4,7



Na základě 35 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Grześki Mega Kakao w czekoladzie 48 g7 849,80 Kč/1kg
392,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Wawel Advocat mléčná čokoláda 39 g10 041,75 Kč/1kg
401,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
TWIX 461866 TWIX Salted Caramel Schokoriegel 230,0 g441,35 Kč/1kg
101,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Kulki kakaowe o smaku pomarańczowym 65 g4 420,57 Kč/1kg
309,44 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Čokoládová tyčinka Cadbury Wunderbar s karamelovým krémem a arašídy 1s
626,94 Kč/1kg
30,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

LION® 12571417 LION® Schokoriegel 24 St.
474,05 Kč/1kg
19,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
853,65 Kč/1kg
614,63 Kč
Prodejce: somnia24

Mléčná čokoládová tyčinka Mars plněná cukrovým krémem a karamelem 51g
1 481,37 Kč/1kg
75,55 Kč
Prodejce: VISO

TWIX Classic, Mléčná čokoláda, 50 g, Sušenka, Čokoláda, 25 g, sugar, glucose syrup, wheat flour (17%), palm fat, skimmed MILK powder , cocoa butter, cocoa mass,..., 2065 kJ
1 511,00 Kč/1kg
75,55 Kč
Prodejce: VISO

Ferrero Kinder Country, Mléčná čokoláda, 211 g, Čokoláda, Mléko, 1675 kJ, 400 kcal, 0,7 g
824,63 Kč/1kg
174,41 Kč
Prodejce: LAVONIO

Snickers 5000159461122, Mléčná čokoláda, 50 g, Arašídový oříšek, Karamel, Čokoláda, 50 g, 1 kusů, 2020 kJ
1 511,00 Kč/1kg
75,55 Kč
Prodejce: VISO

Milka Nussini tyčinka plátky s čokoládovou polevou 31g
795,87 Kč/1kg
25,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Snickers nepřekonatelný originál v mléčné čokoládě 2 kusy 80g
500,75 Kč/1kg
40,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

STORCK Knoppers, 200 g, Mléčná čokoláda, 8 kusů, 33,1 g, 51,9 g, 34,8 g
411,00 Kč/1kg
82,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

VelkoobchodPL Princessa Longa Kokosová vafle 28x44g Nestle
646,12 Kč/1kg
796,02 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Nestlé Lion Bílá čokoláda, 24 balení (24 x 42g)
471,70 Kč/1kg
475,47 Kč
Prodejce: Unicat-Candy

Knoppers Big Pack 375g
766,51 Kč/1kg
287,44 Kč
Prodejce: somnia24

Milka Nussini, Mléčná čokoláda, 157 g, Čokoláda, 227 kJ, 546 kcal, 33 g
663,24 Kč/1kg
104,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

kinder 2218 kinder Schokoriegel 18 St.
952,57 Kč/1kg
360,07 Kč
Prodejce: somnia24
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Čokoládová tyčinka Nestlé Nuts s oříškovou mléčnou čokoládou a karamelem 42g
Nuts má všechno - oříšek za oříškem, opravdová pochoutka. Pod mléčnou čokoládovou polevou Nuts se snoubí lahodná krémová karamelová náplň s křupavými celými lískovými oříšky, které jí ve formátu tyčinky dodávají mimořádně oříškovou chuť. Nuts Single je ideální jako svačinka mezi jídly. Specialitou jsou celé ořechy. V tyčince Nuts se používají celé vybrané lískové oříšky - díky tomu je tyčinka Nuts tak obzvlášť křupavá. Neodolatelnou směs Nuts dotváří jemná karamelová náplň, lahodný cukrářský krém a jemná mléčná čokoláda. Nuts má všechno - oříšek za oříškem, skutečná lahůdka. To, co je napsáno na plechovce, je to, co je uvnitř: celé ořechy. To je to, co dělá Nuts už více než 50 let tak výjimečnými - a tak příjemnými v pravém slova smyslu.
Nestlé Deutschland AG Lyoner Straße 23 D-60528 Frankfurt am Main
Nuts® 1257940006 Nuts® Schokoriegel 24 St.
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Cukr, glukózový sirup, pražené celé lískové ořechy 11 %, palmový tuk, kakaové máslo, slazené kondenzované odstředěné mléko (odstředěné mléko, cukr), syrovátkový výrobek, kakaová hmota, glukózo-fruktózový sirup, sušené plnotučné mléko, laktóza, přepuštěné máslo, sušený vaječný bílek, emulgátor (slunečnicové lecitiny), vanilkový extrakt.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživové údaje: Energetická hodnota: 2059KJ Energetická hodnota: 492,101Kcal Tuky: 24,7g z toho -nenasycené mastné kyseliny: 10,3g Sacharidy: 62,2g z toho -cukry: 55,8g Bílkoviny: 4,6g Sůl: 0,18g
- Hmotnost
- 42 g
- Potravinářský podnik
- Nestlé Deutschland AGLyoner Straße 23 D-60528 Frankfurt am Main
- Prodejní název
- Mléčná čokoláda (31,5 %) s karamelovou náplní (20 %) a celými lískovými oříšky (11 %). Mléčná čokoláda obsahuje kromě kakaového másla také další rostlinné tuky.
- Výrobce
- Číslo produktu
- 70970
- Kód EAN
- 8593893719743
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Cukr, glukózový sirup, pražené celé lískové ořechy 11 %, palmový tuk, kakaové máslo, slazené kondenzované odstředěné mléko (odstředěné mléko, cukr), syrovátkový výrobek, kakaová hmota, glukózo-fruktózový sirup, sušené plnotučné mléko, laktóza, přepuštěné máslo, sušený vaječný bílek, emulgátor (slunečnicové lecitiny), vanilkový extrakt.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživové údaje: Energetická hodnota: 2059KJ Energetická hodnota: 492,101Kcal Tuky: 24,7g z toho -nenasycené mastné kyseliny: 10,3g Sacharidy: 62,2g z toho -cukry: 55,8g Bílkoviny: 4,6g Sůl: 0,18g
- Hmotnost
- 42 g
- Potravinářský podnik
- Nestlé Deutschland AGLyoner Straße 23 D-60528 Frankfurt am Main
- Prodejní název
- Mléčná čokoláda (31,5 %) s karamelovou náplní (20 %) a celými lískovými oříšky (11 %). Mléčná čokoláda obsahuje kromě kakaového másla také další rostlinné tuky.
- Výrobce
- Číslo produktu
- 70970
- Kód EAN
- 8593893719743
Dodatečné informace
K tomu se hodí také

