4,9



Na základě 14 hodnocení
Už jen 5 ks za tuto cenu
Podobné produkty
Nejprodávanější




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(13)Počet hodnocení: 13




1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1










4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2


5% od 2 ks





Další informace o reklamě
ROMEX ROMPOX® Fugensand NP 25kg Sand-Steingrau58,40 Kč/1kg
1 459,90 Kč
Prodejce: bauschnell

Další informace o reklamě
Basalt Einkehrsand 0,02-2,2 mm 25 kg – Hochwertiges Fugenmaterial für Pflasterflächen189,26 Kč/1kg
4 731,47 Kč
Prodejce: bauschnell

Další informace o reklamě
KAMENNÝ EKOLOGICKÝ PÍSEK 1-20 mm šedý 25 kg 25kg44,74 Kč/1kg
1 118,55 Kč
Prodejce: bauschnell

Stones EASY Einkehrfugensand Unkrauthemmend 1-5mm 20kg Anthrazit
19,35 Kč/1kg
387,09 Kč
Prodejce: bauschnell

Písek AQUA EXCELLENT říční 8-16 mm 3 kg
28,67 Kč/1kg
86,00 Kč
Prodejce: STREFA

ICA Magig Sand, černá, 1 mm, 5 kg
208,88 Kč/1kg
1 044,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Dehner Aqua akvarijní písek, zrnitost 0,8–1,6 mm, 3 x 5 kg (15 kg), bílý
59,89 Kč/1kg
898,33 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

ICA GD31, štěrk, 100% přírodní
752,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

FluvalStratum / vulkanické dno, obsah: 4 kg
216,78 Kč/1kg
867,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Den Braven Den Braven - Stavební omítka, pytel, 20 kg, bílá
18,88 Kč/1kg
422,29 Kč
-44,66 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
377,63 Kč
Prodejce: VISO

Písek pro spárování dlažebních kostek 0-2 mm grafit 20 kg - čedič
17,17 Kč/1kg
309,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Písek na hraní Gardenlux 20 kg
31,62 Kč/1kg
754,25 Kč
-121,85 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
632,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Seachem Fluorit, substrát pro akvária, 3,5 kg
173,20 Kč/1kg
606,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Getrockneter Quarzsand 25Kg 0,5-1,0Mm - Ap 45365
427,28 Kč
-119,82 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
307,46 Kč
Prodejce: Katomix

Regenerační olej na formovací písek, hmotnost: 500 g
1 049,80 Kč/1kg
524,90 Kč
Prodejce: Zinn-Giesserei-Goehler

GEORPLAST GC25: Drcený kámen v klasických barvách
533,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

GEORPLAST GC20: Drcený kámen v klasických barvách
557,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Substrát Seachem Fluorit Onyx, písek, 3,5 kg (67135030)
319,27 Kč/1kg
1 117,43 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Prima Rasensand getr. 0,3-1,6mm 25 kg Papiersack - für perfekte Rasenpflege
6,10 Kč/1kg
152,48 Kč
Prodejce: bauschnell

Croci ptačí písek s granulací, 5 kg
92,02 Kč/1kg
460,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
STONES ECO JOINT SAND Patio Slabs Plus
je ekologický, samotvrdnoucí spárovací materiál stabilizovaný minerálním pojivem na rostlinné bázi pro vodopropustné spárovací systémy v nevázaném podkladu.
Díky svému složení je obzvláště vhodný pro spárování terasových desek od hloubky spáry pouhé 2 cm.
Některé keramické terasové desky mají při pokládce do štěrkového lože tendenci se "naklánět" a "bloudit", a to z důvodu jejich nízké hmotnosti a formátu (např. při dlouhých, úzkých formátech nebo nepřesném položení a usazení štěrkového lože). Desky se mohou posouvat (pohybovat) v důsledku používání a teplotních výkyvů způsobených povětrnostními vlivy.
Upozorňujeme, že ve výše uvedeném případě může být nutné spárování provést znovu a že se nejedná o vadu spárovacího materiálu.
Náš spárovací materiál je vhodný pouze pro spárování vhodných a pevných kamenných povrchů.
Upozorňujeme, že desky mohou být vždy položeny bez spárování. Někteří výrobci keramických terasových desek tento způsob pokládky obecně vylučují
. Inovativní pojivo SOLID GREEN BINDER zaručuje vysokou odolnost proti erozi, znečištění a samoregeneraci spáry.
Výrobek se vyznačuje nekomplikovanou a jednoduchou aplikací. Spárovacímu písku STONES ECO byla udělena značka ekoINSTITUT.
Značka ekoINSTITUT označuje výrobky, které prošly komplexním a nezávislým testováním, jež prokázalo, že jsou zdravotně nezávadné a šetrné k životnímu prostředí.
SOLID GREEN BINDER je minerální pojivo na rostlinné bázi a zaručeně neobsahuje žádné polymerní ani cementové složky!
Zvláštní vlastností STONES ECO JOINT SAND je kromě odolnosti proti erozi také jeho inovativní schopnost "samoopravovat" drobné trhliny ve spárách!
Vlastnosti výrobku:
- připraveno k použití - hotová směs
- snadná pokládka
- vytvrzování na vzduchu
- vodopropustný
- samozhutňující se
- proti znečištění
- samoreparační, pojivo se reaktivuje vlhkostí
- bez zamlžení
- lze kdykoli znovu vyspárovat
- odolnost proti mrazu
- lze skladovat po neomezenou dobu
Forma : 1 x 15 kg pytel
Skladování: v suchu, bez mrazu a řádně uložená v originálním obalu
Barva: čedič
Vhodná pro šířky spár: 1-10 mm
Potřebná hloubka spáry: min. 2 cm
Aplikační teplota: od + 1 stupně teploty vzduchu, stavebního materiálu a podkladu
Consumption:
Spotřeba: 1,5 litru vody, 2,5 litru vody, 3,5 litru vody:
| Plocha nátěru | Teoretická spotřeba* |
| 5×5 cm | 8,75 kg/m² |
| 7×7 cm | 6,35 kg/m² |
| 8×8 cm | 5,58 kg/m² |
| 10×10 cm | 4,50 kg/m² |
| 12×12 cm | 3,77 kg/m² |
| 15×15 cm | 3,03 kg/m² |
*Šířka spáry: 3 mm Hloubka spáry: 50 mm Teoretická spotřeba kg/m²
- Hmotnost
- 15 kg
- Kód EAN
- 4260287260207
- Číslo produktu
- 1011507
- Výrobce
- STONES Gesellschaft für mineralische Baustoffe
- Hmotnost
- 15 kg
- Kód EAN
- 4260287260207
- Číslo produktu
- 1011507
- Výrobce
- STONES Gesellschaft für mineralische Baustoffe
K tomu se hodí také

Stones Eco Fugensand Terrassenplatten 1-10 mm Grau 15kg
37,34 Kč/1kg
560,04 Kč
Prodejce: bauschnell

KAMENNÝ EKOLOGICKÝ PÍSEK 1-20 mm šedý 25 kg 25kg
44,74 Kč/1kg
1 118,55 Kč
Prodejce: bauschnell

Stones Eco Fugensand 1-20 mm Beige 25kg
44,74 Kč/1kg
1 118,51 Kč
Prodejce: bauschnell

Basalt Einkehrsand 0,02-2,2 mm 25 kg – Hochwertiges Fugenmaterial für Pflasterflächen
189,26 Kč/1kg
4 731,47 Kč
Prodejce: bauschnell

Hamann Basalt Edelbrechsand 0-2mm 25kg
6,77 Kč/1kg
169,19 Kč
Prodejce: bauschnell

Stones ECO Fugenprotect 1l
558,70 Kč/1l
558,70 Kč
Prodejce: bauschnell

SucceBuy Umělý olivovník 1,5 m Faux Plant PE materiál Anti-Tip Protection Lifelike Green Fake Potted Tree Home Office Decor
1 196,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SucceBuy-Official-Store-EU

Plastový květináč XXL velký – 58 cm/antracit – kulatý květináč pro venkovní i vnitřní použití – květináč, květinová nádoba, květinový koš
988,32 Kč
Prodejce: Special-trends

Kancelářské židle Montreal 28213, stolní židle, polstrovaná, s nastavitelným opěradlem, do 120 kg
2 409,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Goleto

heimtexland ® napínací prostěradlo Cashmere Touch Soft Napínací prostěradlo Nicky Plüsch Teddy Typ585 Taupe 180 cm x 200 cm
654,43 Kč
Prodejce: Heimtexland

Dálkově ovládané RC auto X-Monster Truck 30 km/h, 1:18, 2 baterie, pohon všech kol, dojezd 100 m
1 849,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Peluvio_Overmax

PCI Carrafug Fugenmörtel Nr.47 Anthrazit 5kg
107,13 Kč/1kg
535,65 Kč
Prodejce: bauschnell

pískový filtrační systém tillvex bazén 10 m³/h včetně 800g filtračních kuliček modré barvy | filtrační systém 7cestný ventil a adaptér 2v1 Ø32mm - 38mm | bazénová filtrace s indikátorem tlaku | písková filtrace pro bazény
3 529,78 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DWD-Company

