4,5



Na základě 10 hodnocení
Už jen 1 ks za tuto cenu
Objem:
5000 mlPodobné produkty
Nejprodávanější




4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(15)Počet hodnocení: 15




3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(26)Počet hodnocení: 26




1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 12% poukaz




3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(17)Počet hodnocení: 17




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(22)Počet hodnocení: 22




4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(7)Počet hodnocení: 7




4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3





4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3





4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(8)Počet hodnocení: 8





4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(9)Počet hodnocení: 9





4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5(8)Počet hodnocení: 8




1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2

Další informace o reklamě
Stroj na bubliny, Opakovaně použitelný stroj na výrobu bublin, Opakovaně použitelný hudební ohňostroj LED, Bublifuky - BUBBLEXPLODER1 030,53 Kč/1l
270,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Další informace o reklamě
Bublifuková pistole na Bubliny + LED světla, Bubble gun, Bubliny pro děti - vytvoří více než 7000 bublin za minutu, Bublifuky - BUBBLEPUFF Růžová69 800,00 Kč/1l
349,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Další informace o reklamě
Tuban TU3641, Bubble wand1 437,92 Kč
-49,92 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 388,00 Kč
Prodejce: MATFEL

Další informace o reklamě
Bublifuková pistole na Bubliny + LED světla, Bubble gun, Bubliny pro děti - vytvoří více než 7000 bublin za minutu, Bublifuky - BUBBLEPUFF Černá69 800,00 Kč/1l
349,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Náplňová láhev Pustefix Maxi1000ml
336,59 Kč/1l
336,59 Kč
Prodejce: somnia24

Náplň do láhve Pustefix XXL Bubbles 1000 ml
358,35 Kč/1l
358,35 Kč
Prodejce: somnia24

Plnicí láhev 2,5 l
218,99 Kč/1l
547,47 Kč
Prodejce: somnia24

Bublifuk WD Cars 300 ml (display 12 ks)
223,77 Kč/1l
67,13 Kč
Prodejce: Nejhracka

Pustefix Multi-Bubbler Super Bubbles 1/4l
1 342,96 Kč/1l
335,74 Kč
Prodejce: M_plus_L

Pustefix XXL-Bubbles
421,94 Kč
Prodejce: M_plus_L

Relaxdays 10042393, 1 kusů
244,45 Kč/1l
488,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Relaxdays

Venkovní aktivní bublinkový stroj
6 270,85 Kč/1l
739,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: collect-it-de

Tuban TU3602, Průhledná
110,40 Kč/1l
110,40 Kč
Prodejce: BallonImperium_de

Simba Toys 107282270, 240 ml, 3 rok/roky, Nevhodné pro děti mladší 3 let
465,67 Kč/1l
111,76 Kč
Prodejce: Bambule

MalPlay Bublifuk Fire Truck Bublifuk | uvnitř i venku | Bublifuková pistole | se světlem a zvukem | Bublifuky pro děti od 3 let
9 003,10 Kč/1l
900,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TONMARKE

Pistole na mýdlové bubliny ve tvaru jednorožce se světlem – bez baterií
3 163,46 Kč/1l
411,25 Kč
Prodejce: Volksfestartikel-Berlin

WeddingTree 40dílná svatební sada bublin v BÍLÉ barvě
270 439,99 Kč/1l
1 081,76 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Tekuté mýdlové bubliny COIL, barevné mýdlové bubliny, mýdlové bubliny na svatby, dětské narozeninové oslavy, letní párty, barevné mýdlové bubliny pro děti i dospělé, pro obří mýdlové bubliny i normální mýdlové bubliny, 5 litrů
86,17 Kč/1l
430,83 Kč
Prodejce: Seleo

