5,0



Na základě 4 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Ravioli s masem 250 g1 775,44 Kč/1kg
443,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Vepřový guláš Ankor 900 G648,90 Kč/1kg
604,60 Kč
-20,59 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
584,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Pfanni syrový knedlík 1kg 2113 1 balení (1 x 1 kg)447,18 Kč/1kg
447,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Maggi 5 Minuten Terrine Spaghetti Bolognese Fertigpackung 62g905,00 Kč/1kg
54,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix Spaghetti Bolognese Kořenící směs lahodná, chutná, klasická 36 g
847,22 Kč/1kg
30,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Knorr Těstoviny Bolognese 160 g
655,47 Kč/1kg
111,43 Kč
Prodejce: Katomix

Maggi® 12417627 Maggi® Gekörnte Brühe 900,0 g, 1 St.
605,60 Kč/1kg
545,04 Kč
Prodejce: somnia24

Knorr Teriyaki nudle s omáčkou 65 g
491,14 Kč/1kg
34,38 Kč
Prodejce: Katomix

Winiary těstoviny se sýrem 28 g
1 162,00 Kč/1kg
34,86 Kč
Prodejce: Katomix

Maggi Brühe plátky
447,60 Kč/1kg
44,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi gebratene Nudeln Thajské kari
515,38 Kč/1kg
67,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kuře na paprice s těstovinami (lyo)
1 536,08 Kč/1kg
149,00 Kč
Prodejce: milujemehory

Maggi® 11800435 Maggi® Gekörnte Brühe 5,0 kg, 1 St.
393,06 Kč/1kg
1 965,30 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Knorr Danie Makaron Carbonara 55 g
762,71 Kč/1kg
53,39 Kč
Prodejce: Katomix

Pudliszki Klopsiki v rajčatové omáčce 590 g
430,08 Kč/1kg
107,52 Kč
Prodejce: Katomix

Knorr Zapiekanka Fix z Łososiem 35 g
1 298,25 Kč/1kg
51,93 Kč
Prodejce: Katomix

Tomatensauce - Ratatouille 340g
83,17 Kč
Prodejce: taleoo

Winiary koření na guláš 42 g
871,50 Kč/1kg
34,86 Kč
Prodejce: Katomix

HempProtein Bolognese - Paprika-Pepperoni 250g
833,24 Kč/1kg
208,31 Kč
Prodejce: taleoo

Winiary Zapiekanka s těstovinami a masovou omáčkou 42 g
847,38 Kč/1kg
35,59 Kč
Prodejce: Katomix
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Maggi GmbH Julius-Bührer-Straße 8, 78224 Singen (Hohentwiel) Skladujte na suchém místě a chraňte před teplem. Ideální k ochucení boloňských špaget, pizzy, lasagní, bruschetty, rajčatového salátu a k dochucení pokrmů. Není nutné žádné další solení! Kořenící směs 1 balení
- Skladování a použití
- Skladujte na suchém místě a chraňte před teplem.
- Seznam přísad
- Jodidovaná sůl (jedlá sůl, jodičnan draselný), látka zvýrazňující chuť a vůni glutaman sodný, 13 % bylinky (5 % oregano, bazalka, 2 % majoránka, petržel, tymián, bobkový list, rozmarýn, šalvěj), maltodextrin, česnekový prášek, cukr, mletá paprika, cibule, červená sladká paprika, aroma (s PŠENICÍ), pepř, slunečnicový olej. Může obsahovat CELER, VEJCE, MLÉKO, HOŘČICI a SÓJOVÉ BOBY.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 1042 kj Energie kcal 247 kcal Tuky 3,6GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 0,5GRM Sacharidy 34,3GRM Sacharidy, z toho cukr 13,7GRM Bílkoviny 16,1GRM Sůl 33,6GRM
- Alergeny
- Lepek
- Hmotnost
- 60 g
- Potravinářský podnik
- Maggi GmbHJulius-Bührer-Straße 8, 78224 Singen (Hohentwiel)
- Prodejní název
- Směs koření
- Výrobce
- Číslo produktu
- 35320
- Kód EAN
- 4005500027935
- Skladování a použití
- Skladujte na suchém místě a chraňte před teplem.
- Seznam přísad
- Jodidovaná sůl (jedlá sůl, jodičnan draselný), látka zvýrazňující chuť a vůni glutaman sodný, 13 % bylinky (5 % oregano, bazalka, 2 % majoránka, petržel, tymián, bobkový list, rozmarýn, šalvěj), maltodextrin, česnekový prášek, cukr, mletá paprika, cibule, červená sladká paprika, aroma (s PŠENICÍ), pepř, slunečnicový olej. Může obsahovat CELER, VEJCE, MLÉKO, HOŘČICI a SÓJOVÉ BOBY.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 1042 kj Energie kcal 247 kcal Tuky 3,6GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 0,5GRM Sacharidy 34,3GRM Sacharidy, z toho cukr 13,7GRM Bílkoviny 16,1GRM Sůl 33,6GRM
- Alergeny
- Lepek
- Hmotnost
- 60 g
- Potravinářský podnik
- Maggi GmbHJulius-Bührer-Straße 8, 78224 Singen (Hohentwiel)
- Prodejní název
- Směs koření
- Výrobce
- Číslo produktu
- 35320
- Kód EAN
- 4005500027935
K tomu se hodí také

