4,9



Na základě 10 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Keratin Therapy Lisse Design Smoothing Fluid 500 ml9 709,14 Kč/1l
4 854,57 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Olaplex Lotion Step No.2 Bond Perfector4 654,80 Kč/1l
9 309,59 Kč
Prodejce: VogueVista

Další informace o reklamě
Posilující kondicionér pro poškozené vlasy Extreme (Fortifier Conditioner For Distressed Hair), 300 ml2 142,33 Kč/1l
642,70 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
Regenerační sprej Limba Cosmetics Total Revitalizer Treatment Spray5 786,63 Kč/1l
1 735,99 Kč
Prodejce: Keratinshop

Intenzivně pečující kondicionér Acidic Bonding Concentrate (Conditioner), 300 ml
2 166,67 Kč/1l
650,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Redken Acidic Bonding Concentrate Conditioner 500 ml
1 542,00 Kč/1l
771,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Redken Acidic Color Gloss Heat Protection Treatment ochranný sprej pro tepelnou úpravu vlasů 190 ml
3 573,68 Kč/1l
679,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 1000 ml
1 255,00 Kč/1l
1 255,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Redken Acidic Moisture Concentrate bezoplachová péče s hydratačním účinkem 500 ml
3 904,39 Kč/1kg
2 038,09 Kč
Prodejce: somnia24

Pečující sprej 25 Benefits One United (Multi-Benefit Treatment) 150 ml
4 053,33 Kč/1l
608,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Olaplex Nº.5 Bond Maintenance, Unisex, Profesionální kondicionér, Lámavé vlasy, Poškozené vlasy, Zacuchané vlasy, Všechny barvy, Hydratační, Vyživující, Oprava, Lesklý, Posilující, 250 ml
1 828,00 Kč/1l
457,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Kondicionér pro posílení délky vlasů Extreme Length (Conditioner with Biotin), 300 ml
2 815,57 Kč/1l
844,67 Kč
Prodejce: somnia24

Redken - Volume Injection Conditioner 300ml
2 629,00 Kč/1l
788,70 Kč
Prodejce: somnia24

Olaplex Nº.5 Leave-In Moisturize & Mend, Unisex, Profesionální kondicionér, Všechny vlasy, Všechny barvy, Proti kudrnacení, Rozplétání vlasů, Hydratační, Ochana, Oprava, Změkčující, 100 ml
4 956,60 Kč/1l
495,66 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Milk_Shake Spray Přírodní péče Bezoplachový kondicionér
1 845,71 Kč/1l
646,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

Redken Acidic Bonding Curls Conditioner 1000 ml
1 619,19 Kč/1l
1 619,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dragondo_Europe

