5,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Vichy Dercos posilující šampon 400ml - Dlouhodobý!1 373 466,69 Kč/1kg
618,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Další informace o reklamě
Vichy Dercos Anti-Dandruff Advanced Action Shampoo 390 ml1 484,62 Kč/1l
579,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Ybera BOTULINICA - Shampoo Anti Age BioTox 500 ml1 345,98 Kč/1l
672,99 Kč
Prodejce: Keratinshop

Další informace o reklamě
Goldwell Dualsenses Scalp Specialist Anti-Dandruff Shampoo 250 ml999,88 Kč/1l
249,97 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

La Roche-Posay Kerium Intense Szampon ekstremalnie delikatny 400ml
1 074,07 Kč/1l
429,63 Kč
Prodejce: apohealth

Šampon proti lupům Kerium DS (Shampoo) 200 ml
2 476,85 Kč/1l
495,37 Kč
Prodejce: apohealth

Vichy, Dercos Psolution, Szampon, 200 ml
2 476 400,06 Kč/1kg
495,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Vichy Dercos, Šampon proti lupům, suchý, 200 ml - Dlouhodobý!
1 640 000,04 Kč/1kg
393,60 Kč
Prodejce: MANADA

sebamed Shampoo Every-Day tägliche Haarwäsche 200ml
778,60 Kč/1l
155,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Vichy Dercos Anti-Dandruff Dermatological Shampoo (Sensitive Scalp) 200 ml
2 220,00 Kč/1l
444,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Šampon pro pokožku se sklonem k lupénce Kertyol PSO (Treatment Shampoo), 200 ml
2 616,50 Kč/1l
523,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Antiparazitární Šampon Sulsena proti Lupům, 150ml
1 298,40 Kč/1l
194,76 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Procter & Gamble Citrus Fresh, 300 ml, Šampon, Neprofesionální, Unisex, Mastné vlasy, Proti lupům, Proti svědění, Ochana, Změkčující
617,53 Kč/1l
185,26 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Softto+ Black Hair Shampoo 350 ml – Krytí šedin za 10 minut, bez amoniaku
1 730,54 Kč/1l
605,69 Kč
Prodejce: mk-tronic

Bioblas Black Garlic Shampoo 1000ml proti vypadávání vlasů pro M/F bez zápachu
351,05 Kč/1l
351,05 Kč
Prodejce: mk-tronic

Šampon Sebamed proti lupům, jemné každodenní mytí vlasů, 400 ml
752,05 Kč/1l
300,82 Kč
Prodejce: apohealth

Vichy Dercos Posilující šampon 200ml - Dlouhodobý!
1 891 714,26 Kč/1kg
463,47 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Sachajuan Anti Pollution Shampoo 250 ml
2 564,00 Kč/1l
641,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Klorane Anti-Yellowing Neutralizing & Enhancing Shampoo 400 ml
1 167,50 Kč/1l
467,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Tento gelový mikroexfoliační šampon je určen pro mastné lupy, které drží ve vlasové pokožce. Dále při nadměrné tvorbě mazu a pro vlasy bez lesku. Už po prvním použití jsou lupy viditelně odstraněny, vlasy jsou pružné a lesklé. Pravidelné používání gelového šamponu zajišťuje obnovení přirozené rovnováhy vlasové pokožky. Vlasová pokožka je dlouhodobě zbavena lupů. Můžete ho používat denně - časté mytí naopak zlepší stav vaší hlavy. Vhodný nejen pro dospělé, ale i pro děti. Obsahuje termální vodu z La Roche Posay, která zklidňuje vlasovou pokožku a zabraňuje jejímu dalšímu podráždění.
Aktivní látky:
- LHA s cílenou mikroexfoliací zajišťuje cílené a viditelné odstranění mastných lupů
- komplex ozdravných látek obnovuje fyziologickou rovnováhu a zabraňuje opětovné tvorbě lupů
- komplex aktivních látek zabraňuje nadměrné tvorbě mazu (zinek + PCA).
Účinky:
- mastné lupy rychle mizí. Vlasová pokožka je zbavena nečistot, čímž se předchází tvorbě nových lupů. Z
- zanechává vlasy měkké, lesklé a usnadňuje jejich další úpravu.
Účinnost klinicky prokázána dermatology se zaměřením na problémy vlasové pokožky. Výborné kosmetické vlastnosti:
- vlasy jsou pružné o 88 %,
- vlasy jsou lesklé o 88 %,
- vlasy jsou posílené o 86 %.
Upozornění
Zabraňte kontaktu s očima. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou.
Jak používat
Jemně masírujte vlasovou pokožku, poté opláchněte. Tato transparentní gelová formule vytváří bohatou pěnu se svěží parfemací, která vlasy dokonale čistí a nevysušuje. Používejte místo obvyklého šamponu v případě mírného nebo občasného objevení se lupů nebo jako následnou péči po intenzivní péči. Vhodný pro každodenní použití.
 /
Popis:
Gelový šampon KERIUM ANTI-DANDRUFF (proti mastným lupům) je určen pro mastnou a citlivou pokožku hlavy se sklonem k tvorbě lupů, vylučování nadměrného množství kožního mazu, což způsobuje matné a mastné vlasy a pocit svědění.
KONZISTENCE
Gel.
S termální vodou La Roche-Posay.
VÝSLEDKY
Odstranění mastných vlasů.
Brání pocitu svědění.
KLINICKY POTVRZENÁ ÚČINNOST
VLASTNOSTI
Čistící gelový šampon proti lupům obohacený o zinek a mikroexfoliační kyselinu LHA s cíleným účinkem:
- Viditelně a trvale odstraňuje lupy a zabraňuje jejich opětovnému výskytu.
- Obnovuje rovnováhu vlasové pokožky a její mastnotu.
- pocit svědění.
 /
Složení:
VODA, SULFÁT LAURETH SODNÝ, KOKAMIDOPROPYL BETAIN, KOKAMID MIPA, CHLORID SODNÝ, KAPRYLOYL GLYCIN, BUTYLPARABEN, KAPRYLOYL SALICYLOVÁ KYSELINA, DISODNÝ RICINOLEAMIDO MEA-SULFOSUCCINÁT, ETHYLPARABEN, GLYCERYL LAURÁT, HEXYLEN GLYKOL, JODOPROPYNYL BUTYLCARBAMÁT, ISOBUTYLPARABEN, METHYLPARABEN, PEG-4 DILAURÁT, PEG-4 LAURÁT, PIROCTON OLAMIN, POLYKVATERNIUM-10, PROPYLPARABEN, KYSELINA SALICYLOVÁ, BENZOAN SODNÝ ZINC PCA, PARFUM
 /
Jak používat:
Pro boj s lupy je nejlepší používat je často.
Svěží, lehké a průhledné gelové složení speciálně vyvinuté pro mastnou pokožku hlavy.
Před opláchnutím jemně masírujte pokožku hlavy.
Pro vnější použití. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte.
SLOŽENÍ: VODA, LAURETHSULFÁT SODNÝ, KOKOSAMIDOPROPYLBETAIN
GLYCERIN, COCAMIDE MIPA, CHLORID SODNÝ, KAPRYLOYLGLYCIN, KYSELINA KAPRYLOYLSALICYLOVÁ, KYSELINA CITRONOVÁ, RICINOLEAMIDO MEA-SULFOSUKCINÁT DISODNÝ, GLYCERYLLAURÁT
HEXYLENGLYKOL, JODOPROPYNYL BUTYLKARBAMÁT, ISOPROPANOLAMIN, PARFUM / VŮNĚ, PIROKTON OLAMIN, POLYQUATERNIUM-10, KYSELINA SALICYLOVÁ, BENZOAN SODNÝ
HYDROXID SODNÝ, PCA ZINEČNATÝ
- vysoce kvalitní léčivý šampon
- pro péči o vlasy a pokožku hlavy
- Roztok pro použití na pokožku hlavy
- Dermokosmetika z lékárny
