5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Rtěnka Sweet Flash Unicorn Lolly 24er1 460,17 Kč/1kg
175,22 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Další informace o reklamě
Chupa Chups Lutscher Rad The Best Of Kugel Lolly Thekendisplay 2400g706,10 Kč/1kg
1 694,63 Kč
Prodejce: M_plus_L

Další informace o reklamě
Küfa čokoládové mentolové lízátko s čokoládovou mátou 100 kusů 1800g6,92 Kč/1kg
691,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Cool Schleckmuscheln příchuť ovoce a cola 4 různé 965g397,93 Kč/1kg
384,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Küfa 745819 Kirschenlutscher 500St.
511,21 Kč/1kg
833,28 Kč
Prodejce: somnia24

COOL 506918 Cool srdíčkové lízátko 200 kusů
259,59 Kč/1kg
259,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Cool malíř jazyk malíř lízátko házení materiál 200 kusů
313,47 Kč/1kg
313,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Frigeo 877409 Frigeo Traubenzucker Lolly,100
505,69 Kč/1kg
404,55 Kč
Prodejce: somnia24

Chupa Chups 8410031912470 Chupa Chups The Best of lízátka, plechovka po 50 kusech (600 g)
777,27 Kč/1kg
466,36 Kč
Prodejce: somnia24

Flic n lic Candy lízátko s ovocnou příchutí 14g
2 208,00 Kč/1kg
22,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Rocks Lollies 150 g jednotlivě balené motivy s ovocnou příchutí
333,07 Kč/1kg
49,96 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Küfa Emojipops lízátka s motivy 100 kusů jednotlivě balených 1300g
564,47 Kč/1kg
564,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Storck nimm2 Lolly rodinné balení lízátek s vitamíny 200g
391,90 Kč/1kg
78,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Chupa Chups Bez cukru 10 lízátek 110G Bez cukru Cherry Cola Jahoda
1 009,83 Kč/1kg
121,18 Kč
Prodejce: Ajuy

Chupa Chups Mini lízátko jahoda jablko pomeranč a cola 600g
977,45 Kč/1kg
586,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Cool duhová plechovka na lízátka barevná lízátka pro ovocnou zábavu 840g
368,57 Kč/1kg
294,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Chupa Chups Crazy Dips lízátka s jahodovou příchutí 14g 24 balení
880,50 Kč/1kg
299,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Rocks lízátka jednotlivě balená lízátka s motivy ovoce 150g
439,73 Kč/1kg
65,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Zdravé lízátko, s příchutí jahody, 1 kus - Longlife!
5 118 000,13 Kč/1kg
25,59 Kč
Prodejce: medpak_shop

Sun Lolly vodní led ke zmrazení s malinovou příchutí 8s
114,13 Kč/1kg
68,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Hirsch Červené třešňové lízátka 400 červených lízátek v kbelíku 1200 g
Ideální pro: dětské narozeniny, karneval, letní slavnosti, oslavy spolků, večírky všeho druhu. Lahodné cukrovinky pro všechny věkové kategorie. Perfektní pro honbu za pokladem.
International Sweet Trading GmbH & Co. KGRiesdorfer Weg 2D-06366 Köthen (Anhalt)
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Cukr, glukózový sirup, přírodní aroma, barvivo potravina: koncentrát šťávy z červené řepy
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energetická hodnota 1666 kJ / 392 kcal Tuky 0,0 g nasycené mastné kyseliny 0,0 g sacharidy 98,0 g z toho cukr 67,0 g bílkoviny 0,0 g sůl 0,01 g
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 1200 g
- Potravinářský podnik
- International Sweet Trading GmbH & Co. KGRiesdorfer Weg 2 D-06366 Köthen (Anhalt)
- Prodejní název
- Hirsch Kirsch kbelík na lízátka červený 1200g
- Výrobce
- International Sweet Trading e.K.
- Číslo produktu
- 44355
- Kód EAN
- 4260042074490
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Cukr, glukózový sirup, přírodní aroma, barvivo potravina: koncentrát šťávy z červené řepy
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energetická hodnota 1666 kJ / 392 kcal Tuky 0,0 g nasycené mastné kyseliny 0,0 g sacharidy 98,0 g z toho cukr 67,0 g bílkoviny 0,0 g sůl 0,01 g
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 1200 g
- Potravinářský podnik
- International Sweet Trading GmbH & Co. KGRiesdorfer Weg 2 D-06366 Köthen (Anhalt)
- Prodejní název
- Hirsch Kirsch kbelík na lízátka červený 1200g
- Výrobce
- International Sweet Trading e.K.
- Číslo produktu
- 44355
- Kód EAN
- 4260042074490
K tomu se hodí také

