4,7



Na základě 27 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Čistá autentická pryskyřice Vitadote® Shilajit Mumijo z Altaje a Himalájí s více než 85 stopovými prvky, kyselinou fulvovou a kyselinou huminovou 30g66 923,60 Kč/1l
1 673,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Vitadote

Další informace o reklamě
Pure Encapsulations CoQ10 L-karnitin fumarát kapsle, 60 kapslí. Kapsle19 299,66 Kč/1kg
1 679,07 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
Pure Encapsulations Kapsle Cognitive Aminos, 60 kapslí. Kapsle23 333,33 Kč/1l
1 050,00 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
Pure Encapsulations Vitamin C 400 pufrovaný, 180 kapslí11 946,05 Kč/1l
1 027,36 Kč
Prodejce: apohealth

Gold Creatine, 300 g
784,30 Kč/1l
235,29 Kč
Prodejce: Katomix

ESN Designer Whey Protein, 1000 g sáček
1 823,53 Kč/1l
1 896,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

ESN Creatine Giga Caps (90 kapslí)
10 684,20 Kč/1l
534,21 Kč
Prodejce: LUTO-Supplements

Ostrovit kreatin monohydrát BI9037
2 520,00 Kč/1l
504,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: takemore

Kapsle Aktivlab Kreatin pro Fyzickou Aktivitu, 300ks.
5 852 533,06 Kč/1kg
877,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

BioTech USA 100% Pure Whey 1000 g lskov oech / Syrovtkov whey proteiny / Lahodn syrovtkov protein obohacen o bromealn a extra aminokyseliny
816,65 Kč/1l
816,65 Kč
Prodejce: VISO

Opti-Men, 90 tbl
2 734,13 Kč/1l
429,41 Kč
-19,29 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
410,12 Kč
Prodejce: Katomix

natural elements Bisglycinát hořčíku – chelátovaný hořčík – 180 kapslí – 300 mg hořčíku denně
8 576,67 Kč/1kg
1 337,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Beketo kreatin monohydrt - 100% ist
1 653,86 Kč/1kg
605,93 Kč
-27,08 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
578,85 Kč
Prodejce: Katomix

BioTech USA Collagen 300 g limonda / Kolagen / Hydrolyzovan hovz kolagen obohacen o kyselinu hyaluronovou a vitamny
2 383,07 Kč/1l
714,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

BioTech USA Vitamin Complex 60 tablet / Multivitamíny / Multivitamínový komplex
1 294,10 Kč/1l
258,82 Kč
Prodejce: VISO

Ostrovit kreatin monohydrt BI9183
2 052,20 Kč/1l
410,44 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Vegavero Komplex trávicích enzymů | 180 kapslí | Enzymový komplex s papainem a bromelainem | veganský produkt
17 679,38 Kč/1kg
1 414,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

MichatoLab Tribulus 90% Saponinů 60 kapslí | Testosteron Síla
2 463,50 Kč/1l
492,70 Kč
Prodejce: Michato