Maggi WM No.5 Mleté maso
928,93 Kč/1kg
69,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi WM No.2 light zelenina
875,25 Kč/1kg
70,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi WM No.1 pečené maso
696,70 Kč/1kg
69,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi WM No.4 Křupavé saláty
1 266,73 Kč/1kg
69,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi WM No.3 pikantní drůbež
696,70 Kč/1kg
69,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix pro krémově jemné špízy po curyšsku 47 g
648,51 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix pro troubu tortelloni alla panna rafinované s bylinkami 36g
305,50 Kč/1kg
30,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix farmářský hrnec s mletým masem pikantní a kořeněný 39g
783,33 Kč/1kg
30,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fondor 200g
499,60 Kč/1kg
99,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Skartovačka dokumentů Genie StripCut 255CD
1 243,43 Kč
Prodejce: M_plus_L

INF Elastické tkaničky bez zavazování se zámkem 1 pár Bílý
7 312,50 Kč/1kg
117,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: INFshop

100 kusů prostorově úsporného věšáku s protiskluzovým sametovým potahem - Prémiový věšák včetně stojanu na kravaty, otočný o 360°, černý
20 004,31 Kč
Prodejce: ZTJKTRADEMICRO

Maggi Fix na těstoviny šunka gratinovaná pikantní ve smetanové omáčce 28g
1 088,57 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Guten Appetit Hovězí polévka s nudlemi a zeleninou 85g
344,35 Kč/1kg
29,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Rám postele VASAGLE pro jednolůžko, 90 x 200 cm, rám postele, s čalouněným čelem, rám postele, ocel, nosnost do 250 kg, snadná montáž
1 543,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Tefal XL Force C38508, Kulatý, Univerzální pánev, Černá, Titanová, 175 °C, Hliník
1 345,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PlanetHappy

Maggi Fix Čerstvě smažené těstoviny, kořenící směs, lahodná a chutná, 26 g
1 172,31 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix Spaghetti Bolognese Kořenící směs lahodná, chutná, klasická 36 g
847,22 Kč/1kg
30,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

PRITOM M10 10,1" Android Tablet PC 64GB ROM Android 10 Quad-Core HD IPS displej WiFi
1 619,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PRITOMTech

Sony Interactive Entertainment PlayStation 5, PlayStation 5, Černá, Bílá, 16000 MB, GDDR6, AMD, AMD Ryzen Zen 2
Použité
18 446,08 Kč
Prodejce: better-used

AREBOS Lehký hliníkový rolátor | Skládací cestovní rolátor s nastavitelnou výškou do 6 poloh | s držákem na hůl a nákupní taškou | Pomůcka pro chůzi černá
2 184,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS

Maggi Fix na květákové bramborové ragú s petrželkou 51g
597,65 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

