4,7



Na základě 3 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Malá svíčka \Protože ...\""414,29 Kč
Prodejce: M_plus_L

Další informace o reklamě
Svícen s vánoční dekorací WILKA, výš. 16 cm249,00 Kč
Prodejce: EDAXO_cz

Duni Kerzenhalter Bliss gold
193,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Duni Kerzenhalter Bliss silber
193,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Svícen Gilde, lucerna, sklo, kov, čirý, šampaňové barvy, balení 2 kusů. Výška: 36,00 cm, šířka: 19,00 cm, hloubka: 18,00 cm. Číslo produktu: 84114
1 701,30 Kč
Prodejce: NeuertsShop

GILDE Lucerna, "Postrado", kov, černá, , v. 28 cm, hl. 15 cm 67992
831,70 Kč
Prodejce: NeuertsShop

Gilde kovová lucerna " Lucerna " VE 2 84113
970,69 Kč
Prodejce: NeuertsShop

Lucerna Casablanca, "Stage", kov, černá, , v. 35 cm, hl. 21 cm 69078
1 089,45 Kč
Prodejce: HausDerGeschenke

Lucerna se svíčkou LED - 13 x 13 x 14 cm
340,58 Kč
Prodejce: Benza-nl

Goebel Polibek svícen
974,10 Kč
Prodejce: NeuertsShop

Goebel Gustav Klimt Adele Svícen
529,38 Kč
Prodejce: Arthome

Svícen Gilde, květinový design, sklo, kov, krémová barva, průhledný, balení 4 kusy, 2 varianty, průměr: 16 cm, výška: 22 cm, kód: 69475
975,66 Kč
-170,80 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
804,86 Kč
Prodejce: NeuertsShop

Svícen Gilde, cylindrický, kolekce Loft, kov, stříbrná barva, balení 2 kusy, průměr: 18 cm, výška: 46,50 cm, číslo produktu: 74144
1 068,48 Kč
Prodejce: NeuertsShop

Kovová lucerna Gilde Modern 69481 H=42 cm
701,22 Kč
Prodejce: HausDerGeschenke

GILDE Windlicht, zylindrisch, "Stadtlichter", Hausmotiv, Glas, braun, VE 8, H. 12,5 cm, D. 10 cm
524,53 Kč
-70,61 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
453,92 Kč
Prodejce: _Haushaltsparadies_

Vintage lucerna na svíčku Aftal 30 cm
917,63 Kč
Prodejce: Marrakesch-Shop

GILDE Glas Windlicht "Waldesruh" VE 4 so
753,48 Kč
Prodejce: _Haushaltsparadies_

Vintage skleněná svícen, 7x8,2 cm, 3 barvy na výběr
94,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

GILDE Lucerna, "Strom", kov, černá, , v. 32 cm, hl. 22 cm 99390
873,50 Kč
Prodejce: HausDerGeschenke

