4,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
White Musk - deodorant ve spreji, 150 ml1 846,60 Kč/1l
276,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Antiperspirant Ziaja Bloker s kuličkou, 60 ml4 053,17 Kč/1l
243,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Fa Men Deodorant Sport Spray dlouhotrvající deodorant 150ml599,53 Kč/1l
89,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Fa Deospray Starfruit 48h1 796,00 Kč/1kg
89,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Antiperspirantov koule Rose Passion 48h, 50ml
6 431,00 Kč/1l
321,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Fa Limones Del Caribe Antyperspirant w kulce, 50 ml
691,20 Kč/1l
170,86 Kč
-136,30 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
34,56 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

6 ks Fa Deoroller Pink Passion (50 ml)
17 034,60 Kč/1l
851,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Deodorant ve spreji FA, vůně karibského citronu, 50 ml
691,20 Kč/1l
63,32 Kč
-45%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
34,56 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Fa - Pink Passion - Deodorant v roll-onu - Růžová růže - 50 ml - Výhodné balení - 2 kusy
5 592,90 Kč/1l
559,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Fa Pink Passion deodorant ve spreji 150ml
8 327,60 Kč/1l
416,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dragondo_Europe

Nivea - Deodorant - Roller - Dry Comfort - 48hodinová účinnost - 50 ml - 1 kus
10 698,40 Kč/1l
656,77 Kč
-121,85 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
534,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Fa Men Sport, Antyperspirant w kulce, 50 ml
12 160,60 Kč/1l
608,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Pink Passion deodorant 48h pro ženy 150 ml - Fa
531,33 Kč/1l
79,70 Kč
Prodejce: LAVONIO

Weleda 4001638500203, Ženy, Deodorant, Kuličkový deodorant, Láhev, 50 ml, 24 h
3 780,00 Kč/1l
189,00 Kč
Prodejce: Prirodnizdravi

Deodorant ve spreji Passion Fruit (150 ml)
12 648,00 Kč/1l
778,62 Kč
-146,22 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
632,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

FA - Pink Passion - Deodorant ve spreji - Růžová růže - 150 ml - Výhodné balení - 10 kusů
876,51 Kč/1l
1 314,76 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Fa deodorant ve spreji 150ml Caribbean Lemons
12 648,00 Kč/1l
632,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Rexona 8710447211229, Ženy, Antiperspirant, Sprejový deodorant, Sprej, 150 ml, 48 h
421,93 Kč/1l
125,11 Kč
-61,82 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
63,29 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Fa Men, Deodorant Kick Off, 150 ml
4 216,00 Kč/1l
754,25 Kč
-121,85 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
632,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Rexona 8712561319409, Ženy, Antiperspirant, Sprejový deodorant, Sprej, 150 ml, 48 h
592,00 Kč/1l
88,80 Kč
Prodejce: LAVONIO
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
- Vhodné pro:
- Ženy
- Typ produktu:
- Antiperspirant
- Model:
- Kuličkový deodorant
- Typ dávkovače:
- Láhev
- Parfémováno:
- Ano
- Objem:
- 50 ml
- Doba ochranny:
- 48 h
- Dermatologicky testováno:
- Ano
- Nezanechává stopy:
- Ano
- Počet přiložených produtků:
- 1 kusů
FA Deo Roll on 50ml Růžová vášeň v nádobce
Ponořte se do světa Fa a objevte naše antiperspiranty s dlouhotrvající svěžestí. Užívejte si každý den něco FAntastic. Objevte tento úžasný deodorant se sladkou vůní růžové růže.
- Veganské složení, bez živočišných složek
- Až 48hodinová deodorantní ochrana
- Bez alkoholu
- S technologií vonných kapslí pro extra svěžest
- Aktivní perly
- Vyšlete své smysly na nádhernou cestu a zažijte svěží vůni růže
Nabízený výrobek obdržíte 6x.
Fa Pink Passion deodorant roll-on 50 ml
FA Pink Passion - Anti-transpirant 48h, 50ml Fa Pink Passion Deo Roll-on. Účinná 48hodinová ochrana proti zápachu a pocení s dlouhotrvající svěžestí a velmi svůdnou, svěží, lehce květinovou a ovocnou vůní. Složení přípravku se skládá z jemných a svěžích složek, které chrání jemnou pokožku podpaží. výskyt bílých skvrn na černém oblečení.
- Hmotnost
- 50 g
- Objem
- 50 ml
- Složení
- Informace nebyly poskytnuty
- Výrobce
- Fa Pflege
- Počet kusů
- 9
- Kód EAN
- 5410091728618
- Číslo produktu
- 2020857
- Hmotnost
- 50 g
- Objem
- 50 ml
- Složení
- Informace nebyly poskytnuty
- Výrobce
- Fa Pflege
- Počet kusů
- 9
- Kód EAN
- 5410091728618
- Číslo produktu
- 2020857
Žádné signální slovo
Používejte repelenty bezpečným způsobem! Před použitím se vždy seznamte s informacemi o výrobku a štítkem!
Nevyžadují se žádné údaje
Bezpečnostní pokyny
Věty o nebezpečnosti
H225 Vysoce hořlavá kapalina a páry.
H319 Způsobuje vážné podráždění očí.EUH066 Opakovaná expozice může způsobit vysušení nebo popraskání kůže.
K tomu se hodí také

