5,0



Na základě 3 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
tubag Trass-Fugenmörtel TFP 25kg25,22 Kč/1kg
630,51 Kč
Prodejce: bauschnell

Další informace o reklamě
Botament RD 2 Reaktivabdichtung 20kg170,72 Kč/1kg
3 414,36 Kč
Prodejce: bauschnell

Další informace o reklamě
vdw 800 Pflasterfugenmörtel 25kg natur84,85 Kč/1kg
2 121,32 Kč
Prodejce: bauschnell

Další informace o reklamě
SAKRET Kontaktschlämme KS grau 25 kg59,35 Kč/1kg
1 483,87 Kč
Prodejce: bauschnell

weber.therm 300 Klebe und Armierungsmörtel grau 30 kg
17,87 Kč/1kg
535,96 Kč
Prodejce: bauschnell

weber.xerm 844 2-K Fliesenkleber 24kg
182,88 Kč/1kg
4 389,02 Kč
Prodejce: bauschnell

SAKRET Steinverguss ZPF Anthrazit 25kg
50,70 Kč/1kg
1 267,56 Kč
Prodejce: bauschnell

Sopro RAM3 Renovierungsmörtel Ausgleichsmörtel 25kg
1 215,89 Kč
Prodejce: bauschnell

ARDEX A 35 Schnellzement 25kg
58,47 Kč/1kg
1 461,81 Kč
Prodejce: bauschnell

SAKRET Steinverguss ZPF Grau 25kg
34,08 Kč/1kg
851,94 Kč
Prodejce: bauschnell

Sopro Racofix 8700 Schnellmontagemörtel 15kg
45,37 Kč/1kg
680,49 Kč
Prodejce: bauschnell

SAKRET Bettungsmörtel-Bindemittel BM-B 25 kg
16,54 Kč/1kg
413,42 Kč
Prodejce: bauschnell

SAKRET Unterstopfmörtel US 2 Quellmörtel 25KG
15,53 Kč/1kg
388,21 Kč
Prodejce: bauschnell

SAKRET Fliesenkleber extra FKe 25kg
19,42 Kč/1kg
485,55 Kč
Prodejce: bauschnell

AKURIT VARIOSTAR weiß 25kg Strukturputz 3 mm
32,85 Kč/1kg
821,23 Kč
Prodejce: bauschnell

PCI Gisogrund 303 Spezial-Haftgrundierung 5 l Eimer
619,79 Kč/1l
3 098,96 Kč
Prodejce: bauschnell

weber.tec 793 Universal Bauharz transparent 3 kg Eimer
62 088,66 Kč
Prodejce: bauschnell

PCI Carrament Natursteinmörtel grau 25kg
42,87 Kč/1kg
1 071,64 Kč
Prodejce: bauschnell

weber.san 160 WTA Vorspritzmörtel naturgrau 30kg
21,87 Kč/1kg
656,18 Kč
Prodejce: bauschnell

