5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Posilující kondicionér pro poškozené vlasy Extreme (Fortifier Conditioner For Distressed Hair), 300 ml2 143,50 Kč/1l
643,05 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
Alterna Caviar Multiplying Volume Conditioner 1000 ml1 003,00 Kč/1l
1 270,00 Kč
-267,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 003,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Joico Defy Damage Protective Conditioner 1000 ml825,00 Kč/1l
825,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Goldwell Wygładzająca odżywka do włosów, 200ml1 609,65 Kč/1l
321,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Joico Defy Damage Protective Conditioner 250 ml
1 384,00 Kč/1l
346,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Joico K-Pak Color Therapy Color-Protecting Conditioner vyživující kondicionér pro barvené a melírované vlasy 1000 ml
879,60 Kč/1l
879,60 Kč
Prodejce: Tersorte

Joico Defy Damage Protective Conditioner posilující kondicionér pro poškozené vlasy 50 ml
2 824,00 Kč/1l
176,50 Kč
-35,30 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
141,20 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Alterna Caviar Anti-Aging Restructuring Bond Repair Conditioner 250 ml
2 360,00 Kč/1l
590,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

K18 Damage Shield Protective Conditioner vyživující kondicionér pro ochranu a lesk vlasů 930 ml
2 510,52 Kč/1l
2 334,78 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

K18 Damage Shield Protective Conditioner vyživující kondicionér pro ochranu a lesk vlasů 250 ml
4 050,48 Kč/1kg
1 190,84 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Joico Moisture Recovery Moisturizing Conditioner 1000 ml
825,00 Kč/1l
825,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Obnovující kondicionér pro poškozené vlasy Caviar Anti-Aging (Restructuring Bond Repair Conditioner), 40 ml
6 819,75 Kč/1l
272,79 Kč
Prodejce: Scentist

Sachajuan Hair Repair Treatment 220 ml
3 085,73 Kč/1l
678,86 Kč
Prodejce: somnia24

Bioxcin Repair kondicionér proti vypadávání vlasů 250 ml
848,28 Kč/1l
212,07 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Joico K-PAK Reconstructing Conditioner 250 ml
1 580,00 Kč/1l
395,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Fanola Nourishing Restructuring Leave-In Conditioner 300 ml
417,10 Kč/1l
144,39 Kč
-19,26 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
125,13 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Sachajuan Intensive Leave In Conditioner 150 ml
3 753,33 Kč/1l
677,00 Kč
-114,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
563,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Alterna Caviar Anti-Aging Restructuring Bond Repair Conditioner 976 ml
1 171,11 Kč/1l
1 280,89 Kč
-137,89 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 143,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Redken Vlasový Ošetřující Přípravek proti Krepatění Vlasů, 300ml
2 335,47 Kč/1l
700,64 Kč
Prodejce: EasoMagno

Kondicionér pro poškozené vlasy Visible Repair (Conditioner), 1000 ml
579,09 Kč/1l
579,09 Kč
Prodejce: somnia24
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Ochranný krém, který chrání vlasy před každodenním tepelným stylingem, UV zářením a znečištěním. Poskytuje ochranu pro vlasová vlákna, čímž zabraňuje blednutí barvy, lámání a vysušování vlasů. Zanechává vlasy lesklé, silné a zdravější na pohled.
Defy Damage Protective Shield je krém na ochranu před teplem, který chrání vlasy před každodenním stylingem a UV zářením. Pomáhá předcházet poškození a blednutí barvy je chráněno.
Použití: Naneste malé množství na vlhké vlasy a upravte je podle potřeby.
Jedná se o bezoplachovou péči určenou k ochraně před účinky každodenního tepelného stylingu, UV záření a znečištěného životního prostředí, které mohou vést k matným a nevýrazným vlasům.
Ochranný vlasový krém
Joico Defy Damage Protective Shield 100ml
Ochranný krém s UV filtrem.
Hedvábný, velmi lehký krém s lipozomální technologií a ceramidy. Poskytuje dlouhotrvající ochranu před tepelným stylingem,
znečišťujícím látkám z okolního prostředí a UV záření. Dodává vlasům hedvábnou jemnost a hebkost a dlouhotrvající účinek
chrání vlasy před poškozením, zabraňuje krepatění. Chrání barvu a prodlužuje její trvanlivost.
Pro každodenní použití.
Jak používat: Aplikujte na šamponem umyté, ručníkem vysušené vlasy. Rozčesejte a upravte.
Distributor:
DOPORUČUJEME: JOICO Polska
ul. Ruczaj 89, 02-997 Varšava
Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Bezoplachová péče značky Joico z kolekce Defy Damage byly vytvořeny pro poškozené vlasy speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 100 ml.
- Hmotnost
- 131 g
- Objem
- 100 ml
- Složení
- v popisu
- Výrobce
- Kód EAN
- 744695095270744695095270074469509527
- Číslo produktu
- 2453721
- Hmotnost
- 131 g
- Objem
- 100 ml
- Složení
- v popisu
- Výrobce
- Kód EAN
- 744695095270744695095270074469509527
- Číslo produktu
- 2453721
K tomu se hodí také