KFD Nutrition Creatine X-Caps 1000
815,81 Kč
-161,79 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
654,02 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Kreatin zvyšuje fyzickou výkonnost během krátkodobých po sobě následujících dávek velmi intenzivního cvičení. Příznivého účinku je dosaženo při denním příjmu 3 g kreatinu. 100% kreatin-monohydrát je vyroben z čistého kreatinmonohydrátu v prášku, ve farmaceutické kvalitě. Je bez příchutě, takže je jej snadné kombinovat s gainery nebo proteiny. Tak jako všechny BioTech USA produkty, i 100% Creatine Monohydrate obsahuje bezpečné a pečlivě vybrané složky.
Výhody
- podporuje růst svalů
- zvyšuje sílu a výkon
- zlepšuje regeneraci
- vhodný pro intenzivní, intervalový trénink
Popularita kreatinu je neoblomná od roku 1995. Několik výzkumů dokázalo jak úspěšně zvyšuje sílu a tělesnou hmotnost. Lze říci, že kreatin monohydrát je nejpopulárnějším a nejúčinnějším doplňkem výživy mezi sportovci. Organismus používá kreatin monohydrát během syntézy ATP. Kreatin hraje důležitou roli ve smršťování svalů. Zdrojem energie pro smršťování svalů je ATP (adenosine triphosphate).
ATP poskytuje energii tak, že se jedna molekula fosfátu oddělí, a tak se vytvoří jiná sloučenina – ADP (adenosine diphosphate). Bohužel ve svalových tkáních se uskladňuje jen malé množství ATP. Kreatin předá svou fosfátovou molekulu ADP, tak se vytvoří znovu ATP, který mohou svaly spotřebovat při kontrakci. Čím více kreatinu dodáváte svalům, tím více ATP mohou produkovat. Tak jsou svaly připraveny pro maximální výkon. Kreatin pomáhá také v regeneraci vysílených svalových tkání.
Kreatin zvyšuje tělesnou hmotnost a svalovou hmotu o 5 – 10 %. Jelikož kreatin monohydrát je velmi populární, vyrábí jej mnoho výrobců, což vede ke kvalitativním rozdílům mezi jednotlivými přípravky. Produkty BioTech plynule testují v laboratořích a je dokazatelné, že BioTech 100% Creatine Monohydrate je farmaceuticky čistý produkt.
Doporučené dávkování
Rozmíchejte 1 dávku (3,4 g = 1 zarovnaná odměrka = 1 čajová lžička) ve 300 ml nápoje dle vašeho výběru. Užijte 1 dávku denně.
Nutriční hodnoty
| BioTech USA 100% Creatine Monohydrate 300 g | |||
| Velikost jedné dávky: 3,4 g | |||
| Počet dávek v balení: 88 | |||
| Nutriční hodnoty | 1 dávka(3,4 g) | 100g | RVH%* |
| Energetická hodnota | 0kJ / 0kcal | 0kJ / 0kcal | ** |
| Tuky | 0g | 0g | ** |
| z toho nasycené | 0g | 0g | ** |
| Sacharidy | 0g | 0g | ** |
| z toho cukry | 0g | 0g | ** |
| Bílkoviny | 0g | 0g | ** |
| Sůl | 0g | 0g | ** |
| Mikronizovaný kreatin monohydrát (200 mesh) | 3,4g | 100g | ** |
| z toho kreatin | 3g | 88,24g | ** |
| *RVH - Referenční výživová hodnota. Referenční příjem průměrného dospělého (8400 kJ / 2000 kcal) | |||
| **RVH není stanoveno | |||
| Složení | |||
| Mikronizovaný kreatin monohydrát (200 mesh). | |||
| Alergeny | |||
| Neobsahuje alergeny. | |||
Čistý a práškový výkon
Kreatin zvyšuje fyzickou výkonnost při po sobě jdoucích, krátkodobých a vysoce intenzivních cvičeních. Příznivého účinku se dosáhne při užívání 3 g kreatinu denně. 100 % kreatin monohydrát je vyroben z čistého kreatinu farmaceutické kvality ve formě prášku. Je bez příchutě, takže se snadno mísí s jinými doplňky stravy, jako jsou posilovače a proteinové koktejly. Stejně jako všechny výrobky BioTech USA je 100% Creatine Monohydrate bezpečný, pečlivě vybraný doplněk stravy.
BioTechUSA 100% kreatin monohydrát (300 g) je vysoce kvalitní doplněk stravy s čistým kreatin monohydrátem. Tento neutrální prášek lze kombinovat s dalšími suplementy, jako jsou proteinové koktejly nebo posilovače. Kreatin v tomto produktu je farmaceutické kvality. Neobsahuje aspartam, barviva, palmový olej a přidaný cukr, takže je uvědomělou volbou pro ty, kteří hledají jednoduchý a čistý produkt.
Produkt 100 % Creatine Monohydrate (300 g) od BioTechUSA je mikronizovaný kreatin monohydrát v práškové formě, který je ideální pro ty, kdo se věnují posilování, cross-trainingu, sprintu nebo jakémukoli jinému sportu vyžadujícímu krátké, intenzivní a opakované výkony.Jeho složení obsahuje 100 % mikronizovaného kreatin monohydrátu, každá dávka 3,4 g dodává 3 g čistého kreatinu, což je denní množství potřebné k dosažení uznávaného blahodárného účinku: kreatin zlepšuje fyzický výkon při sériích po sobě jdoucích velmi intenzivních cvičeních krátké trvání. Jedná se tedy o doplněk stravy, který je obzvláště vhodný, pokud chceš podpořit své výbušné tréninky, těžké série nebo tréninky s vysokou intenzitou.Díky balení o obsahu 300 g obsahuje přibližně 88 dávek, což z něj činí praktické a dlouhodobé řešení pro pravidelné užívání. Jednoduchý, účinný a bez zbytečných přísad – tento kreatin od BioTechUSA je určen sportovcům, kteří hledají čistou, přesnou a snadno použitelnou formuli na podporu svých výkonnostních cílů při krátkodobých a intenzivních výkonech. Značka také uvádí, že se jedná o recepturu bez cukru, aspartamu a palmového oleje. Její mikronizovaná struktura podporuje dobré rozpouštění a je k dispozici v několika příchutích: citron, neutrální, pomeranč, Pench Iced Tea a ananas-mango.
- Objem
- 300 ml
- Seznam přísad
- Mikronizovaný kreatin monohydrát (200 mesh).
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Nutriční hodnoty: 3,4 g / 100 g, Energetická hodnota: 0 kcal (0 kJ) / 0 kcal (0 kJ), Tuky: 0 g / 0 g, Sacharidy: 0 g / 0 g, Bílkoviny: 0 g / 0 g
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 300 g
- Potravinářský podnik
- BioTech USA Kft., Kiscsikós köz 11., 1033 Budapest, Maďarsko
- Prodejní název
- BioTech USA 100% Creatine Monohydrate 300 g
- Výrobce
- BioTech USA
- Model
- 100% Kreatin-Monohydrat
- Označení množství
- 100% kreatin monohydrát
- Počet kusů
- 1
- Doporučená spotřeba
- Rozmíchejte 1 dávku (3,4 g = 1 zarovnaná odměrka = 1 čajová lžička) ve 300 ml nápoje dle vašeho výběru. Užijte 1 dávku denně.
- Číslo produktu
- 19921406
- Kód EAN
- 5999076227426
- Objem
- 300 ml
- Seznam přísad
- Mikronizovaný kreatin monohydrát (200 mesh).
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Nutriční hodnoty: 3,4 g / 100 g, Energetická hodnota: 0 kcal (0 kJ) / 0 kcal (0 kJ), Tuky: 0 g / 0 g, Sacharidy: 0 g / 0 g, Bílkoviny: 0 g / 0 g
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 300 g
- Potravinářský podnik
- BioTech USA Kft., Kiscsikós köz 11., 1033 Budapest, Maďarsko
- Prodejní název
- BioTech USA 100% Creatine Monohydrate 300 g
- Výrobce
- BioTech USA
- Model
- 100% Kreatin-Monohydrat
- Označení množství
- 100% kreatin monohydrát
- Počet kusů
- 1
- Doporučená spotřeba
- Rozmíchejte 1 dávku (3,4 g = 1 zarovnaná odměrka = 1 čajová lžička) ve 300 ml nápoje dle vašeho výběru. Užijte 1 dávku denně.
- Číslo produktu
- 19921406
- Kód EAN
- 5999076227426
Dodatečné informace
K tomu se hodí také

