5,0



Na základě 9 hodnocení
Už jen 2 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
BioBizz Starters Pack822,28 Kč/1l
2 466,85 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Plagron Alga Bloom 5 l kanystr Přírodní hnojivo pro rostliny545,67 Kč/1l
2 728,35 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
BioBizz Alg-A-Mic 0,5 l Vitality Booster Soil & Coco Grow2 355,50 Kč/1l
1 177,75 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Plagron Top Grow Box Terra1 526,14 Kč/1l
2 136,60 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

BiobizzBloom, 250 ml | Tekuté hnojivo
1 741,60 Kč/1l
447,70 Kč
-12,30 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
435,40 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

BioBizzGrow 0,25 l
4 146,40 Kč/1l
1 036,60 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

BioBizz Fish-Mix 0,25L
4 080,40 Kč/1l
1 020,10 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

BioBizz Root-Juice 0,5L - Kořenový stimulátor pro pěstování a řízky
2 868,30 Kč/1l
1 434,15 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

BioBizz Acti-Vera 250ml aktivátor rostlin, vitalita pro půdu a kokošku
4 433,00 Kč/1l
1 108,25 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

BioBizzHeaven 0,5 l energetický booster pro pěstování na všech médiích
3 291,60 Kč/1l
1 645,80 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

BioBizz Trypack Stimulant 3x250ml Set - Booster pro indoor pěstování
2 017,75 Kč/1l
1 513,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

HESI Blüh Complex 500 ml (květina / půda)
1 458,19 Kč/1l
1 458,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

BioBizz Alg-A-Mic 250 ml
4 280,00 Kč/1l
1 070,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Plagron Alga Grow, 500 ml | Růstové hnojivo
2 255,82 Kč/1kg
1 511,40 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Plagron Lightmix s perlitem 25litrový pytel
15,48 Kč/1l
387,00 Kč
Prodejce: BestBrandShop

CannaFlores, 1L.
1 476,83 Kč/1l
1 476,83 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

BioBizz Alg-A-Mic 5L stimulátor vitality půdy a pěstování koky
526,74 Kč/1l
2 633,70 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

