5,0



Na základě 4 hodnocení
Nejprodávanější
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Wawel Karmelki Miętowe Orzeźwiające 1 kg608,37 Kč/1kg
632,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
VIVIL® 4740 VIVIL® Creme Life Erdbeere Bonbons 90,0 g584,67 Kč/1kg
52,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Apetitki Bezy 90G5 407,00 Kč/1kg
486,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Apetitki Wafle Krówkowe Polskie Smaki 270 G1 664,56 Kč/1kg
449,43 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Open Food 4002590705354, Vitamin C, 50 g, D, e953, 977 kJ, 234 kcal
1 236,60 Kč/1kg
61,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Werther’s® Original 330625 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 70,0 g
507,71 Kč/1kg
35,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

VIVIL® 2917 VIVIL® Limette-Minze ohne Zucker Bonbons 84,0 g
2 742,00 Kč/1kg
219,36 Kč
Prodejce: somnia24

STORCK 5844 STORCK California Früchte Bonbons 1000,0 g
291,80 Kč/1kg
291,80 Kč
Prodejce: somnia24

VIVIL® 0217 VIVIL® Extra Strong Pfefferminz Bonbons 75,0 g
2 900,93 Kč/1kg
217,57 Kč
Prodejce: somnia24

WICK Citronové pastilky do krku bez cukru s přírodním mentolem 46g
2 215,43 Kč/1kg
101,91 Kč
Prodejce: apohealth

nimm2® 361216 nimm2® Rote Früchte Bonbons 240 g
1 499,38 Kč/1kg
359,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

nimm2® 361124 nimm2® Rote Früchte Bonbons 429,0 g
890,77 Kč/1kg
382,14 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Mieszko Michaszki z Orzechami Cukierki 1 kg
281,19 Kč/1kg
326,72 Kč
-34,28 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
292,44 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Kisiel Winiary cytrynowy 77 g
204,25 Kč/1kg
16,34 Kč
Prodejce: Katomix

Krakuski herbatniki kakaowe w czekoladzie mlecznej 165 g
398,94 Kč/1kg
67,82 Kč
Prodejce: Katomix

Kisiel jabłkowy Dr. Oetker, smak owocowy, 30 g
520,33 Kč/1kg
15,61 Kč
Prodejce: Katomix

Kisiel truskawkowo-owocowy Dr. Oetker 31,5 g
408,50 Kč/1kg
16,34 Kč
Prodejce: Katomix

Winiary Galaretka malinowa 71 g
400,71 Kč/1kg
28,05 Kč
Prodejce: Katomix

Grether's Pastilles Elderflower bez cukru, 110 g pastilek
1 784,63 Kč/1kg
265,91 Kč
Prodejce: apohealth

Apetitki Śmietankowe Wafle Polskie Smaki 270 G
1 649,81 Kč/1kg
445,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Vivil multivitamínové bonbóny s příchutí lesního ovoce bez cukru 120g
Multivitamínové bonbony bez cukru s příchutí ostružin, borůvek a malin. Jednotlivě balené, ideální pro sdílení a svačinky.
VIVIL Moltkestr.33 77654 Offenburg (D)
Lahodné bonbony bez cukru s příchutí bobulí a 8 vitamíny: Sladké lesní plody v těchto multivitamínových bonbonech jsou nesrovnatelně svěží a aromatickou kombinací chutí, která zaručuje intenzivní požitek.
Vždy s vámi : čekání ve frontě se stane pohodovým setkáním. Čekání na vlak na večírek na nástupišti. Každý se přidá, každý patří k sobě. Vítejte ve vivilém světě - bez ohledu na to, kdy, kde a s kým! S VIVIL máte úsměv vždy s sebou.
Bez cukru: Sladkosti VIVIL jsou plné bylinek a vitamínů a jsou vždy bez cukru. Sladkosti jsou také veganské, bezlepkové a bez mléka.
bez laktózy
bez cukru
veganské
bez lepku
s 8 vitamíny
Vivil Forest Fruit Multivitamin bez cukru (120 g)
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Sladidlo: Isomalt, Maltitolový sirup, Acesulfam-K, Aspartam:Okyselující látka: kyselina citronová:Příchutě,Ovocné šťávy z koncentrátů (0,6 %): Bezinky, Černý rybíz, Brusinky, Ostružiny, Jahody, Maliny, Borůvky:Vitamin C, Niacin, DL-alfa-tokoferol acetát, D-pantothenát vápenatý, Pyridoxin hydrochlorid, Riboflavin, Biotin, Kyanokobalamin.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 239 kcal Kalorická hodnota: 1 000 kJ Bílkoviny: 0,10 g Sacharidy: 93,90 g, z toho cukr: 0,40 g Tuky: 0,00 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 0,00 g Sůl: 0,00 g
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 120 g
- Potravinářský podnik
- VIVIL A. MÜLLER GMBH & CO. KGMoltkestr.33 77654 Offenburg (D)
- Prodejní název
- Multivitamínové bonbony z lesního ovoce bez cukru, se sladidly
- Výrobce
- VIVIL
- Číslo produktu
- 2364
- Kód EAN
- 4020400893046
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Sladidlo: Isomalt, Maltitolový sirup, Acesulfam-K, Aspartam:Okyselující látka: kyselina citronová:Příchutě,Ovocné šťávy z koncentrátů (0,6 %): Bezinky, Černý rybíz, Brusinky, Ostružiny, Jahody, Maliny, Borůvky:Vitamin C, Niacin, DL-alfa-tokoferol acetát, D-pantothenát vápenatý, Pyridoxin hydrochlorid, Riboflavin, Biotin, Kyanokobalamin.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 239 kcal Kalorická hodnota: 1 000 kJ Bílkoviny: 0,10 g Sacharidy: 93,90 g, z toho cukr: 0,40 g Tuky: 0,00 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 0,00 g Sůl: 0,00 g
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 120 g
- Potravinářský podnik
- VIVIL A. MÜLLER GMBH & CO. KGMoltkestr.33 77654 Offenburg (D)
- Prodejní název
- Multivitamínové bonbony z lesního ovoce bez cukru, se sladidly
- Výrobce
- VIVIL
- Číslo produktu
- 2364
- Kód EAN
- 4020400893046
K tomu se hodí také