Toblerone Švýcarská mléčná čokoláda s medovým nugátem 100g
48,40 Kč/1kg
48,40 Kč
Prodejce: AllSafe

Kytarový stojan Kytarový držák elektrickou kytaru a obyčejný, Stojan Akustická klasická, basová kytara, Tripod černá, odolná, stabilní Retoo
321,99 Kč
-113,70 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
208,29 Kč
Prodejce: Retoo

WESTCOTT E-10133 BP Geometriedreieck 16,0 cm
71,57 Kč
Prodejce: M_plus_L

Hop-Sport trenažér zad a břicha s opěrkou kolen - skládací fitness zařízení pro domácnost s tréninkovým počítačem
1 790,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

HARIBO 47235 Haribo Dose Frösche 150 St.
254,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ovocné žvýkačky Haribo – Happy Cola, 150 kusů
255,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Čočka Smarties v mléčné čokoládě s barevnou cukrovou polevou 130g
686,18 Kč/1kg
98,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

MAOAM 3246568004 Kaubonbons Fruchtkracher 265ST
476,85 Kč
Prodejce: somnia24

HARIBO 33304 Ovocná guma SCHLÜMPFE Ovocná guma 150 ks.
470,26 Kč
Prodejce: somnia24

ADGO® Stojanový skládací sušák na prádlo XXL 3-stupňový Šedá
759,00 Kč
Prodejce: ADGOshop

COSTWAY 20m LED vánoční osvětlení se 720 LED diodami Vánoční dekorace Vánoční osvětlení teplá bílá
1 186,99 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: FDSGmbH

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 - černá
592,37 Kč
Prodejce: M_plus_L

FEANDREA škrabadlo, XXL kočičí strom, 164 cm, světle šedá PCT087W01
1 853,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
655,61 Kč/1kg
495,64 Kč
Prodejce: somnia24

Chladivý šerbet Ufos s ovocnou šerbetovou náplní 380g
694,36 Kč/1kg
264,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo 139616006 Riesen Erdberen plechovka se 150 kusy 1,35 kg
182,86 Kč/1kg
256,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Böhme 103510 Böhme Fruchtkaramellen 1000 St
277,37 Kč/1kg
615,77 Kč
Prodejce: somnia24

Open Food 4001686309025, D, e428, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
451,35 Kč
Prodejce: somnia24

Haribo Balla Stixx ovocné jahodové tyčinky 150 kusů 1125g
4 819,95 Kč/1kg
963,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Flic n lic Candy lízátko s ovocnou příchutí 14g
2 208,00 Kč/1kg
22,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Frigeo 877409 Frigeo Traubenzucker Lolly,100
505,69 Kč/1kg
404,55 Kč
Prodejce: somnia24

HARIBO 10003705 HARIBO Cherry-Cola Fruit Gum 150 ks.
451,35 Kč
Prodejce: somnia24

Chupa Chups Lollipops plechovka 100 kusů různých příchutí 1200g
357,82 Kč/1kg
429,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Chupa Chups 8410031912470 Chupa Chups The Best of lízátka, plechovka po 50 kusech (600 g)
777,27 Kč/1kg
466,36 Kč
Prodejce: somnia24