WOLF Garten hubič plevele a hnojivo na trávník 2 v 1 trávník
251,83 Kč/1kg
2 266,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Beckmann 25kg hnojivo na trávník Zahradní kompletní hnojivo Plocha trávníku 21+6+12 Bez dusičnanů
67,03 Kč/1kg
1 675,82 Kč
Prodejce: boni-shop
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Co je Top·Max a jak pomáhá vašim rostlinám kvetení?
Top·Max je 100% organický prostředek na podporu kvetení, který vašim rostlinám nejen přináší větší a těžší květy, ale také posouvá chuť, nuance a aroma na novou úroveň. Top·Max má tři hlavní výhody: Za prvé, podporuje tvorbu květů a zajišťuje bohatou úrodu. Za druhé, zlepšuje příjem důležitých živin, jako je vápník, železo a hořčík, což stimuluje metabolismus vašich rostlin. Za třetí, činí vaše plody sladšími a chutnějšími.
Síla huminových a fulvových kyselin
Top·Max obsahuje vysokou koncentraci huminových a fulvových kyselin, které zásadně ovlivňují jeho účinnost. Huminové kyseliny pocházejí z leonarditu, starobylé látky získané z prehistorických rostlin z křídové doby. Tyto kyseliny zajišťují uvolňování důležitých minerálů a podporují tok živin v půdě.
Fulvové kyseliny, naopak, pocházející z hlubokých vrstev humusu, přispívají k optimálnímu příjmu živin. Jejich přirozený elektrický náboj aktivuje půdu a živiny v ní obsažené, což vede ke zdravému růstu rostlin. Společně tyto dvě kyseliny posilují energii rostlinných buněk a podporují tvorbu nových buněk.
Pro dosažení optimálních výsledků můžete Top·Max kombinovat s dalšími produkty BioBizz, jako jsou , a Root·Juice, abyste plně využili potenciál svých rostlin v každé fázi růstu.
Použití Top·Max
Top·Max lze používat během celé fáze kvetení a je obzvláště vhodný pro kombinaci s substrátovými směsmi od Biobizz. Pro první týdny fáze kvetení doporučujeme dávku 1 ml na litr vody. V týdnech před sklizní můžete dávku zvýšit na 4 ml na litr, abyste dosáhli nejlepších výsledků. Dodržujte tyto dávkování, abyste plně využili potenciál svých rostlin.
Chemické složení (% hmotnostních procent)
- N (dusík): 0,2 %
- P₂O₅ (fosfor): 0,2 %
- K₂O (draslík): 0,1 %
- Fe (železo): 0,01 %
- Zn (zinek): 0,003 %
- Bor: 0,01 %
Celkový obsah huminových látek: 16,4 %
Huminové kyseliny: 12,9 %
Fulvové kyseliny: 3,45 %
pH: 3,4
BioBizz Top Max Organický posilovač květu BioBizz Top Max neobsahuje žádné živiny, ale hlavně účinné huminové a fulvové kyseliny. Ty podporují tvorbu nových buněk a ve starých zvyšují energii. Přirozený náboj fulvokyselin přitahuje minerály a živiny z pěstebního substrátu i přidávaných hnojiv. Výhody produktu Zkvalitňuje vstřebávání živin a metabolismus rostliny. Účinně zvýší objem a hmotnost květů a plodů. Zjemní a celkově vylepší přirozenou chuť a vůni plodů. Univerzální a účinný doplněk pro všechny substráty a způsoby pěstování. Používání a dávkování Květový stimulátor BioBizz Top Max je díky certifikaci vhodný propěstování bylinek. Organický doplněk se míchá s vodou v poměru 1 až 4 ml na 1 litr vody podle týdne pěstebního cyklu. Začíná se až od třetího týdne, kdy stačí menší koncentrace. V dalších týdnech se koncentrace postupně zvyšuje. Tabulka BioBizz dávkování je ke stažení v přiložených souborech níže. Ke stažení O BioBizz Top Max Tabulky dávkování Biobizz pro substráty All Mix, Coco Mix, Light Mix Video Protože milujeme organické pěstování bylinek
- Hmotnost
- 0.251 kg
- Objem
- 0.25 l
- Model
- 6590
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 8718403231816
- Číslo produktu
- 0688301647
- Výrobce
- Hmotnost
- 0.251 kg
- Objem
- 0.25 l
- Model
- 6590
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 8718403231816
- Číslo produktu
- 0688301647
- Výrobce
Žádné signální slovo
Dodatečné informace
K tomu se hodí také

Biobizz Light-Mix, 50 l | zemina pro květináče
8,49 Kč/1l
424,71 Kč
Prodejce: BestBrandShop

BiobizzGrow, 1 l | Tekuté hnojivo
581,99 Kč/1l
581,99 Kč
Prodejce: TR8

BiobizzBloom, 250 ml | Tekuté hnojivo
1 741,60 Kč/1l
447,70 Kč
-12,30 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
435,40 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

BiobizzGrow, 500 ml | tekuté hnojivo
2 140,50 Kč/1l
1 070,25 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

BioBizzHeaven 0,5 l energetický booster pro pěstování na všech médiích
3 291,60 Kč/1l
1 645,80 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

BiobizzHeaven, 250 ml | Půdní kondicionér
5 373,40 Kč/1l
1 343,35 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

BioBizz Root-Juice 0,5L - Kořenový stimulátor pro pěstování a řízky
2 868,30 Kč/1l
1 434,15 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Plagron Allmix, 50 l | půdní substrát
12,08 Kč/1l
604,00 Kč
Prodejce: BestBrandShop

100W 287 LED lampa pro rostliny s plným spektrem světla 3 světelné režimy pokojové rostliny rostoucí lampa rostlinné světlo
1 450,39 Kč
-124,86 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 325,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: lapamax