PCI Nanolight Fliesenkleber 15 kg
82,67 Kč/1kg
1 239,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TalkPointGmbH
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
weber.therm 370 Lepicí malta speciál 30 kg
Minerální vysoce účinná lepicí malta pro náročné podklady
Oblast použití:
weber.therm 370 je hydraulicky tuhnoucí, vysoce modifikovaná lepicí malta. Lze ji použít k lepení na velmi málo nasákavé podklady, např. živičné hydroizolace nebo hutné betony. Je také vhodná pro lepení keramických obkladů na vnější tepelněizolační kompozitní systémy weber.therm AK 500/BK 500.
Popis výrobku:
weber.therm 370 je továrně vyráběná, minerální suchá malta podle DIN EN 998-1. V případě, že je malta vyrobena z minerálních materiálů, je možné ji použít i pro lepení keramických obkladů.
Barevné odstíny: přírodní šedá
Potřeba vody: cca 6,5 l / 30 kg
Skladování: Materiál lze skladovat až 6 měsíců, pokud je uložen na suchém místě chráněném před vlhkostí.
Příprava podkladu:
- Podklad musí být stabilní, dostatečně suchý a rovný.
- Z podkladu musí být odstraněny nečistoty, prach a volné částice.
- Vyztužující vrstvy musí mít dobu stání nejméně 14 dní.
Kroky zpracování:
- Obsah sáčku protřepejte do nádoby s čistou vodou a rozmíchejte metličkou, aby vznikla pastovitá hmota.
- Po době zrání cca 5 minut znovu důkladně promíchejte.
- V závislosti na počasí lze maltu zpracovávat přibližně 2 hodiny.
Keramické obklady na ETICS:
- Malta se nanáší zubovou stěrkou vhodnou pro keramický obklad.
- Nenanášejte větší množství materiálu, než je možné pokrýt během 10 - 20 minut.
- Zadní strana obkladu se pokryje lepidlem (metoda "buttering and floating" - ozubení 8 mm).
- Keramické obklady se poté pevně zatlačí do maltového lože a lehce se poklepem upevní na místo.
- Dbejte na to, aby byly obklady přilepeny po celé ploše.
pro lepení izolačních desek:
- Izolační desky weber.therm se natírají lepicí maltou ve tvaru rámu a se dvěma nebo třemi svislými pásy.
- Malta musí být rozprostřena tak, aby bylo po přitlačení k podkladu spojeno nejméně 50 % povrchu.
- Lamely z minerální vlny weber.therm se celé natřou lepicí hmotou a ihned přitlačí na podklad.
Bezpečnostní list | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bezpečnostní list | Bezpečnostní list.pdf | |||||
| Revidováno dodavatelem dne | 23.04.2015 | |||||
Bezpečnost práce a skladování | ||||||
| H-věty-GHS | H315 Způsobuje podráždění kůže. H318 Způsobuje vážné poškození očí. H335 Může způsobit podráždění dýchacích cest. | |||||
| P-věty | Viz oddíl 2.2 bezpečnostního listu P101 V případě potřeby lékařské pomoci mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. P102 Uchovávejte mimo dosah dětí. P103 Před použitím si přečtěte etiketu. P280 Používejte ochranné rukavice/ochranný oděv/ochranu očí/ochranu obličeje. P302+P352 PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody/..... P305+P351+P338 PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Opatrně několik minut vyplachujte vodou. Pokud je to možné, vyjměte kontaktní čočky. Pokračujte ve vyplachování. P310 Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ CENTRUM/lékaře/.... P362 Svlékněte kontaminovaný oděv. P501 Odstraňte obsah/kontejner ..... | |||||
| Třídy skladování | 13 Nehořlavé pevné látky | |||||
| Třída ohrožení vodou | 1 - mírně nebezpečná pro vodu | |||||
Nebezpečnost | ||||||
| Signální slovo | Nebezpečí | |||||
| Pigtogramy GHS | GHS07 Nebezpečné pro zdravíGHS05 Žíravý, dráždivý | |||||
Složky | ||||||
| ||||||
- Hmotnost
- 30 kg
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 4011361130851
- Číslo produktu
- 102060
- Výrobce
- sg-weber
- Hmotnost
- 30 kg
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 4011361130851
- Číslo produktu
- 102060
- Výrobce
- sg-weber
K tomu se hodí také

weber.therm 300 Klebe und Armierungsmörtel grau 30 kg
17,87 Kč/1kg
535,96 Kč
Prodejce: bauschnell

weber.tec 934 N Wassersperrputz 25kg
37,03 Kč/1kg
925,87 Kč
Prodejce: bauschnell

KNAUF SM700 Pro Klebemörtel weiß 1,0mm 25kg
34,03 Kč/1kg
850,87 Kč
Prodejce: bauschnell

Plynové a benzínové generátory Generátor energie 2800 LPG generátor E-Start 06290
12 603,81 Kč
Prodejce: Tiptopmaker

Scheppach SG5200D, 3000 W, 230 V, 16 l, Diesel, 1,43 l/h, Elektronický
60 954,68 Kč
Prodejce: Katomix

Regály AREBOS pro vysoké zatížení 180x90x40 cm | 875 kg | 5 polic z MDF | pozinkovaný zásuvný systém
970,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS

De’Longhi Radia S TRRS0920, Olejový elektrický přímotop, Olej, 1,4 m, Vnitřní, Podlaha, Bílá
3 195,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FlatPrime