Rychlovarná konvice Aigostar s LED osvětlením, 2200 W, 1,7 l, ochrana proti vyvaření, bez BPA, bílá
805,62 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: GrupaGSM

2 kusy (sada) péřového polštáře | tříkomorový polštář | hmotnost náplně: 1600 gramů | potah ze 100% bavlny | polštář 80x80 peří
2 254,02 Kč
Prodejce: Welt_der_Traeume

Deodorant ve spreji FA, vůně karibského citronu, 50 ml
691,20 Kč/1l
63,32 Kč
-45%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
34,56 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Fa Pink Passion deodorant ve spreji 150ml
8 327,60 Kč/1l
416,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dragondo_Europe

Evropský respirátor třídy FFP2 / certifikát CE a EN / 30 kusů - / univerzální M-L
175,00 Kč
Prodejce: Surtep

Antiperspirantov koule Rose Passion 48h, 50ml
6 431,00 Kč/1l
321,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Fa Limones Del Caribe Antyperspirant w kulce, 50 ml
691,20 Kč/1l
170,86 Kč
-136,30 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
34,56 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Fa Fiji Dream Kuličkový deodorant 50ml
691,20 Kč/1l
119,25 Kč
-84,69 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
34,56 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Chytré hodinky s funkcí volání přes Bluetooth, vodotěsné fitness hodinky s krytím IP68, se sportovními režimy, monitor srdečního tepu, monitor spánku pro iOS a Android, černá barva
899,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hangtong-DE

Xiaomi PYV4007GL household fan White
3 372,74 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Měkké a pohodlné ložní prádlo, plyšové povlečení na přikrývku s povlakem na polštář - SNUGGBED Růžová
649,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Originální napájecí adaptér Samsung rychlonabíječka + nabíjecí kabel USB C EP-TA200 Fast Charger datový kabel napájecí nabíjecí adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus White
339,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mobileking

Swiffer Boden Starterset (Bodenstab + 8 Trockentücher + 3 Wet Wischtücher) (Hängevorrichtung)
999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kpictiah

Persil Universal Kraft-Gel 100WL 4500ml
359,00 Kč
-22,13 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
336,87 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Vileda Ultramat 2in1 Bodenwischer Komplettset, schwarz
1 468,27 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: FTT_Distribution_GmbH

Originální síťový adaptér Samsung rychlonabíječka + nabíjecí kabel USB C EP-TA200 Fast Charger datový kabel síťová nabíječka nabíjecí adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Black
450,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mobileking

Tefal Easy Cook & Clean B55506, Kulatý, Univerzální pánev, Černá, Titanová, Hliník, Termo indikátor
863,95 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Miniaturní dárková sada Lady Million parfémovaná voda 5ml + Olympea parfémovaná voda 6ml + Fame parfémovaná voda 4ml + Fame parfém 4ml
69 811,58 Kč/1l
1 326,42 Kč
Prodejce: MANADA
![Obrázek produktu pro EASYmaxx síť proti hmyzu do oken s Magic Click | Moskytiéru lze individuálně zkrátit na velikost pro všechna okna do 150 x 130 cm | Snadná instalace pomocí 12 magnetů - bez vrtání a šroubování [černá]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/3ef1429105015969fe1a7b3dffcbbc4a.webp)
EASYmaxx síť proti hmyzu do oken s Magic Click | Moskytiéru lze individuálně zkrátit na velikost pro všechna okna do 150 x 130 cm | Snadná instalace pomocí 12 magnetů - bez vrtání a šroubování [černá]
194,55 Kč/1m
291,82 Kč
Prodejce: DS_e-Sales_GmbH

Jídelní stůl VASAGLE, rozkládací kuchyňský stůl pro 2-4 osoby, pro malé místnosti, vintage hnědý
2 398,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

ProfiCook PC-FR 1287 H, Horkovzdušná fritéza, 8 l, 50 °C, 200 °C, Dvojitý, Černá, Nerezová ocel
2 533,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Fa Deodorant ve spreji Divine Moments Camellia Blossom Fragrance Anti Stain 150ml
2 714,40 Kč/1l
407,16 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Samsung Galaxy S23 Ultra SM-S918B, 17,3 cm (6.8"), 8 GB, 256 GB, 200 MP, Android 13, Černá
21 814,10 Kč
-4 703,11 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
17 110,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TalkPointGmbH

