4,8



Na základě 4 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Carroten intenzivní olej na opalování SPF 0 150 ml2 897,47 Kč/1l
434,62 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Pharmacygreek

Další informace o reklamě
The Ordinary Retinol 1% ve skvalanu18 300,00 Kč/1l
549,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kpictiah

Další informace o reklamě
Bylinný olej Dr. Sachera č. 111, směs olejů, 100 ml roztoku2 792,60 Kč/1l
279,26 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
ALLGÄU LATSCHENK. Chladivý balzám na nohy2 383,75 Kč/1l
476,75 Kč
Prodejce: apohealth

Klosterfrau Franzbranntwein Active Gel Mountain Pine | Pro podporu prokrvení pokožky | 150 ml | PZN 6318513
992,73 Kč/1l
148,91 Kč
Prodejce: apohealth

Alkohol z horské borovice Allgäu, 500 ml roztoku
939,34 Kč/1l
469,67 Kč
Prodejce: apohealth

Holzhacker Franzbranntwein s arnikou a mentolem, 500 ml
892,64 Kč/1l
446,32 Kč
Prodejce: Naturpraeparate_Dieterich

VSTUPNÍ DOPLŇKY Masážní olej Obsah: 500 ml
466,58 Kč/1l
233,29 Kč
Prodejce: ClinicCare

Arnikový liniment 250 ml od Dr. Sachera
512,20 Kč/1l
128,05 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Holzhacker, likér z jeřabin, Franzbranntwein, 500 ml
944,96 Kč/1l
472,48 Kč
Prodejce: Naturpraeparate_Dieterich

Sportovní masážní olej Arnika, malé balení 10 ml | WELEDA
12 682,61 Kč/1kg
116,68 Kč
Prodejce: apohealth

Koňský balzám SWISS hřejivý 250 ml + 50 ml
805,07 Kč/1l
241,52 Kč
Prodejce: MBORetail

Kneippův masážní olej You & I
1 044 650,03 Kč/1kg
208,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Masážní tekutina z horské borovice, 500 ml FLU
183,84 Kč/1kg
135,49 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

FRANZBRANNTWEIN, 250 ml FLU
730,74 Kč/1kg
217,03 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Arnica Rub
582,88 Kč/1l
145,72 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Priessnitz Hřejivé mazání De Luxe 200 ml
1 207,60 Kč/1l
241,52 Kč
Prodejce: MBORetail

ALLGÄU LATSCHENK. Arnika Vital Fluid
2 219,00 Kč/1l
221,90 Kč
Prodejce: apohealth

Puressentiel Arnikový olej 100 ml
7 994,00 Kč/1l
799,40 Kč
Prodejce: somnia24

Pranarm Aromalgick bio sprej na svaly a klouby 75 ml
6 849,90 Kč/1kg
845,58 Kč
-160,59 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
684,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
KLOSTERFRAU FRANZBRANNTWEIN LATSCHENKIEFER Klosterfrau Franzbranntweine Mountain Pine obsahuje dobře snášenlivou a kvalitní kombinaci léčivých rostlin. Ta má trojí účinek:
- zmírňuje bolest pozitivním ovlivněním receptorů bolesti
- stimuluje krevní oběh díky svému hloubkovému působení v postižené tkáni
- uvolňuje díky svému příznivému účinku na svaly
SLOŽENÍ borovice horská DÁVKOVÁNÍ Aplikujte jednou nebo několikrát denně na postižená místa těla a vmasírujte do pokožky, dokud nezaschne. NÁVOD K POUŽITÍ Léčivý přípravek uchovávejte mimo dosah dětí!
- obsahuje vysoce kvalitní rostlinné účinné látky
- pro vnější ošetření tupých poranění
- Roztok k aplikaci na kůži
- volně prodejný léčivý přípravek
- Výrobce: Výrobce: MCM Klosterfrau GmbH, Německo (originální výrobek z Německa)
- PZN: 5360832
KLOSTERFRAU Franzbranntwein Latschenk.Dosierfl. 200 ml
- Hmotnost
- 231 g
- Objem
- 200 ml
- Složení
- Borovice horská
- Výrobce
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 400861700936804008617009368
- Číslo produktu
- 05360832
- Hmotnost
- 231 g
- Objem
- 200 ml
- Složení
- Borovice horská
- Výrobce
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 400861700936804008617009368
- Číslo produktu
- 05360832
K tomu se hodí také

Kráječ na zeleninu Kráječ na cibuli 12 v 1 Kráječ na maso Kráječ na zeleninu Kráječ na krájení ovoce zeleniny Nerezová ocel Retoo
289,99 Kč
-100,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
189,99 Kč
Prodejce: Retoo

WALSER – Autosedačka s vyhříváním, 1 kus. Prémiová autosedačka s vyhříváním. Vyhřívaná podložka na sedadlo do auta, přední sedadla. Calor – vyhřívaná autosedačka, vyhřívaná opěrka/sedák. Vyhřívaná podložka do auta, 12V
1 116,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Aquasale hrubozrnná mořská sůl 1000g
78,56 Kč/1kg
78,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Braun Series 3 300s, Planžetový holicí strojek, Černá, 2 SensoFoil, LED, Baterie, Nikl-metal hydridová (NiMH)
1 292,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Friseurtotal

Deštník 180 cm barevný
429,44 Kč
Prodejce: Special-trends

Canon PG-545, Standardní výtěžnost, Černá, Inkoust na pigmentové bázi, 1 kusů, 180 str., Balení po jednom
496,71 Kč
Prodejce: VISO

BRUBAKER Cosmetics Shower and Bath Set Aloe Vera - 5dílná dárková sada pro ženy - Kosmetická sada pro ženy
781,22 Kč/1l
249,99 Kč
Prodejce: BRUBAKER

Aigostar 8433325205089, Horkovzdušná fritéza, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
2 427,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: GrupaGSM

Klosterfrau Melissa Spirit | 155 ml | PZN 580463
1 897,74 Kč/1l
294,15 Kč
Prodejce: apohealth

Síť proti hmyzu Maxxworld s magnetickým uzávěrem Síť proti hmyzu 90 x 210 cm
265,05 Kč
Prodejce: DS_e-Sales_GmbH

De’Longhi Radia S TRRS0920, Olejový elektrický přímotop, Olej, 1,4 m, Vnitřní, Podlaha, Bílá
3 190,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FlatPrime

Klosterfr.Franzbr.Wein Latschenkie.
494,32 Kč/1l
197,73 Kč
Prodejce: apohealth

YARDIN 10 listů samolepicích dlaždic Kuchyňské samolepicí dlaždice 3D dlaždice Samolepky Splashback Vodotěsné pro kuchyň Koupelna (30 × 30 cm, šedá)
751,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BojiaHome

tepro Toronto Click Gril Tepro 1164
4 929,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Kávovar MEDION s termoskou a časovačem (kávovar na filtrovanou kávu, 8 šálků, 1,2 litru, 900 W, 3 úrovně, funkce udržování teploty, časovač, proti odkapávání, displej, MD18458) nerezová ocel
1 676,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FlatPrime

Kosmetické zrcadlo s osvětlením Led do Make-Up Zrcadlo na stěnu s LED osvětlením Osvětlené do Make-Up Krokové světlo Hollywood Retoo
290,99 Kč
-111,60 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
179,39 Kč
Prodejce: Retoo

LED Lucerna s měděným světelným řetězem
359,00 Kč
Prodejce: Tradior

Beaphar Čistič uší s pipetou 50 ml
4 564,00 Kč/1l
228,20 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Elektrický napěňovač nápoje Tchibo, nepřilnavý povrch, teplá a studená mléčná pěna, pro latte macchiato, cappuccino a kakao, pouzdro z ušlechtilé oceli
1 459,85 Kč
-163,62 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 296,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Solární dekorace Maják s rotujícím světlem
769,00 Kč
Prodejce: Tradior

ZEEGMA Gewit osobní váha Váha s tělesným tukem osobní váha Digitální analýza až 17 tělesných parametrů přesné měření LCD displej rozsah měření hmotnosti až 200 kg
1 329,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

sada 10 bavlněných utěrek, 50x70 cm, modrá kostkovaná
1 443,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Ortopedický krční polštář s povlakem z aloe vera 40x80
1 403,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

Travelite BASICS, Uni, 39,6 cm (15.6"), Přihrádka na notebook, Polyester
877,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: LANG-ON

Stojan na odkapávače nádobí Vilde Stojan na odkapávače nádobí v ČERNÉ barvě Odkapávač nádobí 42,5x29,5x19 cm
342,00 Kč
Prodejce: Vilde

SWAREY S500 Přenosná elektrárna Elektrárna 518Wh/144000mAh Solární generátor Solární generátor Nabíječka baterií Power Bank se 100W solárními panely Solární systémy Solární nabíječka Solární článek Solární box Power Bank
9 516,99 Kč
-536,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
8 980,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SWAREY-Official

Maggi 12325449, Instantní smažené nudle, 121 g, Zeleninová, 194 kcal, 258 kcal, 840 kJ
428,00 Kč/1kg
55,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Datlovník kanárský 60 cm - Phoenix canariensis - Phoenix Palm
241,01 Kč
Prodejce: Blumen-Senf
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků



















Hodnocení zákazníků
75% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
75%25% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
25%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 7. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Arniková tinktura
Pro mé účely se velmi dobře hodí.
Ohodnoceno dne 15. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 5. srpna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 1. května 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Ilon Protect Salbe 100 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
408,64 Kč
Prodejce: apohealth

Joydiv. Soft tampony Mini balení po 50 kusech
802,72 Kč
Prodejce: HaJa_GmbH
4 013,60 Kč/1kg

Esenciální olej z rozmarýnu, přírodní, 0,5 litru



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(23)Počet hodnocení: 23
1 305,87 Kč
Prodejce: PURE_CHEMICAL
2 611,74 Kč/1l

Kelo-Cote UV silikonový gel SPF 30 na ošetření jizev, 6 g gelu



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
532,16 Kč
Prodejce: apohealth
40 935,38 Kč/1kg

KTC 100% hořčičný olej pro vnější použití 250ml



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
Použité
84,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
84 990,00 Kč/1kg

Masážní olej LOOVARA SIMPLY TOUCH 150 ml pro příjemné masáže – prémiový erotický masážní olej
347,69 Kč
Prodejce: HaJa_GmbH
2 317,93 Kč/1l

Masážní olej LOOVARA OH RRRANGE 150 ml s pomerančovou vůní pro příjemné masáže – prémiový erotický masážní olej
347,69 Kč
Prodejce: HaJa_GmbH
2 317,93 Kč/1l

Masážní olej LOOVARA COCO AFFAIR 150 ml s kokosovou vůní pro příjemné masáže – prémiový erotický masážní olej
347,69 Kč
Prodejce: HaJa_GmbH
2 317,93 Kč/1l

Masážní olej LOOVARA ALOVEA 150 ml s aloe vera a panthenolem pro příjemné masáže – prémiový erotický masážní olej
346,62 Kč
Prodejce: HaJa_GmbH
2 310,80 Kč/1l

Incia Babyolie (110 ml)
403,00 Kč
-12,09 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
390,91 Kč
Prodejce: Exporgin
3 553,73 Kč/1l

POWER UP sada 3x15ml - Hydratace, výživa a expresní obnova
700,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
15 577,55 Kč/1l

Přírodní ametystová krystalová geoda 3,53 liber Léčivé kameny Meditace Fengshui
10 230,72 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion
6 390,21 Kč/1kg

Carroten intenzivní olej na opalování SPF 0 150 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
434,62 Kč
Prodejce: Pharmacygreek
2 897,47 Kč/1l

The Ordinary Přírodní hydratační faktory + beta glukan
799,00 Kč
Prodejce: Kpictiah
26 633,33 Kč/1l

Softto+Plus LoveOil Wild, 120 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
479,25 Kč
Prodejce: mk-tronic
3 993,75 Kč/1l

Love Potion Máscara Capilar Óleo de Coco - Maska s Kokosovým Olejem (250g)
560,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
2 243,96 Kč/1l

Přírodní Aromaterapeutický Masážní Olej, 100ml
681,38 Kč
Prodejce: SuperMerchant
6 813,80 Kč/1l

Jojobaol 30 ml
681,38 Kč
Prodejce: SuperMerchant
22 712,67 Kč/1l

WARMup Caramel 150 ml



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
267,39 Kč
Prodejce: HaJa_GmbH
1,78 Kč/1kg