Svícen na čajovou svíčku ve tvaru sklenice, Ø 14 cm
229,00 Kč
Prodejce: EDAXO_cz
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Duni svícen Billy bílý kovový vzhled s LED diodou 140 x 75 mm
Skvělý design v bílém kovovém vzhledu se světelným efektem, vnitřní plášť je optimalizován LED světlem. Svícen se skvěle hodí také jako designový na stoly v hotelech nebo restauracích. Snadno se používá a čistí.
Duni GmbHRobert-Bosch-Straße 4DE-49565 Bramsche
Bezpečnostní pokyny Nevhodné pro děti do 3 let!
Duni Billy kovový svícen 140 x 75 mm
Objevte náš vysoce kvalitní svícen "Billy", který díky modernímu designu a stylovým barvám dodá elegantní nádech každé místnosti.
Popis
Kovový svícen Duni Billy 140 x 75 mm je ideální volbou pro každého, kdo chce ve svých místnostech vytvořit okouzlující atmosféru. Tento stylový svícen o výšce 14 cm a průměru 7,5 cm je ideálním dekorativním kouskem pro různé příležitosti. Svícen Billy se snadno přizpůsobí jakémukoli prostředí a vytvoří hřejivou hru světla, ať už jde o každodenní použití, zvláštní oslavy nebo slavnostní příležitosti. Jeho moderní design a vysoce kvalitní kovová povrchová úprava nabízejí odolnost i estetiku. Svícen lze použít s běžnými svíčkami o průměru 4 cm, pokud se odstraní vnitřní plastová vložka. Vyberte si jednu z nadčasových barev, černou a bílou, a podtrhněte tak svůj osobní styl. Investujte do svícnu Duni Billy a vytvořte si doma stylovou a příjemnou atmosféru.
Klíčové vlastnosti
- Materiál: kov
- Výška: 14 cm pro poutavou prezentaci
- Průměr: 7,5 cm pro všestranné použití
- Lze použít s běžnými svíčkami (Ø 4 cm)
- Obsahuje vyjímatelnou plastovou vložku pro snadnou manipulaci
- Moderní a elegantní design, který se hodí do každého interiéru
- Ideální pro použití v obývacích pokojích, restauracích nebo při zvláštních příležitostech
- Dostupné barvy: černá, bílá
Oblasti použití
- Obývací pokoj pro útulnou atmosféru
- Jídelna pro slavnostní příležitosti
- Restaurace pro vytvoření elegantního prostředí
- Svatby a oslavy pro dekorativní akcenty
Svícen Billy zaujme moderním designem a kvalitním kovovým provedením.S výškou 140 mm a průměrem 75 mm nabízí prostor pro různé typy svíček, včetně LED svíček.Bílé zbarvení mu dodává nadčasovou eleganci, která harmonicky zapadá do různých dekorativních stylů.
Nejdůležitější vlastnosti výrobku:
Materiál: Svíčka je vyrobena z kvalitního materiálu:Materiál: kov
Barva: bílá
Rozměry:Výška 140 mm, průměr 75 mm
Vhodné pro:Svíčky LED a běžné svíčky
Speciální vlastnosti:Vnitřní objímka optimalizuje světlo LED, vytváří fascinující světelné efekty
Ideální pro gastronomii a hotelnictví
Svícen Billy je díky své robustní konstrukci a atraktivnímu designu ideální pro použití v restauracích, hotelech a dalších gastronomických zařízeních.Pomáhá vytvářet příjemnou a útulnou atmosféru, kterou hosté ocení.
Výrobce: Duni GmbH, Robert-Bosch-Straße 4, DE-49565 Bramsche
1 Duni Billy svícen, bílý, kov, 174418
-kompaktní tvar, s módním kovovým vzhledem
-skvělý světelný efekt na stole
-vnitřní objímka optimalizovaná pro LED světlo
Materiál: kov
Model: Billy
Barva: bílá
Velikost: 140 x 75 mm
- Výška
- 14 cm
- Šířka
- 7.4 cm
- Délka
- 7.4 cm
- Průměr
- 7.5 cm
- Hmotnost
- 0.075 kg
- Barva
- Bílá
- Materiál
- Ocel
- Informace o materiálu
- Kov
- Výrobce
- Duni
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 7321011744183
- Číslo produktu
- 855059
- Výška
- 14 cm
- Šířka
- 7.4 cm
- Délka
- 7.4 cm
- Průměr
- 7.5 cm
- Hmotnost
- 0.075 kg
- Barva
- Bílá
- Materiál
- Ocel
- Informace o materiálu
- Kov
- Výrobce
- Duni
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 7321011744183
- Číslo produktu
- 855059
K tomu se hodí také

LED svíčky s teplým bílým světlem a efektem plápolání s časovačem – sada 4 ks – dekorativní svíčky s efektem plápolání, 10 x 7 cm, napájené bateriemi
389,33 Kč
Prodejce: Special-trends

Duni LED Set Multicolour 70x40mm 12 Stück
3 760,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

6 balení bezplamenných svíček s dálkovým ovládáním, 2 časovače, 2 rychlosti blikání, 5 nastavení jasu, LED umělé svíčky napájené z USB, čajové svíčky do pokoje, na párty, votivní svíčky, výročí, svatba, festival, dekorace, nápady na dárky
931,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: elezone

Prémiová sada 10 LED čajových svíček s dálkovým ovládáním – měnící barvy, 4 cm
7 725,24 Kč/1kg
1 622,30 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Akumulátorová sekačka na trávu, Ruční sekačka na trávu se 2 bateriemi a 4 noži, Ruční akumulátorová sekačka na trávu 21V
970,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: hatservice

Duni Kerzenhalter Bliss gold
193,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Olympia 40138, Lampa napodobující plamen, Bílá, CE, LED, Baterie, CR2025, AAA
451,48 Kč
Prodejce: somnia24

Duni svícen kovový twist černý v kovovém vzhledu 140 x 75 mm
206,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

imoshion držák na mobilní telefon do auta – nastavitelný – univerzální – karbon – ventilační mřížka – černý
536,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Ploonk

Sada 12 LED svíček s možností změny barvy, simulující plamínek, bez plamene, s dálkovým ovládáním, nabíjecí stanice USB-5V s matnými miskami
1 904,43 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: elezone

Frischli Creme Double 45% Krémová smetana pro maximální chuť 1000g
321,97 Kč/1kg
321,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Barwa Szampon Jajeczny regenerujący, 300ml
1 089,40 Kč/1l
326,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Swirl M 40, Oranžová, Bílá, Miele S 2 - S 2000... 2999, Miele S 400i - S 456i, S 600 - S 658 series, Krabice, 166 mm, 234 mm, 74 mm
234,07 Kč
Prodejce: M_plus_L

Kartáč na čištění plstěných klobouků ze 100% koňských žíní a olejovaného bukového dřeva Kartáč na čištění klobouků
491,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics

200 m červenobílé pásky
0,61 Kč/1m
121,28 Kč
Prodejce: ADGOshop

heimtexland ® Univerzální plstěná taška Shopper Tote Bag Plstěná nákupní taška Nákupní košík Košík na palivové dřevo Skladovací XL taška Type717 Anthracite
315,10 Kč
-23,28 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
291,82 Kč
Prodejce: Heimtexland

Zahradní polštář 40x40x8 cm ITA HOME & GARDEN LISA
188,68 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Sprchová rohož Circul 53 x 53 cm šedá moderní kamenný vzhled – protiskluzová
318,46 Kč
Prodejce: StickandShine

BOROTALCO Osvěžující badeschaum mast do koupele 450ml bílé pižmo
959,93 Kč/1l
431,97 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Outtec kempingová židle - do 130 kg - držák na nápoje a taška na přenášení - rybářská židle, skládací židle, skládací židle, zahradní židle, lehká kempingová židle, plážová židle
727,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Nodium-Group

3 kusy Jahodník cca 30 cm Arbutus unedo - jahodník - zimní kvetoucí a středomořský keř
433,34 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

Dlouhý prachový kartáč, Výsuvný prachový kartáč s mezerami, Nastavitelný prachový kartáč z mikrovlákna pro domácnost Nástroje na čištění mezer a chlupů
448,07 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce

3D poinsettia 12 cm sada 3 ks s časovačem - bílá - dekorativní hvězda na baterie pro vnitřní i venkovní použití
519,55 Kč
Prodejce: Special-trends

Flexot® F-2045 | 24palcový kufr, velikost L, cestovní kufr, kufr na kolečkách s teleskopickou rukojetí, kufr s pevnou skořepinou, cestovní zavazadlo, odolný, kolečka s otáčením o 360°, číselný zámek
1 095,52 Kč
Prodejce: mdmw-shop24

LUMILED solární pohádková světla venkovní 30x LED 10,6 M solární pohádková světla venkovní světelná koule IP44 teplá bílá 3000K blikající velikonoční žárovky solární řetěz
2 145,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TONMARKE

Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
377,25 Kč/1kg
171,65 Kč
Prodejce: Katomix

Intenso 7501521, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 100 kusů, 2600 mAh
898,76 Kč
Prodejce: somnia24

Trendyplants - Strelitzia Augusta - Rajský pták - pokojová rostlina - výška 150-170 cm - velikost květináče Ø28cm
2 249,55 Kč
Prodejce: Trendyplants

Lesk OASIS FLORALIFE na listy 750ml
313,33 Kč/1l
235,00 Kč
Prodejce: Eoshop

Elektrické kleštičky na nehty, multifunkční, účinné, bezpečné, tiché, automatické kleštičky na nehty na cesty
444,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Zanjo24
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
67% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
67%33% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
33%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 11. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Levný svícen
Tyto svícny jsem viděla v restauraci a okamžitě mě zaujaly. Koupila jsem si k nim také odpovídající světla Duni. Nyní vypadají harmonicky.
Ohodnoceno dne 30. března 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Kvalitní stabilní čisté výpalky
Krásné vypalovací hořáky po celém obvodu. Plnění zespodu pomocí šroubovacího uzávěru.
Ohodnoceno dne 26. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Relaxdays 10045808, 1 kusů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
731,90 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: Relaxdays

Sada 2 moderních svícnů ve tvaru sloupu – svícny, svíčky, čajové svíčky, dekorace s čajovými svíčkami



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 863,54 Kč
Prodejce: Trend-Laden_5

Sada skleněných svícnů (3 kusy) Hurikánový svícen Opakovaně použitelné elegantní čiré sklo pro svatební a domácí dekorace
1 836,84 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion

Romadedi svícen kovový černozlatý sada 3 vintage luceren 20/16/13cm
1 848,39 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion

Větrný světelný sloupek koule dřevo a kov 85cm
943,75 Kč
Prodejce: Trend-Laden_5

relaxdays 10023444_0 relaxdays Windlichter 12 St.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
779,90 Kč
Prodejce: Relaxdays

Relaxdays 4052025420499, 12 kusů, Sklo, Stříbrná, Průhledná



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
779,90 Kč
Prodejce: Relaxdays

Relaxdays 10045849, 1 kusů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
706,90 Kč
Prodejce: Relaxdays

Relaxdays 10045846, 1 kusů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
706,90 Kč
Prodejce: Relaxdays

Relaxdays 10045810, 1 kusů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
706,90 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: Relaxdays

Relaxdays 10045809, 1 kusů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
706,90 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: Relaxdays

Sada 12 skleněných svícnů Relaxdays, pro vnitřní i venkovní použití, výška x průměr: 9,5 x 8 cm, kulaté svícny na čajové svíčky, svatba, průhledné



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
682,90 Kč
Prodejce: Relaxdays

Relaxdays 10045817, 1 kusů
706,90 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je G.
Prodejce: Relaxdays

Lucerna se třemi svíčkami a větvemi, LED
669,00 Kč
Prodejce: EDAXO_cz

Malá svíčka \Protože ...\""
414,29 Kč
Prodejce: M_plus_L

Svícen na baterku s gravírováním, držák na čajové svíčky, dárek pro ženy, skleněný výrobek s nápisem
1 510,53 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion

Skleněná lucerna s gravírováním "Šťastné světlo", svícen na čajové svíčky, bílá, rozměry 11,5 x 7,1 cm
1 386,39 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion

Sada na výrobu slunečního lapače, 380 dílků, křišťálová dekorace do oken, vhodná k zavěšení, větrná lapačka, sklo, slitina, nerezová ocel
1 556,49 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion

Sada na výrobu krystalových sluníček, 400 kusů, sada pro tvoření dekorací na okno, větrná dekorace s motivem kolibříka
1 471,30 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion

Skleněná svícenka s gravírováním, držák na čajovou svíčku, dárek pro ženy, kolegy, k narozeninám, k Vánocům, rozměry 11,5 x 7,1 cm
1 605,17 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion