Brava Ochranný krém na pleť 60 ml
241,02 Kč
4 017,00 Kč / 1l
plus 145,99 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
OPTOLIND Intensivcreme, 50 ml Krémový krém3 983,42 Kč/1kg
593,53 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
Sorion krém pro léčebnou péči o pleť, 150 ml krém6 202,64 Kč/1kg
986,22 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
Linola Ochranný balzám 50 ml6 617,00 Kč/1l
330,85 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
Eucerin Tělový krém proti pigmentovým skvrnám 200 ml3 009,35 Kč/1l
601,87 Kč
Prodejce: apohealth

Mirfulan Hydrolind krém, 50 ml Krém
7 926,80 Kč/1l
396,34 Kč
Prodejce: apohealth

Sanabil krém proti vráskám, 50 ml krém
8 939,40 Kč/1l
446,97 Kč
Prodejce: apohealth

Cetaphil Hydratační krém, 456 ml Krém
1 441,18 Kč/1l
657,18 Kč
Prodejce: apohealth

Balneum Intensiv krém 75 ml
4 367,37 Kč/1kg
432,37 Kč
Prodejce: apohealth

REAMIN Protect, 50 ml krém
4 314,26 Kč/1kg
263,17 Kč
Prodejce: apohealth

Cetaphil hydratační krém 473 ml
1 100,57 Kč/1l
520,57 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Synchroline Synchrocell tělový krém 250 ml
935 109,96 Kč/1l
935,11 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Herbamedicus Glukosaminový krém zklidňující a vyživující 250 ml
621,28 Kč/1l
155,32 Kč
Prodejce: apohealth

Neoveris Krém - 100 ml
7 690,00 Kč/1l
769,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Intact27

Synchroline Aknicare Creme 50 ml
260 249,99 Kč/1l
260,25 Kč
Prodejce: apohealth

Ochranný krém 75 ml | VEMAL INTIM
3 754,38 Kč/1l
300,35 Kč
Prodejce: taleoo

Dermasence Adtop 10 % močovinový krém 200 ml
2 176,98 Kč/1kg
489,82 Kč
Prodejce: apohealth

Fledox krém - 100 ml
8 890,00 Kč/1l
889,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Intact27

Acute krém AtopiControl 40 ml
9 364,92 Kč/1kg
552,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Cavilon krém na dlouhodobou ochranu pokožky 3392g
7 867,17 Kč/1kg
723,78 Kč
Prodejce: apohealth
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
- Krém na ochranu pokožky od společnosti Coloplast
- chrání pokožku nositelů stomie před podrážděním kůže způsobeným exkrety nebo lepidly
- dodatečná ochrana pokožky před aplikací nové stomické desky
- neštípe
- rychle zasychá
- s výtažkem z olivového oleje
- na bázi silikonu
- k dispozici také jako sprej nebo utěrka
Rozsah dodávky: 1 Coloplast krém na ochranu pokožky 60 ml Upozornění: Výrobce provedl tzv. relaunch této produktové řady - výrobky nyní vystupují pod názvem "Brava" - složení se nezměnilo s výjimkou přidání extraktu z olivového oleje
- vysoce kvalitní lékařská péče o pleť
- pro péči o pokožku
- Krém k aplikaci na pokožku
- Pomůcky z lékárny
- Výrobce: Výrobce: 1001 Artikel Medical GmbH, Německo (originální výrobek z Německa)
- PZN: 9543587
Brava krém na ochranu pleti 60 ml - prezentace: krém - předmět: přípravky na ochranu pleti
- Hmotnost
- 80 g
- Objem
- 60 ml
- Složení
- vysoce kvalitní lékařská péče o pleť
- Výrobce
- Cílové skupiny
- Unisex
- Kód EAN
- 570893249932305708932499323
- Číslo produktu
- 100300049
- Hmotnost
- 80 g
- Objem
- 60 ml
- Složení
- vysoce kvalitní lékařská péče o pleť
- Výrobce
- Cílové skupiny
- Unisex
- Kód EAN
- 570893249932305708932499323
- Číslo produktu
- 100300049
K tomu se hodí také

Coloplast Brava sprej na odstranění omítky
7 649,20 Kč/1l
382,46 Kč
Prodejce: apohealth

Maimed nesterilní kompresy z netkané textilie 100 kusů/papírový sáček 4násobný | 10x10cm
4 009,60 Kč/1m
400,96 Kč
Prodejce: apohealth

Elastické upevňovací pásky Brava BOGEN
618,85 Kč
Prodejce: apohealth

Maimed nesterilní rounové komprese 4vrstvé 100 kusů 5 x 5 cm
305,40 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Přilnavé kalhotky Seni Active Classic XL, Velké balení 30 ks
1 395,22 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Coloplast Sprej na ochranu pokožky Brava 50ml
9 251,20 Kč/1l
462,56 Kč
Prodejce: apohealth

AREBOS Lehký hliníkový rolátor | Skládací cestovní rolátor s nastavitelnou výškou do 6 poloh | s držákem na hůl a nákupní taškou | Pomůcka pro chůzi černá
2 184,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS

Windelhose Seni CLASSIC BASIC, velké(4x30ks),
1 049,52 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Hartmann Mycí mléko Baktolin sensitive, 1 000 ml
205,86 Kč/1l
205,86 Kč
Prodejce: apohealth

Majtki chłonne Seni Active Classic 30 sztuk L
848,99 Kč
-34,54 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
814,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Seni Care hydratační mycí krém, 500 ml krém
687,98 Kč/1l
343,99 Kč
Prodejce: apohealth

SONGMICS Skládací šatní skříň s tyčí na oblečení
1 107,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Rotho Twist, 50 l, Obdélníkový, Polypropylen (PP), Černá, Manuální, 298 mm
390,66 Kč
Prodejce: Eoshop

Maimed nesterilní kompresy z netkané textilie 100 kusů/papírový sáček 4násobný | 10x20cm
11 128,10 Kč/1m
1 112,81 Kč
Prodejce: apohealth

Zdravotní chodítko Vital 51035, hliníkový rolátor, se sedátkem, skládací, lehké, výškově nastavitelné, 65 x 68 x 80 až 98 cm
3 000,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Goleto

Cuticell Classic 10 x 10 cm parafínová gáza, 10 ks gázy na rány
5 862,30 Kč/1m
586,23 Kč
Prodejce: apohealth

Lady 0,5 kapky savost 70 ml 28 ks
1 522,50 Kč/1kg
304,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Hartmann MoliCare® Obdélníkový polštářek, 4 kapky | balení (50 kusů)
716,84 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Seni care Hautschutzcreme mit 10% Urea parfümfrei 100 ml
2 746,10 Kč/1l
274,61 Kč
Prodejce: apohealth

Men 4 kapky 14 ks
1 347,58 Kč/1kg
485,13 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Schnaeppchen-Schuppen

Originální síťový adaptér Samsung rychlonabíječka + nabíjecí kabel USB C EP-TA200 Fast Charger datový kabel síťová nabíječka nabíjecí adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Black
450,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mobileking

OPTIFAST domácí krém vanilkový prášek v sáčcích, 8 sáčků
1 105,00 Kč/1kg
596,70 Kč
Prodejce: apohealth

Ergonomické zvýšené WC sedátko AIORBER s poklopem, nosnost 180 kg, snadná instalace, hygienický design, bílé provedení
700,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: OrberStore

Molicare Skin Waschlotion 250 ml
627,12 Kč/1l
156,78 Kč
Prodejce: apohealth

Chytrá obruč Hula Hoop nastavitelná pro trénink, fitness trenažér břicha - SPINSLIM Pink
269,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Seni Fix Plus Large - 1 balení 5 slipů
1 785,90 Kč/1kg
178,59 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Kuchyňský robot AREBOS 1500 W černý | 6 l mísa z nerezové oceli s příslušenstvím
2 162,17 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS

Cavilon krém na dlouhodobou ochranu pokožky 3391G (28 g)
7 376,60 Kč/1kg
368,83 Kč
Prodejce: apohealth

Chrániče Seni Active Normal 10 ks S
418 255,64 Kč/1kg
405,87 Kč
-127,73 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
278,14 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ARFA7
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Hondrofrost Forte Krém - 500 ml, balení po 5 ks



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(13)Počet hodnocení: 13
3 081,00 Kč
Prodejce: IncHealth-Inter
6 162,00 Kč/1l

Steplex Forte krém - 300 ml, balení po 3 ks



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(8)Počet hodnocení: 8
1 869,00 Kč
-38,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 831,00 Kč
Prodejce: IncHealth-Inter
6 103,33 Kč/1l

Hondrofrost Forte Krém - 300 ml, balení po 3 ks



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(13)Počet hodnocení: 13
1 869,00 Kč
-38,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 831,00 Kč
Prodejce: IncHealth-Inter
4 359,52 Kč/1kg

Topicrem Ultra Hydratant Body Milk 500 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
445,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
890,00 Kč/1l

MARY KAY TimeWise Ultimate Miracle Facial Care Set pro smíšenou/mastnou pleť bez očního krému
3 736,22 Kč
Prodejce: lithuaniashop
13 018,19 Kč/1kg

OPTOLIND Intensivcreme, 50 ml Krémový krém



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
593,53 Kč
Prodejce: apohealth
3 983,42 Kč/1kg

OPTOLIND bohatý krém, 50 ml krém



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
563,34 Kč
Prodejce: apohealth
11 266,80 Kč/1l

Celerit bělící krém na pigmentové skvrny, 25 ml krém



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
343,26 Kč
Prodejce: apohealth
9 033,16 Kč/1kg

Krém Seno+ pro zpevnění a zvětšení objemu 200 ml - Zpevňující krém pro zvýšení objemu, s obsahem kolagenu a bambuckého másla, hydratuje a redukuje strie
692,82 Kč
Prodejce: BasketGuru
3 464,10 Kč/1l

Vaseline | Cocoa Radiant 200ml - tělové mléko, tělové mléko s kakaovým máslem, intenzivní hydratace



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(9)Počet hodnocení: 9
357,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 789,95 Kč/1l

Deumavan ochranná mast neutrální tuba, 125 ml mastná mast



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(9)Počet hodnocení: 9
425,79 Kč
Prodejce: apohealth
3 406,32 Kč/1l

Sisley Sisley, Ujędrniający krem do ciała, 150ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
5 245,98 Kč
Prodejce: PerfumTraders
34 973,20 Kč/1l

Hydratační krém Pond's pro suchou pleť 111 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
23 635,45 Kč/1l

Suchá pleť Hydratační krém na obličej Pond's 184 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
324,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 766,25 Kč/1l

Hondrofrost Forte Krém - 200 ml, balení po 2 ks



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(13)Počet hodnocení: 13
1 399,00 Kč
-28,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 371,00 Kč
Prodejce: IncHealth-Inter
6 855,00 Kč/1l