Vlasový olej AMLA, 2 x 200 ml
133 279,99 Kč/1kg
133,28 Kč
Prodejce: CasteloStore

BioTech USA 100% Pure Whey 2270 g cookies&cream / Syrovtkov whey proteiny / Lahodn syrovtkov protein obohacen o bromealn a extra aminokyseliny
884,11 Kč/1kg
2 006,94 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Lattafa Qimmah, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Mandle, Káva, Kakao, Santalové dřevo, Vanilka
4 064,30 Kč/1l
406,43 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Kevin Levrone | Black Line / Anabolic Mass Gainer Strawberry
458,94 Kč/1kg
1 376,83 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

Gymtek® přítahová tyč do dveřních zárubní - od 63 do 100 cm - přítahová tyč, vnitřní horizontální tyč, upínací tyč pro přítahy - domácí posilovna, fitness, silový trénink
375,00 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Nodium-Group

Waterdrop Náhradní vodní filtr pro plně automatické kávovary Siemens® EQ6, EQ9 S700, SÜD, Brita® Intenza 575491, Bosch® TCZ7003(12)
859,00 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: WaterdropDirect

Přikrývka 200x220 zimní přikrývka přikrývka přikrývka na spaní na zimu podzimní přikrývka pro alergiky hypoalergenní mikrovlákno královská velikost 200 x 220 bílá
580,97 Kč
Prodejce: Amazinggirl

