5,0



Na základě 3 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
NatuGena LipoVitamine Forte 5000 kapek, 20 ml roztok47 303,50 Kč/1l
946,07 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
QuinoMit Q10 Ubiquinol tekutina, 30 ml roztok61 711,00 Kč/1l
1 851,33 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
CORALCARE 2měsíční balení, 85 g prášku10 191,19 Kč/1kg
1 793,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
Sonnen Drink roztok na podporu acidobazické rovnováhy, 500 ml roztok1 149,16 Kč/1l
574,58 Kč
Prodejce: apohealth

sanostol plus železitá šťáva, 230 ml roztoku
1 321,87 Kč/1l
304,03 Kč
Prodejce: apohealth

Doplněk stravy Herbion Naturals Vitality pro děti - podporuje růst a chuť k jídlu - zmírňuje únavu - 150 ml - pro děti od 1 roku věku
104,16 Kč/1l
374,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Herbion

Sanostol Multi-Vitamin Bears, 60 kapslí Gumoví medvídci
1 983,75 Kč/1kg
238,05 Kč
Prodejce: apohealth

Systém Double Heart Immune Family, 250 ml roztoku
1 043,08 Kč/1l
260,77 Kč
Prodejce: apohealth

Rotbäckchen Mama Iron plus 450 ml
417,24 Kč/1l
187,76 Kč
Prodejce: apohealth

Pediakid 22 Vitamines Sirup 125 ml
3 952,64 Kč/1l
667,52 Kč
-173,44 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
494,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Multivital Kids - 15 přímých tyčinek 225ml
1 273,20 Kč/1l
286,47 Kč
Prodejce: taleoo

Espara Multivitaminový elixír, doplněk stravy, tekutý, 500 ml
993,92 Kč/1l
496,96 Kč
Prodejce: Naturpraeparate_Dieterich

Schoenenberger bezinková šťáva 330 ml roztok
470,27 Kč/1l
155,19 Kč
Prodejce: apohealth

Kozlíková tinktura Hetterich, 50 ml roztoku
2 595,60 Kč/1l
129,78 Kč
Prodejce: apohealth

Velag Pharma Zázvor 500 kapslí, 90 kapslí
4 366,22 Kč/1kg
323,10 Kč
Prodejce: apohealth

Tetesept Bronchosan sirup proti kašli Akut, 117 g roztok
1 075,56 Kč/1kg
249,53 Kč
Prodejce: apohealth

allcura Acerola Capsules, 120 kapslí
2 690,22 Kč/1kg
368,56 Kč
Prodejce: apohealth

Antall roztok na suchý kašel a chrapot, 100 ml roztoku
2 820,40 Kč/1l
282,04 Kč
Prodejce: apohealth

Aspecton imunitní lahvičky bez cukru, 28 ampulí
1 303,73 Kč/1kg
1 212,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: apohealth
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Sanostol Juice 780 ml - Prezentace: Juice - Tematická oblast: Vitamíny, kombinace
- Objem
- 780 ml
- Seznam přísad
- Voda, nikotinamid, slunečnicový olej, retinyl palmitát, citrus aurantium, kyselina citronová, riboflavin, tokoferylacetát, acesulfam, slad, kyselina askorbová, dexpanthenol, polysorbát 80, citrus sinensis, sorbitol, benzoan sodný, citrus paradisi, cholekalciferol, pyridoxin, xanthanová guma, thiamin
- Hmotnost
- 1162 g
- Potravinářský podnik
- Maurer-Pharma GmbH Binger Str. 80 56154 Boppard, Deutschland
- Prodejní název
- sanostol multivitamíny rodinné balení šťáva, 780 ml roztok
- Výrobce
- Sanostol
- Počet kusů
- 780
- Doporučená spotřeba
- Konzumujte podle pokynů na obalu nebo v návodu k použití.
- Číslo produktu
- 02471057
- Kód EAN
- 404302700718404043027007184
- Objem
- 780 ml
- Seznam přísad
- Voda, nikotinamid, slunečnicový olej, retinyl palmitát, citrus aurantium, kyselina citronová, riboflavin, tokoferylacetát, acesulfam, slad, kyselina askorbová, dexpanthenol, polysorbát 80, citrus sinensis, sorbitol, benzoan sodný, citrus paradisi, cholekalciferol, pyridoxin, xanthanová guma, thiamin
- Hmotnost
- 1162 g
- Potravinářský podnik
- Maurer-Pharma GmbH Binger Str. 80 56154 Boppard, Deutschland
- Prodejní název
- sanostol multivitamíny rodinné balení šťáva, 780 ml roztok
- Výrobce
- Sanostol
- Počet kusů
- 780
- Doporučená spotřeba
- Konzumujte podle pokynů na obalu nebo v návodu k použití.
- Číslo produktu
- 02471057
- Kód EAN
- 404302700718404043027007184
Dodatečné informace
K tomu se hodí také

