5,0



Na základě 2 hodnocení
Už jen 2 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Zubní pasta Aronal 6 balení 450 ml1 853,13 Kč/1l
833,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Salviagalen F Madaus zubní pasta s fluoridem, 75 ml zubní pasta1 580,41 Kč/1kg
192,81 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
elmex 3952080007 elmex Kinderzahnpasta 50 ml3 715,00 Kč/1l
185,75 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
blend-a-med zubní pasta herbal clean s fluoridem 24 hodinová všestranná ochrana 75 ml468 444,44 Kč/1kg
42,16 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Theramed, Zubní pasta, 100 ml (VÝROBEK Z NĚMECKA)
686,50 Kč/1l
68,65 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Theramed fluoridová zubní pasta přírodní bílá trojitá všestranná ochrana 100g
753,40 Kč/1l
75,34 Kč
Prodejce: Katomix

Elmex dětská zubní pasta od 2 do 6 let s aminfluoridovou ochranou 50ml
2 761,60 Kč/1l
138,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Aronal zubní pasta 2 balení 150ml
1 858,93 Kč/1l
278,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Odol-med3, Orginal, Pasta do zębów, 75ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
759,60 Kč/1l
56,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

SENSODYNE Repair & Protect Whitening Zahnpasta, 75 ml Zahncreme
1 785,97 Kč/1kg
212,53 Kč
Prodejce: apohealth

Marvis Aquatic Mint, 85 ml, Dospělý
3 016,00 Kč/1l
256,36 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Formadent

Dentagard bylinná zubní pasta přírodní bylinná příchuť 75ml balení 6 ks
538,09 Kč/1l
242,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Elmex Caries Protection Professional léčebná zubní pasta, 75 ml zubní pasta
1 725,97 Kč/1kg
231,28 Kč
Prodejce: apohealth

Zubní pasta Beovita - šetrně odstraňuje zubní plak a účinně chrání před zubním kazem
2 007,36 Kč/1kg
220,81 Kč
Prodejce: apohealth

Bělící zubní pasta s hyaluronátem sodným – obsah: 50 ml
5 826,00 Kč/1l
291,30 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Zubní pasta proti zubnímu kazu s obsahem fluoridu, 75 ml
2 608,93 Kč/1l
195,67 Kč
Prodejce: VISO

