4,9



Na základě 14 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
ARDEX B 12 Betonspachtel 25kg1 431,16 Kč/1kg
35 779,08 Kč
Prodejce: bauschnell

Další informace o reklamě
BAUMIT Nivelliermasse Nivello 50 25kg Ausgleich bis 50mm665,02 Kč/1kg
16 625,52 Kč
Prodejce: bauschnell

Další informace o reklamě
ARDEX P 51 Haft- und Grundierdispersion 5 kg Eimer449,46 Kč/1kg
2 247,29 Kč
Prodejce: bauschnell

Další informace o reklamě
ARDEX F 11 Fassadenspachtel 25 kg86,96 Kč/1kg
2 174,00 Kč
Prodejce: bauschnell

Dewepro 104690
47,08 Kč/1kg
941,62 Kč
Prodejce: MasterBau

KNAUF Rotband Reno Pastöser Renovierungsspachtel 20kg
53,51 Kč/1kg
1 070,19 Kč
Prodejce: bauschnell

ARDEX A 828 READY Flächen- und Fugenspachtel 18kg
75,88 Kč/1kg
1 365,89 Kč
Prodejce: bauschnell

KNAUF UNIFLOTT Gips-Spachtelmasse 5kg
67,90 Kč/1kg
339,52 Kč
Prodejce: bauschnell

ARDEX R 1 Renovierungsspachtel 25kg Sack
77,08 Kč/1kg
1 927,12 Kč
Prodejce: bauschnell

Decotric Decofill interiérová výplň na stěny a stropy 1000g
60,74 Kč/1kg
183,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

PUFAS Instantní tmel 0,400 KG, bílý, 400 g
1 093,67 Kč/1kg
437,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

ARDEX A 828 COMFORT Ultraleichtspachtel á 15 kg
64,97 Kč/1kg
974,62 Kč
Prodejce: bauschnell

Sada hotové vyhlazovací hmoty bílé L+14 - 5 kg + plastový vyhlazovací tmel LEVEL+
43,00 Kč/1kg
215,00 Kč
Prodejce: Izosklep

ARDEX A 950 Flexspachtel grau 25kg - schnelltrocknend und einfach zu verarbeiten
62,26 Kč/1kg
1 556,49 Kč
Prodejce: bauschnell

ARDEX K 39 Microtec Bodenspachtelmasse 25kg
44,74 Kč/1kg
1 118,55 Kč
Prodejce: bauschnell

KNAUF Lup 222 Kalk-Zement-Leichtputz 30kg
10,51 Kč/1kg
315,20 Kč
Prodejce: bauschnell

KNAUF Base Filler Spachtelmasse 20kg
41,44 Kč/1kg
828,77 Kč
Prodejce: bauschnell

KNAUF Rotband Pro Haftputzgips 0,8 mm 30 kg
15,37 Kč/1kg
461,19 Kč
Prodejce: bauschnell

KNAUF Multi-Finish Gips-Spachtelmasse u. Dünnputz 25kg
39,87 Kč/1kg
996,84 Kč
Prodejce: bauschnell

Molto Holz Schnell Spachtel, Pasta
482,85 Kč/1kg
145,13 Kč
-48,56 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
96,57 Kč
Prodejce: Trend-Laden_5
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
ARDEX A 828 stěnová výplň
na sádrovoplastovém základě. K uzavírání spár v sádrokartonových a jiných stavebních deskách.
Vlastnosti výrobku:
- Pro vyrovnávací práce podle stupňů kvality Q1-Q4
- Vytvrzuje plynule v každé tloušťce vrstvy
- Nezatvrdne
- Zůstává bez trhlin
- lze velmi dobře brousit
Oblast použití:
- Vnitřní prostor. Stěny, stropy.
- Vyplňování povrchů stěn a stropů na cementových omítkách, sádrových omítkách a omítkách z režného zdiva.
- Vyplňování trhlin, otvorů, štěrbin a spár v sádrokartonu, sádrovláknitých deskách, prefabrikovaných betonových stropech a pórobetonu
- Hmoždinkování a vkládání konzol pro kování, instalace atd.
- Dosažení povrchových vlastností Q1-Q4* na sádrokartonových a sádrovláknitých deskách
Zpracování:
Na rozmíchání 25 kg ARDEXu A 828 je zapotřebí přibližně 13 litrů vody. Po "době zrání" 1 minuta a opakovaném míchání je vyrovnávací hmota pastovitá a krémovitá a lze ji nanášet cca 30 minut. Vyrovnávací hmota během pracovní doby souvisle tuhne, aniž by se usazovala ve spárách, dírách, trhlinách nebo štěrbinách. Povrch zůstává bez trhlin. Pro vytvoření hladkého povrchu se nanášení vyrovnávací hmoty po utažení buď uhladí, nebo rovnoměrně navlhčí pomocí houbové desky a poté se může cca 15 minut ostře vyrovnávat hladítkem.
V případě pochybností vytvořte zkušební plochy. Pro následné malířské a natěračské práce musí být nanášení vyrovnávací hmoty zcela suché. Základní nátěr pro zpevnění nanášení vyrovnávací hmoty je téměř vždy zbytečný. Aby však nedošlo k nerovnoměrnému zaschnutí následného nátěru, může být nutné tyto plochy nebo celý povrch opatřit základním nátěrem v závislosti na plnivosti a kryvosti barvy. ARDEX A 828 aplikujte při teplotách nad +5 °C. Nízké teploty pracovní dobu prodlužují, vysoké teploty ji zkracují.
Příprava podkladu:
Podklad musí být neklouzavý, suchý, pevný a zbavený prachu, nečistot a jiných separačních látek. Tapety, nepřilnavé nebo slabě přilnavé nátěry a uvolněné omítky musí být odstraněny. Z laků, latexových plastů, latexových barev a podobných hutných podkladů musí být před vyrovnáním odstraněn vosk, olej a mastnota
Upozornění: Při objednávce 14 a více kusů platí přepravní lhůty.
Produktový list
Bezpečnostní list
Dodací forma: 1 x 25 kg pytel
Skladování: Lze skladovat v suchých prostorách po dobu cca 12 měsíců v originálním uzavřeném obalu
.Poměr míchání:
- přibližně 13 litrů vody : 25 kg prášku, což odpovídá
- cca 1 RT vody : 2 RT prášku
Sypná hmotnost: cca 1,0 kg/l
Čerstvá hmotnost malty: cca 1,5 kg/l
Potřeba materiálu: cca 1,0 kg prášku na m² a mm
| Jakostní třída | spotřeba v kg/m² |
| Q1 | 0,3 |
| Q 2 stavba na Q 1 | 0,1 |
| Q 3 budova na Q 2 | 0,2 |
| Q 4, celoplošné vyrovnání na mm | 1,0 |
Doba zpracování (+20 °C): cca 30 min
Nátěrové a lepicí práce: pozaschnutí
Pevnost v tlaku: po 28 dnech cca 9 N/mm²
Pevnost v tahu za ohybu:po 28 dnech cca 5 N/mm ² Pevnost v tahu za ohybu: po 28 dnech cca 5 N/mm² 4 N/mm²
Hodnota pH: cca 8
GISCODE: CP1 - vyrovnávací hmota na bázi síranu vápenatého, není nutné označení
EMICODE: EC 1PLUS - velmi nízké emise
Ardex A828, 25 kg stěnový plnič
Stěnový plnič na bázi sádry a plastu s výhodami rychle působící omítky K uzavírání spár v sádrokartonu a jiných stavebních deskách. Výplňové práce podle stupně kvality Q1- Q4 Pro použití v interiéru. Neopadává a zůstává bez trhlin Oblast použití Vyhlazování a omítání holého zdiva, betonu, pórobetonu, lehkých konstrukcí, izolačních a zateplovacích desek před tapetováním a malířskými pracemi. Vyplňování velkých prohlubní ve stěnách a stropech. Vyplňování trhlin, děr, štěrbin a spár v sádrokartonových a jiných stavebních deskách. Vyplňování povrchů stěn z vápenopískových bloků a vyrovnávacích prvků. Uzavírání spár v prefabrikovaných betonových stropech. Přesouvání sádrokartonových desek. Hmoždinkování a vkládání konzol pro kování, instalace atd.
- Sádrovláknitý podklad
- Výplň stěn s výhodami rychle působící omítky
- K uzavírání spár v sádrokartonových a jiných stavebních deskách.
- Výplňové práce podle stupně kvality Q1- Q4
ARDEX Ardumur A 828 vyrovnávací hmota na spáry 25 kg
- Hmotnost
- 25 kg
- Kód EAN
- 4024705561303
- Číslo produktu
- 56130
- Výrobce
- Ardex
- Hmotnost
- 25 kg
- Kód EAN
- 4024705561303
- Číslo produktu
- 56130
- Výrobce
- Ardex
Žádné signální slovo
P102 Uchovávejte mimo dosah dětí.
Věty o nebezpečnosti
EUH210 Na vyžádání je k o dispozici bezpečnostní list.
K tomu se hodí také

Dewepro 104690
47,08 Kč/1kg
941,62 Kč
Prodejce: MasterBau

Draselné vodní sklo Neředěné 100% 5L Hydroizolace Těsnění Ochrana dřeva LEVEL+01
78,20 Kč/1l
391,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Aga SPORT EXCLUSIVE Trampolína 305 cm Černá + ochranná síť + žebřík
3 999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Aga24

HAAS Haas odvzdušňovací klíč chladiče, stříbrný (1 kus)
161,29 Kč
Prodejce: doenges1903

XMaster úhlová bruska, 21V akumulátorová úhlová bruska s 2x 3000Mah baterií, bezkartáčovým motorem, velkou sadou brusných kotoučů, 1x nabíječka
1 433,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: XMaster

Zvedák desek Wiltec XXL do max. 68 kg, výška 140-350 cm, max. šířka 2,90 m, pomoc při montáži sádrokartonu, obsluha 1 osobou, 3 kola s parkovací brzdou, červený
4 362,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WilTec

AREBOS 3dílná sada pivního stanu, stůl + 2 lavice, skládací, ratanový vzhled černá
2 648,05 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS

Yato YT-5228, 1 kusů
359,82 Kč
Prodejce: baulando

LZQ 20X 5W LED reflektor Zapuštěné bodové stropní světlo 230V 450lm teplá bílá Zapuštěné bodové světlo Zapuštěné svítidlo Zapuštěné stropní světlo
604,19 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: HKGaga

KNAUF UNIFLOTT Gips-Spachtelmasse 5kg
67,90 Kč/1kg
339,52 Kč
Prodejce: bauschnell

Základní nátěr Univerzální základní nátěr 20L Bezrozpouštědlový základní nátěr Pod barvy Tapety Cementové malty Lepidla na obklady LEVEL+04
21,65 Kč/1l
433,00 Kč
Prodejce: Izosklep

BBQ Toro Smaltovaný gulášový kanón s víkem, kotlíkem 17 l a pánví
2 077,79 Kč
Prodejce: CS-Trading

Základní nátěr Univerzální základní nátěr 5L Bezrozpouštědlový základní nátěr Pod barvy Tapety Cementové malty Lepidla na obklady LEVEL+04
22,20 Kč/1l
111,00 Kč
Prodejce: Izosklep

1x Podkladová tapeta Malířské rouno 250g/m² Malířské rouno 15m² Předbarvené
65,11 Kč/1m²
976,69 Kč
Prodejce: Vagoshop

PARKSIDE® Dvojitá rychlonabíječka PDLSG 20 B1
1 812,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

4D laser Nivelační 16 liniový zelený 360º otočný automatický křížový liniový laser (pracovní dosah: 25 m) s 1,5 m 3 výškově nastavitelným stativem
1 369,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PrimePick

Žiletky Gillette Fusion 5, balení 8 kusů
549,00 Kč
Prodejce: Ston-shop

Projektor hvězdné oblohy Planetárium, lampa s projektorem galaxie na strop ložnice, LED projektor hvězdné oblohy pro děti, dárek pro dospělé
836,04 Kč
-18,39 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
817,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Easy-Home

Balkonová elektrárna 1000 W Dvouplášťový solární systém sklo/sklo Připraveno k zapojení WIFI Mini fotovoltaický systém Možnost rozšíření 800 W bez licence, černá barva
11 290,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EveMotionGmbH

7zónová ergonomická matrace 140 × 200, tvrdost H2 / H3, špičková kvalita
2 959,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

Rychlonabíječka s 20W adaptérem Apple + 1m USB C
339,40 Kč
Prodejce: EssentialSolution

KNAUF Maschinenputzgips MP 75 L 30kg
13,78 Kč/1kg
413,42 Kč
Prodejce: bauschnell

KNAUF Rotband Reno Pastöser Renovierungsspachtel 20kg
53,51 Kč/1kg
1 070,19 Kč
Prodejce: bauschnell

KNAUF Rotband Pro Haftputzgips 0,8 mm 30 kg
15,37 Kč/1kg
461,19 Kč
Prodejce: bauschnell

ARDEX A 828 READY Flächen- und Fugenspachtel 18kg
75,88 Kč/1kg
1 365,89 Kč
Prodejce: bauschnell

Makita 197599-5, Baterie, 3 Ah, 18 V, Makita, Černá, 1 kusů
1 089,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Vareonix

