5,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
The Ordinary Retinol 1% ve skvalanu18 300,00 Kč/1l
549,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kpictiah

Další informace o reklamě
ALLGÄU LATSCHENK. Chladivý balzám na nohy2 383,75 Kč/1l
476,75 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
Březový olej na celulitidu, 200 ml1 354 382,98 Kč/1kg
636,56 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
Röwo Sport-Gel 100ml tuba2 814,60 Kč/1l
281,46 Kč
Prodejce: Shoproither

Klosterfrau Franzbranntwein Mountain Pine | Na bolesti kloubů a svalů | 200 ml | PZN 5360832
644,63 Kč/1kg
148,91 Kč
Prodejce: apohealth

VSTUPNÍ DOPLŇKY Masážní olej Obsah: 500 ml
466,58 Kč/1l
233,29 Kč
Prodejce: ClinicCare

Alkohol z horské borovice Allgäu, 500 ml roztoku
939,34 Kč/1l
469,67 Kč
Prodejce: apohealth

ALLGÄU LATSCHENK. Arnika Vital Fluid
2 219,00 Kč/1l
221,90 Kč
Prodejce: apohealth

Holzhacker Franzbranntwein s arnikou a mentolem, 500 ml
892,64 Kč/1l
446,32 Kč
Prodejce: Naturpraeparate_Dieterich

Salus FBW Mountain Pine 250ml
1 098,80 Kč/1l
274,70 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Magnesiumový olej 60 ml | HUEBNER
4 506,17 Kč/1l
270,37 Kč
Prodejce: taleoo

Holzhacker Arniková mast pro blahodárnou masáž, 1000 ml
1 261,90 Kč/1l
1 261,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Naturpraeparate_Dieterich

FRANZBRANNTWEIN, 250 ml FLU
730,74 Kč/1kg
217,03 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Třezalkový olej 100% Alteya Organics 5 ml
166 352,00 Kč/1l
831,76 Kč
Prodejce: Emerosa

Puressentiel Arnikový olej 100 ml
7 994,00 Kč/1l
799,40 Kč
Prodejce: somnia24

Holzhacker, likér z jeřabin, Franzbranntwein, 500 ml
944,96 Kč/1l
472,48 Kč
Prodejce: Naturpraeparate_Dieterich

Aetherisches oel Citronella, 30 ml AEO
6 945,00 Kč/1l
208,35 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Arnikový liniment 250 ml od Dr. Sachera
512,20 Kč/1l
128,05 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Nacomi Olejek do Ciała Sernik z Borówkami, 150 ml
1 788,47 Kč/1l
268,27 Kč
Prodejce: MANADA

Puressentiel 7527785, Ženy, Deodorant, Kuličkový deodorant, 75 ml, 1 kusů
4 590,53 Kč/1l
344,29 Kč
Prodejce: somnia24
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
FRANZBRANNTWEIN AKTIVNÍ GEL LATSCHENKIEFER Pro podporu prokrvení pokožky Franzbranntwein Aktivní gel Mountain Pine z Klosterfrau s přírodním olejem z borovice horské je povzbuzující gel pro podporu prokrvení pokožky. Při aplikaci na postižená místa pokožky má zpočátku příjemný chladivý účinek.
Poté Franzbranntwein Active Gel Mountain Pine rozvine svůj účinek podporující prokrvení pokožky. Složení osvědčené rostlinné síly kafru a borovice horské má zklidňující účinek na napjaté svaly. S trojím účinkem:
- stimuluje krevní oběh prostřednictvím rozšíření cév v postižené tkáni
- uvolňuje díky blahodárnému účinku na svaly
- vitalizující účinek díky stimulačním vlastnostem na pokožku
SLOŽENÍ borovice horská, kafr DÁVKOVÁNÍ Aplikujte 1 až 3krát denně na ošetřované oblasti kůže. DOPORUČENÍ Léčivý přípravek uchovávejte mimo dosah dětí!
- obsahuje vysoce kvalitní rostlinné účinné látky
- pro vnější ošetření tupých poranění
- Gel k aplikaci na kůži
- volně prodejný léčivý přípravek
- Výrobce: Výrobce: MCM Klosterfrau GmbH, Německo (originální výrobek z Německa)
- PZN: 6318513
Klosterfrau Aktiv Gel Latschenkiefer 150 g - Prezentace: Gel - Téma: Různé
- Hmotnost
- 150 g
- Objem
- 150 ml
- Složení
- Borovice horská, kafr
- Výrobce
- Počet kusů
- 150
- Kód EAN
- 400861700529204008617005292
- Číslo produktu
- 780135004
- Hmotnost
- 150 g
- Objem
- 150 ml
- Složení
- Borovice horská, kafr
- Výrobce
- Počet kusů
- 150
- Kód EAN
- 400861700529204008617005292
- Číslo produktu
- 780135004
K tomu se hodí také

RIVIERA Original Schwedenbitter, bylinný likér, 1000 ml
1 054,97 Kč/1l
1 054,97 Kč
Prodejce: Naturpraeparate_Dieterich

Softto Plus Arganový olej 120 ml – péče o vlasy a pokožku
4 011,83 Kč/1l
481,42 Kč
Prodejce: mk-tronic

Rowo Flexi Forte Gel 1 litr
3 715,67 Kč/1l
3 715,67 Kč
Prodejce: Songbird_Naturals

Masážní olej SCHUPP, neutrální, 10 l (bez parfémového oleje)
279,72 Kč/1l
2 797,24 Kč
Prodejce: Petersberg-Apotheke

Mentolová krabička mentolový kámen, mentolová krabička, migréna, osvěžující a chladivý mentolový macaron, k rozetření na čelo a krk, lázeňská masáž, 1x6g
184 668,33 Kč/1kg
1 108,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Collistar Intensive Firming Plus, Krémová, Ženy, Hydratující, Posilující, 400 ml, Kolagen, Kyselina hyaluronová, Dávkovač
2 564,87 Kč/1l
1 025,95 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Pryskyřičný olej s hořcem 100ml
1 400,00 Kč/1l
140,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Kneippova parfémovaná svíčka Goodbye Stress
5 033,66 Kč/1kg
1 046,69 Kč
-316,81 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
729,88 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: WAYS

KELO-COTE gel na ošetření jizev, 15 g gelu
34 595,20 Kč/1kg
864,88 Kč
Prodejce: apohealth

WUNDmed® 18-003 WUNDmed® Pferdebalsam 500,0 ml
709,18 Kč/1l
354,59 Kč
Prodejce: somnia24

OLBAS kapky, 50 ml roztoku
9 203,00 Kč/1l
460,15 Kč
Prodejce: apohealth

OGX Coconut Miracle Oil Pronikajc olej na such vlasy, extra siln, 100 ml
3 199,10 Kč/1l
494,54 Kč
-174,63 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
319,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Emolienční krém pro suchou pokožku se sklonem k atopickému ekzému Dexyane (Anti-Scratching Emollient Cream), 400 ml
2 065,07 Kč/1l
826,03 Kč
Prodejce: somnia24

Esenciální olej Unterweger BIO, švýcarský olej z borovice lesní 20 ml
5 175,08 Kč/1kg
336,38 Kč
Prodejce: apohealth

Olej na ústní výplach – bio olejová kúra 145 ml
1 926,75 Kč/1l
385,35 Kč
Prodejce: taleoo

Wick VapoRub mast za studena (50 g)
5 556,00 Kč/1l
277,80 Kč
Prodejce: apohealth

Habys ohřívač lahví s olejem, ohřívač masážního oleje, ohřívač krémového mléka, pro salonní SPA masáže, jedna láhev
4 148,00 Kč/1l
1 080,00 Kč
-43,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 037,00 Kč
Prodejce: HABYS

Organický třezalkový olej - 100 ml
3 420,00 Kč/1l
342,00 Kč
Prodejce: apohealth

PRIJA sprchový šampon 3 × 380 ml – tělo i vlasy, přírodní, ženšen
1 464,53 Kč/1l
556,52 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Provantis

Čínský olej s inhalátorem, 25 ml esenciálního oleje
11 648,80 Kč/1l
291,22 Kč
Prodejce: apohealth

Dětský masážní olej (Baby Oil) 100 ml
296 759,99 Kč/1l
296,76 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DealOn

Holzhacker, likér z jeřabin, Franzbranntwein, 500 ml
944,96 Kč/1l
472,48 Kč
Prodejce: Naturpraeparate_Dieterich

ALPA Emulze ARNIKA - Masážní emulze s arnikou a měsíčkem lékařským 100ml
1 250,00 Kč/1l
125,00 Kč
Prodejce: MBORetail

KALAHARI Arnika 98% gel - extrémní a extra silný - intenzivní účinek pro masáže svalů a kloubů - chladivý gel, vyrobeno v Itálii - 500ml
1 275,52 Kč/1l
637,76 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kalahari4Wellness

