5,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Keratin Therapy Lisse Design Smoothing Fluid 500 ml9 709,14 Kč/1l
4 854,57 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Regenerační sprej Limba Cosmetics Total Revitalizer Treatment Spray5 786,63 Kč/1l
1 735,99 Kč
Prodejce: Keratinshop

Další informace o reklamě
Ybera BOTULINICA - BIOTOX Volumizer Filler 500ml3 137,98 Kč/1l
1 568,99 Kč
Prodejce: Keratinshop

Další informace o reklamě
Ybera Kerafive²² Enhancer Sealant keratin na vlasy - 500ml2 801,98 Kč/1l
1 680,99 Kč
-280,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 400,99 Kč
Prodejce: Keratinshop

Redken Acidic Bonding Concentrate Leave-in Treatment bezoplachová péče pro posílení vlasů 150 ml
3 874,29 Kč/1kg
678,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Regenerační serum pro posílení vlasů Skrzypovita Pro 125ml
3 865,28 Kč/1l
483,16 Kč
Prodejce: somnia24

Olaplex No. 3 Plus – komplexní regenerační kúra, 100 ml
5 710,00 Kč/1l
632,89 Kč
-61,89 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
571,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Olaplex No.0 Intenzivní tužící kúra na vlasy 155 ml
4 177,74 Kč/1l
647,55 Kč
Prodejce: VISO

Ryor Hair Care Keratinový sprej na vlasy 250 ml
1 100,56 Kč/1l
275,14 Kč
Prodejce: LAVONIO

Elkaderm Keraphlex Ultimate Repair Restructor Péče / Kúra na vlasy / Kúra 200 ml
3 390,00 Kč/1l
678,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

Dusy Envite Tekutý keratin 200ml
1 620,00 Kč/1kg
324,00 Kč
Prodejce: Anteros

Framesi Ampule Framesi Morphosis zpevňující aktivátor 12x7ml
18 738,10 Kč/1l
1 574,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Friseurtotal

Intenzivní čisticí peeling pro revitalizaci vlasové pokožky Pharmaceris H Stimupeel, 125 ml
5 353,68 Kč/1l
669,21 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: The-Fast-Order

Moroccanoil, Moroccanoil, Hair Oil Treatment, Revitalizing & Fortifying, 50 ml
12 740,00 Kč/1l
637,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Inebrya Intenzivní Keratinová Vlasová Péče, 150 ml
1 032,20 Kč/1l
163,93 Kč
-9,10 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
154,83 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Panthrix Tonikum pro aktivaci růstu vlasů 100 ml
7 493,48 Kč/1kg
989,14 Kč
Prodejce: apohealth

Elkaderm - Neutrea Sensitiv kondicionér 250 ml
1 432,00 Kč/1l
358,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

K18 Professional Molecular Repair Mgiełka molekularna, 150ml
11 498,93 Kč/1l
1 724,84 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Indola Care Repair Keratin Filler 300 ml
1 200,60 Kč/1kg
401,00 Kč
Prodejce: somnia24

Framesi Morphosis Restructure Hair Beauty Elixír 150ml
11 746,00 Kč/1l
1 761,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Objevte silné účinky Lakme K.Therapy Active Shock Concentrate:
• Intenzivní ošetření poškozených vlasů.
• Obnovuje sílu a vitalitu vlasů.
• Výhodné balení 8x6ml lahviček pro dlouhodobé používání.
Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Vypadávající vlasy značky Lakmé z kolekce K.Therapy Active byly vytvořeny pro řídnoucí vlasy speciálně unisex. Tento kadeřnický zázrak má objem 8 x 6 ml.
nyní Lakmé Ampule K.Therapy Active Shcok Concentrate 8x6ml na Beauty Plaza.
- Hmotnost
- 153 g
- Objem
- 6 ml
- Složení
- Aktivní látky: Ceramide Strength Complex. Filmogenní silikony.
- Výrobce
- Obsah balení
- balíček
- Kód EAN
- 8429421430227
- Číslo produktu
- 140847
- Hmotnost
- 153 g
- Objem
- 6 ml
- Složení
- Aktivní látky: Ceramide Strength Complex. Filmogenní silikony.
- Výrobce
- Obsah balení
- balíček
- Kód EAN
- 8429421430227
- Číslo produktu
- 140847
K tomu se hodí také

Lakmé K.Therapy Active Fortifying Mask posilující maska pro poškozené vlasy 250 ml
1 180,00 Kč/1l
295,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Lakmé K.Therapy Active Shampoo posilující šampon proti vypadávání vlasů 1000 ml
459,63 Kč/1l
459,63 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Lakmé K.Therapy Active Lotion bezoplachová péče proti vypadávání vlasů 125 ml
2 736,00 Kč/1l
342,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Lakme K.Therapy Aktivní šampon 300 ml
712,47 Kč/1l
229,48 Kč
-15,74 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
213,74 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Lakmé K.Therapy Active Pack sada proti vypadávání vlasů 300 ml + 8 x 6 ml
2 696,67 Kč/1l
841,53 Kč
-32,53 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
809,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Lakmé K.Therapy Repair Shampoo vyživující šampon pro suché a poškozené vlasy 1000 ml
491,52 Kč/1l
491,52 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Lakmé - Lak-2 Instant Hair Conditioner - Bezoplachový kondicionér pro hebkost a lesk vlasů 100ml
1 282,90 Kč/1l
158,90 Kč
-30,61 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
128,29 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Lakmé Lak-2 Instant Hair Conditioner bezoplachový kondicionér pro hebkost a lesk vlasů 300 ml
941,27 Kč/1l
282,38 Kč
Prodejce: Tersorte

Lakme K.Therapy Repair Nourishing Mask 250 ml
1 568,00 Kč/1l
392,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lakme K.Therapy Repair Shampoo 300ml
865,27 Kč/1l
259,58 Kč
Prodejce: MANADA

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Lámavé vlasy, Poškozené vlasy, Neživé vlasy, Všechny barvy, Oprava, Posilující, Ošetření, Láhev
7 273,80 Kč/1l
727,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MFETradeShop

Lakmé K.Therapy Sensitive Night Drops intenzivní noční sérum pro citlivou pokožku hlavy 30 ml
11 366,67 Kč/1l
341,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Lakmé K.Therapy Repair Nourishing Mask vyživující maska pro suché a poškozené vlasy 1000 ml
800,02 Kč/1l
800,02 Kč
Prodejce: Tersorte

Regenerační maska K18 Leave-In bez výplachu - Molekulární péče, 50ml
36 542,00 Kč/1l
1 827,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

HOME DELUXE - Akustický panel SONIC Oiled Oak - 1 panel, dřevo z MDF, plsť z polyesteru, lze umístit na sebe nebo vedle sebe I Zvukově izolační panel Akustické panely Nástěnný panel
2 212,50 Kč/1m²
708,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Home-Deluxe-GmbH

Lakmé Teknia Organic Balance Shampoo vyživující šampon pro každodenní použití 1000 ml
588,41 Kč/1l
588,41 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Olaplex Salon Intro Kit sada pro velmi poškozené vlasy 3 x 525 ml
1 738,46 Kč/1l
6 128,07 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Komoda LINA II bílá vysoký lesk se systémem PUSHOPEN a LED diodami
5 760,09 Kč
-885,09 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
4 875,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lukmebel_de

