4,5



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Frischli krupicová kaše 5000g106,55 Kč/1kg
532,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Schwartau čokoládová omáčka lahodná dezertní omáčka 250ml513,16 Kč/1kg
128,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Oetker krupicová kaše vanilková 90g547,56 Kč/1kg
49,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
RUF Bourbon vanilková kaše 65g366,77 Kč/1kg
23,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Bourbon Vanilková omáčka bez vaření Dezertní omáčka 39g
1 088,21 Kč/1kg
42,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Omáčka Dr. Oetker bez vaření s příchutí vanilky, 39 g
777,18 Kč/1kg
30,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Vanilková omáčka 3 kusy 48g
1 385,00 Kč/1kg
66,48 Kč
Prodejce: taleoo

Lukull Dezertní omáčka Vanilková příchuť krémová vanilka 1000ml
260,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pítný jogurt Skyr vanilkový Piątnica 330 ml
141,56 Kč/1kg
79,30 Kč
-39%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
48,13 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Paradise Puding - Vanilka 33g
663,64 Kč/1kg
21,90 Kč
Prodejce: taleoo

SCHWARTAU 3012304 SCHWARTAU Erdbeer Dessertsauce, 770,0 ml
435,86 Kč
Prodejce: somnia24

Piątnica Homogenizovaný vanilkový sýr 150 g
147,25 Kč/1kg
52,94 Kč
-55%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
23,56 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Zott Smakija Krémová kaše s příchutí smetany 130 g
110,36 Kč/1kg
27,59 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Napój mleczny Milka o smaku karmelowym 220 ml
159,16 Kč/1kg
66,20 Kč
-39%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
39,79 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Naarmann jahodový pudink rafinovaný se smetanou, připravený k podávání 5000g
96,21 Kč/1kg
481,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Satino dezert s vanilkovou příchutí a šlehačkou 170 g
139,61 Kč/1kg
53,26 Kč
-52%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
25,13 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Valio Profeel karamelový proteinový pudink 180 g
248,00 Kč/1kg
76,75 Kč
-38%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
47,12 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Vanilkový pudink 33 g | AGAVA
803,33 Kč/1kg
24,10 Kč
Prodejce: taleoo

Kisiel Winiary truskawkowy 77 g
195,00 Kč/1kg
42,03 Kč
-62%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
15,60 Kč
Prodejce: Katomix

Danio Homogenizovaný tvaroh s příchutí jahod 130 g
161,86 Kč/1kg
49,52 Kč
-54%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
22,66 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Frischli Bourbon vanilková smetanová omáčka nejjemnější vanilková příchuť 1000ml
To nejlepší pro vaše zákazníky a hosty: nejjemnější vanilková příchuť, ochucená pouze jemnou sladkostí a připravená k podávání kdykoli - naprosté pohodlí! Nepřekonatelný požitek za tepla i za studena.
frischli Milchwerke GmbH
Bahndamm 4
31547 Rehburg-Loccum
Německo
| Obsah: | obsahuje: 1 litr |
| Složení: | Smetana, cukr, modifikovaný škrob, extrakt z bourbonské vanilky, glukózový sirup, emulgátor E471, přírodní aroma, sůl, mleté vanilkové lusky, zahušťovadlo karagenan, barvivo rostlinný koncentrát (kurkuma, paprika). s barvivem |
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- 88% SÝR, cukr, modifikovaný škrob (E 1422, E 1442), 0,6% extrakt z bourbonské vanilky, glukózový sirup, emulgátor mono- a diglyceridy mastných kyselin, barvivo rostlinný koncentrát (mrkev), přírodní aroma (obsahuje MLÉČNÝ CUKR), sůl, mleté extrahované vanilkové lusky, zahušťovadlo karagenan
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 728 kj Energie kcal 174 kcal Tuky 11GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 7,2GRM Sacharidy 16GRM Sacharidy, z toho cukr 13GRM Bílkoviny 2,9GRM Sůl 0,13GRM
- Hmotnost
- 1000 g
- Potravinářský podnik
- frischli Milchwerke GmbH ZentraleBahndamm 4, 31547 Rehburg-Loccum
- Prodejní název
- Frischli Bourbon vanilková smetanová omáčka nejjemnější vanilková příchuť 1000ml
- Výrobce
- frischli Milchwerke
- Číslo produktu
- 33671
- Kód EAN
- 4045500012081
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- 88% SÝR, cukr, modifikovaný škrob (E 1422, E 1442), 0,6% extrakt z bourbonské vanilky, glukózový sirup, emulgátor mono- a diglyceridy mastných kyselin, barvivo rostlinný koncentrát (mrkev), přírodní aroma (obsahuje MLÉČNÝ CUKR), sůl, mleté extrahované vanilkové lusky, zahušťovadlo karagenan
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 728 kj Energie kcal 174 kcal Tuky 11GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 7,2GRM Sacharidy 16GRM Sacharidy, z toho cukr 13GRM Bílkoviny 2,9GRM Sůl 0,13GRM
- Hmotnost
- 1000 g
- Potravinářský podnik
- frischli Milchwerke GmbH ZentraleBahndamm 4, 31547 Rehburg-Loccum
- Prodejní název
- Frischli Bourbon vanilková smetanová omáčka nejjemnější vanilková příchuť 1000ml
- Výrobce
- frischli Milchwerke
- Číslo produktu
- 33671
- Kód EAN
- 4045500012081
K tomu se hodí také

