5,0



Na základě 8 hodnocení
Hmotnost:
200 g- 200 g
- 500 g
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Emil Reimann jemný drážďanský závin se sultánkami v plechovce 750g1 111,21 Kč/1kg
833,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Erlenbacher Selection Jahodový cheesecake 2 x 1100 g (mražený)1 412,04 Kč/1kg
1 553,24 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Další informace o reklamě
Emil Reimann Dresden Stollen s mandlemi v potravinářské fólii 1000g458,74 Kč/1kg
458,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Emil Reimann, vánočka "Christstollen" z Drážďan s mandlemi a rozinkami, 750 g594,07 Kč/1kg
445,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bahlsenův makový závin se sultánkami, makovou náplní a moučkovým cukrem 400g
537,57 Kč/1kg
215,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kuchenmeister Christmas Stollen obalený v jemném moučkovém cukru 500g
219,66 Kč/1kg
109,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

KuchenMeister Vánoční závin se sultánkami a moučkovým cukrem 750g
211,73 Kč/1kg
158,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

KuchenMeister Vánoční štoly obalené v jemném moučkovém cukru 1000g
209,54 Kč/1kg
209,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

KuchenMeister Vánoční závin se sultánkami a kandovaným ovocem 200g
359,85 Kč/1kg
71,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath křehké křehké koláčky pečené mini koláčové základy 200g
246,10 Kč/1kg
49,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dresden Stollen Edition Frauenkirche v dárkovém balení 1000g
610,76 Kč/1kg
610,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Baumkuchen s mléčnou polevou 100g
1 220,50 Kč/1kg
122,05 Kč
Prodejce: taleoo

Kuchenmeister máslový závin se sultánkami a kandovaným ovocem 500g
283,08 Kč/1kg
141,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bauli 102332, 500 g, 377 kcal, 7,5 g, 53 g, 29 g, 14 g
533,00 Kč/1kg
266,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

KuchenMeister rumový závin se sultánkami a ovocem 750g balení po 7 kusech
218,93 Kč/1kg
1 149,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kakaová roláda KuchenMeister s vanilkovou náplní a polevou 400g
198,85 Kč/1kg
79,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

KuchenMeister Jahodový dort s kakaovou polevou 400g
197,62 Kč/1kg
79,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

KuchenMeister Stracciatella dort s čokoládovými lupínky 400g
198,77 Kč/1kg
79,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Rýžovo-mandlový závin 250g
624,68 Kč/1kg
156,17 Kč
Prodejce: taleoo

Pohankový ovocný chléb 250g
624,68 Kč/1kg
156,17 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
KuchenMeister pečený jablečný závin s ovocnou sladkou náplní 200g
Vánoční pochoutka. S KuchenMeister pečeným jablečným stollenem získáte lahodné kynuté těsto s ovocnou pečenou jablečnou náplní s jablky a skořicí. Lahodný stollen je zakončen jemnou polevou z moučkového cukru.
KuchenMeister GmbH Coesterweg 31 D-59494 Soest
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- PŠENIČNÁ mouka, 19 % sultánek, palmový tuk*, cukr, dextróza, glukózo-fruktózový sirup, MANDLE, kousky sušených jablek, řepkový olej, droždí, zvlhčující látka: sorbitol; PŠENIČNÝ škrob, emulgátory: mono- a diglyceridy mastných kyselin, stearoyl-2-laktylát sodný; přírodní aroma, sůl, skořice, rýžová mouka, plně hydrogenovaný palmový tuk*. (*certifikovaný udržitelný palmový olej). Může obsahovat stopy jiných STROMOVÝCH OŘECHŮ, VEJCE a MLÉČNÝCH VÝROBKŮ.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 1679 kJ/401 kcal, tuky: 19 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 8,7 g, sacharidy: 52 g, z toho cukr: 34 g, bílkoviny: 4,4 g, sůl: 0,28 g
- Hmotnost
- 200 g
- Potravinářský podnik
- KuchenMeister GmbHCoesterweg 31 D - 59494 Soest
- Prodejní název
- Stollen s 11 % jemné marcipánové náplně a 5 % sušených kousků jablek
- Výrobce
- Kuchenmeister
- Číslo produktu
- 7605
- Kód EAN
- 4101540707476
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- PŠENIČNÁ mouka, 19 % sultánek, palmový tuk*, cukr, dextróza, glukózo-fruktózový sirup, MANDLE, kousky sušených jablek, řepkový olej, droždí, zvlhčující látka: sorbitol; PŠENIČNÝ škrob, emulgátory: mono- a diglyceridy mastných kyselin, stearoyl-2-laktylát sodný; přírodní aroma, sůl, skořice, rýžová mouka, plně hydrogenovaný palmový tuk*. (*certifikovaný udržitelný palmový olej). Může obsahovat stopy jiných STROMOVÝCH OŘECHŮ, VEJCE a MLÉČNÝCH VÝROBKŮ.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 1679 kJ/401 kcal, tuky: 19 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 8,7 g, sacharidy: 52 g, z toho cukr: 34 g, bílkoviny: 4,4 g, sůl: 0,28 g
- Hmotnost
- 200 g
- Potravinářský podnik
- KuchenMeister GmbHCoesterweg 31 D - 59494 Soest
- Prodejní název
- Stollen s 11 % jemné marcipánové náplně a 5 % sušených kousků jablek
- Výrobce
- Kuchenmeister
- Číslo produktu
- 7605
- Kód EAN
- 4101540707476
K tomu se hodí také

