1,0



Na základě 1 hodnocení
Už jen 1 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Svařovací plachta, protipožární ochrana, skleněná vlákna zpomalující hoření, černá, 8 x 10 FT, 0,43 mm2 887,04 Kč
Prodejce: BlissShopping

Další informace o reklamě
10-dielna sada záchranných prikrývok 130 × 210 cm – Termo Mylar fólia strieborná745,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Baskany

Další informace o reklamě
Outtec® záchranná deka záchranná fóliová deka - 140 x 132 cm - zlatostříbrná NRC fóliová deka191,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Nodium-Group

Další informace o reklamě
Verk 01449 Záchranná přikrývka 160 x 210 cm30,00 Kč
Prodejce: SLEVIR

Kuřecí vývar 100g
1 027,20 Kč/1kg
102,72 Kč
Prodejce: taleoo

Hovězí vývar - bujónová kostka 72g
540,97 Kč/1kg
60,37 Kč
-35%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
38,95 Kč
Prodejce: taleoo

SweMa, klasická bio zeleninová polévka, 320 g
1 513,91 Kč/1kg
484,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur

Winiary Hovězí vývar 60 g
491,67 Kč/1l
29,50 Kč
Prodejce: Katomix

Knorr Vývar z pečené kuřete 60 g
366,14 Kč/1kg
61,59 Kč
-58%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
25,63 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Hovězí bujón bez glutamátu
129,50 Kč/1kg
518,00 Kč
Prodejce: PROGAST

OAZAkostka zeleninového bujónu 66g
4 861,36 Kč/1kg
320,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Zeleninový vývar - Středomoří 125g
581,92 Kč/1kg
72,74 Kč
Prodejce: taleoo

tellofix Hühner-Bouillon 500g
1 117,48 Kč/1kg
558,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur

Zeleninový vývar z čerstvých surovin 250g
760,28 Kč/1kg
190,07 Kč
Prodejce: taleoo

BULION - BEZ LEPKU (6 x 11 g) 66 g - NATURAVENA
4 036,45 Kč/1kg
306,77 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

tellofix Rinds-Bouillon 540g
969,26 Kč/1kg
523,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur

Nízkokalorický vývar na pití 260g
462,52 Kč/1kg
124,88 Kč
Prodejce: taleoo

Knorr Kuřecí vývar 70 kostek 700 g
401,77 Kč/1kg
422,57 Kč
-105,17 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
317,40 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Rosół wołowy Knorr 6 sztuk po 60 g
477,14 Kč/1kg
60,65 Kč
-44%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
33,40 Kč
Prodejce: Katomix

Knorr Soep Drinkbouillon Chicken 35g – aromatický kuřecí vývar do polévek a omáček
2 118,00 Kč/1kg
74,13 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Vynikající jako aromatický pitný vývar, na 3 litry
Použijte
Jednoduše jej zalijte horkou vodou. Lze jej použít jako základ polévky nebo jako jemné koření do zeleninových a masových pokrmů.
Do 0,25 litru horké vody přidejte vrchovatou čajovou lžičku (cca 7,5 g) vývaru a za stálého míchání přiveďte k varu.
- Objem
- 0.1 l
- Seznam přísad
- Kamenná sůl, kukuřičný škrob*, maltodextrin*, 5,2 % kuřecí tuk*, 4,1 % kuřecí maso*, kvasnicový extrakt, kurkuma*, petržel*, pepř*, muškátový oříšek*, rozmarýn*, muškátový květ*.*z kontrolovaného ekologického zemědělství
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživová tabulka
- Hmotnost
- 90 g
- Potravinářský podnik
- ERNTESEGEN
- Prodejní název
- Kuřecí vývar 90g
- Výrobce
- Erntesegen
- Číslo produktu
- HUE20003330
- Kód EAN
- 4016512050309
- Objem
- 0.1 l
- Seznam přísad
- Kamenná sůl, kukuřičný škrob*, maltodextrin*, 5,2 % kuřecí tuk*, 4,1 % kuřecí maso*, kvasnicový extrakt, kurkuma*, petržel*, pepř*, muškátový oříšek*, rozmarýn*, muškátový květ*.*z kontrolovaného ekologického zemědělství
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživová tabulka
- Hmotnost
- 90 g
- Potravinářský podnik
- ERNTESEGEN
- Prodejní název
- Kuřecí vývar 90g
- Výrobce
- Erntesegen
- Číslo produktu
- HUE20003330
- Kód EAN
- 4016512050309
K tomu se hodí také