14 Stück JACKODUR® Wärmedämmung KF 300 Gefiniert GL 1250x600x30 mm
283,24 Kč/1m²
2 974,06 Kč
Prodejce: bauschnell

Průmyslový vysavač Bosch GAS 12-25 PL, 1250 W, objem 25 litrů, pro suché i mokré vysávání, s funkcí automatického čištění
7 431,16 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: QualiFind

SONNI sprchový kout 120 x 200 cm walk in 8 mm NANO skleněný sprchový kout včetně 120 cm stabilizátoru
9 124,99 Kč
-490,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
8 634,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: sonni24

Americká pampová tráva 1 kus P9 20-50 cm Cortaderia selloana Rosea
60,86 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

weber.tec 946 Injektionscreme 600ml Schlauch
1 787,97 Kč/1kg
1 072,78 Kč
Prodejce: bauschnell

EMKE sprchové dveře 90 x 185 cm skládací dveře do niky skládací dveře do niky sprchový kout sprchové křídlové dveře sprchová zástěna čiré sklo 6mm tvrzené bezpečnostní sklo
7 325,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EMKE

Kamna na dřevo a uhlí s troubou Prity FG 14 kw BImSchV II
18 289,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Třída A++ až GProdejce: Jacobwarm

Pojízdný dílenský vozík na nářadí - PAFEN Premium - Box na nářadí na kolečkách 445 x 375 x 755 mm Velmi robustní dílenský vozík odolný proti chemiká
3 510,20 Kč
Prodejce: PAFEN

Pokládání vlnitých trubek v zemi Prázdná trubka Elektrická trubka Země Pomocná trubka 50 mm 50 m
38,80 Kč/1m
1 940,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EBH

Draselné vodní sklo Neředěné 100% 5L Hydroizolace Těsnění Ochrana dřeva LEVEL+01
78,20 Kč/1l
391,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Benzínový generátor s elektrickým startem 9500E Generátor 230V 400V Generátorová souprava 66265
9 555,83 Kč
Prodejce: Tiptopmaker

weber.tec 933 Hohlkehlenspachtel 25KG
61,30 Kč/1kg
1 532,52 Kč
Prodejce: bauschnell

Ergonomická sedmizónová oboustranná matrace XXL I 180 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
4 747,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH

Kanwod KTOTC-1054 Kompletní sada nářadí s 1000 kusy | Sada nářadí na vozíku pro kutily a řemeslníky | do dílny i do domácnosti | včetně klíče, kladiva a dalšího nářadí
1 800,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Robotický vysavač ECOVACS Deebot X1 Turbo, laserové mapování, 5200 mAh, 5000 Pa, černo/stříbrný
14 417,58 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: LVS-Handel

Einhell TC-PG 10/E5, 4 l, Benzín, 1000 W, 63,5 cm³, Synchronní motor, 3000 ot/min
5 725,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

SWAREY S500 Přenosná elektrárna Elektrárna 518Wh/144000mAh Solární generátor Solární generátor Nabíječka baterií Power Bank se 100W solárními panely Solární systémy Solární nabíječka Solární článek Solární box Power Bank
9 516,99 Kč
-536,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
8 980,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SWAREY-Official
![Obrázek produktu pro EASYmaxx síť proti hmyzu do oken s Magic Click | Moskytiéru lze individuálně zkrátit na velikost pro všechna okna do 150 x 130 cm | Snadná instalace pomocí 12 magnetů - bez vrtání a šroubování [černá]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/39b0727b0335ff8bf1dc896318bac01c.webp)
EASYmaxx síť proti hmyzu do oken s Magic Click | Moskytiéru lze individuálně zkrátit na velikost pro všechna okna do 150 x 130 cm | Snadná instalace pomocí 12 magnetů - bez vrtání a šroubování [černá]
194,55 Kč/1m
291,82 Kč
Prodejce: DS_e-Sales_GmbH

Bordura de gradina Nature, caramiziu, 0,15x10 m
111,54 Kč/1m
1 115,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: thetopmark

Hydraulický manévrovací zvedák LEHMANN | nosnost 2500 kg | včetně 2 gumových podložek | výměna pneumatik pro domácnost a dílnu | 80 - 360 mm
999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Peddinghaus Latthammer Xstriker 850 G, 5133090000
1 903,87 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