alldoro - Bubble Fun Soap Suds, 5litrový plnicí kanystr
194,27 Kč/1l
1 344,00 Kč
-372,63 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
971,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Tekutina do mýdlových bublin polské značky Tuban byla vyrobena v souladu s normou PN EN71, což znamená. normu týkající se bezpečnosti hraček. Proto je zcela bezpečný. Má označení Plyn je produktem nejvyšší kvality a zároveň jedním z nejlevnějších na trhu. Ideální pro výrobníky mýdlových bublin a doplňování všech hraček vyžadujících tekutinu na bubliny. S jeho pomocí lze vytvořit bubliny o průměru přes 2 metry. Hodí se k uzavření do mýdlové bubliny.
Tekutina značky Tuban byla mnohokrát oceněna. Bubliny Tuban se staly hlavním motivem televizní reklamy populární mobilní sítě, také známý výrobce vodky využil našich zkušeností a znalostí při výrobě speciální série lahviček s mýdlovými bublinami pro reklamní účely.
- Barva:
- Průhledná
- Doporučený věk:
- Dětský
- Maximální doporučený věk:
- 3 rok/roky
- Země původu:
- Polsko
- Šířka balení:
- 200 mm
- Hloubka balení:
- 130 mm
- Výška balení:
- 290 mm
- Počet kusů v balení:
- 1 kusů
- EU TSD varování:
- Nevhodné pro děti mladší 36 měsíců, Používejte pouze pod dohledem dospělé osoby
TEKUTÝPRO VELKÉ BUBLINYMYCÍ5 l
V celém umění foukání bublin je nejdůležitější složkou tekutina.
Ta určuje jak kvalitu, tak trvanlivost a velikost vyrobených bublin.
S neskrývanou hrdostí vám představujeme náš stěžejní výrobek.
Účinná kapalina s velmi velkým objemem, nemá obdoby.
Již léta je výroba kapaliny založena na unikátní receptuře,
která v kombinaci s příslušenstvím pro výrobu bublin (obručemi a provázky)
značky TUBANumožňuje vytvářet úžasná bublinová mistrovská díla.
Koneckonců je známo, že čím větší bublina, tím lepší :)
Naši tekutinu mohou používat jak amatérští, tak profesionální bublináři.
Tekutinu můžete použít na zavírání do bubliny nebo na hraní venku.
Můžete ji také použít s bublifuky, meči nebo jako doplněk do malých lahviček.
Kapalinu testovaly tisíce lidí - nejen u nás, ale po celém světě.
A všichni, kteří měli možnost ji vyzkoušet v akci, se bavili stejně dobře.
S naší tekutinou můžete:
- vytvářet velké mýdlové bubliny;
- tvarovat bublinové tunely
- plnit nejrůznější bublinové hračky - pistole, meče nebo generátory;
- provádět bublinové triky;
- vytvořit kouzelnou atmosféru a skvělou zábavu.
Jak se bavit?
1. Nalijte tekutinu na talířek nebo do misky.
2. Ponořte do ní plastovou obruč nebo provázek.
3. Hotovo! Můžete začít své bublinkové dobrodružství.
Bavte se! :)
DŮLEŽITÉ:
Naše tekutina je vyrobena v Polsku. Provedli jsme testy, které potvrzují, že výroba
mýdlových bublin je v souladu s normouPNEN-71 týkající se bezpečnosti hraček.
Věk: 3+
objem: 5 litrů
rozměry: 20 × 29 × 13 cm
Tekutina značky Tuban je vyrobena v souladu s normou PN EN71, tj. bezpečnostní normou pro hračky. Se značkem chemické a bakteriologické bezpečnosti. S touto tekutinou vytvoříte obrovské, střední a malé mýdlové bubliny. Na první pohled vypadá jako normální tekutina, ale ve skutečnosti je to opravdové kouzlo. Obrovské bubliny a příjemná vůně - to je známka výroby tohoto elixíru. Perfektní pro: - pro děti, které si chtějí užívat, - pro děti, které si chtějí užívat: - jak používat' 1/ Nalijte tekutinu do misky nebo kbelíku. 3. To je vše. Můžete začít dobrodružství s bublinami.
Pro tento výrobek platí následující bezpečnostní pokyny
Upozornění: Používejte pod přímým dohledem dospělé osoby
Upozornění: Obsahuje hračky. Doporučuje se dohled dospělé osoby
Díky němu vykouzlíte skutečně kouzelné okamžiky.
Tekutinu lze použít v různých bublifuků, bublifuků apod. S její pomocí můžete vytvářet bubliny i o průměru větším než 2 metry.
Ideální pro:
-velké bubliny
-bublinové tunely
-bublinové triky
Velikost balení 19 x 31 x 12 cm
Hmotnost 5,25 kg
Objem 5 l
Vhodné od 3 let
/p>ZA2842
Náplň do bublifuku 5 l
- Nalijte tekutinu do misky nebo nádoby a pak do ní ponořte provázek.
- Až se mezi provázky objeví plát kapaliny, začnete vytvářet bubliny.
- Můžete se otáčet kolem své osy, vystrčit ruce do vzduchu, nebo pomalu foukat.
- Povolena je jakákoli technika a důležitý je konečný výsledek.
S naší tekutinou můžete
- vytvářet velké mýdlové bubliny
- tvarovat bublinové tunely
- kompletovat nejrůznější bublinové hračky - pistole, meče nebo generátory
- provádět bublinové triky
- vytvářet kouzelnou atmosféru a skvělou zábavu
Tuban - Bubliny - Tekuté mýdlové bubliny - 5litrový kanystr - Mýdlové bubliny - Bubliny - Tekuté mýdlo - Pro malé a velké mýdlové bubliny
- tekutina na bubliny o objemu 5 litrů <?xml:namespace prefix="o" ns="urn:schemas-microsoft-com:office:office" />
- Označení<
- Tekutina Tuban byla vyrobena v souladu s normou PN EN71, tj. normou pro bezpečnost hraček
- Polsku
Popis výrobku
Tekutina na bubliny Tuban je ideální pro výrobu malých i velkých bublin. Než začnete foukat bubliny, jednou lahví zatřepejte. Upozorňujeme, že tekutina může zanechávat skvrny.
POZOR!
Používejte pod dohledem dospělé osoby! Nevhodné pro děti do 3 let! Pití bublinkové tekutiny je přísně zakázáno! Vyvarujte se kontaktu s očima, v opačném případě si oči důkladně vypláchněte studenou vodou! Obal není hračka!
V umění foukání bublin je nejdůležitější složkou kapalina. Na ní závisí trvanlivost a velikost bublin. Velká bublinová kapalina o objemu 5 l zaručuje, že vytvoříte bublinová mistrovská díla! Díky jedinečné receptuře je kapalina velmi účinná a bubliny jen tak neprasknou. V kombinaci s příslušenstvím TUBAN, které lze za samostatně, nabízí tekutina obrovské možnosti zábavy. Můžete s ní vytvářet velké mýdlové bubliny, tvarovat bublinové tunely, kompletovat nejrůznější bublinové hračky, provádět bublinové triky, zavřít se do obrovské bubliny nebo vytvořit kouzelnou atmosféru na večírku s bublinami vznášejícími se ve vzduchu. Tento druh hry poskytuje dětem pohyb, emoční uvolnění a umožňuje jim procvičovat koordinaci. Věděli jste, že bubliny mohou mít na naše děti velmi blahodárný vliv? Mezi mnoha výhodami je několik, které stojí za to mít na paměti: - poskytují skvělou zábavu pro celou rodinu; - hra s nimi podporuje fyzickou aktivitu na čerstvém vzduchu; - skákání bublin se speciálními rukavicemi pomáhá cvičit přesnost a preciznost; - bubliny mohou zpestřit každou narozeninovou oslavu nebo firemní akci; - lze je provozovat v létě i v zimě; - běhání a praskání bublin pomáhá dětem odbourávat stres a snižovat agresivitu v problémových situacích; - při foukání mýdlových bublin si batolata procvičují plíce; - hraní s bublinami lze využít jako součást fyzikálních pokusů; - tanec mezi padajícími bublinami je skvělý nápad a způsob relaxace.....
- Hmotnost
- 5.1 kg
- Výrobce
- Tuban
- Kód EAN
- 5907731336031
- Číslo produktu
- TU3603
- Objem
- 5000 ml
- Barva
- BíláZlatá
- Doporučený věk
- 3–99 let
- Obsahuje baterie
- Ne
- Počet kusů
- 1
- Hmotnost
- 5.1 kg
- Výrobce
- Tuban
- Kód EAN
- 5907731336031
- Číslo produktu
- TU3603
- Objem
- 5000 ml
- Barva
- BíláZlatá
- Doporučený věk
- 3–99 let
- Obsahuje baterie
- Ne
- Počet kusů
- 1
Bezpečnostní pokyny
Dodatečné informace
K tomu se hodí také