VIVIL® 2361 VIVIL® Schwarze Johannisbeere ohne Zucker Bonbons 120,0 g
3 012,25 Kč/1kg
361,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

VIVIL® 2366 VIVIL® Zitronenmelisse ohne Zucker Bonbons 120,0 g
3 012,25 Kč/1kg
361,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Open Food 4020400893114, Palmový olej, Vitamin C, 120 g, C, e100, e140, e140ii, e141, e141i, e296, e330, e950, e951, e953, e965, e965ii, Esenciální olej, E100, E296, Peppermint Oil, E965, Koncentrát limetkové šťávy, Peppermint, E330, Juice,...
3 012,25 Kč/1kg
361,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

VIVIL® 2369 VIVIL® Wild Orange ohne Zucker Bonbons 120,0 g
3 012,25 Kč/1kg
361,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

VIVIL® 4740 VIVIL® Creme Life Erdbeere Bonbons 90,0 g
584,67 Kč/1kg
52,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Vivil Creme Life Brasilitos Espresso pastilky bez cukru 90g
584,67 Kč/1kg
52,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

VIVIL® 2362 VIVIL® Extra Stark ohne Zucker Bonbons 120,0 g
3 012,25 Kč/1kg
361,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Vivil Creme Life Latte Macchiato pastilky bez cukru 90g
584,67 Kč/1kg
52,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

VIVIL® 4745 VIVIL® Creme Life Kirsche Bonbons 90,0 g
584,67 Kč/1kg
52,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Vivil Creme Life malinové ovocné pastilky bez cukru 90g
584,67 Kč/1kg
52,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

VIVIL® 4742 VIVIL® Creme Life Caramel Bonbons 90,0 g
584,67 Kč/1kg
52,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Werther’s® Original 330625 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 70,0 g
507,71 Kč/1kg
35,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

VIVIL® 2370 VIVIL® Salbei ohne Zucker Bonbons 120,0 g
3 025,33 Kč/1kg
363,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Darbo ovocná pomazánka s džemem 100 kusů 2500g
364,45 Kč/1kg
911,13 Kč
Prodejce: somnia24

VIVIL® 0217 VIVIL® Extra Strong Pfefferminz Bonbons 75,0 g
2 900,93 Kč/1kg
217,57 Kč
Prodejce: somnia24

VIVIL® 0219 VIVIL® Extra Strong Eukalyptus-Menthol Bonbons 75,0 g
4 741,20 Kč/1kg
355,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Vivil Creme Life Karamelové pastilky Hazelitos bez cukru 90g
584,67 Kč/1kg
52,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Žvýkačky Wrigley's Big Red 200 kusů (40x5 proužků)
1 930,92 Kč/1kg
965,46 Kč
Prodejce: kimport

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
854,67 Kč/1kg
615,36 Kč
Prodejce: somnia24

