3,7



Na základě 3 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Wawel Karmelki Miętowe Orzeźwiające 1 kg608,37 Kč/1kg
632,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Apetitki Bezy 90G5 407,00 Kč/1kg
486,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Barkleys Liquorice Mint Coated Pastillen mit Pfefferminz Lakritz 18g2 300,56 Kč/1kg
41,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Barkleys Spearmint s příchutí máty peprné v kovové plechovce 50g978,80 Kč/1kg
48,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Barkleys Chocolate Cinnamon Dragees s hořkou čokoládou a skořicí 50g
978,80 Kč/1kg
48,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Barkleys Pastilky v plechovce Zázvor a pomeranč v kovové plechovce 50g
1 023,80 Kč/1kg
51,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Barkleys Pepper and Peach Dragees s pepřem a broskví 50g
963,60 Kč/1kg
48,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Barkleys Liquorice Pastilles s lékořicí v kovové plechovce 50g
978,80 Kč/1kg
48,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Barkleys Skořicové pastilky se skořicí v kovové plechovce 50g
1 761,89 Kč/1kg
186,41 Kč
-27,84 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
158,57 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Barkleys Organic Ginger Mints Máta peprná se zázvorem 50g
1 198,40 Kč/1kg
59,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Barkleys Ginger Pastilles s příchutí zázvoru v kovové plechovce 50g balení po 6 kusech
979,53 Kč/1kg
293,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Barkleys Pepper and Peach Dragees Pepper and Peach 50g balení po 6 kusech
963,63 Kč/1kg
289,09 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Barkleys Skořicové pastilky se skořicí v kovové plechovce 50g
2 266,20 Kč/1kg
796,85 Kč
-116,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
679,86 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Ricola Malinová meduňka bez cukru 50g
2 751,00 Kč/1kg
137,55 Kč
Prodejce: apohealth

Küfa A a C ovocné bonbony s pomerančem a citronem 200g
353,35 Kč/1kg
70,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ricola zázvorové bonbóny s mátou bez cukru, 50 g bonbónů
2 323,51 Kč/1kg
132,44 Kč
Prodejce: apohealth

Žvýkací bonbóny IBONS se zázvorem a mangem, 60 g bonbónů
1 536,20 Kč/1kg
109,07 Kč
Prodejce: apohealth

Kisiel Winiary cytrynowy 77 g
204,13 Kč/1kg
16,33 Kč
Prodejce: Katomix

Open Food 3360102300017, Palmový olej, 50 g, C, Citrus Fruit, Fruit Extract, Sugar, Fruit, Lemon Extract, Extract, Disaccharide, Natural Orange..., 1690 kJ, 398 kcal
2 080,40 Kč/1kg
104,02 Kč
Prodejce: taleoo

Želé s příchutí pomeranče Zott 175 g
107,70 Kč/1kg
46,09 Kč
-53%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
21,54 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Barkleys Ginger pastilky s příchutí zázvoru v plechové krabičce 50 g
Barkleys Ginger nejsou pro slabé povahy. Intenzivní pastilky jsou připraveny z kořene zázvoru a kromě éterické chuti zaujmou také charakteristickou pikantností koření a jemnou sladkostí. V kovové dóze jsou ideální na cesty.
Kovová krabička má rozměry přibližně 9,5 × 6 cm.
Alle BARKLEYS Mints haben einen würzigen und prickelnden intensiven Geschmack, den keine andere Marke hat.
Ein wirklich einzigartiges erfrischendes, intensives und würziges Aroma.
Tuttle & CompanyP.O. Box 971243 ZH`s-Graveland (NL)
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Cukr, stabilizátor: E420; kořen zázvoru, maltodextrin, aroma, protispékavé látky: E470b, E551.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota 1617,00 kj 381,00 kcal Sacharidy 97,00 g, z toho: cukr 97,00 g Bílkoviny 0,00 g Tuky 0,90 g, z toho: nasycené mastné kyseliny 0,90 g Sůl <0,01 g
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 86 g
- Potravinářský podnik
- Tuttle & Company P.O.Box 97 1243 ZH`s-Graveland (NL)
- Prodejní název
- Pastilky s příchutí zázvoru
- Výrobce
- Barkleys Tuttle und Company
- Číslo produktu
- 742045A
- Kód EAN
- 8717438742021
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Cukr, stabilizátor: E420; kořen zázvoru, maltodextrin, aroma, protispékavé látky: E470b, E551.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota 1617,00 kj 381,00 kcal Sacharidy 97,00 g, z toho: cukr 97,00 g Bílkoviny 0,00 g Tuky 0,90 g, z toho: nasycené mastné kyseliny 0,90 g Sůl <0,01 g
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 86 g
- Potravinářský podnik
- Tuttle & Company P.O.Box 97 1243 ZH`s-Graveland (NL)
- Prodejní název
- Pastilky s příchutí zázvoru
- Výrobce
- Barkleys Tuttle und Company
- Číslo produktu
- 742045A
- Kód EAN
- 8717438742021
K tomu se hodí také
Nejprodávanější




3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1Nejprodávanější




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4





2,5Průměrné hodnocení: 2,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4





3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4




3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3





3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4




4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4




3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(14)Počet hodnocení: 14




3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2








4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(5)Počet hodnocení: 5




4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(789)Počet hodnocení: 789




4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(8)Počet hodnocení: 8

Barkleys Mini Mints Pastilky s příchutí skořice bez cukru 15g
2 732,00 Kč/1kg
40,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Barkleys Chocolate Cinnamon Dragees s hořkou čokoládou a skořicí 50g
978,80 Kč/1kg
48,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Barkleys Pastilky v plechovce Zázvor a pomeranč v kovové plechovce 50g
1 023,80 Kč/1kg
51,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Barkleys Pepper and Peach Dragees s pepřem a broskví 50g
963,60 Kč/1kg
48,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Barkleys Liquorice Pastilles s lékořicí v kovové plechovce 50g
978,80 Kč/1kg
48,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Barkleys Anýzové pastilky s anýzovou příchutí v kovové plechovce 50g
978,80 Kč/1kg
48,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Barkleys Spearmint s příchutí máty peprné v kovové plechovce 50g
978,80 Kč/1kg
48,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Barkleys Eukalyptové pastilky s mátovou příchutí bez cukru 15g
2 732,00 Kč/1kg
40,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Barkleys Lékořicové pastilky lékořice s příchutí salmiaku 20g
2 070,50 Kč/1kg
41,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Barkleys Chocolate Mint Dragees s hořkou čokoládovou náplní 50g
923,60 Kč/1kg
46,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Barkleys Mini mátové pastilky s mátou peprnou bez cukru 15g
2 732,00 Kč/1kg
40,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Barkleys Organic Ginger Mints Máta peprná se zázvorem 50g
1 198,40 Kč/1kg
59,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Barkleys Liquorice Pastilles kořeněná lékořice s mentolovou příchutí 16g
2 478,12 Kč/1kg
39,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Barkleys Liquorice Mint Coated Pastillen mit Pfefferminz Lakritz 18g
2 300,56 Kč/1kg
41,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Barkleys Intense Cinnamon Gum žvýkačky bez cukru 30g
1 826,67 Kč/1kg
54,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Barkleys Intense Spearmint Gum žvýkačky bez cukru 30g
1 826,67 Kč/1kg
54,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Barkleys Liquorice Pastilles lékořice v kovové plechovce 50g balení po 3 kusech
978,73 Kč/1kg
146,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

KOPIKO Cappuccino Kaffee Bonbons 120g | Kávové bonbony | Kaffeebonbons
732,50 Kč/1kg
102,55 Kč
Prodejce: SpiritsFlavour

