4,8



Na základě 6 hodnocení
Už jen 2 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
BioBizz Starters Pack822,28 Kč/1l
2 466,85 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Biobizz Leaf-Coat, 1 litr | Přípravek na ochranu rostlin1 355,25 Kč/1l
1 355,25 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Plagron Top Grow Box Terra1 526,14 Kč/1l
2 136,60 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
BiobizzGrow, 500 ml | tekuté hnojivo2 140,50 Kč/1l
1 070,25 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Dolomitové vápenato-hořečnaté hnojivo 10 kg
27,82 Kč/1kg
278,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: fair-play91

BioBizz Fish-Mix 0,25L
4 080,40 Kč/1l
1 020,10 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

BioBizz Trypack Stimulant 3x250ml Set - Booster pro indoor pěstování
2 017,75 Kč/1l
1 513,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Plagron Alga Grow, 500 ml | Růstové hnojivo
2 255,82 Kč/1kg
1 511,40 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

BLATTWERK Čisté organické hnojivo, univerzální hnojivo, veganské a organické hnojivo NPK 1L
318,31 Kč/1l
318,31 Kč
Prodejce: Octopus

BioBizz Root-Juice 0,5L - Kořenový stimulátor pro pěstování a řízky
2 868,30 Kč/1l
1 434,15 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Monokalciumfosfát 2 kg, MKP, fosfor, draslík, hnojivo P-K, stimulátor kvetení, kvetení, GiDeli
217,70 Kč/1kg
435,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

BiobizzBloom, 250 ml | Tekuté hnojivo
1 741,60 Kč/1l
447,70 Kč
-12,30 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
435,40 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

BioTrissol Plus hnojivo pro orchideje pro zdravý růst 250ml
0,66 Kč/1kg
163,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

COMPO 2224822004 COMPOObst- & Gemüsedünger 1,0 l
499,32 Kč/1l
499,32 Kč
Prodejce: somnia24

Plagron Green Sensation 100 ml. Lahvička posilovače kvetení
14 758,00 Kč/1l
1 475,80 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Beckmann 25kg hnojivo na trávník Zahradní kompletní hnojivo Plocha trávníku 21+6+12 Bez dusičnanů
67,03 Kč/1kg
1 675,82 Kč
Prodejce: boni-shop

Plagron Lightmix s perlitem 25litrový pytel
15,48 Kč/1l
387,00 Kč
Prodejce: BestBrandShop

Biobizz Worm-Humus, 40 l | Půda na výsadbu
15,71 Kč/1l
628,39 Kč
Prodejce: BestBrandShop

BioBizz Acti-Vera 1L Půda pro posílení imunitního systému / pěstování koky
1 424,95 Kč/1l
1 424,95 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Hnojivo pro zdravé a nádherné květy
Hesi Blüh Complex je minerální hnojivo pro květy, které během fáze kvetení optimálně zásobuje vaše rostliny všemi důležitými mikro- a makroživinami. Navíc je obohaceno o cenné vitamíny a aminokyseliny, které vašim rostlinám dodávají to správné „něco navíc“ pro působivou květinovou nádheru. Vyvážená směs hlavních živin (NPK 3-3-4) zajišťuje zdravé a vitální rostliny, zatímco řada vedlejších živin obohacuje život rostlin a půdy.
Korekce pH pro lepší účinnostJeho vlastnosti korigující pH umožňují šetrný a efektivní příjem živin, což vede k lepšímu zásobení vašich rostlin. Kombinace minerálního a organického dusíku udržuje nízkou hodnotu EC a zajišťuje optimální příjem živin. Hnojivo je vhodné jak pro začátečníky, tak pro pokročilé domácí pěstitele a nabízí vynikající poměr ceny a výkonu.
Složení- 3 % dusíku
- 2,6 % fosforu
- 3,6 % draslíku
- Hořčík, vápník, síran
- Stopové prvky: železo, mangan, zinek, měď, bór a molybden ve formě komplexních sloučenin.
- Plus vitamíny B1, B2, B6, rostlinný cukr a aminokyseliny.
Použití Hesi Blüh Complex je velmi jednoduché. Smíchejte 50 ml hnojiva s 10 litry vody nebo 5 ml hnojiva s 1 litrem vody. Hnojivo se používá na rostliny, které dokončily svou růstovou fázi a jsou připraveny k období květu. Pokud mají vaše rostliny zvýšenou potřebu živin, přidávejte hnojivo při každém zalévání. V opačném případě stačí hnojivo používat při každém druhém zalévání. Pro maximální výnosy doporučujeme ve fázi kvetení používat Hesi Phosphor Plus.
S Hesi Blüh Complex získáte vysoce kvalitní hnojivo na kvetení, které vaše rostliny během fáze kvetení optimálně vyživuje a zajišťuje působivou květinovou nádheru. Ať už jste začátečník nebo zkušený domácí pěstitel – toto hnojivo je ideální volbou pro vaše rostliny!
- Hmotnost
- 1.083 kg
- Objem
- 1 l
- Model
- 4072
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 8718924650165
- Číslo produktu
- 118
- Výrobce
- Hesi
- Hmotnost
- 1.083 kg
- Objem
- 1 l
- Model
- 4072
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 8718924650165
- Číslo produktu
- 118
- Výrobce
- Hesi
Žádné signální slovo
Dodatečné informace
K tomu se hodí také