Apple 20W USB-C napájecí adaptér – nabíječka
322,06 Kč
Prodejce: NamdarStore

Open Food 4002590705354, Vitamin C, 50 g, D, e953, 977 kJ, 234 kcal
1 236,60 Kč/1kg
61,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

VIVIL® 2363 VIVIL® Kräuter-Mint Bonbons 120,0 g
470,50 Kč/1kg
56,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

VIVIL® 2917 VIVIL® Limette-Minze ohne Zucker Bonbons 84,0 g
2 742,00 Kč/1kg
219,36 Kč
Prodejce: somnia24

VIVIL® 2368 VIVIL® Eukalyptus-Menthol ohne Zucker Bonbons 120,0 g
3 012,25 Kč/1kg
361,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

STORCK 232059 STORCK Campino Früchte Bonbons 325,0 g
1 729,32 Kč/1kg
562,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
342,88 Kč/1kg
1 028,65 Kč
Prodejce: somnia24

STORCK 5844 STORCK California Früchte Bonbons 1000,0 g
291,80 Kč/1kg
291,80 Kč
Prodejce: somnia24

Küfa Euka mentolové bonbony s eukalyptem cca 400 kusů 2000g
276,82 Kč/1kg
553,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Em eukal Manuka med plněné pastilky proti kašli sladké 75g
1 886,80 Kč/1kg
141,51 Kč
Prodejce: apohealth

Coppenrath Choco Cookies hořká čokoláda bez cukru 200g
466,90 Kč/1kg
93,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků



















Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 5. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.it. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.it.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 29. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.it. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.it.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 30. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 30. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Wawel Michałki Bonbóny Wawel v čokoládě Classic 1000 G
705,73 Kč
Prodejce: SuperMerchant
705,73 Kč/1kg

Sladké příběhy Rocks Candies 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
384,53 Kč
Prodejce: M_plus_L
769,06 Kč/1kg

Dextro Energy Classic



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
139,80 Kč
Prodejce: apohealth
944,59 Kč/1kg

Bílkovinné pyramidové křupky se sýrem a cibulovou příchutí, bez lepku 60 g - POPCROP
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
774,21 Kč/1kg

Milka Cake & Choc Sušenka z piškotového těsta 35 g
393,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
9 849,75 Kč/1kg

Jedlý papírový karamel Mampfi 290g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(13)Počet hodnocení: 13
247,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
852,17 Kč/1kg

Rocket Balls šerbetové kuličky jablko s kyselým cukrem 200s 1440g



2,0Průměrné hodnocení: 2,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
400,16 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
277,89 Kč/1kg

Kávové bonbóny Amo 1 kg
325,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
325,99 Kč/1kg

ŽLUTÝ TRANSPARENTNÍ TRANSPARENT BEZ CUKRU S LESNÍM OVOCEM, BEZ MÁSLA 14 g - CELÝ



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
268,21 Kč
Prodejce: SuperMerchant
13 410,50 Kč/1kg

VIVIL® 4740 VIVIL® Creme Life Erdbeere Bonbons 90,0 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(25)Počet hodnocení: 25
52,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
584,67 Kč/1kg

Žlutá bez cukru s příchutí CITRON, bez másla 14 g - CELÁ



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
268,21 Kč
Prodejce: SuperMerchant
13 410,50 Kč/1kg

Cool Mini bonbóny mléčný krém jednotlivě balené v sáčku 3000g
760,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
253,63 Kč/1kg

Lindt Pralinky Hochfein s klasickou jemnou čokoládou Lindt 350g



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(5)Počet hodnocení: 5
810,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 315,31 Kč/1kg

Ahmad Tea- English Breakfast, 100 kusů á 2 gramové sáčky - čaj s příchutí zatavený ve fólii



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 539,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
7 699,95 Kč/1kg

Agilus mandle v cukru, bílé svatební mandle 750g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
473,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
630,83 Kč/1kg

Šerbetové tyčinky Sadex Classic v balení 60 porcí v plechovce



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
487,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
350,99 Kč/1kg

Cool coffee mini bonbóny jednotlivě balené mini bonbóny 3000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
710,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
236,90 Kč/1kg

Dextróza Lucky Hearts Srdíčka sladká srdíčka se vzkazem 300g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(13)Počet hodnocení: 13
88,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
293,40 Kč/1kg

Muh Muhs cream toffees originální krémové bonbony jednotlivě balené 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
220,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
220,66 Kč/1kg

Sadex šerbetová srdíčka s příchutí divoké třešně a dextrózou 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
375,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
293,34 Kč/1kg