Erntesegen Hühnerbouillon hefefrei 120g
2 901,08 Kč/1kg
348,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur

Hovězí vývar - bujónová kostka 72g
540,97 Kč/1kg
60,37 Kč
-35%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
38,95 Kč
Prodejce: taleoo

Čirý zeleninový vývar Maggi na 18 litrů
415,97 Kč/1kg
128,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kuřecí vývar 100g
1 027,20 Kč/1kg
102,72 Kč
Prodejce: taleoo

Calnort Kuřecí bujónové kostky Kuřecí vývar 360 g (36 × 10 g)
288,69 Kč/1kg
103,93 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Kuřecí vývar - kostka bujónu 66g
706,97 Kč/1kg
46,66 Kč
Prodejce: taleoo

Lacroix drůbeží vývar na polévky nebo omáčky 400ml
245,85 Kč/1l
98,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Brühe plátky
447,60 Kč/1kg
44,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

SweMa, klasická bio zeleninová polévka, 320 g
1 513,91 Kč/1kg
484,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur

Menzi kuřecí polévka extra koncentrovaná silná příchuť 400ml
423,87 Kč/1l
169,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Knorr Delkatess čirý vývar 16 litrů naše osvědčená klasika 329g
374,68 Kč/1kg
123,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath křehké křehké koláčky pečené mini koláčové základy 200g
246,10 Kč/1kg
49,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

JARMINO Hovězí kostní vývar (6x 350 ml)
2 428,57 Kč/1l
850,00 Kč
Prodejce: JARMINO

Jürgen Langbein Feine Küche Drůbeží vývar do omáček a polévek 500ml
197,48 Kč/1l
98,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Knorr Bulion z Kury 18 kostek 10 g
2 487,94 Kč/1kg
447,83 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Bujón s hovězím masem 100g
1 135,20 Kč/1kg
113,52 Kč
Prodejce: taleoo

Zeleninový vývar - bez tuku 162g
789,51 Kč/1kg
127,90 Kč
Prodejce: taleoo

Červené čočkové lusky, značka TRS, 500 g
174,84 Kč/1kg
87,42 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

DONGWON Korejské kimči 160g | nakládané čínské zelí, fermentované | YangBan
691,81 Kč/1l
115,62 Kč
-4,93 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
110,69 Kč
Prodejce: Katomix

Knorr Kuřecí prášek Čínský kuřecí bujón balení 900g
539,22 Kč/1kg
485,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

JARMINO Vývar z kuracích kostí (6x 350 ml)
223,68 Kč/1kg
850,00 Kč
Prodejce: JARMINO

Lacroix hovězí vývar základ pro polévky a omáčky 400ml
245,85 Kč/1l
98,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

černé fazole 500 g -PLANETA
411,98 Kč/1kg
205,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Sada Leifheit 55510 POWER CLEAN
718,95 Kč
Prodejce: VISO

UISEBRT síťové dveře proti hmyzu síťové dveře proti hmyzu 120 X 240 cm hliníkový rám zástěna proti mouchám síť proti mouchám magnetické uzavírací
1 478,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BojiaHome

Zeleninový vývar - doplňkové balení 250g
725,04 Kč/1kg
181,26 Kč
Prodejce: taleoo

Drůbeží koncentrát CHEF je vhodný do polévek a omáček 1000ml
613,14 Kč/1kg
729,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Royal Tiger jasmínová rýže dlouhozrnná 18kg
124,34 Kč/1kg
2 238,09 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Čočka Müller's Mühle talířová, 500 g
121,68 Kč/1kg
60,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
0% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
0%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%100% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
100%Obrázky od zákazníků
Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 20. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup