Jalapenos Enteros ganz - 220 g - La Costena

51,92 Kč

41,39 Kč-20%

188,14 Kč / 1kg

plus 96,72 Kč poštovné

Doprava k vám domů

so 3. – čt 8. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Tripack Guajillo Arbol uzené Chipotle Epazote 20g Mex. Oregano 20g
Tripack Guajillo Arbol uzené Chipotle Epazote 20g Mex. Oregano 20g
10 161,43 Kč/1kg
1 422,60 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: LaProve
Obrázek produktu pro Chilli Chocolate Habanero (8g) uzené v ampulce a chobotnicový PLA držák (8x6x6cm)
Chilli Chocolate Habanero (8g) uzené v ampulce a chobotnicový PLA držák (8x6x6cm)
73 975,00 Kč/1kg
591,80 Kč
Prodejce: LaProve
Obrázek produktu pro TriPack Chili Chipotle, Guajillo Chilli Tree 100g
TriPack Chili Chipotle, Guajillo Chilli Tree 100g
4 841,70 Kč/1l
484,17 Kč
Prodejce: LaProve
Obrázek produktu pro Deggi Mirch, 100 gramů
Deggi Mirch, 100 gramů
558,30 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
65,59 Kč
-14%
55,83 Kč
Prodejce: CasteloStore
Obrázek produktu pro Crushed Chillies 100g
Crushed Chillies 100g
573,00 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 3
57,30 Kč
Prodejce: CasteloStore
Obrázek produktu pro Chilli prášek, extra pikantní, 400 g
Chilli prášek, extra pikantní, 400 g
426,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
170,40 Kč
Prodejce: CasteloStore
Obrázek produktu pro Pasta - thajské chilli 50g
Pasta - thajské chilli 50g
200,74 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
100,37 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Tajin Clásico Salsa en Polvo - Chilli koření v prášku Kořenící sůl Směs koření 142g
Tajin Clásico Salsa en Polvo - Chilli koření v prášku Kořenící sůl Směs koření 142g
1 873,31 Kč/1kg
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 5
266,01 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Sušené drcené chilli papričky, 100 g
Sušené drcené chilli papričky, 100 g
990,00 Kč/1l
99,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop
Obrázek produktu pro Korejské červené pálivé papriky GOCHUGARE na kimči 500g - GOOD SPICE
Korejské červené pálivé papriky GOCHUGARE na kimči 500g - GOOD SPICE
354,50 Kč/1l
177,25 Kč
Prodejce: PHRoyal
Obrázek produktu pro Bio Chipotle Chili gemahlen 500g
Bio Chipotle Chili gemahlen 500g
1 962,80 Kč/1kg
981,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur
Obrázek produktu pro Chipotle, mleté a uzené jalapeňo chilli, 40 g
Chipotle, mleté a uzené jalapeňo chilli, 40 g
2 530,60 Kč/1l
126,53 Kč
Prodejce: PHRoyal
Obrázek produktu pro Papryka słodka Kamis 425 g
Papryka słodka Kamis 425 g
617,19 Kč/1kg
290,08 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Chilli geschrotet 30 g Royal Brand
Chilli geschrotet 30 g Royal Brand
1 009,20 Kč/1l
50,46 Kč
Prodejce: PHRoyal
Obrázek produktu pro KKP Sambal Oelek chilli pasta 740 g
KKP Sambal Oelek chilli pasta 740 g
133,60 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
148,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Pálivé papriky 500g
Pálivé papriky 500g
176,00 Kč/1kg
88,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro Bio Knoblauch ganz schwarz & fermentiert 2 Stück 90g
Bio Knoblauch ganz schwarz & fermentiert 2 Stück 90g
4 426,56 Kč/1kg
398,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur
Obrázek produktu pro Mletá sladká paprika Kamis 16 g
Mletá sladká paprika Kamis 16 g
1 317,00 Kč/1kg
26,34 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Mletá pálivá paprika chilli – 500 g
Mletá pálivá paprika chilli – 500 g
159,58 Kč/1l
79,79 Kč
Prodejce: WINOSZARNIA

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

La Costeña Jalapeño Enteros celý

Chutné chilli papričky, které mnozí považují za nejoblíbenější druh chilli na světě - nebo alespoň v mexické kuchyni?
Pak doporučujeme sáhnout po papričkách jalapeños.

