4,8



Na základě 6 hodnocení
Už jen 2 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Bublifuková pistole na Bubliny + LED světla, Bubble gun, Bubliny pro děti - vytvoří více než 7000 bublin za minutu, Bublifuky - BUBBLEPUFF Černá69 800,00 Kč/1l
349,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Další informace o reklamě
Labutí mýdlové bubliny 1 ks.7 704,83 Kč/1l
462,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Pustefix Multi-Bubbler Super Bubbles 1/4l1 342,96 Kč/1l
335,74 Kč
Prodejce: M_plus_L

Další informace o reklamě
BUBLI MEGA velké bubliny181,05 Kč
Prodejce: Modadeti

Pustefix Mýdlové bubliny Classic 42ml Happy Birthday - Narozeniny
3 491,50 Kč/1l
139,66 Kč
Prodejce: M_plus_L

1.03 Bubliny LOVE - 48 lahviček s bublinami 4,5 ml / 10 cm - Svatební párty (malé)
57 582,22 Kč/1l
259,12 Kč
Prodejce: Special-trends

MGM Toys 47709, 3 rok/roky, Nevhodné pro děti mladší 3 let
500,00 Kč/1l
30,00 Kč
Prodejce: party-prodej

1 x mýdlové bubliny 60 ml
4 731,17 Kč/1l
297,00 Kč
-13,13 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
283,87 Kč
Prodejce: Denpoli-Venda

Náplňová láhev Pustefix Maxi1000ml
336,59 Kč/1l
336,59 Kč
Prodejce: somnia24

DAM 4869310, Pustefix, 4 rok/roky
6 301,86 Kč/1l
441,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage

Relaxdays 10022528, 1 kusů
3 874,17 Kč/1l
464,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Relaxdays

Náplň do láhve Pustefix XXL Bubbles 1000 ml
357,50 Kč/1l
357,50 Kč
Prodejce: somnia24

Plnicí láhev 2,5 l
228,92 Kč/1l
572,30 Kč
Prodejce: somnia24

EDUPLAY 130291 Mýdlové bubliny s puzzle ve šroubovacím uzávěru, 59 ml (balení po 24 ks)
8 249,90 Kč/1l
824,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PlanetHappy

Venkovní aktivní bublinkový stroj
6 257,46 Kč/1l
738,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: collect-it-de

Tuban TU3603, Průhledná
67,49 Kč/1l
337,47 Kč
Prodejce: BallonImperium_de

Bublifuk Mimoni 60 ml - 1 ks
450,00 Kč/1l
27,00 Kč
Prodejce: party-prodej

Bublifuková hůlka jednorožec 50 ml - cca 26 cm, 1 ze 4 barev
599,80 Kč/1l
29,99 Kč
Prodejce: Sieben-Sachen

Pistole na mýdlové bubliny ve tvaru jednorožce se světlem – bez baterií
3 163,46 Kč/1l
411,25 Kč
Prodejce: Volksfestartikel-Berlin

bublifuk FROZEN - Ledové království 60 ml (8007315591003)
1 612,00 Kč/1l
96,72 Kč
Prodejce: ADI_Global_Store
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Mýdlové bubliny WeddingTree 40 kusů
Naše oslavné mýdlové bubliny, láskyplně zdobené rukojetí ve tvaru srdce, jsou k dispozici v sadě 40 kusů, připravené k použití a snadno se s nimi manipuluje.
Nádherně tvarované, barevné, duhové bubliny dodají kouzelný nádech nejkrásnějšímu dni vašeho života a vytvoří působivé pozadí pro nádherné fotografie.
LÁSKA JE VE VZDUCHU...
Jako dekorace na stůl a dárky nadchnou přátele i rodinu, mladé i starší, mladé i staré... a dodají vaší oslavě nezapomenutelnou atmosféru.
Ať už se jedná o svatbu, narozeniny dětí nebo zlaté výročí svatby, Valentýna nebo křtiny ...
Oslavné bubliny WeddingTree jsou skvělou alternativou k rýži nebo okvětním lístkům růží a skvělým zdrojem zábavy pro vaše oslavy.
UNIVERZÁLNĚ POUŽITELNÉ
Skvělé překvapení jako dárek pro hosty a skvělá zábava pro všechny věkové kategorie. Ideální také jako dekorace na stůl pro vaše oslavy
MEGA SADA
40 x hotová tekutá mýdla v průhledné nádobě (lze znovu naplnit) s uchem ve tvaru srdce. Vše zabaleno v prostorově úsporném a uspořádaném průhledném plastovém stojanu.
ORIGINÁLNÍ
Házení rýže bylo včera (a na mnoha místech je zakázáno)! - Naše mýdlové bubliny nemusíte zametat a neztratí se vám ve vlasech.
- Objem
- 4 ml
- Číslo produktu
- 39-FBA
- Výrobce
- iLP
- Kód EAN
- 4250616000390
- Obsahuje baterie
- Ne
- Objem
- 4 ml
- Číslo produktu
- 39-FBA
- Výrobce
- iLP
- Kód EAN
- 4250616000390
- Obsahuje baterie
- Ne
Bezpečnostní pokyny
Dodatečné informace
K tomu se hodí také

