5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
CB12 Ústní voda, 500 ml roztok838,21 Kč/1kg
478,62 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
ultraDEX ústní voda, 500 ml roztok737,01 Kč/1kg
431,15 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
GUM 6863127, 120 ml, 1 kusů2 549,92 Kč/1l
305,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Další informace o reklamě
CB12 Roztok na výplach úst, 250 ml1 006,35 Kč/1kg
300,90 Kč
Prodejce: apohealth

Sunstar GUM ActiVital, Płukanka 6060, 500 ml - Długi termin ważności!
196 949,99 Kč/1l
196,95 Kč
Prodejce: apohealth

mirafluor CHX 0,06%, 100 ml roztoku
895,35 Kč/1kg
167,43 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Ústní voda Gum Sensivital 500 ml
616,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dragondo_Europe

CURASEPT EcoBio 300 ml
424 499,98 Kč/1l
424,50 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Halita Spray 15 ml
7 565,33 Kč/1l
113,48 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Ústní voda Oraldine Gum 400ml
1 643,32 Kč/1l
657,33 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dragondo_Europe

Gurgelwasser Sonnen 250 ml
1 662,28 Kč/1l
415,57 Kč
Prodejce: apohealth

Oddent První zuby Mundgel 20 ml
743,34 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dragondo_Europe

B. Braun ProntOral® ústní výplach pro dekolonizaci MRE | láhev (250 ml)
1 214,32 Kč/1l
303,58 Kč
Prodejce: apohealth

Ústní voda Oxytreat Halitosis 500 ml
1 929,55 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Dentosept Fast, spray, 30 ml
3 738,67 Kč/1l
117,35 Kč
-5,19 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
112,16 Kč
Prodejce: Katomix

CHLORHEXIDIN sprej 40 ml
11 565,50 Kč/1l
462,62 Kč
Prodejce: somnia24

Apacare Tekut vplachov voda na zuby 200 ml
7 580,00 Kč/1l
189,50 Kč
Prodejce: esiteo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
- Objem:
- 50 ml
- Počet kusů v balení:
- 1 kusů
- vysoce kvalitní lékařská péče o ústní dutinu
- pro péči o ústní dutinu
- Roztok ke stříkání do úst
- kosmetický přípravek z lékárny
- Výrobce: Výrobce: Sunstar Deutschland GmbH, Německo (originální výrobek z Německa)
- PZN: 10311540
Je speciálně navržen pro použití na cestách. Gelová textura poskytuje potřebnou úlevu od sucha v ústech po celý den.
Hydratační sprej GumTM Hydral 50 ml
Sunstar GUM, Spray Hydral 6010, 50 ml
Hydral Spray poskytuje úlevu potřebnou k léčbě dráždivých a potenciálně škodlivých příznaků sucha v ústech. Hydral zvlhčuje ústní sliznici, chrání před podrážděním tím, že na suché ústní sliznici vytváří ochrannou vrstvu. Zklidňuje ústní sliznici a podporuje regeneraci měkkých tkání ústní dutiny. Nastříkejte přímo na ústní sliznici několikrát denně.
Gum Hydral hydratační sprej 50 ml - prezentace: sprej - předmět: zubní pasty, ústní vody, výplachové roztoky
- Model
- SunStar GUM Hydral spray
- Hmotnost
- 0.06 g
- Objem
- 50 ml
- Složení
- Sunstar GUM, Spray Hydral 6010, 50 ml
- Výrobce
- Počet kusů
- 20
- Kód EAN
- 763001990175807630019901758
- Číslo produktu
- 6169450
- Model
- SunStar GUM Hydral spray
- Hmotnost
- 0.06 g
- Objem
- 50 ml
- Složení
- Sunstar GUM, Spray Hydral 6010, 50 ml
- Výrobce
- Počet kusů
- 20
- Kód EAN
- 763001990175807630019901758
- Číslo produktu
- 6169450
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
K tomu se hodí také

Vitakraft 14035, Granule, 2,2 kg, 5 l, Modrá, Zelená, Bílá
149,03 Kč/1l
745,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage

Elmex Zahncreme 2 x 75 ml
2 133,33 Kč/1l
320,00 Kč
Prodejce: Zahnco24

Weleda 9823X2, Mléko do koupele, Unisex, 200 ml, Rozmarýn, Láhev, 1 kusů
1 877,15 Kč/1l
375,43 Kč
Prodejce: apohealth

Sunstar GUM ActiVital, Płukanka 6060, 500 ml - Długi termin ważności!
196 949,99 Kč/1l
196,95 Kč
Prodejce: apohealth

VITIS ortodontick zahnpasta, 100 ml Zahncreme
433 229,98 Kč/1l
433,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ARFA7

Interprox 0,5mm oranov mezizubn kartek Super Micro Plus 6 ks
301 949,99 Kč/1kg
301,95 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Mepal trinkflasche pop-up campus 400 ml - paw patrol
508,92 Kč
Prodejce: Luxentu

Dermacol Make-Up Cover Wodoodporny podkład 208 SPF30, 30 g
11 124 750,28 Kč/1kg
444,99 Kč
Prodejce: MANADA

Philips Optimal White HX6062/13 Standardní hlavice sonického kartáčku, 2 kusů, Černá, 3 měsíc/ů, Střední, Kids, 2 Series plaque defence 2 Series plaque defence 3 Series gum health DiamondClean DiamondClean...
1 173,14 Kč
Prodejce: Dragtek-com

FAIRY 8001090900883 FAIRY Pinke Jasminblüte Spülmittel 0,45 l
306,98 Kč/1l
138,14 Kč
Prodejce: M_plus_L