Včelí jed masážní gel 600 ml
298,33 Kč/1kg
179,00 Kč
Prodejce: Rosaimpex

Herbolive tělové máslo olivový olej, opuncie a olej z hroznových semínek 250ml/ 40472
1 142,50 Kč/1kg
342,75 Kč
Prodejce: DutchBeautyHouse

Masážní olej Citrus/Lavender/Bergamot 500 ml
342,00 Kč/1l
171,00 Kč
Prodejce: HABYS

Marmot Arlberg Marmot mast 200 ml
2 333,15 Kč/1l
466,63 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Klosterfr.Franzbr.Wein Latschenkie.
494,32 Kč/1l
197,73 Kč
Prodejce: apohealth

Farmona expert masáž čistý olej masážní olej 500 ml
326,33 Kč/1kg
179,48 Kč
Prodejce: AllYour
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 13. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Gel se rychle vstřebává.
Kvalita a účinek jsou uspokojivé.
Ohodnoceno dne 10. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.pl. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.pl.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Ilon Protect Salbe 100 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
408,64 Kč
Prodejce: apohealth

Joydiv. Soft tampony Mini balení po 50 kusech
802,72 Kč
Prodejce: HaJa_GmbH
4 013,60 Kč/1kg

Esenciální olej z rozmarýnu, přírodní, 0,5 litru



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(23)Počet hodnocení: 23
1 305,87 Kč
Prodejce: PURE_CHEMICAL
2 611,74 Kč/1l

Kelo-Cote UV silikonový gel SPF 30 na ošetření jizev, 6 g gelu



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
532,16 Kč
Prodejce: apohealth
40 935,38 Kč/1kg

KTC 100% hořčičný olej pro vnější použití 250ml



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
Použité
84,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
84 990,00 Kč/1kg

Masážní olej LOOVARA SIMPLY TOUCH 150 ml pro příjemné masáže – prémiový erotický masážní olej
347,69 Kč
Prodejce: HaJa_GmbH
2 317,93 Kč/1l

Masážní olej LOOVARA OH RRRANGE 150 ml s pomerančovou vůní pro příjemné masáže – prémiový erotický masážní olej
347,69 Kč
Prodejce: HaJa_GmbH
2 317,93 Kč/1l

Masážní olej LOOVARA COCO AFFAIR 150 ml s kokosovou vůní pro příjemné masáže – prémiový erotický masážní olej
347,69 Kč
Prodejce: HaJa_GmbH
2 317,93 Kč/1l

Masážní olej LOOVARA ALOVEA 150 ml s aloe vera a panthenolem pro příjemné masáže – prémiový erotický masážní olej
346,62 Kč
Prodejce: HaJa_GmbH
2 310,80 Kč/1l

Incia Babyolie (110 ml)
403,00 Kč
-12,09 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
390,91 Kč
Prodejce: Exporgin
3 553,73 Kč/1l

POWER UP sada 3x15ml - Hydratace, výživa a expresní obnova
700,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
15 577,55 Kč/1l

Přírodní ametystová krystalová geoda 3,53 liber Léčivé kameny Meditace Fengshui
10 230,72 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion
6 390,21 Kč/1kg

Carroten intenzivní olej na opalování SPF 0 150 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
434,62 Kč
Prodejce: Pharmacygreek
2 897,47 Kč/1l

The Ordinary Přírodní hydratační faktory + beta glukan
799,00 Kč
Prodejce: Kpictiah
26 633,33 Kč/1l

Softto+Plus LoveOil Wild, 120 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
479,25 Kč
Prodejce: mk-tronic
3 993,75 Kč/1l

MAX Vibe Gel - prémiový přírodní masážní gel pro muže (50 ml)
898,80 Kč
Prodejce: AltaShop
898 799,96 Kč/1l

Love Potion Máscara Capilar Óleo de Coco - Maska s Kokosovým Olejem (250g)
560,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
2 243,96 Kč/1l

Přírodní Aromaterapeutický Masážní Olej, 100ml
681,38 Kč
Prodejce: SuperMerchant
6 813,80 Kč/1l

Jojobaol 30 ml
681,38 Kč
Prodejce: SuperMerchant
22 712,67 Kč/1l

WARMup Caramel 150 ml



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
267,39 Kč
Prodejce: HaJa_GmbH
1,78 Kč/1kg