Kondicionér Redken Extreme 1000 ml
1 169,00 Kč/1l
1 169,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Redken Frizz Dismiss Rebel Tame Cream stylingový krém proti krepatění vlasů 250 ml
2 308,00 Kč/1l
577,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Fanola Nourishing Restructuring Leave-In Conditioner 300 ml
417,10 Kč/1l
144,39 Kč
-19,26 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
125,13 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Aveda 18084019535, Ženy, Všechny vlasy, Všechny barvy, Posilující, Oprava, Proti kudrnacení, Změkčující, Vyhlazující, Lesklý, 200 ml, Tuba
4 306,30 Kč/1l
861,26 Kč
Prodejce: PerfumTraders
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Objevte nejkoncentrovanější bezoplachovou péči Acidic Perfecting Concentrate od Redken, která vašim vlasům poskytne posílení a intenzivní výživu. Řada Acidic Bonding Concentrate je speciálně vyvinuta pro vlasy oslabené po salonních službách. Již po pár použitích působí vlasy viditelně zdravěji. Systém Acidic Bonding Concentrate pomáhá o vlasy intenzivně pečovat, navrací jim pevnost a nově vytváří vazby u oslabených, chemicky a mechanicky zatížených vlasů.
Redken Acidic Bonding Concentrate Leave In Lotion 150 ml
Opravuje poškozené vlasy
Redken Acidic Bonding Concentrate Leave In Lotion je nejkoncentrovanější přípravek Redken typu "vše v jednom" pro dokonalou opravu a péči o poškozené vlasy. Super vyživující bezoplachová péče poskytuje dokonalou opravu, intenzivní péči a ochranu před ztrátou barvy.
Bezoplachová péče obsahuje koncentrovaný komplex pro péči o vazbu a kyselinu citronovou. Ta posiluje oslabené sulfitové vazby ve vlasech a minimalizuje lámání vlasů. Kromě toho bezoplachová kúra vlasy opravuje, poskytuje ochranu před teplem až do 230 C°, krotí krepatění a dodává maximální lesk. Tato bezoplachová péče s vyrovnáváním pH byla speciálně vyvinuta s kyselým pH, aby se zabránilo negativním účinkům barev na vlasy, stylingových nástrojů a dokonce i vody. Výsledek? Vlasy, které vypadají a působí zdravě!
Použití:
- Použití: Používejte jako kompletní pečující systém se šamponem a kondicionérem Acidic Bonding Concentrate.
- Aplikujte na čisté a vlhké vlasy.
- Nechte působit.
- Neoplachujte.
- Upravte vlasy jako obvykle.
- V případě kontaktu s očima okamžitě opláchněte.
O produktu Kyselé tužidlo Redken
Koncentrovaná řada péče o vlasy pro dokonalou opravu, péči a ochranu barvy a zlepšení zdraví vlasů. Řada Acidic Bonding Concentrate posiluje oslabené vazby pro zlepšení pevnosti a pružnosti vlasů po odbarvovacích nebo barvicích službách, uzavírá nejsvrchnější vrstvu vlasů a chrání je před vyblednutím a vypadáváním. Intenzivní péče s dosud nejvyšší koncentrací. Výsledkem aplikace je o 82 % méně viditelných roztřepených konečků, posílené vlasy a 11× hladší a lesklejší vzhled.
Acidic Bonding Concentrate Leave-in Treatment byl vyvinut speciálně pro poškozené vlasy. Přípravek je mimo jiné obohacen o kyselinu citronovou a koncentrovaný pečující komplex. Tato složka
Redken Acidic Bonding Concentrate Leave In Treatment 150 ml je naše nejprodávanější péče, která pomáhá opravovat a předcházet poškození. Nabízí obnovu síly při jednom použití* pro všechny typy poškozených vlasů.
Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Bezoplachová péče značky Redken z kolekce byly vytvořeny pro slabé vlasy speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 150 ml.
Redken Acidic Bonding Concentrate Leave-in Hair Treatment, 150 ml
Redken Acidic Perfecting Leave-In Treatment Lotion
ACIDIC BONDING CONCENTRATE Profesionální bezsulfátová bezoplachová péče pro poškozené vlasy, 150 ml
- Hmotnost
- 175 g
- Objem
- 150 ml
- Složení
- Viz popis
- Výrobce
- Obsah balení
- balíček
- Kód EAN
- 8844864563800884486456380
- Číslo produktu
- 41395
- Hmotnost
- 175 g
- Objem
- 150 ml
- Složení
- Viz popis
- Výrobce
- Obsah balení
- balíček
- Kód EAN
- 8844864563800884486456380
- Číslo produktu
- 41395
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Posilující šampon pro navrácení pevnosti vlasů Acidic Bonding Concentrate (Shampoo), 300 ml
2 345,63 Kč/1kg
703,69 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Hair Perfector No. 3 balzám na vlasy pro ženy 250 - Olaplex
8 644,40 Kč/1l
2 161,10 Kč
Prodejce: Rareparfum

Regenerační maska K18 Leave-In bez výplachu - Molekulární péče, 50ml
36 542,00 Kč/1l
1 827,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Redken Šampon pro péči o vlasy All Soft Shampoo
1 930,72 Kč/1l
965,36 Kč
Prodejce: somnia24

Intenzivně pečující kondicionér Acidic Bonding Concentrate (Conditioner), 300 ml
2 166,67 Kč/1l
650,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Redken Acid Bonding Concentrate 5-min Liquid Mask maska s regeneračním účinkem 250 ml
4 308,88 Kč/1l
1 077,22 Kč
Prodejce: somnia24

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Lámavé vlasy, Poškozené vlasy, Neživé vlasy, Všechny barvy, Oprava, Posilující, Ošetření, Láhev
7 273,80 Kč/1l
727,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MFETradeShop

Redken - Amino Mint Shampoo 300ml
2 315,53 Kč/1l
694,66 Kč
Prodejce: somnia24

Šampon Redken Haircare Extreme
1 356,79 Kč/1l
1 356,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

K18 Professional Molecular Repair Hair Mask posilující maska pro velmi suché a poškozené vlasy 150 ml
16 249,67 Kč/1l
2 437,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Redken - Volume Injection Conditioner 300ml
2 629,00 Kč/1l
788,70 Kč
Prodejce: somnia24

Redken Hair Cleansing Cream Shampoo čisticí šampon pro všechny typy vlasů 1000 ml
1 036,93 Kč/1l
1 119,87 Kč
-82,94 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 036,93 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Olaplex Intensive Bond Building Hair Treatment uhlazující a obnovující péče pro poškozené vlasy No.0 155 ml
319,78 Kč/1l
495,66 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Redken - Volume Injection Shampoo 300ml
2 200,27 Kč/1l
660,08 Kč
Prodejce: somnia24

Olaplex 4-in-1 Iintensywnie regenerująca maska do włosów, 370ml
4 375 050,11 Kč/1kg
1 750,02 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Redken Acidic Color Gloss Heat Protection Treatment ochranný sprej pro tepelnou úpravu vlasů 190 ml
3 573,68 Kč/1l
679,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Kondicionér Redken Extreme 1000 ml
1 169,00 Kč/1l
1 169,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Montblanc Signature, Ženy, 90 ml, Tekutý parfém, Klementinka, Vanilka, Bílý mošus
13 027,33 Kč/1l
1 172,46 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Bezoplachová péče pro suché a křehké vlasy All Soft (Leave-in Treatment) 150 ml
3 773,33 Kč/1l
566,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Redken Acidic Bonding Concentrate 24/7 Night & Day Serum 100 ml
8 050,00 Kč/1l
805,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Redken Extreme Shampoo posilující šampon pro velmi poškozené vlasy 500 ml
1 227,27 Kč/1kg
675,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