Chilli papričkám jalapeño se ve španělštině nebo v Mexiku někdy říká "chiles gordos", protože mají poměrně tlustý tvar. Jsou středně dlouhé, mají průměr 2,5 až téměř 4 cm a při dozrávání mění barvu ze zelené na červenou.
Jalapeños z Mexika jsou známé tím, že to s pálivostí nepřehánějí. Jsou považovány za poměrně mírné až středně pálivé, a nejsou tedy tak ostré jako například chilli papričky serrano.

Pokud si chcete dopřát papričky neporcované, můžete si vybrat plechovku La Costeña Jalapeños Enteros vcelku a mít tak po ruce skutečnou klasiku ze Střední Ameriky.

Jalapeños se v mexické kuchyni používají na mnoho různých způsobů. Vychutnávají se syrové nebo čerstvé, nakrájené na malé kousky v salátech nebo náplních a se sýrem. Pokud chcete místo toho použít celý lusk na vaření nebo zdobení nebo pokud si chcete lusky sami nakrájet na kostičky, kousky nebo plátky, je plechovka La Costeña Jalapeños Enteros tou správnou volbou.

Pálivé chilli papričky jsou vhodné jako příloha k masovým pokrmům a tortillám / enchiladám i k dávkování podle potřeby, např. jemně nakrájené do salátů.

Čistá hmotnost:0,220 kg
Hmotnost po odkapání:0,121 kg

Označení LMIV:Jalapenos celé

AlergenyObsahuje:Sója a výrobky ze sóji, siřičitany

La Costenavyrábí také výrobky, ve kterých jsou použita vejce, pšeničná mouka, mléko, ovoce, sezam a víno.

Složení:Jalapeño chilli papričky (45 %), voda, mrkev, ocet (obsahuje SULFITY), cibule, jodidovaná sůl, SÓJOVÝ olej, koření

Výživové údaje na 100 g:
Energetická hodnota: 137.00 kJ Energetická hodnota: 33.00 kcal
Tuk: 0,70 g
nasycené mastné kyseliny: 0,10 gramů
Bílkoviny: 0,90 gramů
Sacharidy: 5,70 gramů
Cukr: 0,00 gramů
Vláknina: 0,00 gramů
Sůl: 1,80 gramů

Poznámky k přípravě:Chilli papričky jalapeño doporučujeme do receptů, jako jsou klubové sendviče v mexickém stylu, nachos a quesadillas. Pikantní chilli papričky jsou vhodné jako příloha k masovým pokrmům a tortillám / enchiladám i k dávkování podle potřeby, např. jemně vmíchané do salátů.

Povinné právní informace:La Costena vyrábí také výrobky, ve kterých jsou použita vejce, pšeničná mouka (lepek), mléko (laktóza), ovoce, sezam a víno (siřičitany).

Informace o nebezpečnosti/varování:Po otevření skladujte v chladničce a spotřebujte do 5 dnů.

Odpovědná společnost:Conservas La Costeña, S.A. Via Morelos 268, Col. Santa Maria Tulpetlac, Ecatepec, Edo. de Méx. México

Země původu:Mexiko



Jalapenos Enteros ganz

Sierra Madre GmbH Rohrstrasse 26, 58093 Hagen
Skladování a použití
Kühl und trocken lagern
Seznam přísad
Jalapeno Chilis (min 42%), Marinade (58%), Wasser, Essig, Zwiebeln, Karotten, Jodsalz, SOJAöl, Gewürze
Deklarovaná nutriční hodnota
Energie kj 102 kj Energie kcal 24 kcal Fett 0,7GRM Fett davon gesättigte Fettsäuren 0,1GRM Kohlenhydrate 5,7GRM Kohlenhydrate davon Zucker 0GRM Eiweiß 0,9GRM Salz 1,78GRM
Alergeny
Oxid siřičitý a siřičitany
Hmotnost
220 g
Potravinářský podnik
Sierra Madre GmbHRohrstrasse 26, 58093 Hagen
Prodejní název
La Costena Jalapeno Enteros ganz
Výrobce
Číslo produktu
26702
Kód EAN
7501017005000