Menzi bramborová polévka s masovými kuličkami a brambory 4200 g
154,21 Kč/1kg
647,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
269,66 Kč/1kg
306,06 Kč
Prodejce: somnia24

Erasco Vestfálský čočkový guláš rafinovaný s octem 800g
150,64 Kč/1kg
120,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

sanostol plus železitá šťáva, 230 ml roztoku
1 321,87 Kč/1l
304,03 Kč
Prodejce: apohealth

Sanostol Plus Iron 460ml
964,33 Kč/1l
443,59 Kč
Prodejce: apohealth

PRITOM P7 PLUS, 7palcová Android tabletová PC, 32 GB interní paměti, operační systém Android 13, čtyřjádrový procesor, displej IPS HD, Wi-Fi, včetně koženého pouzdra (černé barvy)
1 377,07 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PRITOMTech

Weihenstephan 11342 Weihenstephan Milch 3,5 % 12x 1,0 l
110,28 Kč/1l
1 323,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Apple iPhone 17 Pro Max , 17,5 cm (6.9"), 2868 x 1320 px, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Stříbrná
34 637,05 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: Morelenet

Frischli krémový pudink panna cotta 85g
122,67 Kč/1kg
11,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Eckes Edelkirsch nefalšovaný ovocný likér višně 500ml
510,02 Kč/1l
255,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

BREITSAMER HONIG 214175 BREITSAMER HONIG Imkergold flüssig Honig, 120x 20,0 g
475,07 Kč/1kg
1 140,16 Kč
Prodejce: somnia24

Dreistern Bihunsuppe Indonesia Skleněná nudlová polévka s kuřecím masem 780 ml
122,62 Kč/1l
95,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi 5 minutové nudle s terinou ve smetanové omáčce se špenátem 50g
3 836,50 Kč/1kg
230,19 Kč
Prodejce: Store-Germany

Frischli krémový pudink vanilkový 85g
122,67 Kč/1kg
11,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Gebrüder Leimer kostky chleba na knedlíky pro šest kusů 250g
199,56 Kč/1kg
49,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Vložka do polštáře Ozdobná vložka do polštáře TOBY 45x45 cm HOMLA
64,50 Kč
-11%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
57,00 Kč
Prodejce: HelloHomla

Katlenburg borůvkové víno 8,5 %
174,59 Kč/1l
130,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Meica Rindswürstchen 180g
720,33 Kč/1kg
129,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Zimmermann Originální švábská polévka Maultaschen 400ml plechovka
233,89 Kč/1kg
107,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Katlenburg jahodové víno 8,5 %
164,79 Kč/1l
123,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kellogg Company Smacks, Pšeničné vločky, 400 g, Přírodní
343,80 Kč/1kg
137,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
397,32 Kč/1kg
180,78 Kč
Prodejce: Katomix

40 rolí třívrstvého toaletního papíru v balení 3 vrstvy, 40 rolí x 105 listů bílý
314,77 Kč
Prodejce: VISO

Intenso 7501511, Baterie na jedno použití, AAA, Alkalický, 1,5 V, 100 kusů, 1250 mAh
702,10 Kč
Prodejce: somnia24

memo Küchenrolle Recycling Strong & Dry H2171 3lg. 102Bl. 2Rl.
129,13 Kč
Prodejce: taleoo

Maggi 5 Minuten Terrine Spaghetti Bolognese Fertigpackung 62g
905,00 Kč/1kg
54,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Cestovn konvice Navaris o objemu 0,5 litru - 16 x 11 x 17 cm - mal mini konvice s pkonem 1100 W na cesty, kempovn, karavaning nebo na cesty - s
1 541,40 Kč
-1 059,70 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
481,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Brandslandia

Sanostol Multi sirup 300g
388,39 Kč/1kg
265,66 Kč
Prodejce: apohealth

Schnitzer 4587, 320 g, 160 g, 2 kusů, 233 kcal, 975 kJ
154 339,99 Kč/1kg
154,34 Kč
Prodejce: taleoo

Ferrero 60116462 Oříškový nugátový krém nutella 40-balení ve vitríně v kartonu
1 390,10 Kč/1kg
834,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 18. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobrý produkt
Objem 0,46 lHmotnost 1,162 kg
Je velmi velmi dobrý pro děti i dospělé
Ohodnoceno dne 31. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Děkuji
Objem 0,46 lHmotnost 1,09 kg
Děkuji vám
Ohodnoceno dne 14. března 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Objem 0,78 lHmotnost 1,162 kg
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Elevit 1 tablety pro plodnost a těhotenství, 60 tablet



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
944,12 Kč
Prodejce: apohealth
8 582,91 Kč/1kg

Innovall SUD kapsle, 30 kapslí
1 196,58 Kč
Prodejce: apohealth
32 340,00 Kč/1kg

Pure Encapsulations Kolagen Plus 140 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 498,42 Kč
Prodejce: apohealth
7 417,92 Kč/1kg

BactoFlor 10/20 aktivní bakteriální kultury, 100 kapslí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 191,45 Kč
Prodejce: apohealth
14 529,88 Kč/1kg

Grether's Pastilles Blackcurrant bez cukru, 440 g Pastillen



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
839,27 Kč
Prodejce: apohealth
1 509,48 Kč/1kg

SANPROBI IBS (probiotikum) 3 x 20 kapslí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
759,99 Kč
Prodejce: The-Fast-Order
1 519,98 Kč/1l

Dietoll - 180 kapslí (3x 60 kapslí) - balení po 3 kusech



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(11)Počet hodnocení: 11
2 051,00 Kč
Prodejce: IncHealth-Inter
15 192,59 Kč/1kg

Carmol kapky pro zlepšení stavu při nevolnosti, 160 ml roztoku



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
476,34 Kč
Prodejce: apohealth
2 977,13 Kč/1l

Pure Encapsulations Magnesium Magnesiumglycinat kapsle, 180 ks.



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 484,73 Kč
Prodejce: apohealth
6 873,75 Kč/1l

Concentrix, 180 kapslí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
1 574,67 Kč
Prodejce: apohealth
8 896,44 Kč/1kg

Innovall FD kapsle, 60 ks kapslí
984,93 Kč
Prodejce: apohealth
16 415,50 Kč/1kg

spermidineLIFE Original 365+, 60 kapslí



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 486,44 Kč
Prodejce: apohealth
7 432,20 Kč/1kg

Wobenzym imunitní tablety, 240 tablet



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(36)Počet hodnocení: 36
1 991,62 Kč
Prodejce: apohealth
9 220,46 Kč/1kg

ARMOLIPID Cholesterol Heart Clean Cholesterol 60 tablet x4



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(39)Počet hodnocení: 39
1 998,99 Kč
Prodejce: The-Fast-Order
19 989,90 Kč/1l

Viacutan plus vet, 40 kapslí
386,64 Kč
Prodejce: apohealth
7 435,38 Kč/1kg

Orthomol Hair Intense - mikroživiny pro krásné vlasy - s biotinem, mědí a zinkem, 90 denních dávek
2 014,59 Kč
Prodejce: apohealth
9 973,22 Kč/1kg

Doppelherz systém Kolagen 11 000 Curcuma + Zázvor roztok pro normální funkci chrupavek a podporu normálního stavu kostí, 30 lahviček na pití



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
982,00 Kč
Prodejce: apohealth
742,81 Kč/1kg

Dekristolvit D3 2000 I.U. tablety na podporu imunitního systému, 90 tablet



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
308,43 Kč
Prodejce: apohealth
5 819,43 Kč/1kg

Léčivá země - Imutox prášek 380g
262,97 Kč
Prodejce: apohealth
692,03 Kč/1kg