Frischli Vanilková smetanová omáčka nejjemnější vanilková příchuť se sladkostí 1000ml
138,38 Kč/1kg
138,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Milram dezertní omáčka s vanilkovou příchutí bezlepková hotová omáčka 500ml
139,34 Kč/1kg
69,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Bourbon Vanilková omáčka bez vaření Dezertní omáčka 39g
1 088,21 Kč/1kg
42,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Omáčka Dr. Oetker bez vaření s příchutí vanilky, 39 g
777,18 Kč/1kg
30,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Čokoládová omáčka Frischli ze smetany a jemného kakaa s jemnou sladkostí 1000ml
161,85 Kč/1kg
161,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Vanilková omáčka 3 kusy 48g
1 385,00 Kč/1kg
66,48 Kč
Prodejce: taleoo

Dr. Oetker omáčka na vaření dezertní omáčka s vanilkovou příchutí 51g
551,57 Kč/1kg
28,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Smetana ke šlehání MILRAM s dlouhou životností, skládací karton s ultra vysokou teplotou 1000ml
132,63 Kč/1kg
132,63 Kč
Prodejce: CasteloStore

Lukull Dezertní omáčka Vanilková příchuť krémová vanilka 1000ml
260,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Instantní želé s příchutí lesní máty, 100 g
438,90 Kč/1kg
43,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Schwartau Karamelová omáčka lahodně chutná dezertní omáčka 125ml
78,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Elektrický vysavač na odstranění černých teček Pore Cleaner na čištění obličeje s LED obrazovkou a 4 sondami a 3 režimy (bílý)
499,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Miamia

Vileda Ultramat 2in1 Bodenwischer Komplettset, schwarz
1 468,27 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FTT_Distribution_GmbH

Jogurtový dezert Dr. Oetker Aranca meruňka a maracuja
371,00 Kč/1kg
37,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Stánek s občerstvením a výdejním okénkem - Food truck s markýzou - 943x943 mm - Mobilní prodejní stánek - Ideální pro akce a trhy
18 529,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Bancros

Sada kulmy 5 v 1 se 3 hlavněmi, kulma na velké lokny Kulmy Nastavitelná teplota Kulma s vlnovcem Keramický povlak Curl
1 279,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BorlinGmbH

Chytré hodinky s funkcí volání přes Bluetooth, vodotěsné fitness hodinky s krytím IP68, se sportovními režimy, monitor srdečního tepu, monitor spánku pro iOS a Android, černá barva
899,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hangtong-DE

Frischli Creme Double 45% Krémová smetana pro maximální chuť 1000g
321,97 Kč/1kg
321,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Vanilková omáčka Oetker v prášku na vaření
282,38 Kč
-13,31 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
269,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Vanilková omáčka 32 g | veganská
1 303,44 Kč/1kg
41,71 Kč
Prodejce: taleoo

RUF Agartin (želírující látka) 30g
1 293,33 Kč/1kg
38,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Schwartau Amarena Cherry Sauce lahodná dezertní omáčka 125ml
78,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Klarstein Elektrický ohřívač, konvektor s podlahovými válečky, mobilní elektrický ohřívač, energeticky úsporný, tenký, tichý elektrický ohřívač, samostatný elektrický ohřívač s termostatem, 2000 W
2 935,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Klarstein

HOME DELUXE - Závěsné křeslo TWIN Brown - 145 x 74 x 126 cm
17 055,00 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Home-Deluxe-GmbH

Originální síťový adaptér Samsung rychlonabíječka + nabíjecí kabel USB C EP-TA200 Fast Charger datový kabel síťová nabíječka nabíjecí adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Black
450,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mobileking