Sada 12 plastových sklenic na šampaňské RD35430
781,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Relaxdays

1.03 Bubliny LOVE - 48 lahviček s bublinami 4,5 ml / 10 cm - Svatební párty (malé)
57 582,22 Kč/1l
259,12 Kč
Prodejce: Special-trends

Balloonify® kanystr s héliem pro 30 balónků
2 057,52 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Minitoys

Dřevěné srdce Svatební kniha hostů s dřevěným znamením Srdce Seznam hostů pro svatební výzdobu Výročí 60 srdcí
737,36 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce

Zahradní solární světlo LED bílé, sada 24 kusů
825,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tectake

Camelion Alkalická baterie AG10 0% rtuť/Hg 10 ks - Baterie - LR 54/V10GA
113,00 Kč
Prodejce: Warehouse

Bublifuk na svatbu 24ks svatební dort
194,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

LUMILED solární pohádková světla venkovní 30x LED 10,6 M solární pohádková světla venkovní světelná koule IP44 teplá bílá 3000K blikající velikonoční žárovky solární řetěz
2 145,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TONMARKE

Hladký šifon, voálová tkanina, bílá, 50 x 150 cm
80,00 Kč/1m²
60,00 Kč
Prodejce: OrientFashion

TULANO Cover 40 | Zábrana na postel 200 cm Zábrana na dětskou postýlku | Skládací | Vhodné pro matraci o výšce 10-28 cm | 18 nastavitelných výšek Boční kapsa
1 079,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: getbigger

Zahradní domek 21051, XL, kůlna na nářadí, 2,77 x 1,91 m, antracitový (InternetovaZahrada)
9 437,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Goleto

Šikmý jedinečný podvazek s mašlí svatební JGA dívčí večírek - modrý
420,03 Kč
Prodejce: Jumada

SodaStream 1132120410, Náplň, Modrá, Růžová, 60 l, SodaStream DUO, Krabice
771,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Oblique Unique Happy Birthday fóliový balónový girlanda v růžovém zlatě Dekorace na narozeninovou oslavu
193,32 Kč
Prodejce: Partygeschenke24

Magnetický držák do auta pro telefon do ventilace Mobilní telefon do auta
177,18 Kč
Prodejce: TR8

Náplňová láhev Pustefix Maxi1000ml
336,59 Kč/1l
336,59 Kč
Prodejce: somnia24

MalTec masážní přístroj na krk, záda, celé tělo, masážní přístroj, shiatsu, masážní pás, zahřívání a vibrace, úleva od bolesti, masážní přístroj na krk a svaly
719,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MALIS

SodaStream 1047200490, Lahev na sycení CO2, Průhledná, 0,6 l, 2 kusů, CE, 205 mm
406,79 Kč
-9,79 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
397,00 Kč
Prodejce: Alky

Skleněná konvice Ecosa s nastavením teploty | 40 °C - 100 °C | 1,8 l | 2200 W | LCD displej | LED osvětlení | Vysoce kvalitní nerezová ocel
722,03 Kč
Prodejce: Enstore

D Vier USB-C HUB Digitální AV multiportový adaptér USB 3.1 Type-C na 1 HDMI 4K USB
199,00 Kč
Prodejce: d_vier

36W stropní světlo LED pro děti Stropní svítidla Dětská ložnice Lampa Cloud Stropní lampa Home 15㎡-30㎡
1 784,64 Kč
-70,67 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 713,97 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: GreatDEshop2021

Malatec 8799 Trezor digitální 230 x 170 x 170 mm černý
622,29 Kč
Prodejce: Eoshop

Profesionální ocelové zahradní nůžky Greenmill Classic
109,10 Kč
-13,30 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
95,80 Kč
Prodejce: BrickBloom

LEGO® Friends 41369 Mia a její dům
3 145,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Capi-cap

INTEY INTYM01 Prémiová podložka na jógu z korku a přírodního kaučuku, protiskluzová gymnastická podložka z TPE Indoor & Outdoor, 100% přírodní, udržitelná a ekologická pro cvičení celého těla pro ženy i muže
631,74 Kč
Prodejce: MUSTBUY-SHOP

sada 12 sklenic na šampaňské
339,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

LED hvězdy měsíce světlo záclona záclona víla světla 8 režimů osvětlení vnitřní dekorace, vícebarevné
674,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: lapamax

