5,0



Na základě 4 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Develey Salatliebe Joghurt Dressing cremig mild und fein 500ml162,02 Kč/1l
81,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Kraft French Dressing jemný krémový pikantní salátový dresink 5000ml142,30 Kč/1l
711,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Develey Caesar Dressing – salátový dresink v plastové láhvi, 500 ml161,36 Kč/1kg
89,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Homann jogurtový dresink krémový jemně vyvážený s jogurtem 4000ml144,49 Kč/1l
577,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kuehne Thousand Islands Dressing krémový jemně laděný 1000ml
159,82 Kč/1l
159,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Salátová zálivka s medovou hořčicí bez cukru a tuku 240ml (Mr Lowcarb Honey Mustard Salad Dressing Without Sugar and Fat)
315,63 Kč/1l
75,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kuehne Francouzský salátový dresink jemný silný připravený k podávání 1000ml
160,24 Kč/1l
160,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Francouzský dresink Kraft bez zvýrazňovačů chuti 800ml
193,05 Kč/1l
154,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

omáčka 1000 Islands 950g - Fanex
218,41 Kč/1kg
207,49 Kč
Prodejce: Katomix

Homann Dresink s medovou hořčicí krémově sladký s jemnou příchutí 875ml
183,41 Kč/1l
160,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Develey salátový dresink jogurtový salátový dresink s citronovým octem 75ml
187,07 Kč/1l
14,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Heinz Caesar Dressing - originln pchu do salt v praktick 400ml lahvice s dvkovaem
823,15 Kč/1l
329,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Homann Balsamico Dressing harmonická středomořská chuť 875 ml
165,43 Kč/1l
144,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kuehne Salata Dressing bylinný kořeněný z láhve 750ml
82,60 Kč/1l
61,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Homann jogurtový dresink jemný krémový s 35 % jogurtu 875ml
183,41 Kč/1l
160,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hellmann's vinaigrette s červenou cibulí a šalotkou láhev 1000 ml
364,01 Kč/1l
364,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Homann medovo-hořčičný dresink krémově sladký vyladěný 4000ml
144,49 Kč/1l
577,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Homann French Dressing jemně pikantní chuť balení 4000 ml
130,41 Kč/1l
521,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Vandetele Caesar Vinaigrette 1000 ml – Krémový dresink Caesar na saláty
413,07 Kč/1kg
413,07 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Hellmann's 1000 Islands Dressing s krémovou chutí, láhev 1000 ml
Přehled produktu
Hellmann's 1000 Islands Dressing krémová chuť láhev 1000 ml přesvědčí svou obzvláště krémovou konzistencí a vyváženou kombinací rajčat, papriky, octa a jemně sladěných koření. Harmonická rovnováha mezi jemnou sladkostí a pikantní svěžestí dělá z tohoto dresingu univerzálního společníka pro saláty, sendviče, burgery a mnoho dalších pokrmů. Díky praktické láhvi o objemu 1000 ml je tento dresink ideální pro rodiny, gastronomii a všechny, kteří ocení všestranný požitek.
Hlavní vlastnosti
Receptura kombinuje krémovou texturu s jemně vyváženou směsí rajčat, papriky a octa. Výsledkem je plná chuť, která dodává salátům a vydatným pokrmům zvláštní nádech. Vyvážená kombinace sladkosti a pikantnosti zajišťuje harmonický chuťový zážitek.