Hydratační krém pro suché vlasy HydraSplash (Replenishing Leave-In) 100 ml
3 790,00 Kč/1l
468,09 Kč
-89,09 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
379,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Joico K-PAK Color Therapy Color-Protecting Shampoo 1000 ml
924,00 Kč/1l
924,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Joico Defy Damage Protective Masque 50 ml
4 680,00 Kč/1l
234,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Joico Defy Damage Protective Conditioner 250 ml
1 384,00 Kč/1l
346,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Joico K-Pak Szampon odbudowujący do włosów, 1000ml
821,69 Kč/1l
821,69 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Joico K-Pak Color Therapy Color-Protecting Conditioner vyživující kondicionér pro barvené a melírované vlasy 1000 ml
879,60 Kč/1l
879,60 Kč
Prodejce: Tersorte

Joico Defy Damage Protective Conditioner 1000 ml
825,00 Kč/1l
825,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Joico Defy Damage Protective Shampoo 300 ml
1 226,67 Kč/1l
368,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Joico Defy Damage Protective Shampoo 1000 ml
797,21 Kč/1l
797,21 Kč
Prodejce: Tersorte

Joico Moisture Recovery Shampoo vyživující šampon pro suché vlasy 1000 ml
636 674,97 Kč/1kg
764,01 Kč
Prodejce: Tersorte

Joico K-Pak Reconstructing Shampoo vyživující šampon pro suché a poškozené vlasy 300 ml
1 155,57 Kč/1l
346,67 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Joico Moisture Recovery Treatment Balm vyživující maska pro hrubé a suché vlasy 250 ml
1 464,93 Kč/1kg
418,97 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Joico Moisture Recovery Moisturizing Conditioner 1000 ml
825,00 Kč/1l
825,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Flieks čalouněná postel 160x200cm se 4 zásuvkami, manželská postel pro mladé s roštovým rámem, dřevěná postel s úložným prostorem, klasická postel, ovčí vlna, bílá
8 983,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Fliekshop

Gorenje WPNEI84A1TS, Přední plnění, 8 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
23 685,99 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: FlatPrime

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Karamel, Mléko, Cukr, Med, Bílá květina
7 362,50 Kč/1l
736,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Joico Moisture Recovery Treatment Balm vyživující balzám pro suché vlasy 500 ml
1 577,46 Kč/1l
788,73 Kč
Prodejce: Tersorte

Regenerační maska K18 Leave-In bez výplachu - Molekulární péče, 50ml
36 506,80 Kč/1l
1 825,34 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Joico K-Pak Hydrator Intense Treatment vyživující kondicionér pro suché vlasy 1000 ml
1 789,76 Kč/1kg
1 958,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Friseurtotal

Rekonstrukční maska pro barvené poškozené vlasy K-Pak Color Therapy Luster Lock (Instant Shine & Repair Treatment) 500 ml
2 006,86 Kč/1l
1 003,43 Kč
Prodejce: Tersorte

Joico Hydra Splash Hydrating Shampoo 300 ml
1 063,33 Kč/1l
344,55 Kč
-25,55 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
319,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Joico K-PAK Color Therapy Color-Protecting Shampoo 300 ml
1 226,67 Kč/1l
368,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Joico K-PAK Reconstructing Conditioner 250 ml
1 580,00 Kč/1l
395,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Lámavé vlasy, Poškozené vlasy, Neživé vlasy, Všechny barvy, Oprava, Posilující, Ošetření, Láhev
7 273,80 Kč/1l
727,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MFETradeShop

L'Oréal Professionnel Serie Expert Vitamino Color Resveratrol Professional Shampoo 1500 ml
576,00 Kč/1l
864,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Joico Defy Damage Sleepover Overnight Nourishing Treatment noční hydratační maska pro velmi suché a poškozené vlasy 100 ml
5 000,00 Kč/1l
500,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Rohová sedací souprava MONTANA 202x277 cm, obývací část ve tvaru L, rohová sedací souprava s funkcí spaní a lůžkem, čalouněný roh, sametová sedačka, pohovka - pravá šedá MH85
21 328,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: e-zimpaz

Joico K-Pak Intenzivní Rekonstrukce Vlasů, 1000ml
862,88 Kč/1l
862,88 Kč
Prodejce: Tersorte

Hydratační a ochranný sprej na vlasy Hyaluron 2.0 (Spray), 125 ml
3 630,73 Kč/1kg
544,61 Kč
Prodejce: somnia24

Bomann WA 7175, Přední plnění, 7 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
9 336,53 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: BRaUN_Elektro
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 2. února 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Olaplex | Sada péče o vlasy - Šampon a kondicionér č. 4 250 ml - Intenzivně regenerační - Pro poškozené vlasy



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(216)Počet hodnocení: 216
3 289,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
13 159,72 Kč/1l

Posilující kondicionér pro poškozené vlasy Extreme (Fortifier Conditioner For Distressed Hair), 300 ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
643,05 Kč
Prodejce: PerfumTraders
2 143,50 Kč/1l

Plantur 39 Color Blond Colour Conditioner pro teplé blond barvy 150 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
232,89 Kč
Prodejce: apohealth
1 552,60 Kč/1l

Goldwell - Dualsenses Bond Pro Posilující kondicionér (slabé a lámavé vlasy) 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
839,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
839,93 Kč/1l

Kevin Murphy Smooth.Again Anti-Frizz Treatment 200 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
986,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 934,65 Kč/1l

Kevin Murphy Shimmer Shine 100 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
839,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
8 399,30 Kč/1l

Milk_Shake Silver Shine Conditioner 1000 ml



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(4)Počet hodnocení: 4
804,30 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
804,30 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Pro Longer, Filler-A100 + Amino Acid, 750 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(17)Počet hodnocení: 17
657,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
877,24 Kč/1l

Matrix Total Results Mega Sleek, Ženy, Profesionální kondicionér, Zacuchané vlasy, Nepoddajné vlasy, Všechny barvy, Proti kudrnacení, Hydratující, Vyhlazující, Změkčující, 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

TRESemme Silky&Smooth kondicionér pro kudrnaté vlasy 828 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
389,99 Kč
-130,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
314,00 Kč/1l

TRESemme hydratační krém s vitaminem E 828ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
259,99 Kč
-6,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
253,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
306,75 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Just Smooth Taming Conditioner 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
692,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
692,93 Kč/1l

Tresemmé | Kondicionér na vlasy Rich Moisture - 1,15 l - Hydratační - S kyselinou hyaluronovou - Tepelná ochrana
344,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
299,99 Kč/1l

Arkemusa | Kondicionér na vlasy Repair Plex - 500 ml - regenerační - hloubková regenerace - intenzivní péče
96,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
193,84 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Ultra Volume Bodifying Conditioner kondicionér pro jemné vlasy bez objemu 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
629,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
629,93 Kč/1l

OLORCHEE Deep Repair Hloubková regenerační kúra pro péči o vlasy 1000 ml
1 387,36 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 387,36 Kč/1l

Matrix Glow Mania kondicionér pro matné barvené vlasy (1000 ml)
545,02 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
545,02 Kč/1l

Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 1000 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(42)Počet hodnocení: 42
1 255,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
1 255,00 Kč/1l

Macadamia Nourishing Leave-In 300ml, Krém na vlasy, Ženy, Nepoddajné vlasy, 300 ml, Proti kudrnacení, Vyživující, Lesklý, Změkčující, Pumpovacíc lahvička



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 037,92 Kč
Prodejce: VogueVista
3 459,73 Kč/1l

TRESemmé Keratin Smooth kondicionér 828ml | Vyhlazující kondicionér anti-frizz s tepelnou ochranou
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
314,00 Kč/1l