Biobizz Light-Mix, 50 l | zemina pro květináče
8,49 Kč/1l
424,71 Kč
Prodejce: BestBrandShop

100W 287 LED lampa pro rostliny s plným spektrem světla 3 světelné režimy pokojové rostliny rostoucí lampa rostlinné světlo
1 450,39 Kč
-124,86 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 325,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: lapamax

Plagron Allmix, 50 l | půdní substrát
12,08 Kč/1l
604,00 Kč
Prodejce: BestBrandShop

Teploměr s vlhkoměrem digitální Meteostanice hodiny Elektronický prostorový teploměr s vlhkoměrem Pokojový teploměr a vlhkoměr s hodinami Retoo
242,92 Kč
-113,53 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
129,39 Kč
Prodejce: Retoo

120W 468 LED rostlinná lampa plné spektrum rostlinné světlo vnitřní rostliny rostou lampa rostou lampa
1 389,69 Kč
-148,84 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 240,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: lapamax

BioBizz Starters Pack
822,28 Kč/1l
2 466,85 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

312 LED lampa pro rostliny Rostoucí lampa s plným spektrem Rostoucí lampa pro pokojové rostliny Světlo pro rostliny
1 320,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: lapamax

Biobizz Worm-Humus, 40 l | Půda na výsadbu
15,71 Kč/1l
628,39 Kč
Prodejce: BestBrandShop

BioBizz Coco-Mix 50 L - Zemina pro květináče
10,24 Kč/1l
512,06 Kč
Prodejce: BestBrandShop

BiobizzGrow, 1 l | Tekuté hnojivo
581,99 Kč/1l
581,99 Kč
Prodejce: TR8

Floragard Torfsubstrat Grow Mix 70L
27,45 Kč/1kg
604,00 Kč
Prodejce: BestBrandShop

Zahradnický perlit 10 l kypří seťové lůžko
243,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: fair-play91

Květináč čtvercový Tradiční 19 cm Antracitová 3,5 L kapacita plantážník Plast
54,00 Kč
Prodejce: botle

VINGO LED lampa na rostliny Zahradní a skleníkové příslušenství 45W světlo pro rostliny 225 LED diod pro skleník, červeno-modré světlo pro rostliny pro sazenice, zahradu, květiny, vnitřní zahradní rostoucí lampa
559,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Yuet-Chi

3v1 měřič vlhkosti PH, teplota, vlhkost půdy zahradní trávník farma pěstování rostlin měřič vlhkosti
595,00 Kč
-17,11 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
577,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PrimePick

GNCC P1 Vnitřní sledovací kamera WLAN s APP, 360°, 1080P, noční vidění, sledování pohybu, obousměrný zvuk
655,45 Kč
Prodejce: Connected-Living

VINGO pěstební stan 80x80x180cm pěstební stan, pěstební box, pěstební skříň pro domácí pěstování, vnitřní pěstební stan, pěstírna, světlu a voděodolný stan pro rostliny, pěstební stan černozelený
2 015,72 Kč
-254,52 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 761,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Yuet-Chi

Odvlhčovač vzduchu - pohlcovač vlhkosti 19896
3 051,00 Kč
Prodejce: INTEREST

BioBizz Light-Mix 20 L - Zemina pro květináče
9,06 Kč/1l
181,26 Kč
Prodejce: BestBrandShop

COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitní zemina pro květináče, 50 litrů
24,01 Kč/1kg
506,84 Kč
Prodejce: bauschnell

Termostat pro topnou podložku, skleník pro pokojové rostliny, sazenice, plazi, obojživelníci, topná podložka, terárium, vyhřívací podložka, 21W, 25x52,5 cm
679,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: lapamax

Zahradnický perlit od Dr.Soil® v 1litrovém sáčku
181,74 Kč/1l
181,74 Kč
Prodejce: DrSoil

ATS (300W) PRO LED (27 µmol/J 816 µmol/s) | Rostoucí osvětlení od společnosti Lumatek
9 752,94 Kč
Prodejce: BestBrandShop

Biobizz All-Mix, 50 litrů | Zemina pro výsadbu
34,82 Kč/1kg
459,21 Kč
Prodejce: BestBrandShop

312 LED rostoucích světel pro pokojové rostliny 312 LED plné spektrum Veg a Bloom duální spínač IP65 vodotěsné závěsné rostliny rostou světla pro sazenice květiny skleník
2 029,83 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: anlund

Dolomitové vápenato-hořečnaté hnojivo 10 kg
27,82 Kč/1kg
278,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: fair-play91