Dewepro 00099382
7,45 Kč/1m
559,01 Kč
Prodejce: bauschnell

grillas® podpalovač 10 kg krbový podpalovač dřevitá vlna podpalovač na grilování podpalovač na dřevo podpalovač na oheň
122,03 Kč/1kg
1 220,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DWD-Company

Home Deluxe - Sada koupelnového nábytku - WANGEROOGE bílá - velká - včetně umyvadla a kompletního příslušenství - šířka umyvadla: cca 60 cm I Koupelnový nábytek Umyvadlo Sada koupelnového nábytku
8 046,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je G.
Prodejce: Home-Deluxe-GmbH

Hladké vliesové plátno Normvlies 299-150-6 150 g/m2 bílá 75 m2
26,69 Kč/1m²
4 503,28 Kč
Prodejce: Profhome
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
93% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
93%7% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
7%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 13. února 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Plně spokojen
Velmi dobré - s tímto tmelem v prášku jsem měl dobré zkušenosti již dříve.
Ohodnoceno dne 24. listopadu 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rychlé a naprosto spolehlivé
Se společností Ardex se velmi snadno pracuje!
Ohodnoceno dne 9. září 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
1A
TOP! Není co dodat
Ohodnoceno dne 16. listopadu 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Ardex A 828
Článek velmi dobrý
Ohodnoceno dne 19. září 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rychlé dodání
Všechno šlo skvěle
Ohodnoceno dne 6. března 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Jak je popsáno
Lze dobře zpracovat
Ohodnoceno dne 3. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 30. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

ARDEX B 12 Betonspachtel 25kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
35 779,08 Kč
Prodejce: bauschnell
1 431,16 Kč/1kg

BAUMIT Nivelliermasse Nivello 50 25kg Ausgleich bis 50mm



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
16 625,52 Kč
Prodejce: bauschnell
665,02 Kč/1kg

ARDEX F 11 Fassadenspachtel 5 kg
12 517,24 Kč
Prodejce: bauschnell
2 503,45 Kč/1kg

Systém rychlých sádrových profilových sponek 100 ks.
365,71 Kč
Prodejce: BKTechnik24_de
731,42 Kč/1kg

ARDEX P 51 Haft- und Grundierdispersion 5 kg Eimer
2 247,29 Kč
Prodejce: bauschnell
449,46 Kč/1kg

ARDEX F 11 Fassadenspachtel 25 kg
2 174,00 Kč
Prodejce: bauschnell
86,96 Kč/1kg

ARDEX A 46 Standfester Außenspachtel 25kg
2 164,27 Kč
Prodejce: bauschnell
86,57 Kč/1kg

ARDEX B 10 Beton-Feinspachtel grau 25kg
2 120,18 Kč
Prodejce: bauschnell
84,81 Kč/1kg

ARDEX R 1 Renovierungsspachtel 25kg Sack



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 927,12 Kč
Prodejce: bauschnell
77,08 Kč/1kg

ARDEX A 950 Flexspachtel grau 25kg - schnelltrocknend und einfach zu verarbeiten
1 556,49 Kč
Prodejce: bauschnell
62,26 Kč/1kg

ARDEX A 828 Wandspachtel 25kg



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(14)Počet hodnocení: 14
1 219,33 Kč
Prodejce: bauschnell
48,77 Kč/1kg

Knauf AQUAPANEL SkyLite tmel na spáry a vyrovnávací hmota 15 kg
2 440,66 Kč
Prodejce: MasterBau
162,71 Kč/1kg

Silikonová omítka pro vnější fasády, šedá, 1,5 mm, Premium, 25 kg
2 004,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
74,26 Kč/1kg

KNAUF UNIFLOTT Gips-Spachtelmasse 25kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 240,47 Kč
Prodejce: bauschnell
49,62 Kč/1kg

ARDEX K 39 Microtec Bodenspachtelmasse 25kg
1 118,55 Kč
Prodejce: bauschnell
44,74 Kč/1kg

KNAUF Rotband Reno Pastöser Renovierungsspachtel 20kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 070,19 Kč
Prodejce: bauschnell
53,51 Kč/1kg

Silikonová omítka na fasády, světle béžová, 15 kg
1 464,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
86,18 Kč/1kg

KNAUF Multi-Finish Gips-Spachtelmasse u. Dünnputz 25kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
996,84 Kč
Prodejce: bauschnell
39,87 Kč/1kg

Hnědá mozaiková omítka z umělé pryskyřice, třída 1, mrazuvzdorná, 12,5 kg
1 351,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
96,57 Kč/1kg

Schönox FPL Plus Bodenspachtelmasse 25kg
851,11 Kč
Prodejce: bauschnell
34,04 Kč/1kg