5,0



Na základě 3 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Kühne dresink bylinný pikantní s jemně nasekanými bylinkami 1000ml158,94 Kč/1l
158,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Develey Salatliebe Joghurt Dressing cremig mild und fein 500ml162,64 Kč/1l
81,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Kraft Italy Dressing čerstvý jemný salátový dresink s estragonem 800ml191,82 Kč/1l
153,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Salátová zálivka s medovou hořčicí bez cukru a tuku 240ml (Mr Lowcarb Honey Mustard Salad Dressing Without Sugar and Fat)315,63 Kč/1l
75,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dresink z pomeranče a rozmarýnu s olivovým olejem a medem 240ml
466,54 Kč/1l
111,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Salátové dresinky - malinové dresinky 3x5g | LEBENSBAUM
2 380,67 Kč/1kg
35,71 Kč
Prodejce: taleoo

Kuehne Enjoy Raspberry Vinaigrette ovocná jemně laděná 300ml
366,93 Kč/1l
110,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Francouzská zálivka 250 ml
344,12 Kč/1l
86,03 Kč
Prodejce: taleoo

Homann Dresink s medovou hořčicí krémově sladký s jemnou příchutí 875ml
183,41 Kč/1l
160,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kühne Balsamikový dresink, 500 ml
286,84 Kč/1l
143,42 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Knorr Salatkrönung univerzální bylinkový jemný čirý dresink 500g
571,59 Kč/1kg
402,97 Kč
Prodejce: somnia24

Knorr Salatkrönung Kuchyňské bylinky Čirý salátový dresink 5x 8g 5er
99,29 Kč/1l
46,71 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
44,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pomeranč a balzamiko - dvoufázový dresink 250ml
810,44 Kč/1l
202,61 Kč
Prodejce: taleoo

Hellmann's Dressing Ocet Olejový dresink na čerstvé saláty láhev 1000 ml
191,85 Kč/1kg
211,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Knorr - Salátová zálivka - francouzský styl - 5 ks
3 398,00 Kč/1kg
159,74 Kč
-23,82 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
135,92 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Knorr Salatkrönung Cibulovo-bylinkový jemný dresink 5x 8g 5er
1 117,00 Kč/1kg
46,71 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
44,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Develey salátový dresink jogurtový salátový dresink s citronovým octem 75ml
187,07 Kč/1l
14,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Homann jogurtovo-bylinkový dresink s čerstvou bylinkovou příchutí balení 875 ml
165,43 Kč/1l
144,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Homann jogurtový bylinkový dresink s jemnými bylinkami 4000ml
144,51 Kč/1l
578,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Homann jogurtový dresink jemný krémový s 35 % jogurtu 875ml
183,41 Kč/1l
160,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Didden malinový dresink – osvěžující, lahodně sladký 240 ml
Přehled produktu
Didden malinový dresink, svěží, osvěžující, lahodně sladký, 240 ml, je ovocný dresink pro gurmány, který zaujme intenzivní malinovou chutí a vyváženou kombinací sladkosti a jemné pikantnosti. Dodává pokrmům elegantní svěžest a je ideální pro kreativní a lehká jídla.
Hlavní vlastnosti dresingu
Chuť je osvěžující a ovocná s výraznou malinovou příchutí, kterou doplňuje jemná rovnováha pikantních a sladkých nuancí. Konzistence je lehká a tekutá, díky čemuž se dresink rovnoměrně rozprostře po salátech a jídlech. Bez tuková receptura z něj činí ideální volbu pro všechny, kteří si chtějí vychutnat jídlo s rozmyslem, aniž by se museli vzdát intenzivní chuti. Láhev o objemu 240 ml je praktická a perfektně se hodí pro každodenní použití v kuchyni. Díky všestranné receptuře lze dresink použít jak v klasických, tak i v moderních pokrmech.
Tipy na použití
Tento malinový dresink se skvěle hodí k čerstvým listovým salátům, letním salátům nebo lehkým předkrmům a dodává jim ovocnou svěžest. Obzvláště dobře ladí s kozím sýrem, rybami nebo jemnými masovými pokrmy a dodává jídlu elegantní nádech. Také v kombinaci s ovocem nebo v moderních pokrmech typu „bowl“ zajišťuje chuťovou rozmanitost. Kromě toho jej lze použít jako základ pro ovocné omáčky nebo k vylepšení kreativních receptů.
Časté k dresingu „
“ Mnozí se ptají, jak intenzivní je malinová chuť. Dresink má výraznou ovocnou chuť, která díky lehké kyselosti působí příjemně osvěžujícím dojmem a není příliš sladká. Často se také ptáte, zda je vhodný pouze na saláty, ale lze jej stejně dobře použít i k sýrům, rybám nebo masu. Stejně důležitá je i jeho vhodnost pro zdravou výživu, protože receptura bez tuku představuje lehkou alternativu ke klasickým dresinkům.
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Objem
- 0.24 l
- Seznam přísad
- Voda, cukr, maliny (20 %), ocet, vinný ocet, přírodní malinové aroma, koření, zahušťovadlo: xanthanová guma a ovocný pektin, konzervant: sorban draselný, antioxidant: kyselina citronová,
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie: 111kcal/463KJ, bílkoviny: 0,3g, sacharidy: 26,2g, z toho cukr: 26,2g, tuky: 0,0g, z toho nasycené mastné kyseliny: 0,0g, sůl: 0,0g
- Alergeny
- Žádné
- Potravinářský podnik
- Küper Feinkost & Fleischmanufaktur GmbHRevierstraße 7- 9 46145 Oberhausen
- Prodejní název
- Malinový dresink
- Výrobce
- Küper Horst GmbH
- Číslo produktu
- 856678
- Kód EAN
- 5410951074923
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Objem
- 0.24 l
- Seznam přísad
- Voda, cukr, maliny (20 %), ocet, vinný ocet, přírodní malinové aroma, koření, zahušťovadlo: xanthanová guma a ovocný pektin, konzervant: sorban draselný, antioxidant: kyselina citronová,
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie: 111kcal/463KJ, bílkoviny: 0,3g, sacharidy: 26,2g, z toho cukr: 26,2g, tuky: 0,0g, z toho nasycené mastné kyseliny: 0,0g, sůl: 0,0g
- Alergeny
- Žádné
- Potravinářský podnik
- Küper Feinkost & Fleischmanufaktur GmbHRevierstraße 7- 9 46145 Oberhausen
- Prodejní název
- Malinový dresink
- Výrobce
- Küper Horst GmbH
- Číslo produktu
- 856678
- Kód EAN
- 5410951074923
K tomu se hodí také

