties Minis Salmon & Omega - 8 x 48g
537,32 Kč/1kg
206,33 Kč
Prodejce: M_plus_L

PEDIGREE® RANCHOS™ Masové pochoutky s kuřecím masem, 7 kusů po 70 g
1 330,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Dokas Entenbrust in Stückchen 200 g
2 745,50 Kč/1kg
549,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Dokas Kaustange mit Entenbrust 200g
2 826,30 Kč/1kg
565,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Pochoutka tyčinka s jehněčím 15 g
390,00 Kč/1l
39,00 Kč
Prodejce: STREFA

JosiDog Masové tyčinky hovězí 33g
9 950,91 Kč/1kg
328,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Hovězí tyčinky pro psy 25g
2 166,67 Kč/1kg
65,00 Kč
Prodejce: Bibifood

Jerky Beef Fillets 200g
926,65 Kč/1l
185,33 Kč
Prodejce: VISO

Jerky Beef Fillets 80g
1 607,88 Kč/1l
128,63 Kč
Prodejce: VISO

Psí pamlsek MACED Hovězí a jehněčí tyčinka 500g
515,78 Kč/1kg
257,89 Kč
Prodejce: velmontask
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Hovězí tyčinka Vitakraft® jednoduše rozbuší srdce každého psa! Originální masová tyčinka přesvědčí velké i malé čtyřnohé přátele - svou jedinečnou, pikantní chutí, naprosto lahodnou vůní a extra vysokým obsahem masa. Ideální pro rozmazlování, odměňování nebo jednoduše jako svačinka mezi jídly!
Obzvláště praktické: díky čerstvě uzavřenému balení, které se dá roztrhnout, je Beef Stick® Original ideální na cesty.
S vitamíny
Bez barviv
Bez konzervačních látek
Bez umělých zvýrazňovačů chuti
Doplňkové krmivo pro psy
Složení:
Složení: maso a vedlejší výrobky živočišného původu 93,9 % (z toho 91 % svalovina, hovězí maso 54,5 %, vepřové maso, drůbeží maso), minerální látky, vedlejší výrobky rostlinného původu (bramborový škrob), obiloviny (rýže)
Složení:
Obsah tuku 25,0 % , vlhkost 33,0 % , bílkoviny 30,0 % , hrubý popel 9,0 % , hrubá vláknina 3,0 % ,
Přídatné látky:
Výživové doplňkové látky: 3a672a, vitamin A 5000 m.j. , E671, vitamin D3 500 m.j. ,
AT 4012
Krmný návod:
Jako slaná odměna mezi jídly.
Doporučujeme pro psy s ideální hmotností...
- 2-5 kg: 0,5-1 tyčinka/den
- 5-15 kg: 1-2 tyčinky/den
- 15-25 kg: 2-3 tyčinky/den
- 25-35 kg: 3-4 tyčinky denně
- 35-50 kg: 4-5 tyčinek denně
Jedná se o orientační hodnoty, které se mohou lišit v závislosti na věku, aktivitě a plemeni. Množství krmiva zohledněte v denní krmné dávce a vždy zajistěte dostatek pitné vody.
- Hmotnost
- 600 g
- Obsah vlhkosti
- 33,0 %
- Druh krmiva
- Doplňkové krmivo
- Vhodné druhy zvířat
- pro psy
- Doplňkové látky
- Výživové doplňkové látky: 3a672a, vitamin A 5000 IU , E671, vitamin D3 500 IU ,
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 4008239631121
- Číslo produktu
- 4776202
- Výrobce
- Schvalovací číslo
- AT 4012
- Hmotnost
- 600 g
- Obsah vlhkosti
- 33,0 %
- Druh krmiva
- Doplňkové krmivo
- Vhodné druhy zvířat
- pro psy
- Doplňkové látky
- Výživové doplňkové látky: 3a672a, vitamin A 5000 IU , E671, vitamin D3 500 IU ,
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 4008239631121
- Číslo produktu
- 4776202
- Výrobce
- Schvalovací číslo
- AT 4012
K tomu se hodí také

Vitakraft Beef Stick Original Turkey - 50 x 12g
8 279,68 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FERRAMENTADATEO

Dokas Entenbrust in Streifen 900g
1 351,42 Kč/1kg
1 216,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage

Kočárek pro psy Bicycle Gear - Kočárek pro psy max. 40 kg - Skládací přívěs pro psy s pláštěnkou - Snadná montáž - Modrý
2 979,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MaxiMondo

Pawhut PawHut Dog Trolley - Vozík pro psy - červený/černý
3 758,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AOSOM-DE

Dokas Kaustange mit Hühnerbrustfilet 200g
2 826,50 Kč/1kg
565,30 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Schnaeppchen-Schuppen

Brandson ohřívač s ventilátorem, úsporný, keramický ohřívač s ventilátorem, 2000W, 2 úrovně výkonu, ochrana proti přehřátí, automatické vypnutí, ochrana proti převrácení, oscilace 35°, champagne
1 741,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Ganz-Einfach

Doka's kuřecí prsa v proužcích 900 g
1 148,71 Kč/1kg
1 033,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Dokas Entenbrust in Stückchen 200 g
2 745,50 Kč/1kg
549,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

40 rolí třívrstvého toaletního papíru v balení 3 vrstvy, 40 rolí x 105 listů bílý
314,77 Kč
-114,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
199,78 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Wiltec přívěs na kolo pro psy 220x700x78cm červeno-černý s bezpečnostní otočnou spojkou, nákladní přívěs na kolo se síťkou proti hmyzu a pláštěnkou proti dešti
2 864,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WilTec

Gamepad s klipem na mobil Bezdrátová technologie Bluetooth Ovladač PS4 Xbox Android iOS Windows Mac Smartphone Tablet PC Držák telefonu 400mAh Retoo
387,99 Kč
Prodejce: Retoo

Vyhřívací deka HOTseries 3 nastavení teploty 60 W
1 199,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PlanetHappy

Půdní substrát pro palmy yucca a dracény 5L
10,00 Kč/1l
50,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Měkký bumerang 23cm 2f
228,04 Kč
Prodejce: M_plus_L

TRIXIE 19901, Pes, Výcvikové vodítko, Černá, Páskové, 5 m, 2 cm
151,00 Kč
Prodejce: STREFA

Datlovník kanárský 120-150 cm - Phoenix canariensis - Fénixova palma
557,50 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

AREBOS Skládací ruční vozík se střechou Šedý | se síťkou a vnějšími kapsami
1 898,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ScorpionElektro

GUT&GÜNSTIG 4892137004 GUT&GÜNSTIG Küchenrollen stark klassik 3-lagig, 4 Rollen
109,72 Kč
Prodejce: Katomix

Vitakraft Treaties Bits Leberwurst 120 g
2 525,75 Kč/1kg
303,09 Kč
Prodejce: somnia24

Vložky Gel Sport Heel Spur Ortopedická vložka do bot velikost 43 až 47
250,65 Kč
Prodejce: CoolGadget

Swiffer 5413149750470
4 669,22 Kč/1m²
274,55 Kč
Prodejce: Katomix

Hauck Dryk Duo Raincover, Stříška pro vozík za kolo, Průhledná
971,36 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

PROFI CARE330600 Vyhřívaná podložka PROFI CARE WUB 3060, 700 x 1 500 mm
1 180,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Zametací sada Classic s násadou a otevřenou lopatou
388,00 Kč
Prodejce: Toolandia

Clipper zapalovače 3 ks s náhradními kamínky – Weedness Flintsystem Limited | multifunkční a znovuplnitelné
2 726,50 Kč/1kg
109,06 Kč
Prodejce: die-geschenkidee-org

Relaxdays 10019096, Nerezová ocel, Nerezová ocel, 405 mm, 305 mm, 130 mm, 800 g
712,00 Kč
Prodejce: dekoraciedobytu

Solární pouliční LED světlo se senzorem pohybu solární lampa zahrada světlo dekorativní světlo nástěnná klimatická lampa IP65 vodotěsné Retoo
1 141,20 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Odmašťovač na kuchyně, čistič na mastnotu, 500 ml
914,60 Kč/1l
638,60 Kč
-181,30 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
457,30 Kč
Prodejce: boni-shop

Přístroj Darsonval pro vysokofrekvenční péči o obličej, masážní přístroj na odstranění akné s elektrodou, kosmetické zařízení pro péči o pleť s ultrazvukovou funkcí – značka Retoo
479,99 Kč
Prodejce: Retoo

TRIXIE 35977, Pes, Plyšová hračka, Vícebarevný, Textil, Plyšový, 260 mm
113,00 Kč
Prodejce: STREFA
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 10. ledna 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 0,6 kgPočet kusů 1
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Petstyle Living Twisted Stick s kuřetem



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(14)Počet hodnocení: 14
680,79 Kč
Prodejce: Petstyleliving

Tuftuf | Mini churros – hovězí maso – 100 g – měkké kousky – pamlsek pro psy
48,46 Kč
Prodejce: Bult-Store
484,60 Kč/1l

Psí pamlsky – psí pochoutky – 6x proužky s medvídky s příchutí hovězího masa – 70 g psích pamlsků TufTuf
27,51 Kč
Prodejce: Bult-Store
393,00 Kč/1l

Tuftuf | Mini churros – 100 g – měkké psí sušenky – vepřové maso – krmivo pro psy
48,46 Kč
Prodejce: Bult-Store
484,60 Kč/1l

Psí pamlsky – pamlsky pro výcvik psů – pamlsky pro trenéry s hovězím masem – 120 g pamlsků pro psy TufTuf
76,46 Kč
Prodejce: Bult-Store
637,17 Kč/1l

Krmivo pro psy – pamlsky pro psy – 6x gumové medvídky s příchutí drůbeže – 85 g pamlsků pro psy
27,51 Kč
Prodejce: Bult-Store
323,65 Kč/1l

Bult | Bult Bar – kozí maso – snack s vysokým obsahem bílkovin – zdravé pamlsky pro psy – 75 g
53,33 Kč
Prodejce: Bult-Store
711,07 Kč/1l

Bult | Bar psí pamlsek – 75 g – 30,1 % bílkovin – snadno stravitelná receptura – chobotnice
53,33 Kč
Prodejce: Bult-Store
711,07 Kč/1l

Bult | Bult Bar – krmivo pro psy – 75 g – 40 % bílkovin – 86 % obsahu masa – králičí pamlsek
53,33 Kč
Prodejce: Bult-Store
711,07 Kč/1l

Bult | Bult Bar – pamlsek pro psy – 75 g – vysoký obsah bílkovin 40 % – 86 % obsahu masa – pamlsek z kachního masa
53,33 Kč
Prodejce: Bult-Store
711,07 Kč/1l

Bult | Tasty Strips Superfoods – králík – 300 g – 6 kusů – doplňkové krmivo – masová pochoutka
43,59 Kč
Prodejce: Bult-Store
145,30 Kč/1l

Bult | Tasty Strips hovězí – 300 g – 6 kusů – se superpotravinami – zdravé pamlsky pro psy
43,59 Kč
Prodejce: Bult-Store
145,30 Kč/1l

Bult | Tasty Strips Superfoods – kachna – 300 g – 6 kusů – zdravé pamlsky pro psy – doplňkové krmivo
43,59 Kč
Prodejce: Bult-Store
145,30 Kč/1l

Bult | Masové proužky pro psy – jehněčí maso – 6 × 300 g – bez obilovin – superpotravina
43,59 Kč
Prodejce: Bult-Store
145,30 Kč/1l

PEDIGREE Markies - pamlsky pro psy - 12,5 kg
1 676,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
134,16 Kč/1kg

MACED Psí pamlsek s kostí a parmskou šunkou 330g
772,37 Kč
Prodejce: SuperMerchant

PETMEX Byčí penis 15 cm - pamlsky pro psy - 10 ks
657,04 Kč
Prodejce: SuperMerchant
5 973,09 Kč/1kg

PETMEX Prášky z vepřového masa - pochoutka pro psy - 1 kg
608,35 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Pamlsky pro psy – měkké kuřecí proužky UniQ Pets 500 g
584,01 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Králičí uši s kožešinou 4DOGS - 10 kusů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
535,32 Kč
Prodejce: SuperMerchant