Apple MW2R3ZM/A, 2 m, USB C, Lightning, Samec, Samec, Bílá
220,08 Kč/1m
440,16 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Rychlonabíječka Samsung USB-C 25W s nabíjecím kabelem USB-C 1,0 m - černá
2 157,53 Kč
Prodejce: G-Electronics

2026 80000PA/680W Silný sací výkon Bezdrátový vysavač SmartAI, vysavač 8 v 1, chytrý dotykový displej, vysavač se vzduchovým filtrem, na zvířecí chlupy
2 999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: 360deutschlandstore

Apple 20W USB-C napájecí adaptér – nabíječka
369,00 Kč
Prodejce: NamdarStore

BioTech USA 100% Creatine Monohydrate 500 g / Kreatin monohydrát / Farmaceuticky čistý mikronizovaný kreatin monohydrát v prášku
1 387,66 Kč/1l
693,83 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Optimum Nutrition Micronized Creatine Powder 317 g / Kreatin monohydrt / Vdecky oven nejist mikronizovan kreatin monohydrt
2 211,83 Kč/1kg
663,55 Kč
Prodejce: VISO

Syrovátkový Bílkovinný Koncentrát s Čokoládovou Chutí, 500g
755,48 Kč/1kg
377,74 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

BioTech USA Protein Power 1000 g vanilka / Vceslokov (denn) proteiny / Vborn ochucen vceslokov protein obohacen o mikronizovan kreatin
578,75 Kč/1l
578,75 Kč
Prodejce: VISO

Optimum Nutrition 100% Whey Gold Standard 2250-2280 g okolda-lskov oech / Syrovtkov whey proteiny / Lahodn syrovtkov protein s vysokou biologickou hodnotou obohacen o sms trvicch enzym
2 566,50 Kč/1kg
5 825,95 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Ponožky Nike SX7664-100 pro Unisex
542,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: topshoper

Apple iPhone 16 Pro Max , 17,5 cm (6.9"), 2868 x 1320 px, 256 GB, 48 MP, iOS 18, Černá
Použité
35 695,16 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je B.
Prodejce: SIMPLETEK

Stojanový mixér s nádobou LEHMANN Stolní mixér Smoofit Blender Smoothie Mixér 1000ml 1200W Přenosné lahve
680,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Bergamot, Černý rybíz, Růžový pepř, Karamel, Oud, Pivoňka
5 907,30 Kč/1l
590,73 Kč
Prodejce: Glamperfeu

PRITOM M10 10,1" Android Tablet PC 64GB ROM Android 10 Quad-Core HD IPS displej WiFi
1 619,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PRITOMTech

Xiaomi PYV4007GL household fan White
3 372,74 Kč
Prodejce: Dragtek-com

SONGMICS Sada činek, činky se spojovací ocelovou trubkou, činka 2 v 1, 2 x 15 kg, cvičení, fitness trénink, posilování doma
1 399,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

ORIGINÁLNÍ 20W napájecí adaptér Apple USB-C pro iPhone 11 12 13 14 PRO MAX
369,00 Kč
Prodejce: NamdarStore

Licorne Bike Life M-V-ATB Premium Treking Bike in 28 inch - Kolo pro muže, chlapce, ženy a muže - Shimano 21 rychlostí - Pánské městské kolo - Pánské kolo.
7 900,00 Kč
Prodejce: LICORNE_BIKE

BioTech USA L-Carnitine Liquid 100 000 mg 500 ml vie / L-Karnitin / Tekut L-karnitin s extraktem ze zelenho aje a vitamny
782,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Kevin Levrone | Gold Line / Gold Kreatin monohydrát bez příchuti
1 755,76 Kč/1l
877,88 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Xiaomi Redmi Note 15 Pro+ 5G, 17,4 cm (6,83"), 2772 × 1280 pixelů, 12GB, 512 GB, 200 MP, černá
9 499,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je B.
Prodejce: CoreTechni

Dr. Althea 345 Relief Cream 50 ml
9 180,00 Kč/1l
459,00 Kč
Prodejce: KoCoKoreanCosmetics