Dresink z pomeranče a rozmarýnu s olivovým olejem a medem 240ml
466,54 Kč/1l
111,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Didden malinový dresink pikantní a osvěžující 240ml balení po 6 kusech
463,67 Kč/1l
667,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dávkovaný balzamikový dresink s olivovým olejem 100 % přírodní 240 ml
463,92 Kč/1l
111,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Didden Pesto Dressing s olivovým olejem Pesto Dressing mit Olivenöl 240ml
463,92 Kč/1l
111,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Salátové dresinky - malinové dresinky 3x5g | LEBENSBAUM
2 380,67 Kč/1kg
35,71 Kč
Prodejce: taleoo

Homann Dresink s medovou hořčicí krémově sladký s jemnou příchutí 875ml
183,41 Kč/1l
160,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kühne dresink bylinný pikantní s jemně nasekanými bylinkami 1000ml
158,94 Kč/1l
158,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monchhichi Classic Boy blau, cca 20 cm
430,62 Kč
Prodejce: M_plus_L

Matamun Rice Stick - 600g - Tteokbokki - Halal - Rýžová tyčinka - Nudle jako - Jalda
192,95 Kč/1kg
127,35 Kč
Prodejce: Katomix

Alka Elephant Pečené mačkané preclíky s mořskou solí 80g
537,50 Kč/1kg
43,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Mr Lowcarb Balsamico dresink zdravý rychlý chutný 240 ml
322,54 Kč/1l
77,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

LEGO City Expresní vláček, Sada na stavění, 7 rok/roky, Plast, 764 kusů, 2,37 kg
3 087,53 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Kaufland

Kärcher RM 519, Čistič koberců, Tekutina, Koberec, Na koberce, 1000 ml, 1 kg, 99 mm
336,73 Kč/1l
336,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Mario Kart 8 Deluxe Nintendo Switch
1 901,31 Kč
Prodejce: somnia24