Bezdrátová sluchátka Bluetooth 5.0 TWS Bluetooth 5.0 Přenosná nabíjecí sluchátka Přenosné pouzdro Stereo sluchátka s mikrofonem pro Android iPhone Samsung White Retoo
312,75 Kč
Prodejce: TanningParadise

Apple MHL93ZM/A, Obal, Apple, iPhone 12 Pro Max, 17 cm (6.7"), Růžová
415,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Ploonk

sada 120 sklenic na šampaňské Royal 140ml sklenice na šampaňské čirá flétna na šampaňské Prosecco Party
3 265,07 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MamboCat
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků





























Hodnocení zákazníků
83% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
83%17% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
17%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 12. října 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Perfektní
Krásné, nečekaně tam byly ještě přívěsky.
Ohodnoceno dne 2. října 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi krásné a dobře zabalené
Výrobek je velmi krásný
Ohodnoceno dne 21. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 7. července 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 27. června 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 7. července 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

LED pistole na bubliny, výrobník bublin s barevným osvětlením



2,0Průměrné hodnocení: 2,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
449,00 Kč
Prodejce: Mormark
3,45 Kč/1l

Stroj na bubliny s hudbou a světly, ohňostrojová bublinková mašina s 12 otvory



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(11)Počet hodnocení: 11
349,00 Kč
Prodejce: Mormark
1,33 Kč/1l

MalPlay Bubble Machine s 2x tekutou bublinkovou pistolí Bubble Machine pro dětské hračky
499,99 Kč
Prodejce: MALIS
4 999,90 Kč/1l

Bublifuková pistole na Bubliny + LED světla, Bubble gun, Bubliny pro děti - vytvoří více než 7000 bublin za minutu, Bublifuky - BUBBLEPUFF Růžová



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(26)Počet hodnocení: 26
349,00 Kč
Prodejce: Mormark
69 800,00 Kč/1l

Dudu-Osun Black Soap from Africa - Černé mýdlo - mýdlo na obličej - 150g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(23)Počet hodnocení: 23
58,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
393,27 Kč/1kg

Kiddygo, model sběracího vozidla s osvětlením a zvukovými efekty, výška 19,5 cm
521,17 Kč
Prodejce: Bambule

Pistole na bubliny s 69 otvory a LED světly, výrobník bublin pro děti



2,0Průměrné hodnocení: 2,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
449,00 Kč
Prodejce: Mormark
3,45 Kč/1l

Bublifuková pistole na Bubliny + LED světla, Bubble gun, Bubliny pro děti - vytvoří více než 7000 bublin za minutu, Bublifuky - BUBBLEPUFF Černá



3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(17)Počet hodnocení: 17
349,00 Kč
Prodejce: Mormark
69 800,00 Kč/1l

Aga Bublifuková sekačka Double Bubble
430,00 Kč
Prodejce: Dareknaklik
3 644,07 Kč/1l

Automatická bublifuková pistole pro děti - 7000 barevných bublin za sekundu, ideální na zahradu, pláž a párty, včetně bublinkové kapaliny a LED světel - PINKBUBBLEWATER



3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(17)Počet hodnocení: 17
349,99 Kč
Prodejce: Mormark
2 692,23 Kč/1l

Pistole na bubliny s LED světly, výrobník bublin pro děti od 3 let



2,0Průměrné hodnocení: 2,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
340,99 Kč
Prodejce: Mormark
68,20 Kč/1l

LED hudební stroj na bubliny, efekt ohňostroje, opakovaně použitelný



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(11)Počet hodnocení: 11
299,99 Kč
Prodejce: Mormark
1,15 Kč/1l

Dumel 118 ml pistole 20 cm x 9 cm
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Bublifuk MalPlay Bubble Birdie s tekutinou, vnitřní a venkovní bublifuk, růžový
409,99 Kč
Prodejce: MALIS
4 099,90 Kč/1l

Tuban TU3641, Bubble wand



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 437,92 Kč
-49,92 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 388,00 Kč
Prodejce: MATFEL

Pistole na mýdlové bubliny Lolex - 45 cm X 12 cm X 6 cm - Automatická výroba - Svítící mýdlové bubliny
242,72 Kč
Prodejce: Lolex
2 427,20 Kč/1l

Labutí mýdlové bubliny 1 ks.
462,29 Kč
Prodejce: SuperMerchant
7 704,83 Kč/1l

Capybara Mýdlové Bubliny Schematicky 7268
462,29 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Hračka s bublifukem, foukačka bublin, hračka na výrobu bublin, okamžitě vytváří stovky bublin, v interiéru nebo exteriéru - Bubblegun
309,00 Kč
-80,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
229,00 Kč
Prodejce: OnetDigital
458,00 Kč/1l

Bublifuk MalPlay | sekací stroj pro interiér i exteriér | s hudbou | bubliny pro děti od 3 let



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(11)Počet hodnocení: 11
530,99 Kč
Prodejce: MALIS
4 499,92 Kč/1l