BioBizz Fish-Mix 0,25L
4 080,40 Kč/1l
1 020,10 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

BioBizz Acti-Vera 250ml aktivátor rostlin, vitalita pro půdu a kokošku
4 433,00 Kč/1l
1 108,25 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

312 LED lampa pro rostliny Rostoucí lampa s plným spektrem Rostoucí lampa pro pokojové rostliny Světlo pro rostliny
1 320,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: lapamax

BioBizz Fish-Mix 0,5 l růstové hnojivo pro půdu a Coco Grow
2 153,10 Kč/1l
1 076,55 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Odvlhčovač vzduchu - pohlcovač vlhkosti 19896
3 051,00 Kč
Prodejce: INTEREST

5L sada generátoru CO2 pro dvojitá akvária Systém generátoru CO2 z nerezové oceli se solenoidovým ventilem, bublinkový difuzor, sada reaktoru oxidu uhličitého pro akvária s rostlinami
6 524,98 Kč/1m
2 936,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: elezone

EAXUS, stolní ventilátor Eaxus "Box"
Použité
729,26 Kč
Prodejce: Trade4less

Lupe für Uhrmacherbrillen mit 23-facher Vergrößerung
242,80 Kč
Prodejce: ADGOshop

VEVOR 300W LED lampa na rostliny Profesionální světlo pro rostliny s plným spektrem záření
4 594,99 Kč
-1 836,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 758,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VEVOR-Official-Store-EU

Teploměr s vlhkoměrem digitální Meteostanice hodiny Elektronický prostorový teploměr s vlhkoměrem Pokojový teploměr a vlhkoměr s hodinami Retoo
242,92 Kč
-113,53 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
129,39 Kč
Prodejce: Retoo

81 LED lampa na rostliny rostoucí lampa s plným spektrem vnitřní růstové lampy na rostliny
479,39 Kč
-12,71 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
466,68 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: lapamax

BioBizz Starters Pack
822,28 Kč/1l
2 466,85 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Mini teploměr-vlhkoměr, LCD digitální, vnitřní, měří teplotu a vlhkost, kompaktní a přesný.
194,07 Kč
Prodejce: re-markt

Bomann PC-LB 3077, Černá, Bílá, LED, 25 W, AC, 220 - 240 V, 50 - 60 Hz
2 577,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

BioBizzGrow 0,25 l
4 146,40 Kč/1l
1 036,60 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Sanlight EVO série 1.5 3-80 s 200 watty
9 448,14 Kč
Prodejce: BestBrandShop

Biobizz Leaf-Coat, 1 litr | Přípravek na ochranu rostlin
1 355,25 Kč/1l
1 355,25 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Relaxdays Tlakový postřikovač 10 l s nastavitelnou tryskou Příslušenství pro zavlažování s měřítkem
830,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Relaxdays

Mucola skleník včetně měřiče vlhkosti 3 v 1 pro rostliny Growbox stan pro pokojové rostliny Pěstební stan Darkroom chladicí rám Černá zelená - 240x120x200cm
3 720,40 Kč
-350,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 370,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mucola

BioBizz Acti-Vera 1L Půda pro posílení imunitního systému / pěstování koky
1 424,95 Kč/1l
1 424,95 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 29. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělý produkt
Hmotnost 0,502 kgObjem 0,5 l
Velmi užitečný prostředek pro mé rostliny. Nejlepší produkt :)
Ohodnoceno dne 17. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
hnojivo
Hmotnost 0,502 kgObjem 0,5 l
velmi dobré
Ohodnoceno dne 19. července 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše perfektní
Hmotnost 0,502 kgObjem 0,5 l
Velmi dobré
Ohodnoceno dne 1. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 0,502 kgObjem 0,5 l
Ohodnoceno dne 5. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 0,502 kgObjem 0,5 l
Ohodnoceno dne 25. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 0,502 kgObjem 0,5 l
Ohodnoceno dne 15. října 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 0,502 kgObjem 0,5 l
Ohodnoceno dne 8. června 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 0,251 kgObjem 0,25 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Vinasa NK Hnojivo 4.5 + 8 – Tekuté (800 L IBC) - Organifer
38 249,99 Kč
Prodejce: Organifer
47,81 Kč/1l

