5,0



Na základě 1 hodnocení
Už jen 4 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Šampon Aliver batana pro posílení růstu vlasů - 300 ml1 100,00 Kč/1l
330,00 Kč
Prodejce: Aliver

Další informace o reklamě
Olaplex No.3 Hair Perfector, Prostředek na posílení vlasů, 100 ml, Ženy, Všechny vlasy, Obnovování, Láhev6 789,30 Kč/1l
678,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Goldwell Dualsenses Nawilżający szampon do włosów kręconych, 1000ml636,93 Kč/1l
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Goldwell Dualsenses Color Brilliance šampon 1000 ml643,93 Kč/1l
643,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Posilující šampon pro navrácení pevnosti vlasů Acidic Bonding Concentrate (Shampoo), 300 ml
2 345,63 Kč/1kg
703,69 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Šampon Redken Haircare Extreme
1 356,79 Kč/1l
1 356,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Redken Šampon pro péči o vlasy All Soft Shampoo
2 119,06 Kč/1l
1 059,53 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Redken Blondage High Bright Shampoo 300 ml
1 726,67 Kč/1l
518,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Posilující šampon pro suché a poškozené vlasy Extreme (Fortifier Shampoo For Distressed Hair), 300 ml
2 200,27 Kč/1l
660,08 Kč
Prodejce: somnia24

Bioblas Kolagenový a keratinový kondicionér proti vypadávání velmi řídkých vlasů 250 ml
1 700,00 Kč/1l
425,00 Kč
Prodejce: Exporgin

Apivita Keratin Repair Nourish & Repair Conditioner vyživující kondicionér pro velmi suché a poškozené vlasy 150 ml
2 056,27 Kč/1l
308,44 Kč
Prodejce: Pharmacygreek

Redken Extreme Shampoo posilující šampon pro velmi poškozené vlasy 500 ml
1 227,27 Kč/1kg
675,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Echosline Discipline Shampoo uhlazující šampon proti krepatění vlasů 300 ml
464,97 Kč/1l
185,90 Kč
-46,41 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
139,49 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Matrix Biolage Bond Therapy Shampoo šampon pro velmi poškozené vlasy 1000 ml
731,00 Kč/1l
731,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Uhlazující šampon pro nepoddajné a krepatějící se vlasy Frizz Dismiss (Shampoo), 300 ml
2 419,03 Kč/1l
725,71 Kč
Prodejce: somnia24

Redken Acidic Bonding Curls Shampoo 1000 ml
1 221,23 Kč/1l
1 221,23 Kč
Prodejce: Glamperfeu

OGX Keratinový Šampon pro Výživu a Regeneraci Vlasů - 385 ml
707,56 Kč/1l
272,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Inebrya BLONDesse Blond Miracle Shampoo 1000 ml
390,00 Kč/1l
390,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Posilující šampon pro navrácení pevnosti vlasů Acidic Bonding Concentrate (Shampoo), 500 ml
1 694,67 Kč/1kg
954,10 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Goldwell Dualsenses Scalp Specialist Densifying Shampoo posilující šampon proti vypadávání vlasů 250 ml
1 033,20 Kč/1l
258,30 Kč
Prodejce: Avanti_Shop
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
ACIDIC BONDING CONCENTRATE Intenzivní kúra bez sulfátů na vlasy 190 mlRedken Acidic Bonding Concentrate Intensive Treatment je kyselá předšamponová kúra pro silně poškozené vlasy, která je vhodná pro všechny typy vlasů, dokonce i pro ty nejvíce poškozené, ošetřené vlasy. Předšamponová kúra má nejvyšší koncentraci komplexu Bonding Care Complex v řadě Acidic Bonding Concentrate, a proto přináší viditelné výsledky. Pro dosažení optimálních výsledků by se Pre-Shampoo Treatment měla používat společně se šamponem a kondicionérem Acidic Bonding Concentrate.
Použití intenzivní péče Redken Acidic Bonding Concentrate
Naneste přípravek Redken Acidic Bonding Concentrate Intensive Treatment. Nechte působit 5-10 minut. Opláchněte. Poté použijte šampon Acidic Bonding Concentrate a kondicionér Acidic Bonding Concentrate.
O produktu Redken Acidic Bonding
Řada koncentrované péče o vlasy pro dokonalou opravu, péči a ochranu barvy a zlepšení zdraví vlasů. Řada Acidic Bonding Concentrate posiluje oslabené vazby pro zlepšení pevnosti a pružnosti vlasů po odbarvovacích nebo barvicích službách. Nejsvrchnější vrstva vlasů je zapečetěna a vlasy jsou chráněny před vyblednutím a vypadáváním. Intenzivní péče s dosud nejvyšší koncentrací. Výsledkem aplikace je o 82 % méně viditelných roztřepených konečků, posílené vlasy a 11× hladší a lesklejší vzhled.
| Množství | 190 ml |
|---|---|
| Značka | Redken |
| Typ výrobku | Vlasová kúra |
| Typ vlasů | barvené vlasy, poškozené vlasy, namáhané vlasy |
| Složení | AQUA / VODA / EAU ? CETEARYL ALKOHOL ? GLYCERIN ? BEHENTRIMONIUM CHLORID ? STEARYLALKOHOL ? KYSELINA CITROVÁ ? CETYLOVÉ ETERY ? CITRÁT SODNÝ ? ISOPROPYLALKOHOL ? PARFÉM / VŮNĚ ? FENOXYETHANOL ? POLYQUATERNIUM-10 ? POLYSORBÁT 20 ? HYDROXYPROPYL GUAR ? LIMONEN ? LINALOOL |
| EAN | 3474637248666 |
Tento lehký stylingový sprej obsahuje kombinaci texturizačních kopolymerů, které poskytují dlouhotrvající objem a pohyb pro rozcuchaný, čerstvě po pláži plný vlnitý vzhled.
Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Masky na vlasy značky Redken z kolekce byly vytvořeny pro všechny typy vlasů speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 190 ml.
Redken Acidic Bonding Concentrate Intensive Fortifying Pre-T
- Hmotnost
- 190 g
- Objem
- 190 ml
- Složení
- Viz popis
- Výrobce
- Kód EAN
- 3474637248666
- Číslo produktu
- 47475
- Hmotnost
- 190 g
- Objem
- 190 ml
- Složení
- Viz popis
- Výrobce
- Kód EAN
- 3474637248666
- Číslo produktu
- 47475
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také
Nejprodávanější