Fa Deodorant ve spreji Caribbean Lemon Wave dlouhotrvající svěží vůně 150ml
598,33 Kč/1l
89,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

SONGMICS Odpadkový koš 24 l nerezový odpadkový koš vnitřní koš 3 x 8 l pedálový koš
1 531,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Svíčky do sklenice "Bakery Selection" od značky HS Candle, balení 12 kusů, doba hoření až 18 hodin na jednu svíčku, rozměry 6x6 cm, sladká a kořeněná vůně, dárková sada pro advent a zimu
339,45 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: Bestlivings

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Otočník stromovitý, Orchidej, Mandarinka, Exotické ovoce
5 913,70 Kč/1l
591,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

sada 10 bavlněných utěrek, 50x70 cm, modrá kostkovaná
1 443,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Fritovací trouba Airfryer o objemu 12 litrů s dvojitou komorou a průhledným okénkem, 2 oddělené koše, funkce Dual Cook a Sync-Finish, fritování bez oleje, výkon 2600 W, digitální ovládání, úspora času
2 743,99 Kč
-54,88 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 689,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BorlinGmbH

Chytré hodinky Blackview R50 s úhlopříčkou 1,85", vodotěsné do 5 ATM, s funkcí telefonu, sportovní hodinky s více než 100 sportovními režimy, fitness hodinky, monitor srdečního tepu a spánku, pro Android a iOS
1 292,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BVODEShop
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
50% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
50%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%50% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
50%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 5. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.pl. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.pl.
Ověřený nákup
Počet kusů 1
Ohodnoceno dne 24. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Počet kusů 9
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Mitchum | Deodorant gel - Powder Fresh - 96 g - 48hodinová ochrana - Dermatologicky testováno



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
181,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 895,73 Kč/1l

Lady Speed Stick | Antiperspirant, Powder Fresh, antiperspirant bez alkoholu, deodorant 65 g.



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(26)Počet hodnocení: 26
207,99 Kč
-97,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
110,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 707,54 Kč/1l

Cool Rush Deodorant v tyčince Degree 76 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
214,99 Kč
-72,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
142,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 881,45 Kč/1l

Ultra Max deodorant bez vůně A&H 73 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
110,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 520,41 Kč/1l

Deodorant tyčinka Levandule Essentials A&H 71 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
298,99 Kč
-123,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
175,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 478,73 Kč/1l

Old Spice | Deodorant Stick - Fiji - 85 g - Bez hliníku - Dlouhotrvající ochrana - Svěží pocit



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
324,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
3 823,41 Kč/1l

Old Spice | Deodorant Stick - Coconut Palm - 73g - Vůně palem - Old Spice Fiji
389,99 Kč
-71,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
318,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
4 369,73 Kč/1l

A&H Juniper Berry Stick Deodorant 71g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
149,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 499,90 Kč/1l

Mitchum Shower Fresh Deodorant pro ženy 63 g
155,99 Kč
-6,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
149,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 380,79 Kč/1l

Lady Speed Stick | Antitranspirant, Shower Fresh, alkoholfreies Antitranspirant, deodorant 36,9 g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(26)Počet hodnocení: 26
90,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 465,85 Kč/1l

Arm & Hammer Essentials tuhý dezodorant 71g | Bez hliníku | Citrusovo-pomerančová vůně
214,44 Kč
-45,45 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
168,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 380,14 Kč/1l

Arm & Hammer - Tuhý Deodorant Bez Parfemace 71g - Essentials Unscented - Bez Hliníku
142,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 013,94 Kč/1l

Lady Speed Stick | Antitranspirant, pudr Fresh Alkoholfreies Antitranspirant, deodorant 39,6 g.



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(26)Počet hodnocení: 26
110,99 Kč
-13,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
97,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 512,56 Kč/1l

Old Spice | Deo Stick - Swagger - 85 g - Bez hliníku - Účinná ochrana - Šetrný k pokožce



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
3 058,71 Kč/1l

Lady Speed Stick | Antiperspirant, Wild Freesia, antiperspirant bez alkoholu, deodorant 39,6 g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(26)Počet hodnocení: 26
110,99 Kč
-13,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
97,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 512,56 Kč/1l

Mitchum Mountain Air Deodorant pro muže 96 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
220,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 301,98 Kč/1l

Lady Speed Stick | Antiperspirant, Shower Fresh, antiperspirant bez alkoholu, deodorant 65 g.



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(26)Počet hodnocení: 26
110,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 707,54 Kč/1l

Deodorant Extreme Blast Degree pro muže 76 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
149,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 973,55 Kč/1l

Deodorant pro muže Cool Comfort Degree 76 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
324,99 Kč
-175,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
149,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 973,55 Kč/1l

5 x alverde přírodní kosmetika - deodorant s rozprašovačem deodorant limetka šalvěj (5 x 75 ml)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
999,00 Kč
Prodejce: Kpictiah
2 664,00 Kč/1l