Barkleys Intense Peppermint Gum žvýkačky bez cukru 30g
1 826,67 Kč/1kg
54,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Barkleys Liquorice Pastilles kořeněná čistá příchuť lékořice 16g
11 883,75 Kč/1kg
190,14 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Cloetta Lakrisal 3 balení po 75 g
1 414,80 Kč/1kg
106,11 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Barkleys Ginger Pastilles s příchutí zázvoru v kovové plechovce 50g balení po 6 kusech
979,53 Kč/1kg
293,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Barkleys Pepper and Peach Dragees Pepper and Peach 50g balení po 6 kusech
963,63 Kč/1kg
289,09 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Barkleys Skořicové pastilky se skořicí v kovové plechovce 50g
1 761,89 Kč/1kg
186,41 Kč
-27,84 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
158,57 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Barkleys Anýzové pastilky s pikantní anýzovou příchutí 50g balení 6 ks
979,53 Kč/1kg
293,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
342,01 Kč/1kg
1 026,04 Kč
Prodejce: somnia24

LEHMANN TURBO Ruční mixér z nerezové oceli Mixovací metla, míchací hák SET 6v1
730,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Red Band lékořicová směs aromatická a ovocná 450g
177,42 Kč/1kg
79,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
67% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
67%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%33% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
33%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 26. prosince 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Jednoduše dokonalé
Vynikající
Ohodnoceno dne 16. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi malé
Očekával jsem velké balení
Ohodnoceno dne 16. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě
Nejprodávanější
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks


Doprava zdarma








Dextro Energy Classic



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
139,25 Kč
Prodejce: apohealth
940,88 Kč/1kg

Wawel Michałki Bonbóny Wawel v čokoládě Classic 1000 G
705,73 Kč
Prodejce: SuperMerchant
705,73 Kč/1kg

Bílkovinné pyramidové křupky se sýrem a cibulovou příchutí, bez lepku 60 g - POPCROP
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
774,21 Kč/1kg

Sladké příběhy Rocks Candies 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
385,19 Kč
Prodejce: M_plus_L
770,38 Kč/1kg

Milka Cake & Choc Sušenka z piškotového těsta 35 g
393,97 Kč
Prodejce: SuperMerchant
9 849,25 Kč/1kg

Kávové bonbóny Amo 1 kg
325,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
325,99 Kč/1kg

ŽLUTÝ TRANSPARENTNÍ TRANSPARENT BEZ CUKRU S LESNÍM OVOCEM, BEZ MÁSLA 14 g - CELÝ



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
266,21 Kč
Prodejce: SuperMerchant
13 310,50 Kč/1kg

Žlutá bez cukru s příchutí CITRON, bez másla 14 g - CELÁ



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
266,21 Kč
Prodejce: SuperMerchant
13 310,50 Kč/1kg

Lindt Pralinky Hochfein s klasickou jemnou čokoládou Lindt 350g



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(5)Počet hodnocení: 5
810,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 315,31 Kč/1kg

Cool Mini bonbóny mléčný krém jednotlivě balené v sáčku 3000g
760,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
253,63 Kč/1kg

Cool coffee mini bonbóny jednotlivě balené mini bonbóny 3000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
710,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
236,90 Kč/1kg

Ahmad Tea- English Breakfast, 100 kusů á 2 gramové sáčky - čaj s příchutí zatavený ve fólii



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 539,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
7 699,95 Kč/1kg

Šerbetové tyčinky Sadex Classic v balení 60 porcí v plechovce



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
487,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
350,99 Kč/1kg

Fisherman's Friend Eucalyptus 24 x 25g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
935,79 Kč
-140,25 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
795,54 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 325,90 Kč/1kg

Agilus mandle v cukru, bílé svatební mandle 750g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
473,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
630,83 Kč/1kg

Dextróza Lucky Hearts Srdíčka sladká srdíčka se vzkazem 300g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(13)Počet hodnocení: 13
88,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
293,40 Kč/1kg

Muh Muhs cream toffees originální krémové bonbony jednotlivě balené 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
220,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
220,66 Kč/1kg

Sadex šerbetová srdíčka s příchutí divoké třešně a dextrózou 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
375,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
293,34 Kč/1kg

PEZ Bonbons Ovocná směs pro dávkovač PEZ bez laktózy a lepku 68g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
44,26 Kč
Prodejce: M_plus_L
650,88 Kč/1kg

Jedlý papírový karamel Mampfi 290g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(13)Počet hodnocení: 13
247,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
852,17 Kč/1kg