5,0



Na základě 4 hodnocení
Barilla Tortiglioni Gluten Free italské bezlepkové těstoviny 400 g
81,42 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
69,22 Kč-14%
173,05 Kč / 1kg
plus 108,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Zbývající čas na objednání:
9h 48m 40s
Časovač zobrazuje, kolik času vám zbývá na objednání daného produktu, abyste ho obdrželi ve stanovené dodací lhůtě.
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
270 g (200 g) FETTUCCINE GLUTEN-FREE (200 g) - KETO CHEF1 571,33 Kč/1kg
424,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Jeremias Gourmet švábské škrabané těstoviny 2500g203,50 Kč/1kg
508,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Těstoviny (proso)RAMEN bez lepku 280 g - DIÄT-FOOD1 428,79 Kč/1kg
400,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
RICARDO Těstoviny Fusilli 20 balení x 500 g těstovin Italské těstoviny ekonomické balení81,91 Kč/1kg
819,15 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Barilla Fusilli bezlepkové 400 g italské bezlepkové těstoviny ve tvaru spirál
81 800,00 Kč/1kg
81,80 Kč
Prodejce: foodperium

Barilla Penne Rigate Gluten Free bezlepkové těstoviny trubičky 400 g
120 929,99 Kč/1kg
120,93 Kč
Prodejce: Katomix

Rummo Mezzi Rigatoni bezlepkové těstoviny 400 g
64 960,00 Kč/1kg
64,96 Kč
Prodejce: foodperium

Barilla Lasagne bez lepku 250g
2 223,84 Kč/1kg
555,96 Kč
Prodejce: Store-Germany

Seitz bezlepkové ozdoby do polévky ABC z kukuřičné mouky 250g
144,52 Kč/1kg
36,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Barilla Stelline n.27 italské hvězdičkové těstoviny 500 g
63,98 Kč/1kg
31,99 Kč
Prodejce: foodperium

Pasta Stelline Senza Glutine 400g - Rummo
122 099,99 Kč/1kg
122,10 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Barilla Tortiglioni Nr. 83 - 500 gr.
75,26 Kč/1kg
37,63 Kč
Prodejce: foodperium

De Cecco bezlepkové bramborové noky 500g
312,57 Kč/1kg
159,41 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

De Cecco glutenfrei Linguine 400g
531,77 Kč/1kg
212,71 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Ben's Original Rice Pudding Cinnamon, 220 g
139,38 Kč/1kg
71,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

biofix - Smažené nudle Bami Goreng 15,81g
2 642,77 Kč/1kg
50,58 Kč
-16%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
42,02 Kč
Prodejce: taleoo

Rummo Spaghetti n.3 italské dlouhé těstoviny 500 g
67,68 Kč/1kg
33,84 Kč
Prodejce: foodperium

Barilla těstoviny Capellini číslo 1 z tvrdé pšenice semoliny 500g
82,44 Kč/1kg
45,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Rummo Linguine Gluten Free bezlepkové těstoviny 400 g
63 960,00 Kč/1kg
63,96 Kč
Prodejce: foodperium

Rummo Gnocchi Gluten Free 500 g italské bramborové noky bez lepku
103 610,00 Kč/1kg
103,61 Kč
Prodejce: foodperium
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Barilla Tortiglioni senza glutine, italské bezlepkové těstoviny
Ideální pro ty, kteří se musí vzdát lepku, ale ne potěšení z těstovin.
Díky nové receptuře s hnědým rýží nabízí bezlepkové Tortiglioni od dnešního dne ještě harmoničtější a vyváženější chuť, díky čemuž jsou bezlepkové těstoviny konečně stejně dobré jako vždy u Barilly.
Rychle dochucené rajčatovou omáčkou Barilla, olivovým olejem a bazalkou se bezlepkové těstoviny Tortiglioni Barilla dobře hodí k zelenině a sýrům.
Barilla doporučuje, zejména v létě, vyzkoušet je s čerstvým dresinkem Caprese, s čerstvě nakrájenými rajčaty a buvolí mozzarellou, dochuceným oreganem a chilli papričkami.
Produkt dovážený přímo z Itálie.
- Seznam přísad
- bílá kukuřičná mouka (60 %), žlutá kukuřičná mouka (29,5 %), celozrnná rýžová mouka (10 %), voda, emulgátor: mono- a diglyceridy mastných kyselin
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energetická hodnota 1518 kJ/358 kcal; Tuky 1,5 g, z toho nasycené mastné kyseliny 0,3 g; Sacharidy 79 g, z toho cukry < 0,5 g; Vláknina 1,1 g; Bílkoviny 6,5 g; Sůl < 0,01 g
- Hmotnost
- 400 g
- Potravinářský podnik
- Barilla G. e R. Fratelli, Società per Azioni Via Mantova 166, 43122 Parma, Itálie
- Prodejní název
- Barilla Tortiglioni Gluten Free italské bezlepkové těstoviny 400 g
- Výrobce
- Kód EAN
- 8076809545471
- Seznam přísad
- bílá kukuřičná mouka (60 %), žlutá kukuřičná mouka (29,5 %), celozrnná rýžová mouka (10 %), voda, emulgátor: mono- a diglyceridy mastných kyselin
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energetická hodnota 1518 kJ/358 kcal; Tuky 1,5 g, z toho nasycené mastné kyseliny 0,3 g; Sacharidy 79 g, z toho cukry < 0,5 g; Vláknina 1,1 g; Bílkoviny 6,5 g; Sůl < 0,01 g
- Hmotnost
- 400 g
- Potravinářský podnik
- Barilla G. e R. Fratelli, Società per Azioni Via Mantova 166, 43122 Parma, Itálie
- Prodejní název
- Barilla Tortiglioni Gluten Free italské bezlepkové těstoviny 400 g
- Výrobce
- Kód EAN
- 8076809545471
K tomu se hodí také
Nejprodávanější