Skladování a použití
Kühl und trocken lagern
Seznam přísad
Jalapeno Chilis (min 42%), Marinade (58%), Wasser, Essig, Zwiebeln, Karotten, Jodsalz, SOJAöl, Gewürze
Deklarovaná nutriční hodnota
Energie kj 102 kj Energie kcal 24 kcal Fett 0,7GRM Fett davon gesättigte Fettsäuren 0,1GRM Kohlenhydrate 5,7GRM Kohlenhydrate davon Zucker 0GRM Eiweiß 0,9GRM Salz 1,78GRM
Alergeny
Oxid siřičitý a siřičitany
Hmotnost
220 g
Potravinářský podnik
Sierra Madre GmbHRohrstrasse 26, 58093 Hagen
Prodejní název
La Costena Jalapeno Enteros ganz
Výrobce
Číslo produktu
26702
Kód EAN
7501017005000
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro La Costena Chili Chipotle 121g
La Costena Chili Chipotle 121g
594,47 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
118,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro roba zábrana na dveře do svorky, bílá, šířka 62-105 cm, schodišťová branka pro děti a domácí zvířata
roba zábrana na dveře do svorky, bílá, šířka 62-105 cm, schodišťová branka pro děti a domácí zvířata
24 083,00 Kč/1m
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 5
1 204,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: kidtini_GmbH
Obrázek produktu pro La Costena Salsa Chipotle kouřově pálivá s chilli 140ml
La Costena Salsa Chipotle kouřově pálivá s chilli 140ml
459,64 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
64,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro La Costeña Jalapeno Nacho Scheiben, 199 g
La Costeña Jalapeno Nacho Scheiben, 199 g
323,37 Kč/1kg
64,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Kukuřičná mouka 500g
Kukuřičná mouka 500g
155,90 Kč/1kg
77,95 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro La Costena Maistortilla frisch 14 cm
La Costena Maistortilla frisch 14 cm
452,67 Kč/1kg
81,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro La Costena Salsa Mexicana Verde čerstvá zelená recept z Mexika 220ml
La Costena Salsa Mexicana Verde čerstvá zelená recept z Mexika 220ml
472,86 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
104,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro La Costena Jalapeno Nachos 440 g
La Costena Jalapeno Nachos 440 g
332,09 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
146,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro VALENTINA – středně pikantní chilli omáčka Salsa Picante 370 ml Chilli omáčka z Mexika
VALENTINA – středně pikantní chilli omáčka Salsa Picante 370 ml Chilli omáčka z Mexika
430,84 Kč/1l
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
159,41 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro La Costena Original, mexická domácí omáčka, pikantní, v plechovce, 2950 g
La Costena Original, mexická domácí omáčka, pikantní, v plechovce, 2950 g
195,75 Kč/1l
577,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro La Costena celé černé fazole 560 g
La Costena celé černé fazole 560 g
180,57 Kč/1kg
101,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro La Chinata La Vera, sladká uzená paprika v prášku DOP, 70g
La Chinata La Vera, sladká uzená paprika v prášku DOP, 70g
3 343,29 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 13
234,03 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Jalapeno Chili picado Würfel - 220 g - La Costena
Jalapeno Chili picado Würfel - 220 g - La Costena
404,68 Kč/1l
89,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Verpackungsbild Salsa Picante La Costena Wuerzsauce pikant wuerzig klassisch 145 ml
Salsa Picante La Costena Pikantní kořeněná omáčka, klasická, 145 ml
169,34 Kč/1kg
64,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Pinata Cheddar Cheese Sauce krémová, pikantní, klasická 3000 g
Pinata Cheddar Cheese Sauce krémová, pikantní, klasická 3000 g