DeLonghi Delonghi Entkalkungsm. 500 Ml
713,48 Kč/1l
356,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Maggi Fix na makaróny do trouby se smetanovým sýrem a středomořskými bylinkami 39g
781,54 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix Hack Pórek s těstovinami, směs koření, rychle a chutně, 42 g
725,71 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kancelářské židle Montreal 28213, stolní židle, polstrovaná, s nastavitelným opěradlem, do 120 kg
2 409,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Goleto

Maggi Würze
501,83 Kč/1l
101,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi® 11801129 Maggi® Gewürzmischung, 1,0 kg
412,18 Kč/1kg
412,18 Kč
Prodejce: somnia24

heimtexland ® Plyšová deka SUPER SOFT flanelová deka XL pohovka deka hod uni typ 380 antracitově šedá 200 x 150 cm
389,28 Kč
Prodejce: Heimtexland
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků



















Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 1. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 0,075 kg
Ohodnoceno dne 15. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.it. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.it.
Ověřený nákup
Hmotnost 0,06 kg
Ohodnoceno dne 26. února 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Hmotnost 0,06 kg
Ohodnoceno dne 7. srpna 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 0,075 kg
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

NONGSHIM - Instantní nudle Chapagetti - 20 X 140 GR - Multipack



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(28)Počet hodnocení: 28
494,76 Kč
Prodejce: Heartforcards
176,70 Kč/1kg

Pfanni knedlíky půl na půl typické chuti snadno tvarovatelné 5000g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 458,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
291,80 Kč/1kg

Studené jarní pyré Pfanni
1 000,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
333,58 Kč/1kg

Mondamin zahušťovač tmavých omáček ideální pro masové pokrmy 250g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
55,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
222,12 Kč/1kg

Maggi delikatesní omáčka na pečeně tmavá omáčka na maso 277g balení po 6 kusech



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
760,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
460,87 Kč/1kg

Pfanni bramborové knedlíky v sáčku na vaření 40 kusů 1 balení



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(15)Počet hodnocení: 15
807,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
620,82 Kč/1kg

Haldiram Boondi přírodní 200 g
72,51 Kč
Prodejce: CasteloStore
362,55 Kč/1kg

Pfanni krokety sypká směs ideální pro lis na krokety 2500g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 003,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
401,52 Kč/1kg

Krupicové knedlíčky Leimer oblíbená polévková příloha na 8 porcí 100g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(12)Počet hodnocení: 12
63,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
637,70 Kč/1kg

Nissin Soba Peking Duck, Instantní nudlová polévka, 87 g, Maso, Zeleninová, 5 min, 213 kcal, 891 kJ



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
56,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
653,33 Kč/1kg

Nissin DEMAE RAMEN Ramen Sesame, Instantní nudle ramen, 100 g, Sezam, 3 min, 86 kcal, 360 kJ



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
321,82 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
3 218,20 Kč/1kg

Maggi 5 Minuten Terrine Spaghetti Bolognese Fertigpackung 62g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(7)Počet hodnocení: 7
54,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
905,00 Kč/1kg

Maggi 5minutové terinové špagety v ovocné rajčatové omáčce 60g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(7)Počet hodnocení: 7
54,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
903,17 Kč/1kg

Maggi 5 Minuten Terrine Nudeln in Tomate Mozzarella Sauce 55g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(7)Počet hodnocení: 7
54,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
990,18 Kč/1kg

Maggi omáčka na řízky ideální pro každý řízek 2er za 2x 250ml



3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
49,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
818,50 Kč/1kg

Maggi Fix pro vrstvené zelí s mletým masem a uzenou slaninou 31g



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(7)Počet hodnocení: 7
30,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
985,48 Kč/1kg

Maggi smetanová omáčka na pečeně ideální na řízky a plátky masa 228g



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(7)Počet hodnocení: 7
126,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
659,01 Kč/1kg

Maggi Fix na brambory do trouby s mletým masem a smaženou cibulkou 34g



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(7)Počet hodnocení: 7
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
896,47 Kč/1kg

Maggi 5 minutová terina bramborová kaše se smaženou cibulkou krutony 59g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(6)Počet hodnocení: 6
54,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
973,57 Kč/1kg