Curasept ECOBIO zubní pasta, 75 ml
348 449,98 Kč/1l
348,45 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Sensodyne Fluoridová zubní pasta 75 ml
2 493,33 Kč/1l
187,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Zubní pasta s propolisem pro dva 2 x 75 ml
470,13 Kč/1l
70,52 Kč
Prodejce: LAVONIO
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Theramed | Zubní pasta - Zubní pasta Original - 100 ml - modrá - fluor, prevence zubního kazu, intenzivní čištění
- Objevte sílu důkladné ústní hygieny se zubní pastou Theramed Original.
Komplexní čištění pro zdravé zuby
- Zubní pasta Theramed Original v praktické 100ml tubě je ideálním společníkem pro každodenní péči o váš chrup. Její pokročilé složení obohacené o fluor zajišťuje důkladné čištění a chrání vaše zuby a dásně před škodlivými vlivy. Ať už chcete předcházet bakteriím, zubnímu plaku nebo zubnímu kazu, tato zubní pasta vám nabízí dokonalé řešení.
Ochrana před zubním kazem a problémy s dásněmi
- Složení Theramed s trojitou ochranou působí různými způsoby:
- Prevence zubního kazu: speciální složení s fluorem posiluje zubní sklovinu a podporuje remineralizaci, čímž účinně zabraňuje vzniku zubního kazu.
- Ochrana dásní: Pravidelné používání pomáhá snižovat tvorbu plaku, který může často vést k problémům s dásněmi.
- Prevence zubního plaku a kamene: Každodenní používání minimalizuje tvorbu zubního plaku, což následně zabraňuje tvorbě zubního kamene.
- Vlastnosti výrobku: Zubní kámen je vhodný k ošetření zubů a zubního kamene:
- Obsah: 100 ml
- Barva: modrá
- Aktivní látky: Fluor, aktivní čisticí složky
- Balení: Ergonomická tuba pro snadné dávkování
- Použití: Vhodné pro použití v praxi: Vhodné pro každodenní péči o zuby
Intenzivní čištění a svěží dech
- Zubní pasta Theramed poskytuje nejen intenzivní čištění, ale také dlouhotrvající pocit svěžesti. Její speciální složení zajišťuje důkladné vyčištění i těžko přístupných míst v ústech. Její používání je snadné a příjemné, takže můžete mít každý den radost z čistých a svěžích úst.
Výhody produktu: - Ústní dutina je plná zubů, které se dají vyčistit:
- trojí ochrana: účinně chrání před zubním kazem, plakem a zubním kamenem.
- Intenzivní čištění: Zaručuje pocit dokonalé čistoty a svěžesti.
- Ochrana zubů a dásní: Složení podporuje zdraví ústní dutiny a posiluje dásně.
- Bez bělidel: Šetrná péče o zubní sklovinu bez rizika poškození.
- Praktické balení: Ergonomická tuba umožňuje čisté a hygienické dávkování a usnadňuje každodenní používání.
Nejlepší výhody používání výrobku
- Zubní pasta Theramed Original vám nabízí komplexní řešení pro vaši ústní hygienu. Díky vysokému obsahu fluoru a účinnému ochrannému složení zajišťuje nejen zdravé zuby, ale také svěží pocit v ústech. Spolehněte se na tuto vysoce kvalitní zubní pastu, která zachová váš úsměv a posune zdraví vaší ústní dutiny na novou úroveň.
Theramed Spender Orginal
Henkel AG & Co. KGaA Henkelstraße 67, 40589 Düsseldorf
Zubní pasta Oralneo s obsahem 100 ml je kvalitní zubní pasta, která poskytuje účinnou ochranu vašich zubů a dásní. S obsahem 100 ml této vysoce účinné pasty vám postačí na dlouhou dobu pravidelného používání. Díky svému složení pomáhá bojovat proti zubnímu kazu, tvorbě zubního plaku a zanechává svěží pocit v ústech po každém použití. S Oralneo zubní pastou bude vaše ústní hygiena kompletní a úsměv zářivý. Navíc její praktické balení vám umožní snadné použití bez zbytečného plýtvání. Užijte si zdravější ústní dutinu se zubní pastou Oralneo.
Thera Med Spender Original 100ml
Dávkovač Theramed Original Toothpaste 100 ml - Prezentace: Zubní pasta
Theramed Zahncreme Original 100ml
- Hmotnost
- 0.12 g
- Stupeň oděru
- Bez
- Objem
- 100 ml
- Složení
- Voda, Sorbitol, Hydrated Silica, Xylitol, Aroma, Laurylsulfát sodný, Kaolín, Hydrogenovaný škrob, PEG-32, Karragenan, Titanový dioxid, Tetrakaličitan sodný pyrofosfát, Sodium Fluoride, Sodium Saccharin, Methylparaben, Limonen, Cinnamal, Cl 14720
- Výrobce
- Theramed
- Kód EAN
- 4015100185294
- Číslo produktu
- 3014611002
- Hmotnost
- 0.12 g
- Stupeň oděru
- Bez
- Objem
- 100 ml
- Složení
- Voda, Sorbitol, Hydrated Silica, Xylitol, Aroma, Laurylsulfát sodný, Kaolín, Hydrogenovaný škrob, PEG-32, Karragenan, Titanový dioxid, Tetrakaličitan sodný pyrofosfát, Sodium Fluoride, Sodium Saccharin, Methylparaben, Limonen, Cinnamal, Cl 14720
- Výrobce
- Theramed
- Kód EAN
- 4015100185294
- Číslo produktu
- 3014611002
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
K tomu se hodí také

Theramed fluoridová zubní pasta přírodní bílá trojitá všestranná ochrana 100g
753,40 Kč/1l
75,34 Kč
Prodejce: Katomix

Pasta na zuby s účinnou ochranou proti zubnímu kazu - Theramed 100 ml
1 007,10 Kč/1l
100,71 Kč
Prodejce: MANADA

SoBuy Držák do mikrovlnné trouby Police Kuchyňská police se 2 policemi a 2 držáky na lahve Mini police Stojan na koření Průmyslový design WHT cca: 60x72x36cm KCR08-PF
1 674,00 Kč
-216,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 457,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: sobuy