4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(150)Počet hodnocení: 150




4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(10)Počet hodnocení: 10





5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3





4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(613)Počet hodnocení: 613




4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3




4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(216)Počet hodnocení: 216




4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(613)Počet hodnocení: 613





4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(34)Počet hodnocení: 34




4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(75)Počet hodnocení: 75




4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(4)Počet hodnocení: 4




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(62)Počet hodnocení: 62




3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2




4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(16)Počet hodnocení: 16




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(9)Počet hodnocení: 9




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7





4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(103)Počet hodnocení: 103




4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(13)Počet hodnocení: 13




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3




4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5




4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(14)Počet hodnocení: 14




4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(613)Počet hodnocení: 613




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7


Regenerační maska K18 Leave-In bez výplachu - Molekulární péče, 50ml
36 542,00 Kč/1l
1 827,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Bezoplachová péče pro posílení vlasů Acidic Perfecting Concentrate (Leave-in Treatment) 150 ml
3 874,29 Kč/1kg
678,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Redken Acidic Protein Amino Concentrate koncentrovaná obnovující péče pro velmi suché a poškozené vlasy 10 x 10 ml
9 980,00 Kč/1l
1 209,99 Kč
-211,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
998,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Redken Acid Bonding Concentrate 5-min Liquid Mask maska s regeneračním účinkem 250 ml
4 308,88 Kč/1l
1 077,22 Kč
Prodejce: somnia24

Posilující šampon pro navrácení pevnosti vlasů Acidic Bonding Concentrate (Shampoo), 300 ml
2 345,63 Kč/1kg
703,69 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Hair Perfector No. 3 balzám na vlasy pro ženy 250 - Olaplex
8 644,40 Kč/1l
2 161,10 Kč
Prodejce: Rareparfum

Intenzivně pečující kondicionér Acidic Bonding Concentrate (Conditioner), 300 ml
2 166,67 Kč/1l
650,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Lámavé vlasy, Poškozené vlasy, Neživé vlasy, Všechny barvy, Oprava, Posilující, Ošetření, Láhev
7 273,80 Kč/1l
727,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MFETradeShop

Olaplex Intensive Bond Building Hair Treatment uhlazující a obnovující péče pro poškozené vlasy No.0 155 ml
319,78 Kč/1l
495,66 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Redken Acidic Bonding Concentrate 24/7 Night & Day Serum 100 ml
8 050,00 Kč/1l
805,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Olaplex Nº.5 Bond Maintenance, Unisex, Profesionální kondicionér, Lámavé vlasy, Poškozené vlasy, Zacuchané vlasy, Všechny barvy, Hydratační, Vyživující, Oprava, Lesklý, Posilující, 250 ml
1 828,00 Kč/1l
457,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Kerastase Genesis Ochranné Sérum pro Vlasy 90ml
18 406,00 Kč/1l
1 656,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Kondicionér pro posílení délky vlasů Extreme Length (Conditioner with Biotin), 300 ml
2 815,57 Kč/1l
844,67 Kč
Prodejce: somnia24

Redken Acidic Moisture Concentrate bezoplachová péče s hydratačním účinkem 500 ml
3 904,39 Kč/1kg
2 038,09 Kč
Prodejce: somnia24

K18 Professional Molecular Repair Hair Mask posilující maska pro velmi suché a poškozené vlasy 150 ml
16 249,67 Kč/1l
2 437,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Stylingový krém Kerastase dávka 10 x 12 ml 12 ml
18 835,25 Kč/1l
2 260,23 Kč
Prodejce: Parfumtoi