Oetker krupicová kaše vanilková 90g
547,56 Kč/1kg
49,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bezdrátový vysavač Ultenic UP18, 76000 Pa/600 W/až 80 minut provozu na baterii, 6vrstvý filtr HEPA, vhodný pro domácnosti s domácími mazlíčky, pro koberce a tvrdé podlahy
3 788,99 Kč
-889,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 899,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VactidyDE

Naarmann omáčka Hollandaise omáčka veganská Milujeme rostliny 1000ml
143,07 Kč/1l
152,08 Kč
-9,01 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
143,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Tefal GC722D, Černá, Broušená ocel, Nerezová ocel, Obdélníkový, 800 cm², 400 x 200 mm, 0,8 m
10 931,40 Kč
Prodejce: G-Electronics
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
50% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
50%50% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
50%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 3. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.it. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.it.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 25. dubna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

IceBär prášek na točenou zmrzlinu vanilka 1 kg pro stroj na točenou zmrzlinu & doma



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(98)Počet hodnocení: 98
290,48 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
290,48 Kč/1kg

PŘÍRODNÍ SÓJOVÝ VÝROBEK BEZ LEPKU400 g - SÓJOVÉ BOBY
559,66 Kč
Prodejce: SuperMerchant
559 659,97 Kč/1kg

KOKOSOVÝ VÝROBEK PŘÍRODNÍ BEZLEPKOVÝ140 g - VEGUP
486,63 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3,48 Kč/1kg

SANSEI Jelly Orange 350g až 50 porcí - ekologické balení, bez cukru, bez lepku, bez tuku, bez sacharidů,



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
267,00 Kč
Prodejce: Sansei
762,86 Kč/1kg

SANSEI Cherry Jelly 350g až 50 porcí - bez cukru, bez lepku, bez tuku, bez sacharidů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
267,00 Kč
Prodejce: Sansei
762,86 Kč/1kg

SANSEI Jelly Strawberry 350g až 50 porcí - bez cukru, bez lepku, bez tuku, bez sacharidů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
267,00 Kč
Prodejce: Sansei
762,86 Kč/1kg

SANSEI Jelly Lemon Jelly 350g až 50 porcí - bez cukru, bez lepku, bez tuku, bez sacharidů, ekologické balení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
267,00 Kč
Prodejce: Sansei
762,86 Kč/1kg

SANSEI Jelly Jelly Cola 350g až 50 porcí - bez cukru, bez lepku, bez tuku, bez sacharidů, ekologické balení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
267,00 Kč
Prodejce: Sansei
762,86 Kč/1kg

SANSEI želé želé malina 350g až 50 porcí - ekologické balení, bez cukru, bez lepku, bez tuku, bez sacharidů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
267,00 Kč
Prodejce: Sansei
762,86 Kč/1kg

Dr.Oetker želé Tropic



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
829,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker 709530006 Dr. Oetker Götterspeise Himbeer-Geschmack 1,0 kg, 1 St.
829,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
829,74 Kč/1kg

Dr. Oetker 713997004 Dr. Oetker Mousse Stracciatella 1,0 kg
781,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
781,78 Kč/1kg

Carmencita Katalanische Creme Créme brulée Dessert Mix Glutenfrei 80g
52,72 Kč
-3%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
50,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
618,17 Kč/1kg

Nudossi lískooříšková nugátová pomazánka 36 % lískových oříšků bez palmového oleje (300 g)
340,29 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 134,30 Kč/1kg

Pan Lowcarb 1000 Island Dressing Zdravý, rychlý a chutný 240ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
76,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
50,83 Kč/1kg

Arla Pro Plant Based Soft Ice Cream Mix Vanilla na rostlinné bázi 2000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
163,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
81,60 Kč/1kg

Dr. Oetker 709520009 Dr. Oetker Götterspeise Waldmeister-Geschmack 1,0 kg, 1 St.
829,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
829,74 Kč/1kg

Bezlepkový jahodový pudink40 g - AMYLON
267,54 Kč
Prodejce: SuperMerchant
6 688,50 Kč/1kg

Dr. Oetker 763091000 Dr. Oetker Paradiescreme Stracciatella 1,0 kg



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
536,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
536,88 Kč/1kg

Dr. Oetker Pěna s příchutí vlašských ořechů 1 kg, 1 balení (1 x 1 kg)



2,0Průměrné hodnocení: 2,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
781,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
781,78 Kč/1kg