Aronal zubní pasta 2 balení 150ml
1 858,93 Kč/1l
278,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Musa Basjoo – mrazuvzdorný banánovník, výška 100–140 cm mrazuvzdorný rychle rostoucí exotická zahradní rostlina odolný banánovník
971,36 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

SWANEW LED hudební stropní světlo bluetooth reproduktor APP stropní lampa s dálkovým ovládáním 36W
811,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Yuet-Chi

CAPUTO Pizzeria, 1 kg, Papírová taška, 1 kusů
48,20 Kč/1kg
48,20 Kč
Prodejce: foodperium

3D Magnetické stavebnice pro děti, Magnetické kostky Magnetické stavebnice, Stavebnice pro děti (42 kusů) - SUPERBLOCK
312,75 Kč
Prodejce: TanningParadise

Milka Naps Mix plechovka Alpské mléko Lískový oříšek Jahoda Creme Cacao do kanceláře 1000g
1 007,35 Kč/1kg
1 007,35 Kč
Prodejce: somnia24

Mobilní telefon Fisher-Price 3 v 1 s medvědem snů
1 058,27 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

tillvex chladicí box elektrický 40L šedý s kolečky | mini chladnička 230 V a 12 V pro kempování v autě | chladí a ohřívá | ECO režim
3 042,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DWD-Company

Braun 1 YK-81CEU Certifikovaný pulzní oxymetr na prst s OLED displejem
743,78 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Olivový olej 5 l – nefiltrovaný – ovocná chuť – lisovaný za studena – EV BLACK – extra panenský olivový olej – zlatá barva – olivy z Pelionu a Amfissy
316,53 Kč/1l
1 582,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Bosch MUZ5MX1, Průhledná, Plast, 1 kg, 160 mm, 130 mm, 280 mm
852,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Aga Domácí ventilátor 41 cm Bílý
1 499,00 Kč
Prodejce: Aga24

Flexot® F-2045 Kufr velikost L Barva lila
1 095,52 Kč
Prodejce: mdmw-shop24

blend-a-med zubní pasta herbal clean s fluoridem 24 hodinová všestranná ochrana 75 ml
468 444,44 Kč/1kg
42,16 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

12dílná sada příslušenství k horkovzdušné fritéze XL se silikonovou formou, rošty, držákem na špíz, papírem na pečení, rozprašovačem oleje a kleštěmi
1 349,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Raptor

Pampers 81688059, Vlhčené dětské ubrousky, Dermatologicky testováno, Hypoalergenní, Neutrální pH, Neparfémované
125,52 Kč/1kg
866,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Kolíčky na prádlo v košíku 30 kusů, barevné kolíčky
450,12 Kč
Prodejce: Westerwald-Shop

Akumulátorové nůžky na živý plot a trávu v jednom
855,00 Kč
-45,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
810,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tectake

SONGMICS Sprchová polička, rohová polička, 4 police, koupelnová polička, 85-305 cm, výškově nastavitelná
757,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
1 070,60 Kč/1kg
535,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Relaxdays 10019248, 1 kusů
482,00 Kč
Prodejce: dekoraciedobytu

Dr. Beckmann, Odstraňovač vodního kamene, 100g (VÝROBEK Z NĚMECKA)
2 902 750,07 Kč/1kg
348,33 Kč
Prodejce: THAR

Zrekonstruovaný firemní notebook HP Elitebook 840 G5, 14 palců, procesor i5-8265U, 16 GB RAM, 512 GB SSD, operační systém Windows 11 Pro
8 983,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CO-COMPUTERS

Venkovní solární pohádková světla, 10 metrů, teplá bílá, 8 světelných režimů, vodotěsná, 100 LED světelných zdrojů, lucerny ideální pro zahradu, terasu, balkon - Retoo
288,99 Kč
Prodejce: Retoo

Ferrero oříškový nugátový krém nutella, v kartonu
673,21 Kč/1kg
1 211,77 Kč
Prodejce: somnia24

roba cestovní matrace do postýlky "Little Stars", skládací cestovní postýlka, dítě/dorost 60x120cm, taška na přenášení
1 774,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 18. března 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Zubní pasta
Doporučuji tuto položku, protože ty se šroubovacím uzávěrem vždy vyschly.
Ohodnoceno dne 30. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Zubní pasta Crest 3D White Brilliance Advanced, 3,8 oz (107 g)
1 402,43 Kč
Prodejce: Eurosmart-Solutions
14 024,30 Kč/1l

Crest | Zubní pasta 3D White Radiant Mint - 93 g - Bělicí - Friský dech - Fluoridová ochrana



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(20)Počet hodnocení: 20
194,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 096,67 Kč/1l

Crest | Zubní pasta 3D White Brilliance - 59g - Máta - Intenzivní bělení - Hloubkové čištění



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(20)Počet hodnocení: 20
422,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
4 229,90 Kč/1l

Crest 3D White Brilliance Bělící Zubní Pasta Peppermint – Sada 3 kusů - 3x130g
1 169,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 999,97 Kč/1l

Bělící zubní pasta pro dospělé, obsahující 1400 ppm fluoru, Essenta Whitening Action, 75 ml
236,00 Kč
Prodejce: EDANTI
3 146,67 Kč/1l

Crest | Bělící zubní pasta, zubní pasta s fluoridem, bílé zuby, proti zubnímu kazu | Whitening Mint - 232g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(20)Počet hodnocení: 20
194,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
840,47 Kč/1kg

Crest | Bělící zubní pasta, skořicová zubní pasta, zubní pasta s fluorem, bílé zuby, proti zubnímu kazu | skořice - 153g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(20)Počet hodnocení: 20
249,75 Kč
-15,76 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
233,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 339,90 Kč/1l

Crest | zubní pasta pro děti, zubní pasta pro děti, bílé zuby, proti zubnímu kazu, svěží dech | Dětský kaz - 130g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(20)Počet hodnocení: 20
116,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 169,90 Kč/1l

Advance White Arm & Hammer munttandpasta 170 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
259,99 Kč
-104,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
155,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 559,90 Kč/1l

Crest | Bělící zubní pasta, gelová zubní pasta, mátová pasta, zubní pasta s fluoridy, svěží dech, proti zubnímu kameni | Mátový gel - 161g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(20)Počet hodnocení: 20
454,99 Kč
-292,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
162,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 012,36 Kč/1l

Crest | zubní pasta, zubní pasta, zubní pasta s fluoridem, proti zubnímu kazu, na zubní kámen | Ochrana proti zubnímu kazu - 232g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(20)Počet hodnocení: 20
136,99 Kč
-7,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
129,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 299,90 Kč/1l

Biomed Citrus Fresh Bio přírodní zubní pasta s citrusy (100g), 104495



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
103,99 Kč
-13,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
90,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
909,90 Kč/1l

Biomed Gum Health Bio přírodní zubní pasta na zanícené dásně (100g), 104491



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
97,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
979,90 Kč/1l

Biomed Superwhite Bio přírodní bělící zubní pasta (100g), 104493



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
103,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
866 583,36 Kč/1kg

Crest | Bělící zubní pasta, zubní pasta s fluoridem, posilující zubní sklovinu, svěží dech, proti zubnímu kazu | Bělení zubního kamene - 161g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(20)Počet hodnocení: 20
324,99 Kč
-175,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
149,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 499,90 Kč/1l

Crest | Zubní pasta - 130g - 3DWhite Brilliance - máta - s fluoridem - bělící formule - bezlepková formule



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
389,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 999,92 Kč/1l

Zubní pasta s přírodním černým uhlím 100 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
99,99 Kč
-9,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
90,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
909,90 Kč/1l

Crest | Zubní pasta 3DWhite Brilliance - 130 g - Minze - Bělení a svěžest



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(20)Počet hodnocení: 20
370,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
3 709,90 Kč/1l

Crest | Osvěžující zubní pasta, na cesty, do letadla, mini pasta, svěží dech, proti zubnímu kazu | Ochrana proti zubnímu kazu - 24g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(20)Počet hodnocení: 20
45,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 916,25 Kč/1l

Crest | Zubní pasta máta, fluoridová zubní pasta, svěží dech, proti zubnímu kameni | Vibrant Mint - 65g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(20)Počet hodnocení: 20
58,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
589,90 Kč/1l