Náplňová láhev Pustefix Maxi1000ml
336,59 Kč/1l
336,59 Kč
Prodejce: somnia24

SES Creative Standing in a mega bubble, 750 ml, 5 rok/roky, Nevhodné pro děti mladší 3 let
717,27 Kč
Prodejce: egenta-shop

Plnicí láhev 2,5 l
218,99 Kč/1l
547,47 Kč
Prodejce: somnia24

Náplň do láhve Pustefix XXL Bubbles 1000 ml
358,35 Kč/1l
358,35 Kč
Prodejce: somnia24

Bublifuková pistole na Bubliny + LED světla, Bubble gun, Bubliny pro děti - vytvoří více než 7000 bublin za minutu, Bublifuky - BUBBLEPUFF Černá
69 800,00 Kč/1l
349,00 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Mormark

Stroj na bubliny, Opakovaně použitelný stroj na výrobu bublin, Opakovaně použitelný hudební ohňostroj LED, Bublifuky - BUBBLEXPLODER
1 030,53 Kč/1l
270,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Pustefix XXL-Bubbles
421,94 Kč
Prodejce: M_plus_L

Balloonify® kanystr s héliem pro 30 balónků
2 057,52 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Minitoys

Voděodolný chránič matrace 70 x 140 - bezpečná ochrana matrace
809,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

Sada dětského nábytku: stůl + 2 židle, barva bílá, Kesper
1 233,14 Kč
Prodejce: EDAXO_cz

ProfiCare PC-AKS 3034, Suché a mokré, Filtrování, Bezsáčkové, Antracit, Modrá, Nabíjecí, Baterie
1 190,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ClatronicCZSK

FISCHER 85898 FISCHER řetězový zámek na kolo, délka: 900 mm, černý
688,60 Kč
-173,05 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
515,55 Kč
Prodejce: TR8

Kärcher RM 519, Čistič koberců, Tekutina, Koberec, Na koberce, 1000 ml, 1 kg, 99 mm
335,59 Kč/1l
335,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Solární světla zahrada 8 kusů LED solární svítilny zahradní svítilny s realistickým efektem plamene IP65 solární lampy pro venkovní zahradu Retoo
534,99 Kč
Prodejce: Retoo

Puzzle-podložka 86-dílná – certifikát SÜD GS
727,00 Kč
Prodejce: Jurhan

MISIOO Míčky do koupele - Vícebarevné míčky do koupele - Míčky Ø 6 cm - Plastové míčky ze 100% LDPE - Dětská hračka - 100 kusů - Mix
364,61 Kč
Prodejce: MISIOO

Outtec® Elektronický šipkový terč, šipkový automat, šipkový terč s LED obrazovkou - 31 her 285 variant pro 1-8 hráčů, včetně 6 šipek a 12 hrotů
767,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Nodium-Group

Tuban TU3641, Bubble wand
1 437,92 Kč
-49,92 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 388,00 Kč
Prodejce: MATFEL

SodaStream 1047200490, Lahev na sycení CO2, Průhledná, 0,6 l, 2 kusů, CE, 205 mm
406,79 Kč
-9,79 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
397,00 Kč
Prodejce: Alky

Sada kulmy 5 v 1 se 3 hlavněmi, kulma na velké lokny Kulmy Nastavitelná teplota Kulma s vlnovcem Keramický povlak Curl
1 279,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BorlinGmbH

Strážce dveří 0-180 cm Strážce dveří pro psy Strážce dětských schodů, zatahovací, černý
988,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Yanwin

Vysoušeč vlasů Fén 800W Vysoušeč vlasů se stylingovými tryskami a difuzérem Styling Rychlosti větru Úrovně teploty Režim studeného vzduchu Retoo
335,99 Kč
Prodejce: Retoo

Bublifuková pistole na Bubliny + LED světla, Bubble gun, Bubliny pro děti - vytvoří více než 7000 bublin za minutu, Bublifuky - BUBBLEPUFF Růžová
69 800,00 Kč/1l
349,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

BeamZ 160.582, Kapalina připravená k použití, 5000 ml, Žlutá, Dóza
229,84 Kč/1l
1 149,20 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Jazwares - Pokemon Christmas Advent Calendar
1 437,00 Kč
Prodejce: Magule-cz

Sada pumpy na míče - Vzduchová pumpa s jehlou a hadicí - Pumpa na míče pro fotbal, basketbal, volejbal
133,88 Kč
Prodejce: MeteorSport

Ergonomická matracová podložka – podložka z studené pěny – matracová podložka 120 × 200
1 649,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
80% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
80%10% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
10%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%10% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
10%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 11. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobrý produkt
Výrobek je velmi dobrý pro velké bubliny. Má také příjemnou vůni. Dobře drží
Ohodnoceno dne 24. června 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Jednoduše top
Skvělé bubliny zůstávají dlouho ve vzduchu objednali jsme to pro naši kočku má s tím spoustu zábavy a není to příliš tekuté koupila bych to znovu
Ohodnoceno dne 3. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše bylo v pořádku
Článek je velmi dobrý a bubliny jsou velmi krásné
Ohodnoceno dne 13. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobře, funguje to
Kalcit
Ohodnoceno dne 17. srpna 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Zázrak mýdlových bublin
Vytváří super mýdlové bubliny
Ohodnoceno dne 25. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 6. dubna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 23. dubna 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