Interprox Plus, zúžené zubní kartáčky 0,8 mm, modré, 6 kusů
7 738 500,20 Kč/1kg
154,77 Kč
Prodejce: apohealth

Simba Toys 104019578, Sada do vany, 1,5 rok/roky, Vícebarevný, ABS (akrylonitril-butadien-styren)
204,77 Kč
Prodejce: Nejhracka

roba spací pytel safe asleep Easy Air dětský spací pytel 'Sternenzauber', 86/92, 100% bavlna
1 000,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: kidtini_GmbH

Interprox plus nano pink mezizubn kartek 6 ks
150 409,99 Kč/1kg
150,41 Kč
Prodejce: apohealth

Interprox plus mikro zelen mezizubn kartek 6 ks
194 519,99 Kč/1kg
194,52 Kč
Prodejce: apohealth

GUM Trav-Ler, 6 kusů
2 827 000,07 Kč/1kg
282,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

ZWILLING 47540-091-0, Nerezová ocel, Rovná čepel, Nůžky na nehty, Nerezová ocel, Nerezová ocel, 1 kusů
980,52 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Flex Werkstattsauger VC 6 L MC (1200 Watt, Behälter 6 L, inkl. Zubehör)
4 220,62 Kč
-168,62 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
4 052,00 Kč
Prodejce: GAFA_AUTO

Interprox Plus Yellow 1,1mm mini mezizubn kartek
373 919,98 Kč/1kg
373,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Paroex Sunstar GUM, Płukanka antyseptyczna 0,06% CHX 1702, 500 ml - Długi termin ważności!
427,50 Kč/1l
213,75 Kč
Prodejce: apohealth

Flex Winkelschleifer LB 17-11 125 (1700 W, Sanftanlauf, üerlastschutz) 447625
6 164,90 Kč
Prodejce: BalticVaris_DE

GUM Hydral, 50 ml, Tuba, 1 kusů
6 690,80 Kč/1l
334,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Hape E3807, Vláček, 1,5 rok/roky, Vícebarevný
269,00 Kč
Prodejce: Hrackyprovsechny

La Roche Posay Effaclar Duo (+) SPF30, krém proti nedokonalostem 40ml
437 999,98 Kč/1kg
438,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Sada na manikúru/pedikúru, sada na manikúru, pedikúru Beurer MP 42; 7 příloh; nastavitelná rychlost; rotace vlevo/vpravo; LED světla; Skladovací pouzdro
1 085,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Kávové kapsle Jacobs Espresso Intenso pro kávovary Nespresso®, 20 kusů.
4 863,56 Kč/1kg
505,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

GUM Hydral, 75 ml, Pasta, Prevence zubního kazu
3 022,40 Kč/1l
226,68 Kč
Prodejce: apohealth

Simba Toys 4006592005115, Chlapec/děvče, 1 rok/roky
95,80 Kč
Prodejce: Nejhracka

Sunstar Gum, Trav-ler, Oranžové Meziprostoreční Kartáčky 0,9 mm, 6 ks
11 018 500,28 Kč/1kg
220,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Dr. Beckmann, Waschmaschinen Frische Reiniger Tabs
11 399 666,95 Kč/1kg
341,99 Kč
Prodejce: THAR
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 14. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

ultraDEX ústní voda, 500 ml roztok



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
431,15 Kč
Prodejce: apohealth
737,01 Kč/1kg

CB12 jemná mátová/mentolová ústní voda, 250 ml roztok
300,90 Kč
Prodejce: apohealth

CB12 Ústní voda, 500 ml roztok



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
478,62 Kč
Prodejce: apohealth
838,21 Kč/1kg

Biomed Natural Whitening přírodní jemná bělící ústní voda (500ml), 104498
162,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
325,98 Kč/1l

Biomed Gum Health přírodní ústní voda s multiminerálním aktivním komplexem (500ml), 104497
162,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
325,98 Kč/1l

GUM 6863127, 120 ml, 1 kusů
305,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 549,92 Kč/1l

Ústní voda Biorepair - 500 ml - S MicroRepair - Proti zubnímu kazu a citlivým zubům - Mátová příchuť
220,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
441,98 Kč/1l

CB12 ochrana ústní vody proti zápachu z úst po dobu 12 hodin, 250 ml roztok
300,90 Kč
Prodejce: apohealth
1 026,96 Kč/1kg

CB12 Roztok na výplach úst, 250 ml
300,90 Kč
Prodejce: apohealth
1 006,35 Kč/1kg

Ústní voda - Kompletní péče, bez fluoridu, 400 ml | LAVERA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
488,92 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 222,30 Kč/1l

Ústní voda Lacer bez alkoholu
670,61 Kč
Prodejce: VogueVista

Listerine, Cool Mint, ústní voda, 500 ml
281,92 Kč
Prodejce: Serica
281 919,99 Kč/1l

Bílý úsměv po bělení 1Spr



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
412,33 Kč
Prodejce: Jasado

Colgate Total ústní voda 500 ml
393,80 Kč
Prodejce: SuperMerchant

20 kusů ústní vody, přenosná, jemná mátová vůně, osvěžuje dech, péče o ústní dutinu, čištění zubů, ústní voda
518,30 Kč
Prodejce: Ladenza
2 073,20 Kč/1kg

Kloktadlo Sun 500 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
577,64 Kč
-34,97 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
542,67 Kč
Prodejce: apohealth
977,78 Kč/1kg

Jemný ústní výplach pro citlivé dásně 300 ml
318,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 063,30 Kč/1l

Dentální nit 340 balení mezizubních tyčinek ve tvaru Y modrozelená barva
1 097,13 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion

Čistič jazyka měděný 2 kusy pro svěží dech a lepší ústní hygienu
1 106,22 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion