5,0



Na základě 3 hodnocení
Už jen 1 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Ron Barcelo Imperial Rum (3 x 0,7 l)1 509,64 Kč/1l
3 170,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Ron Matusalem Gran Reserva 15 (3 x 0,7l)1 893,92 Kč/1l
3 977,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
A H Riise 1888 Gold Medal Copenhagen Premium Matured Rum 700 ml1 982,31 Kč/1l
1 387,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Ron Vigia Gran Reserva 18 Años2 086,71 Kč/1l
1 460,70 Kč
Prodejce: Cubata

Brugal Anejo Superior | 38 % obj. | 0,7 l
3 066,56 Kč/1l
2 146,59 Kč
Prodejce: Store-Germany

Ron Barceló Imperial Dominicano Aged Rum v dárkovém balení Dominikánská republika | 38 % obj. | 0,7 l
892,86 Kč/1l
625,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega

Don Papa Small Batch Rum 7 let | 40 % obj. | 0,7 l
3 927,65 Kč/1l
3 259,67 Kč
-313,93 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 945,74 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Ron Zacapa Centenario Sistema 23 Solera Gran Reserva Guatemala | 40 % obj. | 0,7 l
3 080,03 Kč/1l
2 156,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Don Papa Baroko Rum tmavé jemné ovocné chuti 40 obj.
1 923,01 Kč/1l
1 346,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Botucal Reserva Exclusiva Rum Venezuela | 40 % obj. | 0,7 l
1 424,64 Kč/1l
1 103,53 Kč
-106,28 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
997,25 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Ron Zacapa Centenario XO Solera Gran Reserva Especial Rum, Guatemala, Alkohol, Alkoholický nápoj, Láhev, 40%, 700 ml, 712851
5 176,44 Kč/1l
3 623,51 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Havana Club Añejo 7 Años | 40 % obj. | 0,7 l
1 689,06 Kč/1l
1 308,35 Kč
-126,01 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 182,34 Kč
Prodejce: AllYouNeed

XO Rum Seasoning 0,7l, alk. 40 % obj., barbadoský rum
2 758,50 Kč/1l
1 930,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Ron Barcelo Gran Anejo | 37,5 % obj. | 0,7 litru
678,57 Kč/1l
475,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega

Pampero Anniversary 40%
1 500,13 Kč/1l
1 050,09 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Prinz Rum Coconut 500ml
925,94 Kč/1l
462,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Don Papa Sherry Cask 0,7 litru
4 571 428,73 Kč/1l
3 200,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega

El Ron Prohibido Solera 15 Jahre Gran Reserva Mexický rum | 40 % obj. | 0,7 l
1 142,86 Kč/1l
800,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega

Relicario Ron Dominicano Superior 40% Vol. 0,7l v Geschenkboxu
5 683,63 Kč/1l
3 978,54 Kč
Prodejce: Store-Germany

Degustační sada rumu Ron Centenario | obsahuje rumy Centenario 9, 12, 18, 20 a 25 | 40 % obj. | 5 x 50 ml | celkem 0,25 litru
2 360,00 Kč/1l
590,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Brugal je jednou z nejkvalitnějších značek v odvětví rumu. Tato značka z Dominikánské republiky se může pochlubit dlouhou tradicí a zároveň se neustále zdokonaluje. Zákazníci značky Brugal se tak mohou spolehnout na kvalitní produkt, který se osvědčil mezi znalci a je vhodný i pro seznámení se s obzvláště jemnými nuancemi tohoto destilátu.
Brugal si můžete vychutnat buď čistý, nebo jej použít k přípravě vynikajících koktejlů a míchaných nápojů. S vynikajícím rumem, jako je Brugal, jako základem můžete vytvářet míchané nápoje, které nabízejí výjimečný kulinářský zážitek. Brugal vždy nabízí chuťovou lahůdku sám o sobě. Jako míchaný nápoj však může být sladkým až ovocným osvěžením. Díky své karibské atmosféře dodá rum Brugal společenským večerům nebo večírkům jemnou tekutou pochoutku. Rum Brugal je však také ideální pro relaxaci po náročném pracovním týdnu. Rum Brugal je také skvělým doplňkem každé domácí poličky. Rum je ideální také jako dárek.
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném místě.
- Objem
- 0.7 l
- Alergeny
- BarvivaŽádné
- Hmotnost
- 1400 g
- Obsah alkoholu
- 40 % vol.
- Potravinářský podnik
- Beam Suntory
- Prodejní název
- Brugal Ron
- Výrobce
- Brugal & Co.
- Země původu
- Dominikánská republika
- Číslo produktu
- TP201421
- Kód EAN
- 7460855209141
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném místě.
- Objem
- 0.7 l
- Alergeny
- BarvivaŽádné
- Hmotnost
- 1400 g
- Obsah alkoholu
- 40 % vol.
- Potravinářský podnik
- Beam Suntory
- Prodejní název
- Brugal Ron
- Výrobce
- Brugal & Co.
- Země původu
- Dominikánská republika
- Číslo produktu
- TP201421
- Kód EAN
- 7460855209141
K tomu se hodí také

