4,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Tamari - silné 500 ml552,00 Kč/1l
276,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Další informace o reklamě
Roleski Hořčice 175 G150,00 Kč/1kg
27,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Další informace o reklamě
Pepřová omáčka Tabasco Chipotle z uzených jalapeňos 60ml607,75 Kč/1kg
97,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Homann pálivá pepřová omáčka s příchutí chilli a chutney 400ml147,65 Kč/1l
59,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mexická chilli salsa Heinz 245 g
250,05 Kč/1l
92,96 Kč
-40%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
55,01 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Tabasco papriková omáčka 60 ml
1 668,83 Kč/1l
100,13 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Sladkokyselá omáčka s chilli, citronem a zázvorem 700 ml
235,60 Kč/1l
164,92 Kč
Prodejce: Katomix

Dawtona Tomatová omáčka Jalapeño 520 g Pikantní
68,97 Kč/1kg
86,76 Kč
-38%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
53,11 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Pudliszki Mexická omáčka 480 g
155,02 Kč/1kg
74,41 Kč
Prodejce: Katomix

Flying Goose Sriracha pikantní aromatická chilli omáčka pálivá 455ml
492,31 Kč/1l
224,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Omáčka Roleski Feurige Tomatensauce, 355 g, s příchutí habanero a jalapeño
221 583,33 Kč/1kg
79,77 Kč
Prodejce: Katomix

Boloňská omáčka Łowicz 500 g
127,34 Kč/1kg
63,67 Kč
Prodejce: Katomix

Barilla Tomatová omáčka Basilico 400 g
221,86 Kč/1kg
141,99 Kč
Prodejce: Katomix

Remia Shoarmasaus 250 ml – pikantní omáčka Shoarma, krémová a aromatická
394,40 Kč/1kg
98,60 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Fanex Papriková omáčka sriracha 1000 g
238,26 Kč/1kg
254,94 Kč
Prodejce: Katomix

Cirio rajčatová omáčka Parma 340 g
270,46 Kč/1kg
94,66 Kč
Prodejce: Katomix

Česneková omáčka Develey 410 g
166,00 Kč/1kg
76,36 Kč
Prodejce: Katomix

Tamari 250 ml
566,04 Kč/1l
141,51 Kč
Prodejce: taleoo

Mexická pikantní salsa Fanex 1 kg
171,99 Kč/1kg
171,99 Kč
Prodejce: Katomix

Rajčatová omáčka - Paprika 340g
214,94 Kč/1kg
77,95 Kč
-6%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
73,08 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Zažijte autentický chuťový zážitek s chilli omáčkou VALENTINA, středně pálivou Salsa Valentina Picante, jednou z nejznámějších omáček v celém Mexiku. Tato omáčka je nedílnou součástí mexické kuchyně a najdete ji doslova na každém rohu.
Naše středně pálivá omáčka, vyrobená z kvalitních chilli papriček Puya, nabízí dokonalou rovnováhu mezi pálivou chutí a aromatickou hloubkou. Ať už jako doplněk k ovoci, popcornu, chipsům nebo na vaší oblíbené pizze – chilli omáčka VALENTINA dodá každému jídlu pikantní chuťový zážitek. Někteří Mexičané dokonce smíchají omáčku do piva spolu s kapkou limetkové šťávy, aby získali osvěžující nápoj s jedinečným chuťovým profilem.
Od roku 1960 vyrábí VALENTINA s hrdostí vysoce kvalitní produkty. Každá láhev naší chilli omáčky je vyrobena z nejlepších surovin a balena pomocí nejmodernější balicí technologie, aby byla zaručena čerstvost a kvalita. Naše továrna v mexické Guadalajaře není jen výrobním závodem, ale přispívá také k vytváření pracovních míst pro mnoho rodin v regionu.
Každým nákupem láhve chilli omáčky VALENTINA podporujete nejen své kulinářské dobrodružství, ale také komunity, které tyto fantastické produkty vyrábějí.
- Objem
- 0.37 l
- Seznam přísad
- Voda, chilli Puyas, lihový ocet, jodizovaná sůl, koření, konzervační látka E211.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Průměrné nutriční hodnoty na 100 g / ml Energetická hodnota 125 kJ (30 kcal) Tuky 2 g z toho nenasycené mastné kyseliny 0,00 g Sacharidy 1 g z toho cukry 0,00 g Bílkoviny 2 g Sůl 5,156 g
- Hmotnost
- 370 g
- Potravinářský podnik
- SUCOs DO BRASIL-Productos Latino GmbH Graf Landsberg Strasse 9 41460 Neuss
- Prodejní název
- Chili omáčka
- Výrobce
- Označení množství
- 370 ml
- Kód EAN
- 973390000540973390000540097339000054
- Objem
- 0.37 l
- Seznam přísad
- Voda, chilli Puyas, lihový ocet, jodizovaná sůl, koření, konzervační látka E211.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Průměrné nutriční hodnoty na 100 g / ml Energetická hodnota 125 kJ (30 kcal) Tuky 2 g z toho nenasycené mastné kyseliny 0,00 g Sacharidy 1 g z toho cukry 0,00 g Bílkoviny 2 g Sůl 5,156 g
- Hmotnost
- 370 g
- Potravinářský podnik
- SUCOs DO BRASIL-Productos Latino GmbH Graf Landsberg Strasse 9 41460 Neuss
- Prodejní název
- Chili omáčka
- Výrobce
- Označení množství
- 370 ml
- Kód EAN
- 973390000540973390000540097339000054
K tomu se hodí také

Kukuřičná mouka 500g
155,90 Kč/1kg
77,95 Kč
Prodejce: taleoo

Chilli-Sriracha-Sauce 455ml - Flying Goose
361,67 Kč/1l
164,56 Kč
Prodejce: LAVONIO

Tajin Clásico Salsa en Polvo - Chilli koření v prášku Kořenící sůl Směs koření 142g
1 873,31 Kč/1kg
266,01 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Jalapenos Enteros ganz - 220 g - La Costena
188,14 Kč/1kg
51,92 Kč
-20%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
41,39 Kč
Prodejce: LAVONIO

La Costena Chili Chipotle 121g
594,47 Kč/1kg
118,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Crushed Chillies 100g
573,00 Kč/1kg
57,30 Kč
Prodejce: CasteloStore

La Costena Maistortilla frisch 14 cm
452,67 Kč/1kg
81,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Herr's Carolina Reaper cheese flips (velmi pikantní) 113g
1 033,36 Kč/1kg
214,26 Kč
-97,49 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
116,77 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Skippy Arašídové máslo krémové
751,03 Kč/1kg
255,35 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Samyang Buldak Hot Chicken Flavor Ramen (5 x140g) 700g
453,46 Kč/1kg
317,42 Kč
Prodejce: Unicat-Candy

Selsey Veldio - TV nástěnná skříňka, černá s žebrovanými čely, 175 cm
3 859,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Selsey

Flying Goose Sriracha Blackout extra scharfe Chilisauce 455ml
709,89 Kč/1l
323,00 Kč
Prodejce: YUMZA

sada 100 kelímků 230 ml Do 82 červené kostkované víčko včetně brožury receptů Diamantové želírovací kouzlo cukru
1 329,23 Kč
-47,53 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 281,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MamboCat

La Costena Salsa Mexicana Verde čerstvá zelená recept z Mexika 220ml
472,86 Kč/1l
104,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Oboustranné fixy - sada 80 ks 74200
409,00 Kč
Prodejce: Velizo

Samyang Extra Hot Chicken Ramen 140g – Hot instantní nudle s pikantní kuřecí příchutí
2 505,79 Kč/1kg
350,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Belissia sada potravinářských barev 8x10ml extrémně vysoce koncentrovaná tekutina k barvení nápojů, těst, polev a všech ostatních potravin.
24 321,00 Kč/1l
243,21 Kč
Prodejce: rrhandelskontor

La Costeña Jalapeno Nacho Scheiben, 199 g
323,37 Kč/1kg
64,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Tonies 11001036 Benjamin Blümchen - Jako Otec Vánoc
1 891,43 Kč
Prodejce: 132-Shop

Barevné potahovací hmoty 5x100g černá,červená,modrá,zelená,žlutá
45,60 Kč/1kg
228,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Sklenice Weck 12 kusů/1ks ve tvaru mini tulipánu 220 ml
795,57 Kč
Prodejce: Fuduu-Shop