Salátová zálivka s medovou hořčicí bez cukru a tuku 240ml (Mr Lowcarb Honey Mustard Salad Dressing Without Sugar and Fat)
315,63 Kč/1l
75,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pan Lowcarb Caesar Style Dressing bez cukru bez tuku 240ml
315,63 Kč/1l
75,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pan Lowcarb 1000 Island Dressing Zdravý, rychlý a chutný 240ml
50,83 Kč/1kg
76,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hengstenberg ocet malinový čerstvý ovocný jemný v láhvi 500ml
221,14 Kč/1l
110,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mazzetti Cremaceto Himbeere Balsamic Cream Essig 250ml
581,96 Kč/1l
145,49 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Francouzská zálivka 250 ml
344,12 Kč/1l
86,03 Kč
Prodejce: taleoo

AREBOS solární sprcha 20 L zahradní sprcha bazénová sprcha venkovní sprcha kempinková sprcha sprcha
2 405,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS

HEINZ 3078825003 HEINZ American Style Burgersauce 220,0 ml, 1 St.
1 037,50 Kč/1l
228,25 Kč
Prodejce: somnia24

Majonéza Winiary 400 ml
240,30 Kč/1l
96,12 Kč
Prodejce: Katomix

Worcestrová omáčka Lea and Perrin's silná kořenící omáčka 150 ml
619,80 Kč/1l
92,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Blender a Elektrický sekáček na potraviny, Elektrický kuchyňský Elektrický Mixér 250W s 1.5L nerezovou mísou - MULTIMINCER
289,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Kraft Italy Dressing čerstvý jemný salátový dresink s estragonem 800ml
191,82 Kč/1l
153,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pomeranč a balzamiko - dvoufázový dresink 250ml
810,44 Kč/1l
202,61 Kč
Prodejce: taleoo

Kuehne Enjoy Raspberry Vinaigrette ovocná jemně laděná 300ml
366,93 Kč/1l
110,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dubajská čokoláda ELIT - 90g
1 325,11 Kč/1kg
119,26 Kč
Prodejce: Unicat-Candy

Komoda LINA II bílá vysoký lesk se systémem PUSHOPEN a LED diodami
5 760,09 Kč
-885,09 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
4 875,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lukmebel_de
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 29. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 27. července 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 15. července 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Kühne Salata hotové salátové koření bylinky pikantní kanystr 10000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
403,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
40,34 Kč/1l

Mondamin Roux tmavá klasická výživná osvědčená omáčka 10000 g
4 753,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
475,31 Kč/1kg

Kühne dresink bylinný pikantní s jemně nasekanými bylinkami 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(9)Počet hodnocení: 9
158,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
158,94 Kč/1l

Develey Caesar Dressing – salátový dresink v plastové láhvi, 500 ml
89,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
161,36 Kč/1kg

Malinový dresink pikantní a osvěžující, pikantní a sladký 240ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
111,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
463,92 Kč/1l

Dresink z pomeranče a rozmarýnu s olivovým olejem a medem 240ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
111,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
466,54 Kč/1l

Dávkovaný balzamikový dresink s olivovým olejem 100 % přírodní 240 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
111,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
463,92 Kč/1l

Kraft jogurtový dresink krémový jogurt s jemným kořením 5000ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
711,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
142,30 Kč/1l

Kraft French Dressing jemný krémový pikantní salátový dresink 5000ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
718,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
143,64 Kč/1l

Kraft Dresink italský jemný bylinkový připravený k podávání v kanystru 5000 ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
714,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
142,93 Kč/1l

Kraft Jogurtový dresink Standard bez konzervačních látek 5000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
711,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
142,30 Kč/1l

Homann jogurtový dresink krémový jemně vyvážený s jogurtem 4000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
577,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
144,49 Kč/1l

Kraft jogurtový bylinkový dresink jemné bylinky připravený k podávání 5000ml
711,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
142,30 Kč/1l

Kühne Enj.Balsam.Vinaig.300ml
111,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
370,37 Kč/1kg

Homann bylinkový dresink s koprem petrželí paprikou 4000ml
577,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
144,43 Kč/1l

Homann Francouzský dresink s hořčicí a medem jemně vyladěný 4000ml
577,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
144,48 Kč/1l

Homann medovo-hořčičný dresink krémově sladký vyladěný 4000ml
577,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
144,49 Kč/1l

Pan Lowcarb Caesar Style Dressing bez cukru bez tuku 240ml



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(8)Počet hodnocení: 8
75,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
315,63 Kč/1l

Knorr Salatkrönung 7 Herbs Clear Salad Dressing 5x 8g 5er 14er Pack
655,37 Kč
-28,36 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
627,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 119,66 Kč/1kg

Kühne balzamikový dresink s balzamikovým octem a olivovým olejem 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(9)Počet hodnocení: 9
160,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
160,04 Kč/1l