5,0



Na základě 3 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Profi Pasztet z pomidorami 250g1 660,32 Kč/1kg
415,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Artyčokové základy, 7 až 9 základů na plechovku, 400 g220,71 Kč/1kg
112,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Hengstenberg Mildessa vinné kysané zelí veganské v plechovce 9700g680,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Maggi granulovaný vývar 125g516,72 Kč/1kg
64,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Menzi Djuvec Balkánská rýže se zeleninou připravená k jídlu pro vegany 800g
188,91 Kč/1kg
151,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Meica drůbeží párky ve vlastní kůži extra jemné 6 kusů 180g
460,56 Kč/1kg
82,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Helcom Kapary v octové marinádě 200 G
349,85 Kč/1kg
73,05 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
69,97 Kč
Prodejce: Katomix

Cizrna Bonduelle 150g
295,80 Kč/1kg
44,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Leimerovy krutony cibule/česnek
281,12 Kč/1kg
140,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pudliszki Fazole v rajčatové omáčce 450 g
152,03 Kč/1kg
103,38 Kč
Prodejce: Katomix

Loupaná rajčata – plechovka 400g | RAPUNZEL
115,02 Kč/1kg
46,01 Kč
Prodejce: taleoo

Hořčičné okurky
352,19 Kč/1kg
75,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Erasco 128477003 Erasco Reistopf mit Fleischklößchen 800,0 g
326,40 Kč/1kg
261,12 Kč
Prodejce: somnia24

Rajčatové Velouté - Tomatensuppe 360g
267,11 Kč/1kg
96,16 Kč
Prodejce: taleoo

Výhonky sóji, 370 ml | MARSCHLAND
186,45 Kč/1kg
61,53 Kč
Prodejce: taleoo

Bonduelle chilli fazole v štiplavé omáčce, 400 g - Pikantní chilli fazole
398,52 Kč/1kg
159,41 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Hrách – konzervovaný, 340g | RAPUNZEL
178,29 Kč/1kg
60,62 Kč
Prodejce: taleoo

Fazole na grilování - 400g plechovka
194,87 Kč/1kg
77,95 Kč
Prodejce: taleoo

Kühne čtvrtky okurek ATG 360g
136,45 Kč/1kg
91,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jablka kapary
345,71 Kč/1kg
121,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Cibule Borretane v balzamikovém octu z Modeny, plechovka 800 g
Takto nabývají barvu, kyselost a ovocnou vůni balzamikového octa. Díky vlastní sladkosti cibule se vyvíjí nádherně vyvážená vůně.
Skvěle se hodí k grilovanému a vařenému masu, výraznému šunkám a sýrům i křupavému bílému chlebu.
Okouzlete své hosty nebo členy rodiny
V žádné středomořské kuchyni by neměly chybět
Všestranné použití
Alis S.r.l.
Via Paletti, 1
41051 Castelnuovo Rangone, Modena Itálie
- Seznam přísad
- Borettane cibule, voda, Aceto Balsamico di Modena IGP (vinný ocet, zahuštěný hroznový mošt, barvivo: E150d), slunečnicový olej, cukr, sůl, regulátor kyselosti: kyselina citronová. *Obsahuje SULFITY
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 238 kj Energie kcal 57 kcal Tuky 1,2GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 0,1GRM Sacharidy 9,8GRM Sacharidy, z toho cukr 9,8GRM Bílkoviny 0,8GRM Sůl 1,6GRM
- Alergeny
- Oxid siřičitý a siřičitany
- Hmotnost
- 800 g
- Potravinářský podnik
- alis s.r.l.Via Paletti, 2/a, 41051 Castelnuovo Rangone MO, Italien
- Prodejní název
- Borretane cibule v balzamikovém octu
- Výrobce
- Alis S.r.l
- Číslo produktu
- 82535
- Kód EAN
- 8006165389914
- Seznam přísad
- Borettane cibule, voda, Aceto Balsamico di Modena IGP (vinný ocet, zahuštěný hroznový mošt, barvivo: E150d), slunečnicový olej, cukr, sůl, regulátor kyselosti: kyselina citronová. *Obsahuje SULFITY
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 238 kj Energie kcal 57 kcal Tuky 1,2GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 0,1GRM Sacharidy 9,8GRM Sacharidy, z toho cukr 9,8GRM Bílkoviny 0,8GRM Sůl 1,6GRM
- Alergeny
- Oxid siřičitý a siřičitany
- Hmotnost
- 800 g
- Potravinářský podnik
- alis s.r.l.Via Paletti, 2/a, 41051 Castelnuovo Rangone MO, Italien
- Prodejní název
- Borretane cibule v balzamikovém octu
- Výrobce
- Alis S.r.l
- Číslo produktu
- 82535
- Kód EAN
- 8006165389914
K tomu se hodí také

Menzi Djuvec Balkánská rýže se zeleninou připravená k jídlu pro vegany 800g
188,91 Kč/1kg
151,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Játrová paštika z Pfalzska – sklenice 160 g | ÖKOLAND
576,69 Kč/1kg
92,27 Kč
Prodejce: taleoo

Meica drůbeží párky ve vlastní kůži extra jemné 6 kusů 180g
460,56 Kč/1kg
82,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Prémiový kachní sádlo 1 kg Fat Chef
275,20 Kč/1kg
312,84 Kč
-15,62 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
297,22 Kč
Prodejce: Katomix

Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
377,25 Kč/1kg
171,65 Kč
Prodejce: Katomix