Tichý, malý a kreativní mini elektrický ventilátor se čtyřmi rychlostními stupni pro domácí kancelář, přenosný stolní bezlopatkový ventilátor napájený přes USB
1 492,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: anlund

LION® 12571417 LION® Schokoriegel 24 St.
474,05 Kč/1kg
19,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ořechové čokoládové tyčinky 24 ks
654,68 Kč/1kg
659,92 Kč
Prodejce: AllYouNeed

FERRERO 773587 Hanuta 10 St./220g
1 284,86 Kč/1kg
282,67 Kč
Prodejce: somnia24

Mléčná čokoládová tyčinka Mars plněná cukrovým krémem a karamelem 51g
1 481,37 Kč/1kg
75,55 Kč
Prodejce: VISO

GRIESSON 121559003 GRIESSON Soft Cake Gebäck 300,0 g
369,40 Kč/1kg
110,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
853,65 Kč/1kg
614,63 Kč
Prodejce: somnia24

hanuta 3519 minis 200,0 g
1 285,40 Kč/1kg
257,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Lorenz Peanut Curls Classic Corn Snack s mletými arašídy 30g
727,33 Kč/1kg
21,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Kinder Tronky (5 tyčinek, 90g balení)
1 652,78 Kč/1kg
400,00 Kč
-251,25 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
148,75 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Haribo Pico Balla ovocná žvýkačka s oboustrannou cukrářskou náplní 65g
462,79 Kč/1kg
31,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kinder 4008400221021, 210 g, Mléčná čokoláda, 10 kusů, Gluten, 566 kcal, 2360 kJ
470,52 Kč/1kg
98,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 5000159452977, 400 g, e322, e322i, 469 kcal, 11,667%, 0,18 g
573,92 Kč/1kg
229,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sada 8 ručníků Komfortec ze 100% bavlny, 4 osušky 70x140 a 4 ručníky 50x100 cm, froté, měkké, velké, antracitově šedé/růžové
1 969,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Ferrero Kinder Country, Mléčná čokoláda, 211 g, Čokoláda, Mléko, 1675 kJ, 400 kcal, 0,7 g
824,63 Kč/1kg
174,41 Kč
Prodejce: LAVONIO

Chutná příchuť | Ferrero Kinder Smetanové mléko a křupky 19g
4 210,53 Kč/1kg
80,00 Kč
Prodejce: Heartforcards

funny frisch Chipsfrisch maďarský s příchutí kouřové papriky 215g
418,42 Kč/1kg
89,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bauli 113559, Croissant, Meruňka, 1714 kcal, 409 kJ, 5,8 g, 55 g
287,03 Kč/1kg
86,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hanuta lískooříškový plátek s jemným ochuceným kakaovým krémem a oplatkou 44g
473,86 Kč/1kg
20,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Žvýkačky Wrigley's Big Red 200 kusů (40x5 proužků)
1 930,92 Kč/1kg
965,46 Kč
Prodejce: kimport

TWIX Classic, Mléčná čokoláda, 50 g, Sušenka, Čokoláda, 25 g, sugar, glucose syrup, wheat flour (17%), palm fat, skimmed MILK powder , cocoa butter, cocoa mass,..., 2065 kJ
1 511,00 Kč/1kg
75,55 Kč
Prodejce: VISO

Proteinová omeleta - „bramborák“ s česnekem a majoránkou (7 porcí)
2 580,95 Kč/1kg
542,00 Kč
Prodejce: KetoDiet

GymBeam - FIT Kuřecí kari s rýží (hotové jídlo) 420 g
508,29 Kč/1kg
249,06 Kč
Prodejce: LAVONIO

Ferrero Rondnoir 138g
3 471,01 Kč/1kg
479,00 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Nuts Čokoládová tyčinka s lískovými oříšky 150 g 5 x 30 g
507,13 Kč/1kg
76,07 Kč
Prodejce: Katomix

Čokoládová tyčinka Cadbury Wunderbar s karamelovým krémem a arašídy 1s
626,94 Kč/1kg
30,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Snickers 5000159461122, Mléčná čokoláda, 50 g, Arašídový oříšek, Karamel, Čokoláda, 50 g, 1 kusů, 2020 kJ
1 511,00 Kč/1kg
75,55 Kč
Prodejce: VISO

Ořechy - Jednotlivé - 24 tyčinek
936,69 Kč/1kg
946,06 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

STORCK Knoppers, 200 g, Mléčná čokoláda, 8 kusů, 33,1 g, 51,9 g, 34,8 g
411,00 Kč/1kg
82,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
77% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
77%20% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
20%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%3% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
3%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 29. ledna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobrá kvalita, chuť podle očekávání
Bohužel, ve většině obchodů již ořechy nenajdete. Objeveno v Kauflandu Bylo dodáno rychle. Není to starý výrobek a chuť je taková, jakou znáte. S radostí znovu.
Ohodnoceno dne 1. prosince 2020 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Láska k čokoládě
Tato čokoláda mi změnila život. Byl to úžasný zážitek. Tato jemná a aromatická čokoláda a sladkost je nezapomenutelná. Budu ráda, když za tuto velkorysou recenzi obdržím balení zdarma.
Ohodnoceno dne 8. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Osvědčená kvalita
Chutná stejně jako po desetiletí za bezkonkurenční cenu
Ohodnoceno dne 8. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super
Super a rychle
Ohodnoceno dne 15. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nats ji má
Klasika ...
Ohodnoceno dne 12. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Ořechy
Lahodné
Ohodnoceno dne 14. září 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Čokoládová tyčinka
Jsem velmi spokojena s balením a celým produktem (chuť, datum spotřeby, velikost), vše dodáno, jak bylo uvedeno a velmi rychle.
Ohodnoceno dne 20. února 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super
Velmi chutné
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

MrBeast Feastables Almond (10 x 60g)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
724,99 Kč
Prodejce: Heartforcards
1 052,24 Kč/1kg

Twix Minis, 1 balení 150 tyčinek (1 x 3 kg)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 410,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
470,11 Kč/1kg

Sonko Rýžovo-kukuřičné oplatky v mléčné čokoládě 65 g (4 ks)
483,63 Kč
-56,89 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
426,74 Kč
Prodejce: SuperMerchant
6 096,29 Kč/1kg

Grześki Mega Kakao w czekoladzie 48 g
392,49 Kč
Prodejce: SuperMerchant
7 849,80 Kč/1kg

Wawel Miniczekolada Toffi 41g - mleczna, karmelowe nadzienie
401,67 Kč
Prodejce: SuperMerchant
10 041,75 Kč/1kg

Wawel Advocat mléčná čokoláda 39 g
401,67 Kč
Prodejce: SuperMerchant
10 041,75 Kč/1kg

Mars Minis mléčná čokoláda se smetanou a karamelem 2800g
1 120,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
400,11 Kč/1kg

GUTE KALORIEN Mini-Cashewriegel a la Himbeertarte (6x17g) KUBARA
340,77 Kč
Prodejce: superbrandshop
3 340,88 Kč/1kg

Švýcarská kolekce prémiových pralinek 143g
349,90 Kč
Prodejce: Lindt
2 446,85 Kč/1kg

Cadbury Curly Wurly,Schokoriegel 1er



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(10)Počet hodnocení: 10
16,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
766,05 Kč/1kg

Stojan na portafiltr na kávu Profesionální stojan na portafiltr na kávu z nerezové oceli pro tamper na kávu
869,30 Kč
Prodejce: Zanjo24

Duplo White Limited Edition Thekendisplay mit 40 Riegeln 728g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
478,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
656,68 Kč/1kg

TWIX 461866 TWIX Salted Caramel Schokoriegel 230,0 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
101,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
441,35 Kč/1kg

Kinder Country 16er Limited Edition mit Cerealien und Schokolade 376g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
178,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
475,88 Kč/1kg

kinder Cards Family 10x2 jednotlivě balené oplatkové speciality 256g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
158,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
619,26 Kč/1kg

Yogurette Buttermilk Lemon Limitovaná edice 8 letních tyčinek 100g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
59,73 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
533,30 Kč/1kg

Kinder bueno 12 tyčinek zabalených v oplatce s náplní ekonomické balení 258g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
148,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
576,36 Kč/1kg

Duplo Chocnut s lískovými oříšky pro svačinky mezi svačinami 130g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
78,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
606,92 Kč/1kg

Kinder Cards oplatkové speciality s tenkým oplatkovým krémem 128g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
84,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
663,75 Kč/1kg

FERRERO 603902000 Čokoláda Giotto - 9x 3 kusy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
115,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
993,97 Kč/1kg