Koncentrát proti půdnímu hmyzu – 1000 ml na 1000 m2 - Organifer



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 147,99 Kč
Prodejce: Organifer
1 147,99 Kč/1l

Bentonitový jíl – Zlepšovač písčité půdy (24x = 480 kg – pro 4800 m2) - Organifer



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
26 774,99 Kč
Prodejce: Organifer
55,78 Kč/1l

Trávníkový topdressing – Směs s mykorhizou a rhizobakteriemi (600 litrů – pro 600m2) - Organifer
20 144,99 Kč
Prodejce: Organifer
33,57 Kč/1l

Trávníkový topdressing – Směs s mykorhizou a rhizobakteriemi (Bigbag 1000 litrů – pro 1000m2) - Organifer
21 674,99 Kč
Prodejce: Organifer
21,67 Kč/1l

Lávová moučka z prvohorní horniny Eifel (20 kg – pro 200 m2) - Organifer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 071,99 Kč
Prodejce: Organifer
53,60 Kč/1l

Hnojivo pro rozchodníky a zelené střechy - 10 kg na 200 m2 - Organifer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 019,99 Kč
Prodejce: Organifer
102,00 Kč/1kg

Koncentrát proti hmyzu na trávník – 10 l na 2500 m2 - Organifer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
5 864,99 Kč
Prodejce: Organifer
586,50 Kč/1l

Bazaltová moučka pro zlepšení jílovité půdy (20 kg – pro 200 m2) - Organifer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 274,99 Kč
Prodejce: Organifer
63,75 Kč/1l

Koncentrát proti půdnímu hmyzu – 10 L na 10.000 m2 - Organifer



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
5 099,99 Kč
Prodejce: Organifer
510,00 Kč/1l

Koncentrát půdních hub – 5 l na 5000 m2 - Organifer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
3 314,99 Kč
Prodejce: Organifer
663,00 Kč/1l

Nematody – Koncentrát půdních nematod – 5 L na 5000 m2 - Organifer



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
3 314,99 Kč
Prodejce: Organifer
663,00 Kč/1l

Koncentrát proti půdnímu hmyzu – 5 l na 5000 m2 - Organifer



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
3 314,99 Kč
Prodejce: Organifer
663,00 Kč/1l

Koncentrát proti listovému hmyzu – 5 l na 5000 m2 - Organifer
3 314,99 Kč
Prodejce: Organifer
663,00 Kč/1l

Prevence proti slimákům 5 l – Koncentrát pro 5000 m2 - Organifer
3 314,99 Kč
Prodejce: Organifer
663,00 Kč/1l

Blattglanz Spray - 750 ml - Ošetrující sprej pro pokojové a okrasné rostliny
1 255,08 Kč
Prodejce: OasisofLife
1 255 079,94 Kč/1kg

Organické hnojivo z ovčí vlny - pelety (20 kg na 200 m2) - Organifer
2 626,99 Kč
Prodejce: Organifer
131,35 Kč/1l

Sprej na lesk listu - péce o pokojové a okrasné rostliny - 250 ml - prirozený
1 049,95 Kč
Prodejce: OasisofLife
1 049 949,95 Kč/1kg

Organické hnojivo z ovčí vlny - pelety (10 kg na 100 m2) - Organifer
1 657,99 Kč
Prodejce: Organifer
165,80 Kč/1l

Hnojivo na trávník All-In-One (20 kg – pro 400 m2) - Organifer
1 529,99 Kč
Prodejce: Organifer
51,00 Kč/1l