Lakme Teknia Deep Care Shampoo 1000 ml
556,00 Kč/1l
556,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Xerjoff XJ 1861 Naxos EDP 100 ml UNISEX
42 265,60 Kč/1l
4 226,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Alfaparf Milano Semi Di Lino Reconstruction Reparative Mask vyživující maska pro poškozené vlasy 500 ml
1 119,86 Kč/1l
559,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Lakme K.Therapy Bio Argan Oil 125 ml
4 320,00 Kč/1l
540,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Olaplex 4-in-1 Iintensywnie regenerująca maska do włosów, 370ml
4 375 050,11 Kč/1kg
1 750,02 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Lakme K.Therapy Bio Argan Hydrating Mask 250 ml
1 916,00 Kč/1l
479,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lakme Teknia Deep Care Treatment 1000 ml
1 063,00 Kč/1l
1 063,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lakme K.Therapy Bio Argan Shampoo 1000 ml
671,00 Kč/1l
671,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lakme K.Therapy Purifying Matt Mask 6x15ml
4 947,00 Kč/1l
445,23 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Lakmé K.Therapy Active Fortifying Mask posilující maska pro poškozené vlasy 1000 ml
946,00 Kč/1l
946,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Apple iPhone 11 Pro, 14,7 cm (5.8"), 2436 x 1125 px, 256 GB, 12 MP, iOS 13, Zelená
Zrepasovaný
5 435,40 Kč
Prodejce: JANADO

Alfaparf Milano Semi Di Lino Moisture Nutritive Mask 500 ml
1 274,00 Kč/1l
637,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 6. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 5. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Felps Professional Rekonstruktor Rp Sada 2 X 500Ml Regenerace Rp Premium
2 800,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
2 800,99 Kč/1l

Keratin Therapy Lisse Design Smoothing Fluid 500 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
4 854,57 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
9 709,14 Kč/1l

Olaplex Lotion Step No.2 Bond Perfector



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
9 309,59 Kč
Prodejce: VogueVista
4 654,80 Kč/1l

I.C.O.N. Hydration Inner 1000ml
2 876,65 Kč
Prodejce: mk-tronic
2 876,65 Kč/1l

Nanoplastia Natureza Natural Therapy Sada
2 514,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
1 257,50 Kč/1l

Natureza cosmeticos Magic Brush kartáč maracuja keratin na vlasy 1l
2 340,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
2 340,99 Kč/1l

LOVE POTION HAIR PROFESSIONAL sada nanoplastyka 2x1000ml
2 688,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
1 344,50 Kč/1l

Love Potion 2x1000 ml Marshmallow - sada šampon + nanoplastie + maska
2 520,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
1 008,40 Kč/1l

Natureza Sada Cafe Verde Pro Keratinové Narovnání Vlasů 2X1000Ml
2 016,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
1 008,50 Kč/1l

Felps XBTX Okra Quiabo - 500gr
1 954,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
3 909,98 Kč/1l

QUARTA CAMADA - Finalizador Exo CromaTech 500ml
2 240,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
4 481,98 Kč/1l

Ybera Kerafive²² Enhancer Sealant keratin na vlasy - 1000ml
2 520,99 Kč
-280,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 240,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
2 240,99 Kč/1l

Love Potion Pistache sada keratin 2x1000 ml
2 240,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
1 120,50 Kč/1l

Maxwell Ultimate Keratin Na Narovnání Vlasů - 500Ml
1 847,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
3 695,98 Kč/1l

Maxwell Revolution Keratin Na Narovnání Vlasů - 500Ml
1 847,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
3 695,98 Kč/1l

Natureza Cafe Verde - keratin na vlasy v novém balení 1000ml
1 792,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
1 792,99 Kč/1l

Maxwell Total Keratin Na Narovnání Vlasů - 500Ml
1 688,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
3 377,98 Kč/1l

MAXWELL COLLAGEN keratin na vlasy - 500ml
1 680,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
3 361,98 Kč/1l

Maxwell Sky Blond Botox Na Vlasy - 500Ml
1 680,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
3 361,98 Kč/1l

Intensive Treatment sérum na vlasy Night Density Rescue pro ženy 70 - Nioxin



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 245,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
17 799,00 Kč/1l