ProfiCare 331150, 50 Hz, 220 - 240 V
1 790,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ClatronicCZSK

Hliníkový skleník včetně základů 21044, s dvojitými stěnovými panely a světlíkem, 190 x 253 cm
9 691,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Goleto
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 4. února 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělé
Všechno skvělé
Ohodnoceno dne 2. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 10. května 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

PCI Pavifix 1 K Extra Pflasterfugenmörtel 25kg Anthrazit



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
49 432,57 Kč
Prodejce: bauschnell
1 977,30 Kč/1kg

PCI Pavifix 1 K Extra Pflasterfugenmörtel 25kg Beige



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
49 432,57 Kč
Prodejce: bauschnell
1 977,30 Kč/1kg

Fischer 12x vysoce výkonná malta FIS V Plus 360 S / DMS HWK G - 560029
8 026,61 Kč
Prodejce: BKTechnik24_de
741,83 Kč/1kg

Sopro Rapidur M5 SchnellEstrichMörtel 25kg
16 099,69 Kč
Prodejce: bauschnell
643,99 Kč/1kg

POSH asfalt za studena 500 kg asfaltové hmoty 0-8 mm, 20 x 25 kg
13 999,00 Kč
Prodejce: Posh
28,00 Kč/1kg

tubag Trass-Fugenmörtel TFP 25kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
630,51 Kč
Prodejce: bauschnell
25,22 Kč/1kg

POSH Asfalt za studena 250 kg Asfaltová hmota 0-8 mm, 10 x 25 kg
7 055,54 Kč
-555,55 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
6 499,99 Kč
Prodejce: Posh
26,00 Kč/1kg

Botament RD 2 Reaktivabdichtung 20kg



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
3 414,36 Kč
Prodejce: bauschnell
170,72 Kč/1kg

Tradiční Mexický Molcajete (kompaktní / malá velikost) 3 kg
4 577,76 Kč
Prodejce: LaProve
1 525,92 Kč/1kg

SAKRET Pflasterfugenmörtel PF1 Plus FEIN Anthrazit 25kg



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
2 432,64 Kč
Prodejce: bauschnell
97,31 Kč/1kg

SAKRET Pflasterfugenmörtel PF1 Plus FEIN Steingrau 25kg



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
2 433,24 Kč
Prodejce: bauschnell
97,33 Kč/1kg

Izopress Easy – ruční maltařská pumpa, lis na maltu, maltařská pumpa, stříkačka na maltu
3 383,10 Kč
Prodejce: MasterBau
3 383,10 Kč/1kg

Romex ROMPOX® D1 Pflasterfugenmörtel 2K Basalt 25kg
2 584,76 Kč
Prodejce: bauschnell
103,39 Kč/1kg

PCI Durapox Premium Nr. 47 Anthrazit 5 kg Eimer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
2 342,23 Kč
Prodejce: bauschnell
468,45 Kč/1kg

PCI Durapox Premium Nr. 19 Basalt 5 kg Eimer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
2 335,90 Kč
Prodejce: bauschnell
467,18 Kč/1kg

PCI Durapox Premium Nr. 22 Sandgrau 5 kg Eimer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
2 336,57 Kč
Prodejce: bauschnell
467,31 Kč/1kg

vdw 850 plus 2K-Fugenmörtel 25kg selbstverdichtend Basalt



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(10)Počet hodnocení: 10
2 165,46 Kč
Prodejce: bauschnell
86,62 Kč/1kg

vdw 850 plus 2K-Fugenmörtel 25kg selbstverdichtend Steingrau



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(10)Počet hodnocení: 10
2 165,46 Kč
Prodejce: bauschnell
86,62 Kč/1kg

tubag Pflasterfugenmörtel PFF Basalt 25kg Eimer



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(5)Počet hodnocení: 5
2 195,77 Kč
Prodejce: bauschnell
87,83 Kč/1kg

tubag Pflasterfugenmörtel PFF Sand 25kg Eimer



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(5)Počet hodnocení: 5
2 195,77 Kč
Prodejce: bauschnell
87,83 Kč/1kg