Hloubková intenzivní péče o vlasy N°.0 (Intensive Bond Building Hair Treatment) 155 ml
236,52 Kč/1l
366,60 Kč
Prodejce: esiteo

Blondor barva na vlasy Multi Blonde pro ženy 800 - Wella Professionals
1 061,50 Kč/1l
849,20 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

KÉRASTASE Elixir Ultime L'Huile Orginale Náplň 75 ml
20 050,93 Kč/1l
1 503,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Intenzivní bezoplachová kúra pro zcitlivělé a poškozené vlasy Extreme (Anti-Snap Anti-Breakage Leave-In Treatment), 250 ml
2 620,00 Kč/1kg
655,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Topeshop M6 140 BIEL 2X3, Bílá, 6 zásuvka/zásuvek, Dřevotřískové desky, Jednobarevný, Moderní, Dřevotřískové desky
3 582,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WellStoreJTS

Kerastase Densifique Bain Densité, Szampon do włosów tracących gęstość, 250ml
4 374,92 Kč/1l
1 093,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Londa Professional maska pro obnovu vlasových vláken, 750 ml
673,33 Kč/1l
505,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Redken Cerafill Retaliate Hair Re-Densifying Tr. 90ml
13 208,22 Kč/1l
1 188,74 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Wella Professionals SP Luxe Oil Keratin Boost Essence bezoplachová péče pro oslabené vlasy 100 ml
2 690,00 Kč/1l
269,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Redken Extreme Length Shampoo vyživující šampon pro všechny typy vlasů 300 ml
2 200,27 Kč/1l
660,08 Kč
Prodejce: somnia24

Olaplex Salon Intro Kit sada pro velmi poškozené vlasy 3 x 525 ml
1 742,17 Kč/1l
6 141,16 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Kondicionér Redken Extreme 1000 ml
1 169,00 Kč/1l
1 169,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Lehký olej pro lesk vlasů Naked Gloss (Lightweight Shine Oil) 100 ml
7 930,00 Kč/1l
793,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Posilující šampon pro navrácení pevnosti vlasů Acidic Bonding Concentrate (Shampoo), 500 ml - náhradní náplň
1 653,90 Kč/1l
826,95 Kč
Prodejce: PerfumTraders
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 31. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Londa Professional Toneplex Pearl Blonde Shampoo 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
326,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
326,00 Kč/1l

Šampon a kondicionér s pumpičkou L'Oréal Professionnel: L'Oreal, Kérastase, Matrix
181,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
60,64 Kč/1l

RAUSCH 11875, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Padání vlasů, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
469,62 Kč
Prodejce: apohealth
2 348,10 Kč/1l

Sulsen Proti-Lupinový Šampon-Pasta pro Vlasy, 75ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(11)Počet hodnocení: 11
207,00 Kč
Prodejce: EDANTI
2 760,00 Kč/1l

Matrix | Care Set Food for Soft - Šampon 1000ml + Kondicionér 1000ml - Intenzivně hydratační - Hedvábně jemný



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 224,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
612,47 Kč/1l

Arkemusa | Regenerační šampon s keratinem 500 ml - Hloubková regenerace - Pro poškozené vlasy - Intenzivní smáčení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
156,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
313,84 Kč/1l

Loreal Pro Longer šampon 300ml NOVINKA + Loreal Pro Longer kondicionér 200ml NOVINKA + Loreal Pro Longer maska 250ml NOVINKA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 196,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
3 989,77 Kč/1l

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 168,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 329 370,54 Kč/1kg

RAUSCH 11415, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Všechny vlasy, Proti lupům
350,81 Kč
Prodejce: apohealth
1 754,05 Kč/1l

Arkemusa | Šampon Repair Plex 500 ml - regenerační - pro poškozené vlasy - intenzivní péče
191,66 Kč
Prodejce: HAIRSALE
383,32 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(50)Počet hodnocení: 50
909,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
606,62 Kč/1l

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampon 1500ml + pumpička 1500ml



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(7)Počet hodnocení: 7
930,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
620,62 Kč/1l

Sada Natureza Cosmeticos Biotin - Šampon a kondicionér 2 x 500 ml
1 008,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
1 008,99 Kč/1l

Matrix Food For Soft Shampoo šampon pro suché a lámavé vlasy 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Lee Stafford Šampon Lee Stafford Bleach Blondes Purple Toning Shampoo 250ml
335,69 Kč
Prodejce: PerfumTraders
1 342,76 Kč/1l

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampon, Unisex, Normální vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy, Posilující, Ošetření



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(17)Počet hodnocení: 17
727,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
727,93 Kč/1l

Kevin Murphy Repair-Me Wash Reconstructing Strengthening Shampoo 250 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(11)Počet hodnocení: 11
735,07 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 940,28 Kč/1l

Hydratační šampon pro vlnité a kudrnaté vlasy Dualsenses Curls & Waves (Hydrating Shampoo), 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Nawilżający szampon do włosów kręconych, 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Color Brilliance šampon 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
643,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
643,93 Kč/1l