5,0



Na základě 2 hodnocení
Už jen 5 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
10-dielna sada záchranných prikrývok 130 × 210 cm – Termo Mylar fólia strieborná745,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Baskany

Další informace o reklamě
Outtec® záchranná deka záchranná fóliová deka - 140 x 132 cm - zlatostříbrná NRC fóliová deka191,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Nodium-Group

tellofix Hühner-Bouillon 500g
1 117,48 Kč/1kg
558,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur

Winiary Hovězí vývar 60 g
491,67 Kč/1l
29,50 Kč
Prodejce: Katomix

Erntesegen Hühnerbouillon hefefrei 120g
2 901,08 Kč/1kg
348,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur

Knorr Vývar z pečené kuřete 60 g
366,14 Kč/1kg
61,59 Kč
-58%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
25,63 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Hovězí bujón bez glutamátu
129,50 Kč/1kg
518,00 Kč
Prodejce: PROGAST

Rosół wołowy Knorr 6 sztuk po 60 g
477,14 Kč/1kg
60,65 Kč
-44%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
33,40 Kč
Prodejce: Katomix

Kuřecí vývar 100g
1 027,20 Kč/1kg
102,72 Kč
Prodejce: taleoo

BULION - BEZ LEPKU (6 x 11 g) 66 g - NATURAVENA
4 036,45 Kč/1kg
306,77 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

OAZAkostka zeleninového bujónu 66g
4 861,36 Kč/1kg
320,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Zeleninový vývar - Středomoří 125g
581,92 Kč/1kg
72,74 Kč
Prodejce: taleoo

tellofix Bio Salatfein 320g
1 495,47 Kč/1kg
478,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur

Zeleninový vývar z čerstvých surovin 250g
760,28 Kč/1kg
190,07 Kč
Prodejce: taleoo

Nízkokalorický vývar na pití 260g
462,52 Kč/1kg
124,88 Kč
Prodejce: taleoo

Knorr Kuřecí vývar 70 kostek 700 g
401,77 Kč/1kg
422,57 Kč
-105,17 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
317,40 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Italský bujón Knorr 6 kostek 60 g
477,14 Kč/1kg
60,52 Kč
-44%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
33,40 Kč
Prodejce: Katomix

Hovězí vývar - bujónová kostka 72g
540,97 Kč/1kg
60,37 Kč
-35%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
38,95 Kč
Prodejce: taleoo

Honey Bouillonsoep 47g – aromatický vývar na dochucení a rafinaci
2 257,66 Kč/1kg
106,11 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Čirý zeleninový vývar - jemnozrnný 100g
1 312,30 Kč/1kg
131,23 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Pro dokonalou chuť každého jídla
Náš hovězí vývar od tellofix přináší nezaměnitelnou chuť kvalitních surovin přímo do vaší kuchyně. Tento vývar, pečlivě vyrobený z nejlepšího hovězího masa a nejjemnějších koření, dodá vašim pokrmům intenzivní a plnou chuť. Nechte se inspirovat přírodní silou a autentickou chutí tohoto hovězího vývaru a pozvedněte své kuchařské umění na novou úroveň.
Všestrannost ve vaší kuchyni
Hovězí bujón od tellofix je v kuchyni skutečným všestranným pomocníkem. Použijte jej jako základ pro aromatické polévky, dušená jídla a omáčky nebo jím dodáte rýžovým a těstovinovým pokrmům zvláštní chuť. Lžíci tohoto bujónu můžete také použít při smažení masa nebo zeleniny, aby se zintenzivnila chuť. Ať už plánujete nákladnou hostinu nebo chcete připravit rychlé jídlo, tento bujón je dokonalým společníkem.
Snadné použití
Použití hovězího bujónu tellofix nemůže být jednodušší. Stačí rozpustit požadované množství v horké vodě a za chvilku si můžete vychutnat silný, aromatický vývar. Tato praktická příprava šetří čas a umožňuje vám vykouzlit kulinářské lahůdky i v hektických chvílích. Ať už vaříte pro svou rodinu nebo hostíte hosty – s hovězím bujónem tellofix se vám každé jídlo podaří bez námahy.
- Skladování a použití
- Skladujte na suchém místě.
- Seznam přísad
- jodovaná mořská sůl (jodovaná mořská sůl, jodid draselný), látky zvýrazňující chuť (glutaman sodný, inosinát disodný, guanylát disodný), cukr, palmový tuk, aromata (obsahují sóju), kvasnicový extrakt, 2,1 % hovězí extrakt, 1,1 % cibule, 0,9 % mrkev, hovězí tuk, karamelový cukrový sirup, 0,3 % petržel, maltodextrin, kurkuma, 0,2 % pórek, 0,1 % pažitka, barvivo karoten
- Alergeny
- Sójové boby a výrobky z nich
- Hmotnost
- 540 g
- Potravinářský podnik
- tellofix
- Prodejní název
- tellofix Vývar z kůry 540g
- Výrobce
- Inter-Planing GmbH
- Kód EAN
- 4009831032415
- Skladování a použití
- Skladujte na suchém místě.
- Seznam přísad
- jodovaná mořská sůl (jodovaná mořská sůl, jodid draselný), látky zvýrazňující chuť (glutaman sodný, inosinát disodný, guanylát disodný), cukr, palmový tuk, aromata (obsahují sóju), kvasnicový extrakt, 2,1 % hovězí extrakt, 1,1 % cibule, 0,9 % mrkev, hovězí tuk, karamelový cukrový sirup, 0,3 % petržel, maltodextrin, kurkuma, 0,2 % pórek, 0,1 % pažitka, barvivo karoten
- Alergeny
- Sójové boby a výrobky z nich
- Hmotnost
- 540 g
- Potravinářský podnik
- tellofix
- Prodejní název
- tellofix Vývar z kůry 540g
- Výrobce
- Inter-Planing GmbH
- Kód EAN
- 4009831032415
K tomu se hodí také

tellofix Hühner-Bouillon 500g
1 117,48 Kč/1kg
558,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur

JARMINO Hovězí kostní vývar (6x 350 ml)
2 428,57 Kč/1l
850,00 Kč
Prodejce: JARMINO

tellofix Classic Klare Brühe 540g
892,65 Kč/1kg
482,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur

JARMINO Koncentrovaný hovězí vývar z kostí (440g)
2 772,73 Kč/1l
1 220,00 Kč
Prodejce: JARMINO

Gorenje R4142PS, 242 l, N-ST, 40 dB, E, Šedá, Metalická
8 545,83 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: _Haushaltsparadies_

De’Longhi PAC ES72 Classic, Jednodílná přenosná klimatizace, Chlazení, Zbavování vlhkosti, Ventilátor, 8300 BTU/h, 2100 W, 2,1 l/h, 65 dB
Použité
8 528,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Třída A+++ až DProdejce: ScorpionElektro
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 23. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nejlevnější varianta včetně poštovného
Dobré jako vždy. Ani hmotnost se nezměnila.
Ohodnoceno dne 26. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše perfektní
Super