Tabasco Habanero Sauce Jamajská pálivá omáčka 60ml
648,00 Kč/1kg
116,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

La Costena Salsa Taquera 250g
305,25 Kč/1kg
122,10 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Macarico Piri Piri Portugalská pálivá chilli omáčka na grilování 200g
453,85 Kč/1kg
90,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

La Costena Salsa Chipotle kouřově pálivá s chilli 140ml
459,64 Kč/1l
64,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sanchon Bio Habanero Hot Sauce 140ml
862,57 Kč/1l
120,76 Kč
Prodejce: artbook-service

Sriracha Mayoo Sauce příjemně pálivá pálivá omáčka Obsah 200ml
600,00 Kč/1l
120,00 Kč
Prodejce: YUMZA

500ml LEE KUM KEE Helle Premium Sojasauce / Premium Light Soy Sauce / Sójová omáčka
220,00 Kč/1l
110,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Old Texas Ghost Pepper Chilli BBQ omáčka s kouřovou příchutí 455ml
518,81 Kč/1l
236,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kohout sladká chilli omáčka na kuřecí maso a maso ovocně pikantní 650ml
91,97 Kč/1kg
120,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
0% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
0%100% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
100%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 20. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Tortilla Real Mexican Tortillas s Nixtamalem, vegan, bez GMO 500G & TABASCO Sweet & Spicy 256 ml
590,84 Kč
Prodejce: LaProve
738,55 Kč/1kg

BeyorganikTahini 300 g ze 100 %sezamu



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
227,40 Kč
-6,83 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
220,57 Kč
Prodejce: Exporgin
735,23 Kč/1kg

Knorr pečený jus pasty obzvláště výrazná chuť pečeně 1400g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 248,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
891,79 Kč/1kg

Silphium Garum XXIII, Neuauflage einer antiken römischen Sauce, kombiniert mit mexikanischen Chilis und Pasilla Flor, 280 ml
457,96 Kč
Prodejce: LaProve
1 635,57 Kč/1l

Hamker papriková omáčka po balkánsku pikantní, pikantní a rajčatová 10L



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 053,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
105,38 Kč/1l

Lukull Hollandaise omáčka s jemnou krémovou konzistencí 1000ml balení po 6 kusech



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 140,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
190,16 Kč/1l

Silphium Garum X remake oblíbené salsy ze starého Říma 250ml
385,61 Kč
Prodejce: LaProve
1 542,44 Kč/1l

Pinata Cheddar Cheese Sauce krémová, pikantní, klasická 3000 g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
814,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
271,52 Kč/1kg

KitKat 12573806 KitKat Schokolade Dessertsauce, 1,0 kg
740,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
740,00 Kč/1kg

Tamari - silné 500 ml
276,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
552,00 Kč/1l

Lukull Holandská omáčka s jemnou krémovou konzistencí 1000ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
189,87 Kč
-15,58 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
174,29 Kč
Prodejce: CasteloStore
174,29 Kč/1l

Maggi light omáčka ideální k zelenině a rybám 3 balení pro 3x 250ml 14 balení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
685,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 743,40 Kč/1l

Lukull Hollandaise omáčka s jemnou krémovou konzistencí 1000ml balení po 4 kusech



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
760,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
190,18 Kč/1l

Sos Bardzo Ostry Ghost Pepper 115g ROLESKI



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
179,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
679,21 Kč/1kg

Kari Madras v pastě, 283 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
97,41 Kč
Prodejce: CasteloStore
347,89 Kč/1kg

Lacroix Sauce Bernaise jemná omáčka k masu a rybám 150ml balení 5 ks



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
476,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
634,99 Kč/1l

Lacroix omáčka pepř smetana připravená k podávání ideální k masu 150ml balení po 5 ks



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
476,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
634,99 Kč/1l

Lacroix Sauce a l Orange jemná pomerančová omáčka k masu 150ml balení po 5 kusech



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
476,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
634,99 Kč/1l

Oro di Parma Sugo Tomatensauce Traditional fruchtig 400g 8er Pack
549,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 373,67 Kč/1kg

Homann pálivá pepřová omáčka s příchutí chilli a chutney 400ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(23)Počet hodnocení: 23
59,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
147,65 Kč/1l