Monokalciumfosfát 2 kg, MKP, fosfor, draslík, hnojivo P-K, stimulátor kvetení, kvetení, GiDeli
217,70 Kč/1kg
435,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Pytel na rostliny 20 l – 5 ks z netkané textilie s štítky pro popis
1 248,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

OKWISH Mini odvlhčovač vzduchu, tichý elektrický odvlhčovač do ložnice a pokoje, kompaktní přístroj proti vlhkosti, černý, EU zástrčka
1 409,99 Kč
Prodejce: OKWISH
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků





























Hodnocení zákazníků
83% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
83%17% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
17%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 31. ledna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Komplex Hesi blüh
Objem 10 lHmotnost 10,83 kg
Super produkt a výhodná cena...
Ohodnoceno dne 6. června 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Práce
Objem 1 lHmotnost 1,083 kg
Funguje perfektně
Ohodnoceno dne 10. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 1 lHmotnost 1,083 kg
Ohodnoceno dne 28. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 1 lHmotnost 1,083 kg
Ohodnoceno dne 20. května 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 1 lHmotnost 1,083 kg
Ohodnoceno dne 20. června 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 1 lHmotnost 1,083 kg
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Vinasa NK Hnojivo 4.5 + 8 – Tekuté (800 L IBC) - Organifer
38 249,99 Kč
Prodejce: Organifer
47,81 Kč/1l

Koncentrát proti půdnímu hmyzu – 1000 ml na 1000 m2 - Organifer



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 147,99 Kč
Prodejce: Organifer
1 147,99 Kč/1l

Bentonitový jíl – Zlepšovač písčité půdy (24x = 480 kg – pro 4800 m2) - Organifer



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
26 774,99 Kč
Prodejce: Organifer
55,78 Kč/1l

Trávníkový topdressing – Směs s mykorhizou a rhizobakteriemi (600 litrů – pro 600m2) - Organifer
20 144,99 Kč
Prodejce: Organifer
33,57 Kč/1l

Trávníkový topdressing – Směs s mykorhizou a rhizobakteriemi (Bigbag 1000 litrů – pro 1000m2) - Organifer
21 674,99 Kč
Prodejce: Organifer
21,67 Kč/1l

Lávová moučka z prvohorní horniny Eifel (20 kg – pro 200 m2) - Organifer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 071,99 Kč
Prodejce: Organifer
53,60 Kč/1l

Hnojivo pro rozchodníky a zelené střechy - 10 kg na 200 m2 - Organifer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 019,99 Kč
Prodejce: Organifer
102,00 Kč/1kg

Koncentrát proti hmyzu na trávník – 10 l na 2500 m2 - Organifer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
5 864,99 Kč
Prodejce: Organifer
586,50 Kč/1l

Bazaltová moučka pro zlepšení jílovité půdy (20 kg – pro 200 m2) - Organifer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 274,99 Kč
Prodejce: Organifer
63,75 Kč/1l

Koncentrát proti půdnímu hmyzu – 10 L na 10.000 m2 - Organifer



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
5 099,99 Kč
Prodejce: Organifer
510,00 Kč/1l

Koncentrát půdních hub – 5 l na 5000 m2 - Organifer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
3 314,99 Kč
Prodejce: Organifer
663,00 Kč/1l

Nematody – Koncentrát půdních nematod – 5 L na 5000 m2 - Organifer



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
3 314,99 Kč
Prodejce: Organifer
663,00 Kč/1l

Koncentrát proti půdnímu hmyzu – 5 l na 5000 m2 - Organifer



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
3 314,99 Kč
Prodejce: Organifer
663,00 Kč/1l

Koncentrát proti listovému hmyzu – 5 l na 5000 m2 - Organifer
3 314,99 Kč
Prodejce: Organifer
663,00 Kč/1l

Prevence proti slimákům 5 l – Koncentrát pro 5000 m2 - Organifer
3 314,99 Kč
Prodejce: Organifer
663,00 Kč/1l

Blattglanz Spray - 750 ml - Ošetrující sprej pro pokojové a okrasné rostliny
1 255,08 Kč
Prodejce: OasisofLife
1 255 079,94 Kč/1kg

Organické hnojivo z ovčí vlny - pelety (20 kg na 200 m2) - Organifer
2 626,99 Kč
Prodejce: Organifer
131,35 Kč/1l

Sprej na lesk listu - péce o pokojové a okrasné rostliny - 250 ml - prirozený
1 049,95 Kč
Prodejce: OasisofLife
1 049 949,95 Kč/1kg

Organické hnojivo z ovčí vlny - pelety (10 kg na 100 m2) - Organifer
1 657,99 Kč
Prodejce: Organifer
165,80 Kč/1l

Hnojivo na trávník All-In-One (20 kg – pro 400 m2) - Organifer
1 529,99 Kč
Prodejce: Organifer
51,00 Kč/1l