- Výrobce: Výrobce: L'Oreal Deutschland GmbH Division La Roche-Posay, Německo (originální výrobek z Německa)
- PZN: 4229001
La Roche Posay Kerium Šamponový gel proti lupům GELOVÝ ŠAMPON PROTI LUPŮM Pro přesné a viditelné odstranění mastných lupů. Obnovuje fyziologickou rovnováhu vlasové pokožky. LHA působí jemnou, intenzivní mikroexfoliaci.
La Roche-Posay Kerium Anti-Dandruff Gel Shampoo 200 ml je gelový šampon proti lupům, který je určený pro mastnou pokožku hlavy a pro ty, kteří trpí mírnými až přetrvávajícími lupy. Tento šampon účinně odstraňuje lupy, zabraňuje jejich opětovnému výskytu a pomáhá obnovit rovnováhu pokožky hlavy. Obsahuje LHA™ (lipohydroxykyselinu) pro jemnou, ale intenzivní mikroexfoliaci, která odstraňuje odumřelé kožní buňky a reguluje proces deskvamace. Čisticí komplex účinně reguluje tvorbu kožního mazu a zklidňuje podrážděnou pokožku hlavy.VlastnostiÚčinně odstraňuje lupy a zabraňuje jejich uObsahuje LHA™ pro jemnou mikroexfoliaci pokožky hlavyReguluje tvorbu kožního mazu a zklidňuje podrážděníLehké gelové složení pro mastnou pokožku hlavyDermatologicky testováno, vhodné i pro citlivou pokožkuKlíčové benefityPokožka hlavy je čistá, svěží a bez lupůRedukuje mastnotu vlasů a pokožky hlavyZabraňuje opětovnému výskytu lupůVlasy jsou lesklé, hebké a lehkéVhodný pro každodenní použitíPoužitíNaneste na vlhké vlasy a pokožku hlavyJemně vmasírujte a nechte chvíli působitDůkladně opláchněte vlažnou vodouPoužívejte pravidelně nebo v kombinaci s intenzivní kúrou proti lupůmVhodný pro každodenní použití při přetrvávajících problémech s lupy
Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Šampony značky La Roche-Posay z kolekce byly vytvořeny pro vlasy s lupy speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 200 ml.
La Roche-Posay Kerium gelový šampon pro mastnou pleť PZN: 04229001Kerium gelový šampon proti lupům působí ve spojení s horkou vodou La Roche-Posay pro zklidnění pleti a zajišťuje přesné a rychlé odstranění lupů díky mikroexfoliačnímu účinku LHA. Obnovuje fyziologickou rovnováhu vlasové pokožky pomocí čisticího komplexu, který zabraňuje tvorbě lupů. Obsahuje také komplex proti lupům se zinkem PCA. Vhodný pro časté mytí šamponem. Dávkování a použití: Jemně vmasírujte do pokožky hlavy a poté znovu opláchněte. Vhodné pro časté mytí šamponem. Složení: Voda, laurethsulfát sodný, cocamidopropylbetain, cocamido mipa, chlorid sodný, caprylyl glycin, butylparaben, kyselina kaprylylsalicylová, ricinamid disodium sulfosukcinát, ethylparaben, glyceryl laurát, Hexylenglykol, jodopropynylkarbamát, isobutylparaben, methylparaben, peg-4 dilaurát, peg-4 laurát, piroktonolamin, polykvaternium 10, propylparaben, kyselina salicylová, benzoan sodný, pca-zinek, vůně
LRP Kerium Gelový šampon proti lupům
Roche Posay Kerium gelový šampon na mastnou pleť 200 ml - Složení: Šampon - Téma: Péče o vlasy
- Model
- Kerium
- Hmotnost
- 248 g
- Objem
- 200 ml
- Složení
- AQUA/WATER/EAU, SODIUM LAURETH SULFATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, COCAMIDE MIPA, GLYCERIN, SODIUM CHLORIDE, CAPRYLOYL GLYCINE, CAPRYLOYL SALICYLIC ACID, CITRIC ACID, GLYCERYL LAURATE, HEXYLENE GLYCOL, PIROCTONE OLAMINE, POLYQUATERNIUM-10, SALICYLIC ACID, SODIUM BENZOATE, SODIUM HYDROXIDE, ZINC PCA, PARFUM/FRAGRANCE.
- Výrobce
- La Roche-Posay
- Kód EAN
- 343342240729903433422407299
- Číslo produktu
- 04229001
- Model
- Kerium
- Hmotnost
- 248 g
- Objem
- 200 ml
- Složení
- AQUA/WATER/EAU, SODIUM LAURETH SULFATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, COCAMIDE MIPA, GLYCERIN, SODIUM CHLORIDE, CAPRYLOYL GLYCINE, CAPRYLOYL SALICYLIC ACID, CITRIC ACID, GLYCERYL LAURATE, HEXYLENE GLYCOL, PIROCTONE OLAMINE, POLYQUATERNIUM-10, SALICYLIC ACID, SODIUM BENZOATE, SODIUM HYDROXIDE, ZINC PCA, PARFUM/FRAGRANCE.
- Výrobce
- La Roche-Posay
- Kód EAN
- 343342240729903433422407299
- Číslo produktu
- 04229001
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
K tomu se hodí také

La Roche-Posay Redermic R oční krém 15 ml - Dlouhodobá expirace!
16 475 000,42 Kč/1kg
659,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

La Roche-Posay Kerium Intense Szampon ekstremalnie delikatny 400ml
1 074,07 Kč/1l
429,63 Kč
Prodejce: apohealth

La Roche-Posay Toleriane Kerium DS Kuracja przeciw łuszczeniu, 40 ml
11 207,75 Kč/1l
448,31 Kč
Prodejce: apohealth

Herbamedicus Aloe Vera gel (250ml), 11523
257,96 Kč/1l
64,49 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Color Wow - Dream Coat Supernatural Spray - Sprej pro vyhlazení vlasů 200ml
822,42 Kč/1kg
822,42 Kč
Prodejce: VISO

Hydratační krém La Roche Posay Effaclar MAT, 40ml
10 675,00 Kč/1l
427,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Dětské kolo od 6 let 20palcove Dětské kolo Dívčí kolo s 6 rychlostmi Simano Heart Bike pudrově růžová Sun Baby
6 017,99 Kč
-1 260,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
4 757,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Babyboutik

La Roche-Posay Lipikar Baume Light AP+ M Regenerujący balsam do ciała, 400 ml
1 327 777,80 Kč/1kg
597,50 Kč
Prodejce: apohealth

La Roche Posay Cicaplast Baume B5+, Kojący balsam regenerujący, 100ml
4 651,10 Kč/1l
465,11 Kč
Prodejce: somnia24

REV 0020330112, Šedá, Bílá, 230 V, 16 A, 50 Hz, 3500 W, 1 kusů
606,96 Kč
Prodejce: _Haushaltsparadies_

Apple 20W USB-C napájecí adaptér – nabíječka
322,06 Kč
Prodejce: NamdarStore

La Roche Posay Effaclar Żel oczyszczający do skóry skłonnej do trądziku, 400 ml
487,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Vichy Dercos Šampon proti suchým lupům 390ml - Dlouhodobý!
1 382,16 Kč/1kg
608,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Vichy, Dercos Psolution, Szampon, 200 ml
2 476 400,06 Kč/1kg
495,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Šampon pro pokožku se sklonem k lupénce Kertyol PSO (Treatment Shampoo), 200 ml
2 616,50 Kč/1l
523,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Procter & Gamble Citrus Fresh, 300 ml, Šampon, Neprofesionální, Unisex, Mastné vlasy, Proti lupům, Proti svědění, Ochana, Změkčující
617,53 Kč/1l
185,26 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

3x česnekový šampon 500 ml Bioblas, bez zápachu, proti vypadávání vlasů ženy muži
296,49 Kč/1l
444,73 Kč
Prodejce: mk-tronic

sebamed Shampoo Every-Day tägliche Haarwäsche 200ml
778,60 Kč/1l
155,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bioblas Black Garlic Shampoo 1000ml proti vypadávání vlasů pro M/F bez zápachu
351,05 Kč/1l
351,05 Kč
Prodejce: mk-tronic

Alpecin C1 Černý šampon 250ml
766,28 Kč/1kg
226,82 Kč
Prodejce: apohealth

Softto+ Black Hair Shampoo 350 ml – Krytí šedin za 10 minut, bez amoniaku
1 730,54 Kč/1l
605,69 Kč
Prodejce: mk-tronic

Antiparazitární Šampon Sulsena proti Lupům, 150ml
1 298,40 Kč/1l
194,76 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Šampon pro slabé vlasy se sklonem k vypadávání Genesis (Anti Hair-fall Fortifying Shampoo), 250 ml
4 339,72 Kč/1l
1 084,93 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Bioderma Intenzivní proti lupům šampon 125 ml
3 214,24 Kč/1l
401,78 Kč
Prodejce: VISO