K18 Leave-In Molecular Repair Hair Mask Intenzivní regenerační maska na vlasy bez oplachování, 15 ml
44 035,33 Kč/1l
660,53 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
23 722,11 Kč/1l
2 134,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: LOGNOW

Kerastase Genesis Ochranné Sérum pro Vlasy 90ml
18 406,00 Kč/1l
1 656,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Moroccanoil Treatment, Olej na vlasy, 100 ml, Unisex, Všechny vlasy, Lesklý, Změkčující, Posilující, Arganový olej
11 990,00 Kč/1l
1 199,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Redken Acidic Protein Amino Concentrate koncentrovaná obnovující péče pro velmi suché a poškozené vlasy 10 x 10 ml
9 980,00 Kč/1l
1 209,99 Kč
-211,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
998,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Philips Optimal White HX6064/11 Hlavice sonického kartáčku standardní velikost 4 ks, 4 kusů, Černá, Střední, Řada 2 Series pro předcházení zubnímu plaku Řada 2 Series na ochranu před zubním plakem..., Středná měkká, Nasazovací
889,61 Kč
Prodejce: PolisElectro

ACIDIC COLOR GLOSS šampon bez sulfátů zvyšuje lesk vaší barvy 1000ml
1 357,58 Kč/1l
1 357,58 Kč
Prodejce: somnia24

Redken Color Extend Blondage Shampoo 300 ml
1 880,00 Kč/1l
564,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Redken Vlasový Ošetřující Přípravek proti Krepatění Vlasů, 300ml
2 680,73 Kč/1l
804,22 Kč
Prodejce: somnia24
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků





























Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 11. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobré
S výrobkem jsem velmi spokojen
Ohodnoceno dne 24. března 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Krém Redken
Super krém. Rychlé dodání. Rádi znovu
Ohodnoceno dne 2. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Recenze
Vše nejlepší
Ohodnoceno dne 10. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 10. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 28. března 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Olaplex | Sada péče o vlasy - Šampon a kondicionér č. 4 250 ml - Intenzivně regenerační - Pro poškozené vlasy



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(216)Počet hodnocení: 216
3 282,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
13 131,72 Kč/1l

Posilující kondicionér pro poškozené vlasy Extreme (Fortifier Conditioner For Distressed Hair), 300 ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
642,70 Kč
Prodejce: PerfumTraders
2 142,33 Kč/1l

K18 Damage Shield Protective Conditioner vyživující kondicionér pro ochranu a lesk vlasů 250 ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
797,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 714,05 Kč/1kg

Plantur 39 Color Blond Colour Conditioner pro teplé blond barvy 150 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
232,89 Kč
Prodejce: apohealth
1 552,60 Kč/1l

Kevin Murphy Smooth.Again Anti-Frizz Treatment 200 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 007,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
5 039,65 Kč/1l

Goldwell - Dualsenses Bond Pro Posilující kondicionér (slabé a lámavé vlasy) 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
769,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
769,93 Kč/1l

TRESemme Silky&Smooth kondicionér pro kudrnaté vlasy 828 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
389,99 Kč
-130,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
314,00 Kč/1l

TRESemme hydratační krém s vitaminem E 828ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
259,99 Kč
-6,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
253,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
306,75 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Pro Longer, Filler-A100 + Amino Acid, 750 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(16)Počet hodnocení: 16
650,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
867,91 Kč/1l

Matrix Total Results Mega Sleek, Ženy, Profesionální kondicionér, Zacuchané vlasy, Nepoddajné vlasy, Všechny barvy, Proti kudrnacení, Hydratující, Vyhlazující, Změkčující, 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
664,93 Kč/1l

Arkemusa | Kondicionér na vlasy Repair Plex - 500 ml - regenerační - hloubková regenerace - intenzivní péče
96,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
193,84 Kč/1l

Tresemmé | Kondicionér na vlasy Rich Moisture - 1,15 l - Hydratační - S kyselinou hyaluronovou - Tepelná ochrana
344,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
299,99 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Just Smooth Taming Conditioner 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
650,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
650,93 Kč/1l

Loreal Vitamino Color Spectrum kondicionér 750ml
790,93 Kč
-56,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
734,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
979,91 Kč/1l

OLORCHEE Deep Repair Hloubková regenerační kúra pro péči o vlasy 1000 ml
1 387,36 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 387,36 Kč/1l

Matrix Glow Mania kondicionér pro matné barvené vlasy (1000 ml)
545,02 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
545,02 Kč/1l

TRESemmé Keratin Smooth kondicionér 828ml | Vyhlazující kondicionér anti-frizz s tepelnou ochranou
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
314,00 Kč/1l

Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 1000 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(42)Počet hodnocení: 42
1 255,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
1 255,00 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, Hair Conditioner, 200 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(16)Počet hodnocení: 16
389,62 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Alfaparf Keratin Therapy Lisse Design Easy Brushing Cream, 150 ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
447,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 239,65 Kč/1kg