Brugal Anejo Superior | 38 % obj. | 0,7 l
3 066,56 Kč/1l
2 146,59 Kč
Prodejce: Store-Germany

Don Papa Baroko Rum tmavé jemné ovocné chuti 40 obj.
1 923,01 Kč/1l
1 346,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ron Barceló Imperial Dominicano Aged Rum v dárkovém balení Dominikánská republika | 38 % obj. | 0,7 l
892,86 Kč/1l
625,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega

Ron Zacapa Centenario Sistema 23 Solera Gran Reserva Guatemala | 40 % obj. | 0,7 l
3 080,03 Kč/1l
2 156,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Johnnie Walker Blue Label, 0,7 l, Skotsko, 40%
6 862,30 Kč/1l
5 098,61 Kč
-295,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
4 803,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AllYouNeed

Jack Daniels Gentlemans Jack Tennessee Whisky doppelt filtrovaná 700ml
1 262,31 Kč/1l
883,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

THREE Sixty Vodka Black 42 % obj.
761,40 Kč/1l
532,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Don Papa Small Batch Rum 7 let | 40 % obj. | 0,7 l
3 927,65 Kč/1l
3 259,67 Kč
-313,93 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 945,74 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Apple iPhone 14 Pro Max 17 cm (6,7") Double SIM iOS 16 5G 128; Zlatý
26 285,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TalkPointGmbH

Johnnie Walker Double Black, 0,7 l, Skotsko, 40%
1 486,79 Kč/1l
1 040,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Botucal Reserva Exclusiva Rum Venezuela | 40 % obj. | 0,7 l
1 424,64 Kč/1l
1 103,53 Kč
-106,28 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
997,25 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Dior Sauvage, Pánské, 100 ml, Bergamot, Lavander, Pepř, Vanilka, Sprej
15 860,00 Kč/1l
1 586,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Novada-Shop

Ron Zacapa Centenario XO Solera Gran Reserva Especial Rum, Guatemala, Alkohol, Alkoholický nápoj, Láhev, 40%, 700 ml, 712851
5 176,44 Kč/1l
3 623,51 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Ron Barcelo Gran Anejo | 37,5 % obj. | 0,7 litru
678,57 Kč/1l
475,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega

XO Rum Seasoning 0,7l, alk. 40 % obj., barbadoský rum
2 758,50 Kč/1l
1 930,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Hendricks Gin destilovaný a lahvovaný ve Skotsku | 44 % obj. | 0,7 l
1 343,53 Kč/1l
940,47 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Havana Club Añejo 7 Años | 40 % obj. | 0,7 l
1 689,06 Kč/1l
1 308,35 Kč
-126,01 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 182,34 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Pampero Anniversary 40%
1 500,13 Kč/1l
1 050,09 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monkey 47 Black Forest Dry Gin | 47 % obj. | 0,5 l
4 739,02 Kč/1l
2 369,51 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Jack Daniel's Old No. 7 Tennessee Whiskey | 40 % obj. | 0,7 l
943,89 Kč/1l
660,72 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Prinz Rum Coconut 500ml
925,94 Kč/1l
462,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Tanqueray Blackcurrant Royal 41,3%
989,69 Kč/1l
692,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Botucal Rum Mantuano | 40 % obj. | 0,7 litru
1 302,29 Kč/1l
911,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mare Mediterranean Gin | 42,7 % obj. | 0,7 litru
1 321 428,62 Kč/1l
925,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega

Lagavulin 16 Years Islay Single Malt Scotch Whisky v dárkovém balení | 43 % obj. | 0,7 l
3 822,27 Kč/1l
2 675,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