Ducray Squanorm Anti-Dandruff Treatment Shampoo posilující šampon proti lupům pro normální až mastné vlasy 200 ml
2 614,45 Kč/1l
689,72 Kč
-166,83 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
522,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Česnekový šampon 500 ml Bioblas, bez zápachu, proti vypadávání vlasů ženy a muži
1 062,50 Kč/1l
382,50 Kč
Prodejce: Exporgin

K18 Peptide Prep pH Maintenance Szampon utrzymujący pH, 250ml
13 194,20 Kč/1l
3 298,55 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Sulsen Proti-Lupinový Šampon-Pasta pro Vlasy, 75ml
2 760,00 Kč/1l
207,00 Kč
Prodejce: EDANTI

Hair Perfector No. 3 balzám na vlasy pro ženy 250 - Olaplex
8 644,40 Kč/1l
2 161,10 Kč
Prodejce: Rareparfum

Olaplex No. 4 Bond Maintenance Shampoo, 250 ml, Šampon, Profesionální, Unisex, Všechny vlasy, Poškozené vlasy, Všechny barvy
2 242,80 Kč/1l
560,70 Kč
Prodejce: VISO
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 8. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Všechno super
Všechno je super
Ohodnoceno dne 2. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Šampon a kondicionér s pumpičkou L'Oréal Professionnel: L'Oreal, Kérastase, Matrix
181,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
60,64 Kč/1l

Sulsen Proti-Lupinový Šampon-Pasta pro Vlasy, 75ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(11)Počet hodnocení: 11
207,00 Kč
Prodejce: EDANTI
2 760,00 Kč/1l

RAUSCH 11875, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Padání vlasů, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
470,62 Kč
Prodejce: apohealth
2 353,10 Kč/1l

Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 250ml + Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 250ml + Olaplex No.9 Bond Protector Nourishing Hair Serum 90ml
1 525,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
30 518,60 Kč/1kg

Arkemusa | Regenerační šampon s keratinem 500 ml - Hloubková regenerace - Pro poškozené vlasy - Intenzivní smáčení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
156,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
313,84 Kč/1l

Matrix | Care Set Food for Soft - Šampon 1000ml + Kondicionér 1000ml - Intenzivně hydratační - Hedvábně jemný



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 224,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
612,47 Kč/1l

Arkemusa | Šampon Repair Plex 500 ml - regenerační - pro poškozené vlasy - intenzivní péče
191,66 Kč
Prodejce: HAIRSALE
383,32 Kč/1l

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 168,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 329 370,54 Kč/1kg

BIFON Řešení pro vlasy



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
258,12 Kč
Prodejce: apohealth
2 581,20 Kč/1l

Loreal Pro Longer šampon 300ml NOVINKA + Loreal Pro Longer kondicionér 200ml NOVINKA + Loreal Pro Longer maska 250ml NOVINKA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 203,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 013,10 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair Molecular, Hair Shampoo, Repairing, 1500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 063,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 127,86 Kč/1kg

RAUSCH 11415, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Všechny vlasy, Proti lupům
352,54 Kč
Prodejce: apohealth
1 762,70 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(50)Počet hodnocení: 50
895,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
597,29 Kč/1l

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampon 1500ml + pumpička 1500ml



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(7)Počet hodnocení: 7
923,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
615,95 Kč/1l

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampon, Unisex, Normální vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy, Posilující, Ošetření



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(17)Počet hodnocení: 17
979,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
979,93 Kč/1l

Lee Stafford Šampon Lee Stafford Bleach Blondes Purple Toning Shampoo 250ml
335,88 Kč
Prodejce: PerfumTraders
1 343,52 Kč/1l

Sada Natureza Cosmeticos Biotin - Šampon a kondicionér 2 x 500 ml
1 008,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
1 008,99 Kč/1l

Matrix Food For Soft Shampoo šampon pro suché a lámavé vlasy 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Kevin Murphy Repair-Me Wash Reconstructing Strengthening Shampoo 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
734,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 939,72 Kč/1l

Hydratační šampon pro vlnité a kudrnaté vlasy Dualsenses Curls & Waves (Hydrating Shampoo), 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
713,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
713,93 Kč/1l