Chytré hodinky Blackview R50 s úhlopříčkou 1,85", vodotěsné do 5 ATM, s funkcí telefonu, sportovní hodinky s více než 100 sportovními režimy, fitness hodinky, monitor srdečního tepu a spánku, pro Android a iOS
1 292,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BVODEShop

MAOAM 57613 Maoam Colakracher Dose
476,85 Kč
Prodejce: somnia24

HARIBO 40706 Ovocné želé WHITE MICE Pěnový cukr 150 ks.
470,25 Kč
Prodejce: somnia24

HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
391,87 Kč/1kg
470,25 Kč
Prodejce: somnia24

HARIBO 10043392 HARIBO Pasta Basta Erdbeere Fruchtgummi 150 St.
401,20 Kč/1kg
451,35 Kč
Prodejce: somnia24

Sada dětského nábytku: stůl + 2 židle, barva bílá, Kesper
1 233,14 Kč
Prodejce: EDAXO_cz
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 7. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Červené třešňové lízátko
Chuť mě přenesla do 70. let...přesně jako tahle.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Zobrazit kompletní spinner POP lízátko s funkcí twist 15 kusů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
237,28 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
494,33 Kč/1kg

Rtěnka Sweet Flash Unicorn Lolly 24er



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
175,22 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
1 460,17 Kč/1kg

Chupa Chups Lutscher Rad The Best Of Kugel Lolly Thekendisplay 2400g



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(16)Počet hodnocení: 16
1 694,63 Kč
Prodejce: M_plus_L
706,10 Kč/1kg

Tapiokové granule Malé granule 400g MERRE
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 277,45 Kč/1kg

Displej, kompletní sada: 100 kusů lízátek "Pom Painter" s barvícími složkami (modrá)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
364,56 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
182,28 Kč/1kg

LOLLY S PŘÍCHUTÍ STRAWBERRY S ORGANIC ERYTHRITE 6 g - LIZUU
462,29 Kč
Prodejce: SuperMerchant
77 048,33 Kč/1kg

Chupa Chups Tongue Painter ovocná lízátka 250 náplní 3000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
994,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
331,52 Kč/1kg

Chupa Chups Best of lízátka ovocná krémová náplň sáček 3000g
1 053,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
351,22 Kč/1kg

Chupa Chups kolečko lízátka Stranger Things 200 kusů balení 2400g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
972,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
405,18 Kč/1kg

Tri D Aix Rocks Lollipop Fruit Original Lolly



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
850,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
850,60 Kč/1kg

Cool Blinki Tower blikající dudlík lízátko házení materiál pro karneval 360g
776,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 156,08 Kč/1kg

WOM BPOP Lollipop Mix Tower Bite Lollies 24 boxů 7 modelů
777,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 160,33 Kč/1kg

Sada 12 kusů lízátek "Einhorn Wonder Licker", váha 50 g, s kyselým práškem



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
209,61 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
349,35 Kč/1kg

Sada 100 bonbonů "Fruity Pop Lollies" s žvýkací náplní, příchuť "Sweet Flash"
253,91 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
149,36 Kč/1kg

Chupa Chups The Best Of, Jablko, Kola, Krémová, Strawberry, Lollipop, Vícebarevný, 12 g, Matice, Sója, 100 kusů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
584,49 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
48 707,50 Kč/1kg

Küfa krémové nugátové lízátko s nugátovou náplní 100 kusů 1700g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
778,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
458,12 Kč/1kg

Holland Foodz Duhová ovocná lízátka ve tvaru spirály 45g 30 kusů
713,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
528,35 Kč/1kg

Küfa kulatá lízátka ovocná lízátka s ovocnou příchutí 100 ks 1800g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(20)Počet hodnocení: 20
719,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
399,83 Kč/1kg

Holland Foodz lízátka jako kousek melounu červená zelená 70g 17 kusů
695,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
584,60 Kč/1kg

COOL 506918 Cool srdíčkové lízátko 200 kusů



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(7)Počet hodnocení: 7
259,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
259,59 Kč/1kg