4,5



Na základě 4 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
PCI Pecimor 1K Bitumen-Dickbeschichtung 10 Liter2 486,14 Kč/1l
24 861,40 Kč
Prodejce: bauschnell

Další informace o reklamě
PCI Barraseal Dichtschlämme 25kg993,33 Kč/1kg
24 833,25 Kč
Prodejce: bauschnell

Další informace o reklamě
weber.tec 946 Injektionscreme 10 l1 217,13 Kč/1l
12 171,28 Kč
Prodejce: bauschnell

Další informace o reklamě
Remmers BIT 2K Bitumendickbeschichtung 30l Rissüberbrückend Bitumenabdichtung55,95 Kč/1l
1 678,55 Kč
Prodejce: bauschnell

Tekutá fólie 4 kg Balkonová hydroizolace na dřevo, dlaždice vysoce elastická izolace Level+19
114,00 Kč/1l
342,00 Kč
Prodejce: Izosklep

MEM Bitumen Primer Primer 5l
3 593,32 Kč/1m
898,33 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Voděodolný tmel 300 g – neviditelné utěsnění, rychleschnoucí a přetíratelný, pro koupelny, kuchyně, zahrady a venkovní použití, odolný vůči vysokým teplotám
816,67 Kč/1l
245,00 Kč
Prodejce: GrowExpert

Tekutá fólie pro vnitřní hydroizolaci koupelen 25 kg Level+08
69,25 Kč/1l
1 385,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační sada Těsnicí malta 2K 10kg Základní nátěr 1l Páska B04 10m Rohy LEVEL+SET27
1 166,00 Kč/1l
1 166,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Tekutá fólie exteriér, interiér Hydroizolace balkonů Koupelna 14 kg flexibilní izolace Level+09
91,90 Kč/1l
919,00 Kč
Prodejce: Izosklep

SOUDAL Vodotěsný tmel Wasserstopp Vodotěsná impregnace 0,75 l
676,61 Kč/1l
531,38 Kč
-23,92 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
507,46 Kč
Prodejce: MasterBau

Hydroizolační sada Tekutá fólie 7 kg Těsnicí páska 5mb Základní nátěr Sprcha v koupelně - LEVEL+ SET302
806,00 Kč/1l
806,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Tekutá fólie 1,5 kg Level+08 hydroizolace
113,00 Kč/1l
113,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Utěsnění Wasser Stop Šedá 750 Ml
772,80 Kč/1kg
579,60 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Zpevňovač spár 5 litrů, ochrana a impregnace spár
426,04 Kč/1l
2 130,19 Kč
Prodejce: boni-shop

PCI Pecimor 2K Bitumen Dickbeschichtung 30 Liter
62,44 Kč/1l
1 873,24 Kč
Prodejce: bauschnell

Remmers KIESOL C injekční krém pro hydroizolaci suchých stěn a horizontální izolaci, 550 ml
3 234,73 Kč/1kg
1 779,10 Kč
Prodejce: ARO

Hydroizolační malta terasa balkon bazén 20kg Dichtschlämme 2K SUPER FLEX L+22
169,29 Kč/1l
1 185,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Remmers Multi-Baudicht MB 2K+ Dichtungsschlämme 25kg
142,08 Kč/1kg
3 551,94 Kč
Prodejce: bauschnell

Hydroizolační sada Tekutá fólie 20kg Těsnicí páska 20mb Základní nátěr 5L Rohož 2mb Level+ SET45
494,40 Kč/1l
2 472,00 Kč
Prodejce: Izosklep
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Univerzální těsnící hmota MEM Water-Stop, 1 kg
MEM Water Stop je vysoce kvalitní univerzální těsnicí hmota na bázi SMP technologie (silanem modifikované polymery). Je určena pro použití v interiéru i exteriéru – ideální na opravy plochých střech, komínů, okapů nebo na těsnění vlhkých prostor. Vyniká snadnou aplikací, vysokou přilnavostí a dlouhodobou odolností vůči povětrnostním vlivům.
Vlastnosti
- Vhodné pro přemostění trhlin od 10 mm.
- Použitelné na beton, dřevo, kámen, kov, pískovanou lepenku, polystyren a většinu plastů.
- Nevhodné pro bitumen, PE a PP.
- Bez rozpouštědel, izokyanátů a bitumenu.
- Odolné proti UV záření a dešťové i stříkající vodě.
- Nízké emise dle normy EC 1.
- Spotřeba 2,3–3,1 kg/m² při dvou nátěrech.
- Snadná aplikace válečkem, štětcem nebo štětkou.
Složení
- SMP – silanem modifikované polymery.
- Bez rozpouštědel.
- Bez izokyanátů.
- Bez bitumenu.
- Délka
- 0.11 m
- Hmotnost
- 1000 g
- Objem
- 1 l
- Barva
- Šedá
- Kód EAN
- 4010327502107
- Číslo produktu
- 30822565
- Výrobce
- MEM
- Délka
- 0.11 m
- Hmotnost
- 1000 g
- Objem
- 1 l
- Barva
- Šedá
- Kód EAN
- 4010327502107
- Číslo produktu
- 30822565
- Výrobce
- MEM
Žádné signální slovo
P102 Uchovávejte mimo dosah dětí.
Nevyžadují se žádné údaje
P101 Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.
Věty o nebezpečnosti
Nevyžadují se žádné údaje
K tomu se hodí také

Odizolační rohož DURAL DURABASE CI++ (šířka 100 cm), žlutá, 30 m²
553,18 Kč/1kg
6 085,00 Kč
Prodejce: Uniqstone

SCHOMBURG Aquafin 2K/M-PLUS Flexibilní těsnicí kaše pro hydroizolaci 35 kg šedá A+B
104,95 Kč/1kg
3 673,08 Kč
Prodejce: MasterBau

weber.tec 915 SG 30L Deitermann 1K 2K Bitumen
67,27 Kč/1l
2 018,20 Kč
Prodejce: bauschnell

MAPEI® KERAPOXY Easy Design 2K 3 kg 700 průsvitná epoxidová pryskyřice pro spárování obkladů a dlažeb
573,05 Kč/1kg
1 719,15 Kč
Prodejce: Eoshop

1 kg voděodolného tmelu 1000 g – neviditelné utěsnění, rychleschnoucí a přetírací, do koupelny, kuchyně, na zahradu a do exteriéru, odolný vůči vysokým teplotám
603,73 Kč/1l
603,73 Kč
Prodejce: GrowExpert

Hydroizolační sada Tekutá fólie 20kg Těsnicí páska 20mb Základní nátěr 5L Rohož 2mb Level+ SET45
494,40 Kč/1l
2 472,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Remmers KIESOL C injekční krém pro hydroizolaci suchých stěn a horizontální izolaci, 550 ml
3 234,73 Kč/1kg
1 779,10 Kč
Prodejce: ARO

CERESIT CR 65 Vodotěsný nátěr 25 kg
26,43 Kč/1kg
660,84 Kč
Prodejce: MasterBau

Sopro Designfuge Solitär F20 Pflastergrau 25kg
83,70 Kč/1kg
2 092,54 Kč
Prodejce: bauschnell

Dewepro 314860
43,76 Kč/1kg
875,20 Kč
Prodejce: bauschnell

SAKRET Flexible Dichtungsschlämme FDS 15kg
131,39 Kč/1kg
1 970,87 Kč
Prodejce: bauschnell

Schlüter DITRA 25 D30M Verbundentkopplungsmatte 30,2x0,995m
338,49 Kč/1m
10 222,47 Kč
Prodejce: bauschnell

Sikaflex-521 UV černá 300ml kazeta
380,00 Kč/1l
342,00 Kč
Prodejce: SABTRADE

vdw 850 plus 2K-Fugenmörtel 25kg selbstverdichtend Natur
86,62 Kč/1kg
2 165,46 Kč
Prodejce: bauschnell

PCI Pecimor 2K Bitumen Dickbeschichtung 30 Liter
62,44 Kč/1l
1 873,24 Kč
Prodejce: bauschnell

sada 3 spárovacích tužek šedé barvy, voděodolná spárovací hmota pro obnovu a opravu spár, rychleschnoucí, ideální pro koupelny, kuchyně a WC, H0126
38 909,33 Kč/1l
291,82 Kč
Prodejce: Trendhaus-Hamburg

Zpevňovač spár 5 litrů, ochrana a impregnace spár
426,04 Kč/1l
2 130,19 Kč
Prodejce: boni-shop

Lepidlo na svařování za studena dvousložkové lepidlo na kov plast keramiku extra silné opravné lepidlo 150 °C 2 tuby - GlueStar
1 395,00 Kč/1kg
299,00 Kč
-20,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
279,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Netscroll

Pružný těsnicí nátěr OS925 černý 5 kg
316,42 Kč/1kg
1 582,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Utěsnění Wasser Stop Šedá 750 Ml
772,80 Kč/1kg
579,60 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Tmel, krém na opravu stěn, tmel na opravu stěn
2 490,00 Kč/1l
249,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

INF Šest balení fixů na spáry: Vodotěsný marker pro obnovu dlaždic Bílý
2 728,57 Kč/1m
382,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: INFshop

Bitumenové lepidlo na střešní šindele
1 203,65 Kč/1kg
240,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ManufakturMartinshof

Sada Dryzone Horizontalsperre (18 m) – injekční krém proti vlhkým stěnám a vzlínající vlhkosti – bariéra proti vlhkosti pro zdivo
612,35 Kč/1m
11 022,30 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

MEM Bitumen Primer Primer 5l
3 593,32 Kč/1m
898,33 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

DEKAseal 8936
3 755,61 Kč/1l
1 164,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FTT_Distribution_GmbH

Baufan výplň otvorů a trhlin bílá 350g 101421
1 036,40 Kč/1kg
362,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Sikagard 6220 S - 500ml
644,85 Kč/1kg
212,80 Kč
Prodejce: SABTRADE

Verk 11354 Podložka na řezání a stříhání A5 modrá
345,00 Kč/1kg
69,00 Kč
Prodejce: LED21

ROMEX ROMPOX-ECOFINE Pflasterfugenmörtel 1K beige 12,5kg
103,30 Kč/1kg
1 291,20 Kč
Prodejce: bauschnell
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků



















Hodnocení zákazníků
75% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
75%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%25% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
25%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 12. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobré těsnění
Hmotnost 0,3 kgDélka 0,045 mObjem 0,29 l
protože kvalita je dobrá, objednávám znovu
Ohodnoceno dne 23. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 1 kgDélka 0,11 mObjem 1 l
Ohodnoceno dne 27. června 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 1 kgDélka 0,11 mObjem 1 l
Ohodnoceno dne 20. července 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 1 kgDélka 0,11 mObjem 1 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

PCI Pavifix 1 K Extra Pflasterfugenmörtel 25kg Grau



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
49 165,63 Kč
Prodejce: bauschnell
1 966,63 Kč/1kg

KNAUF Aufbrennsperre gelb 15kg
48 573,19 Kč
Prodejce: bauschnell
3 238,21 Kč/1kg

PCI Pecimor 1K Bitumen-Dickbeschichtung 30 Liter
39 057,55 Kč
Prodejce: bauschnell
1 301,92 Kč/1l

PCI Epoxigrund 390 2K Spezial-Grundierung 1kg
27 231,17 Kč
Prodejce: bauschnell
27 231,17 Kč/1kg

PCI Barraseal Dichtschlämme 25kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
24 833,25 Kč
Prodejce: bauschnell
993,33 Kč/1kg

PCI Pecimor 1K Bitumen-Dickbeschichtung 10 Liter
24 861,40 Kč
Prodejce: bauschnell
2 486,14 Kč/1l

SADA 12 x 550 ml Schomburg Aquafin I380 – horizontální izolace suchých stěn ve sklepě



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
14 861,47 Kč
Prodejce: MasterBau
2 251,74 Kč/1l

Sada SCHOMBURG AQUAFIN-i380 12×550 ml + injekční pistole
14 982,30 Kč
Prodejce: MasterBau
27 240,54 Kč/1l

PCI Pecimor 2K Bitumen Dickbeschichtung 30 Liter



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 873,24 Kč
Prodejce: bauschnell
62,44 Kč/1l

SCHOMBURG AQUAFIN-1K Minerální tmelová hmota pro hydroizolaci stěn a podlah 25 kg, šedá



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 159,92 Kč
Prodejce: MasterBau
1 159 919,94 Kč/1l

Baumit Nivelliermasse Nivello Quattro 25kg
13 601,98 Kč
Prodejce: bauschnell
544,08 Kč/1kg

weber.tec 946 Injektionscreme 10 l



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
12 171,28 Kč
Prodejce: bauschnell
1 217,13 Kč/1l

Remmers BIT 2K Bitumendickbeschichtung 30l Rissüberbrückend Bitumenabdichtung
1 678,55 Kč
Prodejce: bauschnell
55,95 Kč/1l

SCHOMBURG Aquafin i380 injekční krém pro horizontální izolaci, 5 l, bílá



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
9 641,83 Kč
Prodejce: MasterBau
1 928,37 Kč/1l

Sopro AEB 640 Abdichtungsbahn 1x30m Entkopplungsbahn 30m²
9 809,72 Kč
Prodejce: bauschnell
326,99 Kč/1m

SADA 6 x 550 ml Schomburg Aquafin i380 injekční krém pro horizontální izolaci



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
7 370,32 Kč
Prodejce: MasterBau
2 233,43 Kč/1l

Sada 6x SCHOMBURG Aquafin I380 6x550ML + stříkačka Těsnění sklepů Horizontální bariéra
7 853,62 Kč
Prodejce: MasterBau
2 379,88 Kč/1l

Odizolační rohož DURAL DURABASE CI++ (šířka 100 cm), žlutá, 30 m²



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
6 085,00 Kč
Prodejce: Uniqstone
553,18 Kč/1kg

ARDEX P 51 Haft- und Grundierdispersion 20 kg Eimer
6 157,98 Kč
Prodejce: bauschnell
307,90 Kč/1kg

Remmers Dichtungsschlämme MB 1K Rapid 25kg
5 595,54 Kč
Prodejce: bauschnell
223,82 Kč/1kg