Dětská kuchyňská linka ze dřeva + příslušenství Hračky do kuchyně
2 496,98 Kč
-87,17 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 409,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
81% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
81%15% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
15%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%4% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
4%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 22. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Všechno je v pořádku, jsem spokojený s tím, co jsem dokázal.
Hmotnost 0,5 kg
Všechno je v pořádku, jsem spokojený s tím, co jsem dokázal.
Ohodnoceno dne 20. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělý produkt
Hmotnost 0,5 kg
Dodáno včas. Odpovídá popisu. Mohu jen doporučit
Ohodnoceno dne 21. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Megaaa dobré a chutné, jsem spokojený
Hmotnost 0,3 kg
Všechno bylo skvělé, všechno bylo perfektní
Ohodnoceno dne 2. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Je to opravdu dobré
Hmotnost 0,3 kg
dobrá kvalita
Ohodnoceno dne 20. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Špičková kvalita
Hmotnost 0,5 kg
Skvělé
Ohodnoceno dne 8. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Produkt Polecam
Hmotnost 0,5 kg
Super
Ohodnoceno dne 20. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nejlepší produkty
Hmotnost 0,3 kg
Skvělé pro budování svalů
Ohodnoceno dne 10. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 0,5 kg
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Elevit 1 tablety pro plodnost a těhotenství, 60 tablet



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
940,45 Kč
Prodejce: apohealth
8 549,55 Kč/1kg

Innovall SUD kapsle, 30 kapslí
1 191,93 Kč
Prodejce: apohealth
32 214,32 Kč/1kg

Pure Encapsulations Kolagen Plus 140 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 492,59 Kč
Prodejce: apohealth
7 389,06 Kč/1kg

curcumin-Loges plus Boswellia kapsle, 120 kapslí, 120 kapslí



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 436,84 Kč
Prodejce: apohealth
6 682,98 Kč/1kg

Alkotox - 60 Kapsle



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(22)Počet hodnocení: 22
903,00 Kč
Prodejce: VitaminTrade
15 842,11 Kč/1kg

Dietoll - 180 kapslí (3x 60 kapslí) - balení po 3 kusech



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(11)Počet hodnocení: 11
2 051,00 Kč
Prodejce: IncHealth-Inter
15 192,59 Kč/1kg

BactoFlor 10/20 aktivní bakteriální kultury, 100 kapslí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 186,82 Kč
Prodejce: apohealth
14 473,41 Kč/1kg

Pure Encapsulations Jód a tyrosin kapsle, 60 ks kapslí
1 031,98 Kč
Prodejce: apohealth
15 402,69 Kč/1kg

SANPROBI IBS (probiotikum) 3 x 20 kapslí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
759,99 Kč
Prodejce: The-Fast-Order
1 519,98 Kč/1l

Concentrix, 180 kapslí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
1 568,55 Kč
Prodejce: apohealth
8 861,86 Kč/1kg

Innovall FD kapsle, 60 ks kapslí
981,10 Kč
Prodejce: apohealth
16 351,67 Kč/1kg

Prostalix tablety pro zdraví mužů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
690,00 Kč
Prodejce: UnicornGroup

Orthomol Hair Intense - mikroživiny pro krásné vlasy - s biotinem, mědí a zinkem, 90 denních dávek
2 006,76 Kč
Prodejce: apohealth
9 934,46 Kč/1kg

SpermidineLIFE Original 365+ kapsle na podporu obnovy vlastních buněk, 60 kapslí



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 480,66 Kč
Prodejce: apohealth
9 139,88 Kč/1kg

Grether's Pastilles Blackcurrant bez cukru, 440 g Pastillen



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
836,01 Kč
Prodejce: apohealth
1 503,62 Kč/1kg

Pure Encapsulations Magnesium Magnesiumglycinat kapsle, 180 ks.



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 467,03 Kč
Prodejce: apohealth
6 791,81 Kč/1l

Doppelherz systém Kolagen 11 000 Curcuma + Zázvor roztok pro normální funkci chrupavek a podporu normálního stavu kostí, 30 lahviček na pití



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
978,18 Kč
Prodejce: apohealth
739,92 Kč/1kg

ARMOLIPID Cholesterol Heart Clean Cholesterol 60 tablet x4



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(39)Počet hodnocení: 39
1 998,99 Kč
Prodejce: The-Fast-Order
19 989,90 Kč/1l

Hnědá jíl - Imutox prášek 380g | LUVOS



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
261,95 Kč
Prodejce: apohealth
689,34 Kč/1kg

Kurkuma + Piperin 90 kapslí



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
299,00 Kč
Prodejce: Blendea
3 147,37 Kč/1kg