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6





4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3





5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5




3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1





4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3




3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(14)Počet hodnocení: 14




4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(14)Počet hodnocení: 14




3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(47)Počet hodnocení: 47




4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




2,0Průměrné hodnocení: 2,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1





5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(33)Počet hodnocení: 3310% poukaz






5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1![Obrázek produktu pro [ 368 g ] LEE KUM KEE Bezlepková teriyaki omáčka / LKK Teriyaki omáčka bez lepku](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/b79c726f6a39e4c89ed8beb8b80d7802.webp)




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3

Barilla Senza glutinové špagety 400g
69 530,00 Kč/1kg
69,53 Kč
Prodejce: foodperium

Barilla Fusilli bezlepkové 400 g italské bezlepkové těstoviny ve tvaru spirál
81 800,00 Kč/1kg
81,80 Kč
Prodejce: foodperium

Barilla Penne Rigate Gluten Free bezlepkové těstoviny trubičky 400 g
120 929,99 Kč/1kg
120,93 Kč
Prodejce: Katomix

Caputo Fioreglut Pizza e Pane 1 kg italská bezlepková mouka
209 329,99 Kč/1kg
209,33 Kč
Prodejce: foodperium

Rummo Mezzi Rigatoni bezlepkové těstoviny 400 g
64 960,00 Kč/1kg
64,96 Kč
Prodejce: foodperium

Dr. Schär Petit al cioccolato, Sušenka, Čokoláda, 496 kcal, 2079 kJ, 4,9 g, 66 g
748,77 Kč/1kg
97,34 Kč
Prodejce: taleoo

Dr. Oetker Schokino Cake Extra vlhká a nadýchaná dortová směs 480g
252,52 Kč/1kg
121,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Barilla Lasagne bez lepku 250g
2 223,84 Kč/1kg
555,96 Kč
Prodejce: Store-Germany

Seitz bezlepkové ozdoby do polévky ABC z kukuřičné mouky 250g
144,52 Kč/1kg
36,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

KuchenMeister jahodová roláda s krémem a ovocnou náplní 400g
198,85 Kč/1kg
79,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Garofalo Casarecce n.88 500 g italské těstoviny
85,08 Kč/1kg
42,54 Kč
Prodejce: foodperium

Ruf Bezlepková moučná směs na kakaové muffiny + 12 papírové košíčky (350g), 53100
302,86 Kč/1kg
106,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Mramorovaný dort s polevou z plnotučného mléka, 100g | HAMMERMÜHLE
1 217,40 Kč/1kg
121,74 Kč
Prodejce: taleoo

Rummo Elbows No. 160 bez lepku 400g
106 109,99 Kč/1kg
106,11 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

LEIBNIZ 37780 LEIBNIZ Máslové sušenky Mini, bez lepku a laktózy, sáček
1 210,00 Kč/1kg
121,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Culinaria gnocchi pochoutka z Itálie připravená k podávání 1000g
103,94 Kč/1kg
103,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mutti Polpa 400 g italská rajčatová drť v konzervě
96,22 Kč/1kg
38,49 Kč
Prodejce: foodperium

Leimerova strouhanka 400g
73,35 Kč/1kg
29,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ortopedická sedací podložka z paměťové gelové pěny, polštářek na kostrč
249,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Poensgen obilné rohlíky 2x75g bezlepkové balení plné chuti 150g
428,40 Kč/1kg
64,26 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bezlepkový rohlík Kaiser 150g
455,87 Kč/1kg
68,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Rummo Linguine Gluten Free bezlepkové těstoviny 400 g
63 960,00 Kč/1kg
63,96 Kč
Prodejce: foodperium

Poensgen venkovský chléb krájený bez lepku bez laktózy 400g
275,82 Kč/1kg
110,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Cenovis Bio Dunkle Sauce 20g
13 898,50 Kč/1kg
277,97 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur

Biofresh Hydratační krém na obličej Royal Rose s arganovým olejem (100ml), 49604
955,80 Kč/1l
95,58 Kč
Prodejce: RosesOils

INF Stylus pero 2 v 1 s funkcí psaní Bílé 1-balení
202,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: INFshop

Kölln 252733 Kölln Schoko Glutenfrei Müsli 400,0 g
784,87 Kč/1kg
313,95 Kč
Prodejce: somnia24

Pasta Stelline Senza Glutine 400g - Rummo
122 099,99 Kč/1kg
122,10 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Schar Chleb Biały Pokrojony Maestro Classic bezglutenowy 300 g Opakowanie 12 Sztuk
584,67 Kč/1kg
175,40 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
![Obrázek produktu pro [ 368 g ] LEE KUM KEE Bezlepková teriyaki omáčka / LKK Teriyaki omáčka bez lepku](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/b79c726f6a39e4c89ed8beb8b80d7802.webp)
[ 368 g ] LEE KUM KEE Bezlepková teriyaki omáčka / LKK Teriyaki omáčka bez lepku
663,72 Kč/1l
244,25 Kč
Prodejce: SpiritsFlavour
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků



















Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 28. ledna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Pro mě ne
Ale moje snacha, která trpí nesnášenlivostí lepku, si myslí, že Barilla má nejlepší bezlepkový výrobek.
Ohodnoceno dne 11. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super těstoviny a rychlé dodání
Bezlepkové těstoviny BARILLA jsou skvělé pro každého. Cena je odpovídající a dodání bylo rychlé.
Ohodnoceno dne 16. ledna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nudle
Velmi dobré
Ohodnoceno dne 3. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě
Nejprodávanější


Doprava zdarma
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks

Výhodný balíček USUI 8+2 | nízkokalorické konjakové těstoviny - špagety, rýže, penne, fettuccine a nudle | 10 x 270 g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(20)Počet hodnocení: 20
464,00 Kč
Prodejce: LowCarb
171,85 Kč/1kg

USUI konjakové fettuccine v nálevu 15 + 5 | nízkokalorické těstoviny | 20 x 270 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(15)Počet hodnocení: 15
870,00 Kč
Prodejce: LowCarb
161,11 Kč/1kg

USUI konjakové penne v nálevu 15 + 5 | nízkokalorické těstoviny | 20 x 270 g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
870,00 Kč
Prodejce: LowCarb
161,11 Kč/1kg

Těstoviny Penne s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 338,67 Kč
Prodejce: SuperMerchant
382,48 Kč/1kg

Těstoviny Penne s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
846,54 Kč
-19,09 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
827,45 Kč
Prodejce: SuperMerchant
551,63 Kč/1kg

270 g (200 g) FETTUCCINE GLUTEN-FREE (200 g) - KETO CHEF



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
424,26 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 571,33 Kč/1kg

GI Pasta Filini s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
535,32 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 141,28 Kč/1kg

Těstoviny (KONJAC) BLANK UDON 270 g (200 g) - DIETNÍ POTRAVINY
535,32 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 982,67 Kč/1kg

Těstoviny Czan 250 g
419,79 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 679,16 Kč/1kg

SHIRATAKI SPAGHETTI 1 kg - DIETNÍ POTRAVINY
493,26 Kč
Prodejce: superbrandshop
493,26 Kč/1kg

Schmid’s No.1 Švábské Schlemmer-Spätzle 3×500 g – Autentická tradiční kvalita
399,38 Kč
Prodejce: mk-tronic
266,25 Kč/1kg

Pad Thai Selgros 90 g rychlé jídlo
433,69 Kč
Prodejce: SuperMerchant
4 818,78 Kč/1kg

Seitz bezlepkové špagety z kukuřičné mouky a mouky z hrášku 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
71,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
142,28 Kč/1kg

Rapunzel 217116, Špagety, Dlouhé těstoviny, 250 g, 357 kcal, 1512 kJ, 3 g
381,80 Kč
Prodejce: superbrandshop
1 527,20 Kč/1kg

Seitz bezlepkové páskové nudle široké těstoviny bez vajec sáček 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
70,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
141,62 Kč/1kg

Těstoviny (proso)RAMEN bez lepku 280 g - DIÄT-FOOD



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
400,06 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 428,79 Kč/1kg

CESTOVINY (POHÁNKOVÉ) BEZLEPKOVÉRAMEN 280 g - DIÉTNE POTRAVINY



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
400,06 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 159,59 Kč/1kg

DIET-FOOD Proso Bezlepkové nudle s prosem - Nízkosacharidové nudle - 250 g (1 balení)
340,57 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 362,28 Kč/1kg

PROTEINOVÁ PASTA (ZELENÁ HRAŠKA) GIRLS 250 g - NOVELLE
316,96 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 267,84 Kč/1kg

PASTA PRO DIABETIKY SWIDERS 250 g - NOVELLE
316,96 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 267,84 Kč/1kg