5,0



Na základě 11 hodnocení
Počet kusů:
1- 1
- 48
Podobné produkty

Další informace o reklamě
SENSEO Pads Caffè Crema Senseopads 160 nápojů Kávové pody2 565,88 Kč/1kg
3 349,81 Kč
-501,68 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 848,13 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Další informace o reklamě
Senseo Espresso - 10x48 polštářků3 590,00 Kč/1kg
3 590,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AllYouNeed

Další informace o reklamě
SENSEO Pads Milk Range Rozmanité balení 5 druhů Creamy Collection 80 nápojů2 189,96 Kč/1kg
2 369,75 Kč
-354,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 014,76 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Další informace o reklamě
Senseo kapsle typ Cappuccino Baileys, 8 kávových kapslí1 974,62 Kč/1kg
2 136,67 Kč
-320,02 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 816,65 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Senseo Coffee Pods Classic / Classic, intenzivní a plná chuť, káva, 48 podů
1 084,83 Kč/1kg
361,25 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Senseo Milka Choco Pads, čokoládový nápoj, kakaový nápoj, kávové lusky, 8 lusků na 8 porcí, 112 g
1 655,96 Kč/1kg
266,61 Kč
Prodejce: somnia24

SENSEO Pads Classic Senseopads 240 nápojových kávových polštářků XXL balení
1 025,95 Kč/1kg
1 708,20 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Kávové lusky Senseo Extra Strong, Intenzivní a plná chuť, Káva pro kávovary na lusky, 48 lusků
1 224,53 Kč/1kg
479,76 Kč
-71,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
407,77 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Senseo Kávové lusky bez kofeinu, bohatá chuť, intenzivní a vyvážená, káva pro kávovary, 48 lusků
2 314,44 Kč/1kg
906,45 Kč
-135,74 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
770,71 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Vložky Senseo Philips Classic 48 ks.
1 301,95 Kč/1kg
479,76 Kč
-46,21 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
433,55 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Douwe Egberts Senseo Classic, Kávová kapsle, Senseo, 16 kusů
1 125,05 Kč/1kg
124,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Senseo Classic, Kávová kapsle, Senseo, Červená, 36 kusů
1 734,20 Kč/1kg
433,55 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Kávové kapsle Senseo zlaté 250g, aromatická káva, kompatibilní s kávovary Senseo
2 238,88 Kč/1kg
559,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

SENSEO Pads typ Espresso Senseopads silné 5 x 16 kávových podů – 80 nápojů
2 033,51 Kč/1kg
1 327,55 Kč
-198,95 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 128,60 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Senseo Espresso – 48 podů
1 511,07 Kč/1kg
533,10 Kč
-79,78 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
453,32 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Douwe Egberts Cappuccino Choco, Kávová kapsle, Cappuccino, Senseo, 8 kusů
1 275,43 Kč/1kg
117,34 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Kávové lusky Senseo Classic / Classic, intenzivní a plná chuť, káva pro kávovary na lusky, 36 lusků
2 113,08 Kč/1kg
528,27 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

SENSEO GOLD I 48 podů I Mega balení
1 361,32 Kč/1kg
533,10 Kč
-79,78 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
453,32 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Kávové lusky Senseo Caramel, karamelová příchuť, kávové lusky pro kávovary, ochucená káva, 32 lusků
2 041,98 Kč/1kg
533,10 Kč
-79,78 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
453,32 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Senseo Mocca Gourmet: komplexní a jemná směs lehce pražených kávových zrn Arabica s jemnou pěnou.
Výběr kávy Senseo je vždy začátkem něčeho krásného. Vyberte si svou oblíbenou kávu a udělejte krok do světa dobrodružství, kde je kvalita na prvním místě. Inspirujte se plnou, bohatou chutí 50 jemně mletých kávových zrn v každé podložce a váš den bude zářivý pouhým stisknutím tlačítka.
Výrobce / Vyrobeno pro:
JACOBS Douwe Egberts BV, Oosterdoksstraat 80, 1011 DK Amsterdam - Nizozemsko
- Seznam přísad
- mletá pražená káva
- Hmotnost
- 333 g
- Potravinářský podnik
- Jacobs Douwe Egberts - Oosterdoksstraat 80, 1011 DK Amsterdam (NL)
- Prodejní název
- Kávové polštářky
- Výrobce
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 47127
- Kód EAN
- 8711000341360
- Seznam přísad
- mletá pražená káva
- Hmotnost
- 333 g
- Potravinářský podnik
- Jacobs Douwe Egberts - Oosterdoksstraat 80, 1011 DK Amsterdam (NL)
- Prodejní název
- Kávové polštářky
- Výrobce
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 47127
- Kód EAN
- 8711000341360
K tomu se hodí také

Senseo Milka Choco Pads, čokoládový nápoj, kakaový nápoj, kávové lusky, 8 lusků na 8 porcí, 112 g
1 655,96 Kč/1kg
266,61 Kč
Prodejce: somnia24

Senseo Kávové lusky bez kofeinu, bohatá chuť, intenzivní a vyvážená, káva pro kávovary, 48 lusků
2 314,44 Kč/1kg
906,45 Kč
-135,74 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
770,71 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Kávové polštářky Senseo Mild Roast, jemná a sametová chuť, kávové polštářky pro kávovary, 48 polštářků
1 361,32 Kč/1kg
533,10 Kč
-79,78 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
453,32 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Vložky Senseo Philips Classic 48 ks.
1 301,95 Kč/1kg
479,76 Kč
-46,21 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
433,55 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Kávové lusky Senseo Extra Strong, Intenzivní a plná chuť, Káva pro kávovary na lusky, 48 lusků
1 224,53 Kč/1kg
479,76 Kč
-71,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
407,77 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Senseo CSA240/71, Kávovar na kapsle, 0,9 l, Kávová kapsle, 1450 W, Modrá, Šedá
2 452,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FlatPrime

vidaXL Zvýšená postel antracit 160 x 80 x 77 cm Pozinkovaná ocel
1 548,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: thetopmark

Ergonomická sedmizónová matrace ze studené pěny - 160 x 200 cm - výška 15 cm - H2 a H3 - oboustranná matrace s pratelným potahem - vyrobeno v Německu
3 199,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

Douwe Egberts Senseo Classic, Kávová kapsle, Senseo, 16 kusů
1 125,05 Kč/1kg
124,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Roborock F25 ALT multifunkční vysavač na mokro i sucho s 20 000 Pa, kolečky s podporou AI, samočisticí funkcí za vysokých teplot a sušením horkým vzdu
12 097,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WohnWunder
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 6. července 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Lusky Senseo Mild
Dnes objednáno, zítra doručeno, chutná velmi dobře.
Ohodnoceno dne 6. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobrý
Jsme velmi spokojeni
Ohodnoceno dne 29. února 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobré
Velmi dobré
Ohodnoceno dne 7. září 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super produkt
Super!
Ohodnoceno dne 30. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 13. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 19. června 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 13. června 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Caffè Borbone Miscela Rossa, ESE systémové kapsle, 44 mm, 150 kusů, hmotnost 7,2 g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(33)Počet hodnocení: 33
1 182,53 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 094,94 Kč/1kg

Melitta Bistro Kávové polštářky silná jemně pražená káva 100 kusů 700g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(10)Počet hodnocení: 10
594,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
849,64 Kč/1kg

Melitta Bistro Kávové polštářky jemně pražená káva 100 kusů 700g



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(13)Počet hodnocení: 13
561,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
801,87 Kč/1kg

Open Food 4006581020631, 1 kcal, 0,3 g, 0,2 g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(10)Počet hodnocení: 10
284,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 127,74 Kč/1kg

Lavazza Crema E Aroma 18 kávových lusků z nejjemnější pražené kávy 125g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
118,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
950,56 Kč/1kg

Lavazza 7213, Coffee Pods



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
118,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 070,45 Kč/1kg

Senseo Milka ochucený kakaový nápoj 112g 5-pack



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
624,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Cafe Intencion Fuerte silné, jemně ochucené kávové lusky



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
273,09 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 083,69 Kč/1kg

Alberto Espresso polštářky 36 kusů balení s intenzivní příchutí 252g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
246,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
979,56 Kč/1kg

Kávový nápoj 3v1 Instant Mokate Classsic BOX 24ks
748,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Alberto Kaffee-Pads Crema, 36er, 36 kusů
231,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
76,66 Kč/1kg

Douwe Egberts Café Latte, Senseo, 8 kusů



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(11)Počet hodnocení: 11
110,00 Kč
Prodejce: CasteloStore
1 195,65 Kč/1kg

Senseo CAPPUCCINO BAILEYS, Kávová kapsle, Cappuccino, Nepražená, 8 hrnků, 8 kusů, Taška



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
110,00 Kč
Prodejce: CasteloStore
785 714,26 Kč/1kg

Kávové lusky Senseo středně pražená káva Arabica Classic 5 balení 555g
624,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kávové lusky Senseo Dobré ráno Silná a intenzivní káva 5 balení
626,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Darboven Kaffee Alberto Espresso Pads36er, 2er Pack (2 x 252 g)
493,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Senseo kávový pod Cappuccino 4061918 8ks
110,00 Kč
Prodejce: CasteloStore
1 195,65 Kč/1kg

Senseo Milka lusky s příchutí kakaového nápoje 112g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
124,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Senseo 4047046001468, Kávová kapsle, Senseo, 10 kusů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
124,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
999,04 Kč/1kg

Douwe Egberts Senseo Classic, Kávová kapsle, Senseo, 16 kusů



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(9)Počet hodnocení: 9
124,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 125,05 Kč/1kg