El Ron Prohibido Rum Solera 12 let Mexický rum | 40 % obj. | 0,7 l
1 760,01 Kč/1l
1 232,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Tullamore D.E.W. Original, 0,7 l, Míchaná, Irsko, 40%
1 343,53 Kč/1l
940,47 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

The Dalmore 15, 0,7 l, Single malt, Skotsko, 15 rok/roky, 40%
5 590,69 Kč/1l
4 193,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

A H Riise 1888 Gold Medal Copenhagen Premium Matured Rum 700 ml
1 982,31 Kč/1l
1 387,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Rum Matusalem Gran Reserva 15 Y.O. 700 ml v kartonu | vodka
1 898,50 Kč/1l
1 328,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 19. září 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Rum Vacilón Añejo 3 roky SIX PACK



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
45 065,86 Kč
Prodejce: Cubata
10 729,97 Kč/1l

Rum Vacillon Bundle V1
37 335,05 Kč
Prodejce: Cubata
13 333,95 Kč/1l

Facundo PARAÍSO XA Rum 40,00 % 0,70 litru
27 197,50 Kč
-4 074,52 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
23 122,98 Kč
Prodejce: AllYouNeed
33 032,83 Kč/1l

Don Papa Rum Small Batch 7 let s dárkovým setem s vyraženým designem „Welcome to Sugarlandia“ | 40 % obj. | 0,7 l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(39)Počet hodnocení: 39
9 716,09 Kč
-1 455,58 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
8 260,51 Kč
Prodejce: AllYouNeed
11 800,73 Kč/1l

Rum Treasure Island Extra Añejo
10 469,83 Kč
Prodejce: Cubata
14 956,90 Kč/1l

Ron Zacapa Centenario 23 Sistema Solera, 3s, rum, Guatemala, alkohol, alkoholický nápoj, láhev, 40%, 700 ml, 703159
12 350,40 Kč
-1 850,03 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
10 500,37 Kč
Prodejce: AllYouNeed
5 000,18 Kč/1l

Ron Vacilón Añejo 3 Años



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
8 335,35 Kč
Prodejce: Cubata
11 907,64 Kč/1l

Ron Zacapa Centenario 23 Sistema Solera, 2s, rum, Guatemala, alkohol, alkoholický nápoj, láhev, 40%, 700 ml, 703159
7 937,84 Kč
-1 189,12 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
6 748,72 Kč
Prodejce: AllYouNeed
4 820,51 Kč/1l

Rum Mulata Special Reserve Añejo 25 let
6 939,47 Kč
Prodejce: Cubata
9 913,53 Kč/1l

Rum Don Papa 7 letý 40,00 % 0,70 litru



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
4 866,44 Kč
-728,96 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
4 137,48 Kč
Prodejce: AllYouNeed
5 910,69 Kč/1l

Rum Cubay Extra Añejo 1870
6 282,04 Kč
Prodejce: Cubata
8 974,34 Kč/1l

Don Papa 7 Years Old Single Island Rum 40% obj. 0,7l v dárkovém balení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
5 943,85 Kč
-890,57 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
5 053,28 Kč
Prodejce: AllYouNeed
7 218 971,69 Kč/1l

Don Papa Small Batch Rum 7 let | 40 % obj. | 0,7 l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(39)Počet hodnocení: 39
3 259,67 Kč
-313,93 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 945,74 Kč
Prodejce: AllYouNeed
3 927,65 Kč/1l

Stroh 80º 1L



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(9)Počet hodnocení: 9
2 278,28 Kč
-341,37 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 936,91 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 936,91 Kč/1l

Rum Vacilón Añejo 5 let SIX PACK
2 496,89 Kč
Prodejce: Cubata
594,50 Kč/1l

Ron Cubay Añejo SIX PACK



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
2 156,05 Kč
Prodejce: Cubata
513,35 Kč/1l

Rum Mulata Añejo 5 let SIX PACK



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
2 234,02 Kč
Prodejce: Cubata
531,91 Kč/1l

Kopie Elixir de Mulata SIX PACK #1
2 290,35 Kč
Prodejce: Cubata
545,32 Kč/1l

Rum Mulata Añejo 7 Years SIX PACK



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(17)Počet hodnocení: 17
2 356,71 Kč
Prodejce: Cubata
561,12 Kč/1l

Rum Perla del Norte Añejo SIX PACK
2 103,02 Kč
Prodejce: Cubata
500,72 Kč/1l