271,52 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 4
814,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Mattel Games FWW30, Stolní hra, Jemná motorika (obratnost), 5 rok/roky, Rodinná hra
Mattel Games FWW30, Stolní hra, Jemná motorika (obratnost), 5 rok/roky, Rodinná hra
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 14
843,35 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro La Costena Tortilla frisch 20cm
La Costena Tortilla frisch 20cm
167,84 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
134,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro La Costena pyré z černých fazolí
La Costena pyré z černých fazolí
186,86 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
108,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Casaria Umělý vánoční stromek 150 cm s kovovým stojanem 310 tipů Rychlá montáž Vánoční dekorace Vánoční stromek Vánoční stromek PVC Zelený
Casaria Umělý vánoční stromek 150 cm s kovovým stojanem 310 tipů Rychlá montáž Vánoční dekorace Vánoční stromek Vánoční stromek PVC Zelený
3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5Počet hodnocení: 187
593,00 Kč
-103,00 Kč
490,00 Kč
Prodejce: Jurhan
Obrázek produktu pro Kühne Jalapeno fiery hot
Kühne Jalapeno fiery hot
242,73 Kč/1l
80,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Závěs do sprchy MSV – Antibakteriální, pratelný, vodotěsný
Závěs do sprchy MSV – Antibakteriální, pratelný, vodotěsný
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 47
450,06 Kč
Prodejce: bath_ambiente24
Obrázek produktu pro Mutti Pelati loupaná rajčata loupaná rajčata na vaření 2500g
Mutti Pelati loupaná rajčata loupaná rajčata na vaření 2500g
173,27 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
433,17 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Plátky zeleného jalapeňa La Costena
Plátky zeleného jalapeňa La Costena
260,86 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
419,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Salthouse Original Krystalická koupelová sůl z Mrtvého moře Přírodní produkt 500g
Salthouse Original Krystalická koupelová sůl z Mrtvého moře Přírodní produkt 500g
140,64 Kč/1l
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
70,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Rajčata 'Vintage San Marzano Peeled Tomatoes'.
Rajčata 'Vintage San Marzano Peeled Tomatoes'.
363,00 Kč/1kg
94,38 Kč
Prodejce: artbook-service
Obrázek produktu pro Crushed Chillies 100g
Crushed Chillies 100g
573,00 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 3
57,30 Kč
Prodejce: CasteloStore
Obrázek produktu pro Familia Suárez Allioli, černý česnek, 135 g
Familia Suárez Allioli, černý česnek, 135 g
10 097,78 Kč/1kg
1 363,20 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Krytky nábojů NRM KANDO, stříbrné 14" palců. (4 x univerzální lemy kol)
Krytky nábojů NRM KANDO, stříbrné 14" palců. (4 x univerzální lemy kol)
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 175
627,16 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics
Obrázek produktu pro Xerjoff XJ 1861 Naxos EDP 100 ml UNISEX
Xerjoff XJ 1861 Naxos EDP 100 ml UNISEX
41 230,90 Kč/1l
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 319
4 123,09 Kč
Prodejce: FragrancesBg
Obrázek produktu pro Dreame F9 Pro, Bílá, Kulatý, 0,57 l, 65 dB, 0,237 l, Silný, Standardní, Quiet, Mop, Drhnutí, Turbo
Dreame F9 Pro, Bílá, Kulatý, 0,57 l, 65 dB, 0,237 l, Silný, Standardní, Quiet, Mop, Drhnutí, Turbo
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 25
4 254,75 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Tripack Guajillo Arbol uzené Chipotle Epazote 20g Mex. Oregano 20g
Tripack Guajillo Arbol uzené Chipotle Epazote 20g Mex. Oregano 20g
1 422,60 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: LaProve
10 161,43 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Carolina Reaper prášek s 2 200 000 SHU 2,5 g ve fosforeskující lebce, která svítí ve tmě.
Carolina Reaper prášek s 2 200 000 SHU 2,5 g ve fosforeskující lebce, která svítí ve tmě.
964,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: LaProve
385 756,01 Kč/1l
Obrázek produktu pro TriPack Chilli Chipotle, Pasilla a Ancho Flor 100g
TriPack Chilli Chipotle, Pasilla a Ancho Flor 100g
602,65 Kč
Prodejce: LaProve
6 026,50 Kč/1l
Obrázek produktu pro Chilli Chocolate Habanero (8g) uzené v ampulce a chobotnicový PLA držák (8x6x6cm)
Chilli Chocolate Habanero (8g) uzené v ampulce a chobotnicový PLA držák (8x6x6cm)
591,80 Kč
Prodejce: LaProve
73 975,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro TriPack Chili Chipotle, Guajillo Chilli Tree 100g
TriPack Chili Chipotle, Guajillo Chilli Tree 100g
484,17 Kč
Prodejce: LaProve
4 841,70 Kč/1l
Obrázek produktu pro Pikantní chilli vločky – 500 g
Pikantní chilli vločky – 500 g
159,59 Kč
Prodejce: WINOSZARNIA
319,18 Kč/1l
Obrázek produktu pro Korejské červené pálivé papriky GOCHUGARE na kimči 500g - GOOD SPICE
Korejské červené pálivé papriky GOCHUGARE na kimči 500g - GOOD SPICE
177,25 Kč
Prodejce: PHRoyal
354,50 Kč/1l
Obrázek produktu pro Nitě chilli papriček - 40g - Krásná barva
Nitě chilli papriček - 40g - Krásná barva
126,53 Kč
Prodejce: PHRoyal
1 265,30 Kč/1l
Obrázek produktu pro Chilli vločky z krupice 100g SUPER HOT
Chilli vločky z krupice 100g SUPER HOT
75,82 Kč
Prodejce: PHRoyal
1 516,40 Kč/1l
Obrázek produktu pro KKP Sambal Oelek chilli pasta 740 g
KKP Sambal Oelek chilli pasta 740 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
148,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
133,60 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Deggi Mirch, 100 gramů
Deggi Mirch, 100 gramů
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
65,59 Kč
-14%
55,83 Kč
Prodejce: CasteloStore
558,30 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Crushed Chillies 100g
Crushed Chillies 100g
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 3
57,30 Kč
Prodejce: CasteloStore
573,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Chilli prášek, extra pikantní, 400 g
Chilli prášek, extra pikantní, 400 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
170,40 Kč
Prodejce: CasteloStore
426,00 Kč/1kg
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Trinidad Scorpion 10g Extrémně pálivá chilli paprička
Trinidad Scorpion 10g Extrémně pálivá chilli paprička
151,89 Kč
Prodejce: PHRoyal
3 037,80 Kč/1l
Obrázek produktu pro Carolina Reaper chilli mleté 10g světový rekord 17
Carolina Reaper chilli mleté 10g světový rekord 17
151,89 Kč
Prodejce: PHRoyal
3 037,80 Kč/1l
Obrázek produktu pro Kotanyi chilli papričky granulované a sušené extra intenzivně pálivé 24g
Kotanyi chilli papričky granulované a sušené extra intenzivně pálivé 24g
55,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 771,50 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Kotanyi Peperoncini chilli papričky malé celé volně ložené spotřebitel 240g
Kotanyi Peperoncini chilli papričky malé celé volně ložené spotřebitel 240g
279,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
820,88 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Pálivý pepř 250g
Pálivý pepř 250g
52,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
52 000,00 Kč/1l
Obrázek produktu pro Chilli kajenský pepř 200g Brat.pl
Chilli kajenský pepř 200g Brat.pl
47,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
180,77 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Chile piri piri 100g Brat.pl
Chile piri piri 100g Brat.pl
81,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
810,00 Kč/1l