4,4



Na základě 7 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Maggi delikatesní omáčka na pečeně tmavá omáčka na maso 277g balení po 6 kusech460,87 Kč/1kg
760,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Culinaria gnocchi pochoutka z Itálie připravená k podávání 1000g103,94 Kč/1kg
103,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Maggi Fix pro kuřecí hrnec spaetzle s cibulí a petrželkou 48g635,00 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Maggi Fix na makaronové lasagne ovocný se středomořskými bylinkami 40g762,00 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix Hack Pórek s těstovinami, směs koření, rychle a chutně, 42 g
725,71 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix na gratinované brambory s jemně nastrouhaným muškátovým oříškem 43g
708,84 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix na boloňské zapečené pokrmy s jemnou příchutí pro lahodné zapékání 35g
870,86 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix farmářský hrnec s mletým masem pikantní a kořeněný 39g
783,33 Kč/1kg
30,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix na paprikový krém kuřecí krémový s cibulí 31g
923,64 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix na těstoviny šunka gratinovaná pikantní ve smetanové omáčce 28g
1 088,57 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix na květákové bramborové ragú s petrželkou 51g
597,65 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix Čerstvé gratinované vepřové maso, kořenící směs, lahodná a chutná, 42 g
3 773,57 Kč/1kg
158,49 Kč
Prodejce: Store-Germany

Maggi Fix na makaróny do trouby se smetanovým sýrem a středomořskými bylinkami 39g
781,54 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix pro krémově jemné špízy po curyšsku 47 g
648,51 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix pro troubu tortelloni alla panna rafinované s bylinkami 36g
305,50 Kč/1kg
30,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi smažené kořeněné nudle pikantní lahodné dělá 2 porce 191g
291,31 Kč/1kg
55,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi omáčka na rolády jemně ochucená na masové pokrmy 40g
402,54 Kč/1kg
49,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi WM No.5 Mleté maso
928,93 Kč/1kg
69,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix pro brambory s rozmarýnem, tymiánem a oreganem 28g
1 088,57 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix na špagety Carbonara krémové se slaninou a sýrem 34g
896,47 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Maggi Fix na brambory v troubě s mletým masem a smaženou cibulí 34g
Přehled produktů
Maggi Fix für Ofen Kartoffeln mit Hackfleisch je ideálním kořenícím základem pro pikantní pokrmy z trouby se šťavnatými bramborami a aromatickým mletým masem. Jemně vyvážená receptura zajišťuje výraznou chuť a umožňuje mimořádně snadnou přípravu. Pečená cibule a vybrané koření dodávají pokrmu vydatnou chuť a činí z něj oblíbené jídlo pro celou rodinu.
Klíčové vlastnosti
Tento výrobek Fix zaujme harmonickou směsí koření s osmaženou cibulí, česnekem, pepřem a muškátovým oříškem. Chuť dotvářejí jemné bylinky, jako je petržel, pažitka a majoránka. Snadno se používá a zaručeně uspěje a je ideální pro brambory v troubě s mletým masem. Jedno balení je určeno pro vyváženou velikost porce a šetří čas v každodenním životě.
Rady pro použití
Připravené brambory a mleté maso se spojí se směsí koření a upečou v troubě. Výsledkem je vydatný pokrm z trouby s intenzivní chutí a příjemnou konzistencí. Hodí se zejména k čerstvému salátu nebo lehkému jogurtovému dipu. Pokrm se navíc snadno připravuje a je ideální pro rodinné jídlo nebo po práci.
Často kladené otázky
Je pokrm vhodný i pro obměny
Ano, recept lze snadno doplnit další zeleninou, například paprikou nebo cuketou
Je výrobek Fix vhodný i pro jiné druhy masa
Lze použít i směs mletého masa nebo mleté drůbeže
Kolik porcí vznikne z jednoho balení
Jedno balení je ideální pro vyvážené rodinné jídlo s několika porcemi
60528 Frankfurt / Main
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Jodidovaná sůl (sůl, jodičnan draselný), PŠENIČNÁ mouka, kukuřičný škrob, smažená cibule 12,3 %, palmový tuk, koření (česnek, pepř), aromata (s MLÉKEM), cukr, uzená slanina (slanina, sůl, kouř), koření (z PŠENICE), kvasnicový extrakt, bylinky (pažitka, petržel, majoránka, tymián), MLÉČNÝ CUKR, MLÉČNÝ BÍLEK, sůl, kouřové aroma, regulátor kyselosti kyselina citronová. Může obsahovat CELER, VEJCE, HOŘČICI a SÓJU.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota v kJ 1354 kJ Kalorická hodnota v kcal 322 kcal Tuky 10,7 g Nasycené mastné kyseliny 5,6 g Sacharidy 43,4 g Cukr 6,3 g Bílkoviny 9,9 g Sůl 22,0 g Vláknina 6,4 g
- Hmotnost
- 34 g
- Potravinářský podnik
- MAGGI GmbHLyoner Straße 23 60528 Frankfurt / Main
- Prodejní název
- Oprava bramborového nákypu s mletým masem
- Výrobce
- Číslo produktu
- k28912
- Kód EAN
- 7613035367586
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Jodidovaná sůl (sůl, jodičnan draselný), PŠENIČNÁ mouka, kukuřičný škrob, smažená cibule 12,3 %, palmový tuk, koření (česnek, pepř), aromata (s MLÉKEM), cukr, uzená slanina (slanina, sůl, kouř), koření (z PŠENICE), kvasnicový extrakt, bylinky (pažitka, petržel, majoránka, tymián), MLÉČNÝ CUKR, MLÉČNÝ BÍLEK, sůl, kouřové aroma, regulátor kyselosti kyselina citronová. Může obsahovat CELER, VEJCE, HOŘČICI a SÓJU.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota v kJ 1354 kJ Kalorická hodnota v kcal 322 kcal Tuky 10,7 g Nasycené mastné kyseliny 5,6 g Sacharidy 43,4 g Cukr 6,3 g Bílkoviny 9,9 g Sůl 22,0 g Vláknina 6,4 g
- Hmotnost
- 34 g
- Potravinářský podnik
- MAGGI GmbHLyoner Straße 23 60528 Frankfurt / Main
- Prodejní název
- Oprava bramborového nákypu s mletým masem
- Výrobce
- Číslo produktu
- k28912
- Kód EAN
- 7613035367586
K tomu se hodí také

Maggi Fix Hack Pórek s těstovinami, směs koření, rychle a chutně, 42 g
725,71 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix pro kuřecí hrnec spaetzle s cibulí a petrželkou 48g
635,00 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix na paprikový krém kuřecí krémový s cibulí 31g
923,64 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix pro krémově jemné špízy po curyšsku 47 g
648,51 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix pro vrstvené zelí s mletým masem a uzenou slaninou 31g
985,48 Kč/1kg
30,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix Čerstvé gratinované vepřové maso, kořenící směs, lahodná a chutná, 42 g
3 773,57 Kč/1kg
158,49 Kč
Prodejce: Store-Germany

Maggi Fix na květákové bramborové ragú s petrželkou 51g
597,65 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix farmářský hrnec s mletým masem pikantní a kořeněný 39g
783,33 Kč/1kg
30,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix na makaróny do trouby se smetanovým sýrem a středomořskými bylinkami 39g
781,54 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Heimtexland Teddy Flanel Oboustranná sada ložního prádla I Zimní peřina I útulná měkká a teplá I Polštář 80x80 I Přikrývka 135x200 I Kašmírový dotek Dárkový nápad Vánoce Typ751 Růžová
606,23 Kč
Prodejce: Heimtexland

Maggi Fix na boloňské zapečené pokrmy s jemnou příchutí pro lahodné zapékání 35g
870,86 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix na kuřecí maso s houbovým krémem a petrželkou 36g
848,61 Kč/1kg
30,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix na těstoviny šunka gratinovaná pikantní ve smetanové omáčce 28g
1 088,57 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix pro troubu tortelloni alla panna rafinované s bylinkami 36g
305,50 Kč/1kg
30,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix Spaghetti Bolognese Kořenící směs lahodná, chutná, klasická 36 g
847,22 Kč/1kg
30,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix na kuličky do trouby s goudou v pikantní rajčatové omáčce 43g
708,84 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix polévka z mletého masa a sýra s
664,13 Kč/1kg
30,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix na gratinované brambory s jemně nastrouhaným muškátovým oříškem 43g
708,84 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix na špagety Napoli s rajčaty vyzrálými na slunci 42g
725,71 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi omáčka na řízky ideální pro každý řízek 2er za 2x 250ml
818,50 Kč/1kg
49,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi WM No.4 Křupavé saláty
1 266,73 Kč/1kg
69,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix na brokolicový nákyp krémový jemně ochucený 40g
762,00 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix na makaronové lasagne ovocný se středomořskými bylinkami 40g
762,00 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix Rýžové jídlo Djuvec Art Wuerzmix lahodné a chutné 31 g
983,23 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix pro brambory s rozmarýnem, tymiánem a oreganem 28g
1 088,57 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix Čerstvě smažené těstoviny, kořenící směs, lahodná a chutná, 26 g
1 172,31 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Penne Tomate Mozzarella Nudel Eintopf in cremiger Sauce 810g
145,80 Kč/1kg
118,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi omáčka na rolády jemně ochucená na masové pokrmy 40g
402,54 Kč/1kg
49,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix Čerstvé kari smažené maso, kořenící směs, lahodná a chutná, 41 g
4 585,61 Kč/1kg
188,01 Kč
Prodejce: Restocks-Home