LED pistole na bubliny, výrobník bublin s barevným osvětlením



2,0Průměrné hodnocení: 2,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
449,00 Kč
Prodejce: Mormark
3,45 Kč/1l

Stroj na bubliny s hudbou a světly, ohňostrojová bublinková mašina s 12 otvory



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(11)Počet hodnocení: 11
349,00 Kč
Prodejce: Mormark
1,33 Kč/1l

MalPlay Bubble Machine s 2x tekutou bublinkovou pistolí Bubble Machine pro dětské hračky
499,99 Kč
Prodejce: MALIS
4 999,90 Kč/1l

Bublifuková pistole na Bubliny + LED světla, Bubble gun, Bubliny pro děti - vytvoří více než 7000 bublin za minutu, Bublifuky - BUBBLEPUFF Růžová



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(26)Počet hodnocení: 26
349,00 Kč
Prodejce: Mormark
69 800,00 Kč/1l

Dudu-Osun Black Soap from Africa - Černé mýdlo - mýdlo na obličej - 150g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(23)Počet hodnocení: 23
58,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
393,27 Kč/1kg

Kiddygo, model sběracího vozidla s osvětlením a zvukovými efekty, výška 19,5 cm
521,17 Kč
Prodejce: Bambule

Pistole na bubliny s 69 otvory a LED světly, výrobník bublin pro děti



2,0Průměrné hodnocení: 2,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
449,00 Kč
Prodejce: Mormark
3,45 Kč/1l

Bublifuková pistole na Bubliny + LED světla, Bubble gun, Bubliny pro děti - vytvoří více než 7000 bublin za minutu, Bublifuky - BUBBLEPUFF Černá



3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(17)Počet hodnocení: 17
349,00 Kč
Prodejce: Mormark
69 800,00 Kč/1l

Aga Bublifuková sekačka Double Bubble
430,00 Kč
Prodejce: Dareknaklik
3 644,07 Kč/1l

Automatická bublifuková pistole pro děti - 7000 barevných bublin za sekundu, ideální na zahradu, pláž a párty, včetně bublinkové kapaliny a LED světel - PINKBUBBLEWATER



3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(17)Počet hodnocení: 17
349,99 Kč
Prodejce: Mormark
2 692,23 Kč/1l

Pistole na bubliny s LED světly, výrobník bublin pro děti od 3 let



2,0Průměrné hodnocení: 2,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
340,99 Kč
Prodejce: Mormark
68,20 Kč/1l

LED hudební stroj na bubliny, efekt ohňostroje, opakovaně použitelný



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(11)Počet hodnocení: 11
299,99 Kč
Prodejce: Mormark
1,15 Kč/1l

Dumel 118 ml pistole 20 cm x 9 cm
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Bublifuk MalPlay Bubble Birdie s tekutinou, vnitřní a venkovní bublifuk, růžový
409,99 Kč
Prodejce: MALIS
4 099,90 Kč/1l

Tuban TU3641, Bubble wand



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 437,92 Kč
-49,92 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 388,00 Kč
Prodejce: MATFEL

Pistole na mýdlové bubliny Lolex - 45 cm X 12 cm X 6 cm - Automatická výroba - Svítící mýdlové bubliny
242,72 Kč
Prodejce: Lolex
2 427,20 Kč/1l

Labutí mýdlové bubliny 1 ks.
462,29 Kč
Prodejce: SuperMerchant
7 704,83 Kč/1l

Capybara Mýdlové Bubliny Schematicky 7268
462,29 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Hračka s bublifukem, foukačka bublin, hračka na výrobu bublin, okamžitě vytváří stovky bublin, v interiéru nebo exteriéru - Bubblegun
309,00 Kč
-80,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
229,00 Kč
Prodejce: OnetDigital
458,00 Kč/1l

Bublifuk MalPlay | sekací stroj pro interiér i exteriér | s hudbou | bubliny pro děti od 3 let



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(11)Počet hodnocení: 11
530,99 Kč
Prodejce: MALIS
4 499,92 Kč/1l