Hofgutská kapusta ručně sbíraná nahrubo nakrájená ve sklenici 720ml
69,37 Kč/1l
49,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Menzi Exotic Asia Soup Peking Style sweet and sour hot 400ml
220,67 Kč/1l
88,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Menzi Bami Goreng
253,10 Kč/1kg
101,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krakus Šunka Premium 300 g
335,67 Kč/1kg
105,47 Kč
-4,77 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
100,70 Kč
Prodejce: Katomix

Omáčka Homann Paprika, pikantní, krémová a s výraznou chutí, 400 ml
147,87 Kč/1l
59,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krémová polévka z lišek Langbein
318,27 Kč/1l
127,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

YumYum Instantní asijská nudlová polévka s kuřecí příchutí 60g
423,50 Kč/1kg
25,41 Kč
Prodejce: LAVONIO

Nakládaný sushi zázvor růžový 190 g - ochucené plátky pro sushi, misky a japonskou kuchyni
413 210,51 Kč/1kg
78,51 Kč
Prodejce: Katomix

Polévka se sýrem Allgäu a smetanou
198,22 Kč/1l
79,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Händlmaier klobásová hořčice středně pálivá aromatická pikantní v tubě 200ml
259,45 Kč/1l
51,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krakowska Sucha Tarczyński 330 g
569,52 Kč/1kg
196,27 Kč
-8,33 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
187,94 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Erasco Vestfálský čočkový guláš rafinovaný s octem 800g
150,64 Kč/1kg
120,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hořčice Bautzen středně pálivá krémová pikantní vyvážená jemná 1000ml
70,60 Kč/1kg
79,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

JH Foods Yaki Nori mořská řasa zelená pražená 10 listů mořské řasy 25g
4 280,00 Kč/1kg
107,00 Kč
Prodejce: LAVONIO

Menzi Srbská fazolová polévka s pikantními bílými fazolemi 400ml
195,20 Kč/1l
78,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Liakada papriky jemné ATG 125g
620,80 Kč/1kg
77,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Menzi Eierstich je klasická polévková příloha Hotové jídlo 125g
60,13 Kč/1kg
45,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mulligatawny
272,90 Kč/1l
109,16 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hofgut Delikatess červené zelí klasika připravená k jídlu ve sklenici 720ml
52,87 Kč/1l
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Händlmaier Der Pikant Sladká hořčice středně ostrá bavorská sladká 225ml
271,60 Kč/1l
61,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lacroix polévka z volské oháňky čirá s jemným hovězím masem 400ml
265,52 Kč/1l
106,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kinder Brioss, 270 g, 10 kusů
291,43 Kč/1kg
102,00 Kč
Prodejce: SanmartiniStore

Metten thick Sauerland bockwurst 845g
367,50 Kč/1kg
147,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega

Paní Muffinová Mini muffiny s jahodovou náplní nadýchané a šťavnaté 200g
454,75 Kč/1kg
90,95 Kč
Prodejce: LAVONIO
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 23. dubna 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nejlepší poměr cena/výkon
Velmi dobrý vkus
Ohodnoceno dne 18. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 18. ledna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Erasco čočkový hrnec s vepřovým masem, vydatný a chutný 800g 3-pack



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
359,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
149,73 Kč/1kg

Erasco Pichelsteiner hrnec s hovězím masem a zeleninou 800g 3-pack



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
360,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
150,16 Kč/1kg

Erasco Maďarská gulášová polévka jemná s křehkým masem 390ml 3-pack



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(9)Počet hodnocení: 9
319,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
272,92 Kč/1l

Erasco polévka s játrovými knedlíčky typické bavorské pikantní koření 395ml 3 balení



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
318,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
268,47 Kč/1l

Erasco Srbská fazolová polévka se spoustou dobré zeleniny 750ml 3-pack
364,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
161,96 Kč/1l

Erasco kuřecí hrnec s rýží, čerstvou mrkví a bylinkami 800g 3 balení
359,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
149,73 Kč/1kg

Erasco Hubertus hrachový guláš s mrkví a uzenou slaninou 800g 3 balení
352,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
146,81 Kč/1kg

La Comtesse šneci ca 1Dtz



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(9)Počet hodnocení: 9
198,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
3 311,00 Kč/1kg

Zimmermann 4 typické mnichovské bílé párky ATG 250g Classic 530g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
127,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
0,51 Kč/1l

Lacroix krémová chřestová polévka s kousky chřestu 400 ml
107,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
269,77 Kč/1l

Lacroix polévka z volské oháňky čirá s jemným hovězím masem 400ml



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(8)Počet hodnocení: 8
106,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
265,52 Kč/1l

Menzi kuřecí polévka s vermicelli 1 až 1 koncentrovaná 400 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
95,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
238,25 Kč/1l

Hengstenberg Mildessa vinné kysané zelí v plechovce vegan 810g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
83,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
108,65 Kč/1kg

Kühne dýně ATG 200g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
60,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
181,82 Kč/1kg

Fleischwerke Zimmermann pikantní bavorská polévka s játrovými knedlíčky 400ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
65,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
164,82 Kč/1l

Zimmermann polévka se smaženými knedlíčky Zeleninový vývar se smaženými knedlíčky 400ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
89,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
197,84 Kč/1kg

Metten Křupavé vídeňské párky 690g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(12)Počet hodnocení: 12
178,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
541,06 Kč/1kg

Del Monte ananasové plátky v cukrovém sirupu v plechovce 840g 3 balení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
294,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
192,28 Kč/1kg

Bonduelle Bílé fazole 400g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
59,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
238,60 Kč/1kg

Zimmermann Pravá bavorská játrová polévka spaetzle koncentrovaná 400ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
65,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
131,86 Kč/1kg