Knorr Fix na sekanou kořenící směs s přírodními přísadami 70g
312,86 Kč/1kg
21,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků


































Hodnocení zákazníků
86% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
86%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%14% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
14%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 7. října 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Stew
Hmotnost 0,031 kg
Vždycky z něj dělám dušené maso Wirsching s hovězími klobásami - chutná výborně a já mám vybíravou rodinu.
Ohodnoceno dne 12. února 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Doporučení ke koupi
Hmotnost 0,031 kg
Dodává jídlu tu správnou chuť , snadno se používá , Koupila bych znovu
Ohodnoceno dne 29. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Krásný produkt
Hmotnost 0,031 kg
Krásný výrobek
Ohodnoceno dne 6. října 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Wool skvělý nákup děkuji
Hmotnost 0,031 kg
Skvělá nabídka
Ohodnoceno dne 21. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 0,031 kg
Ohodnoceno dne 4. května 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 0,034 kg
Ohodnoceno dne 5. září 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 0,031 kg
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

NONGSHIM - Instantní nudle Chapagetti - 20 X 140 GR - Multipack



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(28)Počet hodnocení: 28
494,76 Kč
Prodejce: Heartforcards
176,70 Kč/1kg

Pfanni knedlíky půl na půl typické chuti snadno tvarovatelné 5000g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 458,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
291,80 Kč/1kg

Mondamin zahušťovač tmavých omáček ideální pro masové pokrmy 250g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
55,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
222,12 Kč/1kg

Studené jarní pyré Pfanni
1 000,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
333,58 Kč/1kg

Pfanni bramborové knedlíky v sáčku na vaření 40 kusů 1 balení



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(15)Počet hodnocení: 15
807,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
620,82 Kč/1kg

Haldiram Boondi přírodní 200 g
72,51 Kč
Prodejce: CasteloStore
362,55 Kč/1kg

Pfanni krokety sypká směs ideální pro lis na krokety 2500g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 003,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
401,52 Kč/1kg

Maggi delikatesní omáčka na pečeně tmavá omáčka na maso 277g balení po 6 kusech



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
760,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
460,87 Kč/1kg

Mildessa Genießer červené zelí s kousky jablek v sáčku 400g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
74,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
186,10 Kč/1kg

Knorr Fix na sekanou kořenící směs s přírodními přísadami 70g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
21,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
312,86 Kč/1kg

Culinaria gnocchi pochoutka z Itálie připravená k podávání 1000g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
103,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
103,94 Kč/1kg

Krupicové knedlíčky Leimer oblíbená polévková příloha na 8 porcí 100g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(12)Počet hodnocení: 12
63,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
637,70 Kč/1kg

Miracoli makarony rajčatová omáčka přírodní a lahodné těstoviny 360g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
101,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
281,56 Kč/1kg

Lacroix královské paštiky 4 kusy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
75,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
752,20 Kč/1kg

Leimer Mark knedlíky pithy silný praktické balení 100g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(12)Počet hodnocení: 12
29,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
298,60 Kč/1kg

Instantní nudlová polévka One Asia s kachní příchutí a pikantním kořením 85g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
19,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
224,00 Kč/1kg

proteinová svačinka čočka cizrna pikantní křupavá bohatá na bílkoviny 50g
68,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 362,80 Kč/1kg

Buldak Ramen, pikantní kuřecí karbonárová příchuť, 5 balení po 130g, krémová, pikantní, celkem 650g
307,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
455,50 Kč/1kg

Buldak Ramen, pikantní kuřecí polévka s nádechem sýra, 5 balení po 140 g. Sýrová příchuť, 700 g
306,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
419,81 Kč/1kg

Nissin Soba Peking Duck, Instantní nudlová polévka, 87 g, Maso, Zeleninová, 5 min, 213 kcal, 891 kJ



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
56,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
654,02 Kč/1kg