SONGMICS Čalouněná židle s kovovými nohami, sametová, tmavě šedá
1 999,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Kryt na popelnice 25472, s velkými dveřmi, 1,9 m2, 200 x 105 x 128 cm
5 819,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Skleněné gabionové kameny zelené 60-120 mm 25 kg
29,27 Kč/1kg
756,71 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: thetopmark

Kuchyňská baterie Homelody se 2 typy proudů, kuchyňská baterie výsuvná, dřezová baterie, nerezová kuchyňská baterie se sprchou, směšovací baterie
1 169,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Homelody

Home Deluxe - Vana pro seniory včetně vířivé vany- VITAL M Levá - Rozměry: 153 x 76 x 64cm - včetně kompletního příslušenství I Vana s dvířky, seniorská vana s nástupem po schůdcích
43 405,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Home-Deluxe-GmbH

Mirjan Miltonia, Rozkládací pohovka, Obývací pokoj, Šedá, 3 sedadlo/sedadel, Šedá, Chrom
6 045,40 Kč
-131,40 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
5 914,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Veneti

Karl Krüger G3808F, 7 l, Černá, Ocel, Smalt, 380 mm, Krabice
682,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

ROMEX ROMPOX® Fugensand NP 25kg Sand-Steingrau
58,40 Kč/1kg
1 459,90 Kč
Prodejce: bauschnell

Měkké a pohodlné ložní prádlo, plyšové povlečení na přikrývku s povlakem na polštář - SNUGGBED Růžová
649,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Scheppach ACS 3000 - malířský stříkací systém 750 W
5 302,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Matrace 120x200 24 cm taštičkové pružinové jádro stupeň tuhosti H3 7zónová postel Matrace Roll matrace komfortní pěna
3 890,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: IZER

Balkonová elektrárna 2000W Bifacial fotovoltaické sklo / sklo solární systém kompletní sada WIFI Smart mini PV systém 2000 wattů
21 290,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EveMotionGmbH

Porcelánový šálek na kávu 350 ml - sada 6 ks / bílá - hrnek na kávu
467,46 Kč
Prodejce: Special-trends

Rozkládací pohovka SACRAMENTO - černá / červená
7 934,65 Kč
-298,78 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
7 635,87 Kč
Prodejce: Mirjan24_SKCZ

UISEBRT Privacy screen mat PVC plot antracit Větrná clona pro zahradní balkon a terasu 90x300cm Stabilní tvar W
333,70 Kč/1m²
900,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BojiaHome

Plot z drátěného pletiva 1m x 25m velikost ok 19mm
67,18 Kč/1m
1 679,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EinsPreis

Věž Facal P6 Plus do 2,90 m AH
5 578,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Breros_
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
86% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
86%14% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
14%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 10. září 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Materiál / Dodávka
S materiálem se snadno pracuje a lze jej použít i k přepracování keramických terasových desek 2 cm na štěpku. položené. Dodávka byla nadmíru přesná. Hned jsem si objednal znovu.
Ohodnoceno dne 25. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Zpevnění plochy
Snadná manipulace
Ohodnoceno dne 17. června 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Špičkový produkt
Super malta na práci
Ohodnoceno dne 10. června 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rychlé dodání
Špičkové zboží
Ohodnoceno dne 18. listopadu 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Zpracování
Prozatím vyhovuje. Přizpůsobení bylo dobré. Počkejme a uvidíme dlouhodobé chování
Ohodnoceno dne 30. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 17. dubna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 8. září 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě
Nejprodávanější






ROMEX ROMPOX® Fugensand NP 25kg Sand-Steingrau



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 459,90 Kč
Prodejce: bauschnell
58,40 Kč/1kg

Basalt Einkehrsand 0,02-2,2 mm 25 kg – Hochwertiges Fugenmaterial für Pflasterflächen



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
4 731,47 Kč
Prodejce: bauschnell
189,26 Kč/1kg

KAMENNÝ EKOLOGICKÝ PÍSEK 1-20 mm šedý 25 kg 25kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(13)Počet hodnocení: 13
1 118,55 Kč
Prodejce: bauschnell
44,74 Kč/1kg

Stones Eco Fugensand 1-20 mm Beige 25kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(13)Počet hodnocení: 13
1 118,51 Kč
Prodejce: bauschnell
44,74 Kč/1kg

Stones Eco Fugensand Terrassenplatten 1-10 mm Grau 15kg



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(14)Počet hodnocení: 14
560,04 Kč
Prodejce: bauschnell
37,34 Kč/1kg

Stones Eco Fugensand Terrassenplatten 1-10 mm Basalt 15kg



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(14)Počet hodnocení: 14
558,84 Kč
Prodejce: bauschnell
37,26 Kč/1kg