Meica Deutschländer (360g)
522,53 Kč/1kg
188,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

KuchenMeister Marzipan Stollen plněný jemným marcipánem 200g
337,20 Kč/1kg
67,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
269,78 Kč/1kg
306,20 Kč
Prodejce: somnia24

Bezlepkový rohlík Kaiser 150g
455,87 Kč/1kg
68,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

KuchenMeister čokoládový piškotový dort s čokoládovými lupínky 400g
198,77 Kč/1kg
79,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO ovocné želé TROPIFRUTTI 389140 100 g/bal.
297,60 Kč/1kg
29,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Merci Pralinka miláčci Classic 179002-00 185g
922,22 Kč/1kg
170,61 Kč
Prodejce: LAVONIO

Dr. Schär Petit al cioccolato, Sušenka, Čokoláda, 496 kcal, 2079 kJ, 4,9 g, 66 g
748,77 Kč/1kg
97,34 Kč
Prodejce: taleoo

Baumkuchen s mléčnou polevou 100g
1 220,50 Kč/1kg
122,05 Kč
Prodejce: taleoo

Riegelein Vánoční smíšený sáček lahodné mléčné čokolády 100g
640,60 Kč/1kg
64,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Erasco čočkový guláš s klobásami pro celou rodinu 800g
349,42 Kč/1kg
279,54 Kč
Prodejce: somnia24

Hela Gewürz Kečup Curry delikat Original s menším obsahem cukru 800ml
104,78 Kč/1kg
104,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krakowska Sucha Tarczyński 330 g
569,52 Kč/1kg
196,27 Kč
-8,33 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
187,94 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Coppenrath Choco Cookies hořká čokoláda bez cukru 200g
472,10 Kč/1kg
94,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Těstoviny Delverde Farfalle butterfly z krupice z tvrdé pšenice 500g
92,80 Kč/1kg
46,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4019313014228, 600 ml, e131, e202, 92 kcal, 22 g, 0,04 g, 22 gJednorázové
165,30 Kč/1l
99,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Merci Lovelies Krémové balené čokolády 4 různé 185g
866,70 Kč/1kg
160,34 Kč
Prodejce: LAVONIO

Emil Reimann, vánočka "Christstollen" z Drážďan s mandlemi a rozinkami, 750 g
594,07 Kč/1kg
445,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bahlsenův makový závin se sultánkami, makovou náplní a moučkovým cukrem 400g
537,57 Kč/1kg
215,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Vestfálský čočkový guláš rafinovaný s octem 800g
150,64 Kč/1kg
120,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kuchenmeister Christmas Stollen obalený v jemném moučkovém cukru 500g
219,66 Kč/1kg
109,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Ravioli in pikanter Soße
175,35 Kč/1kg
140,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Kartoffel mit Würstchen Dosen-Eintopf 800,0 g
267,42 Kč/1kg
306,20 Kč
Prodejce: somnia24

Trolli Broskvové kroužky Halal žvýkačka s pěnovým cukrem 100g
257,00 Kč/1kg
25,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kuchenmeister Marzipan Stollen plněný jemným marcipánem 500g
255,46 Kč/1kg
127,73 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

KuchenMeister jemný marcipánový závin marcipánová náplň bez sultánek 500g
305,50 Kč/1kg
152,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

KuchenMeister Máslový závin se sultánkami a moučkovým cukrem 200g
392,60 Kč/1kg
78,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

KuchenMeister Vánoční závin se sultánkami a moučkovým cukrem 750g
211,73 Kč/1kg
158,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

KuchenMeister Vánoční závin se sultánkami a kandovaným ovocem 200g
359,85 Kč/1kg
71,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath křehké křehké koláčky pečené mini koláčové základy 200g
246,10 Kč/1kg
49,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 2. prosince 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Marcipánová roláda
Hmotnost 0,5 kg
Stolle byl nejen rychle doručen, ale také báječně chutná. Mohu ji jen doporučit.
Ohodnoceno dne 18. ledna 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
dobré
Hmotnost 0,2 kg
skvělé
Ohodnoceno dne 12. prosince 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Marcipánový závin
Hmotnost 0,5 kg
Velmi chutné
Ohodnoceno dne 17. prosince 2020 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Kuchenmeister Marzipan Stollen plněný jemným marcipánem 500g
Hmotnost 0,5 kg
super
Ohodnoceno dne 9. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 0,5 kg
Ohodnoceno dne 12. prosince 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 0,5 kg
Ohodnoceno dne 9. ledna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 0,5 kg
Ohodnoceno dne 2. prosince 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 0,5 kg
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Erlenbacher Selection Jahodový cheesecake 2 x 1100 g (mražený)
1 553,24 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 412,04 Kč/1kg

FISTIKCI pražená vlákna z andělského vlasového těsta Kadayif pro výrobu dubajské čokolády 200g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(22)Počet hodnocení: 22
213,80 Kč
Prodejce: Heartforcards
1 069,00 Kč/1kg

Mochi Maple Pancake krémová náplň jednotlivě balená 120g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
291,88 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 432,33 Kč/1kg

Biskuitkuchen OHNE ZUCKERZUSATZ, GLUTENFREI 100 g - GLUTENEX
386,86 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 868,60 Kč/1kg

KuchenMeister máslový závin se sultánkami a ovocem 500g balení po 10 kusech



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 412,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
282,60 Kč/1kg

Emil Reimann Dresden Stollen Fürstenzug Edition dárkové balení 1000g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
994,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
994,72 Kč/1kg

POMERANČOVÉ BISKVITY V ČOKOLÁDĚ BEZ PŘIDANÉHO CUKRU, BEZ GLUTENŮ 80 g - GLUTENEX
385,69 Kč
Prodejce: superbrandshop
4 821,13 Kč/1kg

Frischli Cheesecake dezertní krém chuťový zážitek 5000g
780,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
156,14 Kč/1kg

Hostess Chocolate Twinkies 10 ks balení 385 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(21)Počet hodnocení: 21
692,15 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 797,79 Kč/1kg

Hostess Vanilla Twinkies 385g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(19)Počet hodnocení: 19
710,46 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 845,35 Kč/1kg

Bauli Pandoro Di Verona Italský kynutý koláč s moučkovým cukrem 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
294,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
502,70 Kč/1kg

Emil Reimann jemný drážďanský závin se sultánkami v plechovce 750g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
833,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 111,21 Kč/1kg

Nawarra 8er Cream Kakao



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
81,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
291,00 Kč/1kg

Wicklein Hey Mini Elisen perník extra oříškový glazovaný 150g
148,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
989,73 Kč/1kg

Drážďanský závin s marcipánem a moučkovým cukrem v plechové formě 750g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
545,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
727,61 Kč/1kg

Milka 13016, Sušenka, Čokoláda, 37 g, 424 kcal, 1776 kJ, 5,9 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
129,49 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
3 499,73 Kč/1kg

7Days croissant s kakaovou náplní 240g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
78,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
327,38 Kč/1kg

7Days croissant s kakaovou a vanilkovou náplní 240g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
78,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
327,38 Kč/1kg

Vídeňské koláčky Coppenrath



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
57,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
574,70 Kč/1kg

Dr. Oetker křupavé domečky Vánoční řemeslná zábava pro malé i velké



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(60)Počet hodnocení: 60
306,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
759,93 Kč/1kg