Díky své krémové konzistenci se dresink rovnoměrně roztírá a lze jej použít na mnoho způsobů. Zejména na čerstvých salátech, sendvičích nebo hamburgerech dodává jídlu další chuť a příjemně bohatou texturu.
Receptura připravená k okamžitému použití umožňuje rychlou aplikaci bez další přípravy. Velkorysá láhev o objemu 1000 ml se skvěle hodí pro pravidelné použití v domácnosti, gastronomii nebo cateringu.
Značka Hellmann's je již mnoho let synonymem pro vysoce kvalitní dresinky a omáčky, které přesvědčují svou vyváženou recepturou a všestranným použitím.
Tipy na použití
Zejména k ledovému salátu, římskému salátu nebo míchaným salátům se krémová chuť dresingu Hellmann's 1000 Islands rozvine obzvláště dobře. Ovocně kořeněná nota skvěle ladí s čerstvými ingrediencemi a zajišťuje další požitek.
Dresink je ideální také jako omáčka na burgery, sendviče nebo wrapy a dodává pokrmům příjemně krémovou konzistenci. Obzvláště oblíbený je také jako doplněk k krevetám, krabímu salátu nebo pokrmům z mořských plodů.
Kromě klasického použití na saláty se dresink skvěle hodí jako dip k zeleninovým tyčinkám, finger foodu nebo snackům. Milovníci univerzálních dresinků tak získají opravdovou kuchyňskou klasiku pro nespočet receptů.
Časté
Jak chutná dresink Hellmann's 1000 Islands?
Dresink má krémovou, plnou chuť s tóny rajčat, papriky, octa a vyváženým kořením.
K jakým pokrmům se dresink obzvláště hodí?
Skvěle se hodí k salátům, hamburgerům, sendvičům, wrapům, mořským plodům a finger food.
Lze dresink použít jako dip?
Ano, jeho krémová konzistence se skvěle hodí jako dip k zelenině, snackům a finger food.
Je dresink připraven k okamžitému použití?
Ano, dresink je připraven k použití a lze jej podávat ihned.
Pro koho je vhodná láhev o objemu 1000 ml?
Tato velikost je ideální pro rodiny, gastronomii, catering a časté uživatele.
Unilever Deutschland GmbHKnorrstraße 174074 HeilbronnDresink Tisíc ostrovů od společnosti Hellmann má plnou, krémovou a pikantní chuť. Dresink se skládá mimo jiné z rajčat, papriky a kajenského pepře. Tato známá klasika se skvěle hodí například k salátům s rybami a grilovanou zeleninou
- Skladování a použití
- chladné a suché
- Objem
- 1 l
- Seznam přísad
- Pitná voda, řepkový olej, brandy ocet, SAUERRAHM, cukr, rajčatový protlak 3,6 %, okurky, VEJCE 1,8 %, jedlá sůl, modifikovaný škrob, červená sladká paprika 0,8 %, hořčičná semínka, zahušťovadlo (xantanová guma), Pažitka, cibulový prášek, koncentráty zeleninových šťáv (mrkev, ředkvička), mletá paprika, kvasnicový extrakt, koření, sirup z invertního cukru, koncentrát šťávy z černého rybízu, aromata. Může obsahovat stopy celeru a sezamu.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 275 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 1150 kilojoulů (kJ) Sacharidy: 14g Sacharidy včetně cukru: 12g Tuky: 23g Tuky včetně nasycených mastných kyselin: 3,4g Vláknina: 0,6g Bílkoviny: 1,2g Sůl: 1,8g
- Hmotnost
- 1000 g
- Potravinářský podnik
- Unilever Deutschland GmbHKnorrstraße 1 74074 Heilbronn
- Prodejní název
- Tomatendressing
- Výrobce
- Unilever Deutschland
- Číslo produktu
- Tomatendressing
- Kód EAN
- 8711327471436
- Skladování a použití
- chladné a suché
- Objem
- 1 l
- Seznam přísad
- Pitná voda, řepkový olej, brandy ocet, SAUERRAHM, cukr, rajčatový protlak 3,6 %, okurky, VEJCE 1,8 %, jedlá sůl, modifikovaný škrob, červená sladká paprika 0,8 %, hořčičná semínka, zahušťovadlo (xantanová guma), Pažitka, cibulový prášek, koncentráty zeleninových šťáv (mrkev, ředkvička), mletá paprika, kvasnicový extrakt, koření, sirup z invertního cukru, koncentrát šťávy z černého rybízu, aromata. Může obsahovat stopy celeru a sezamu.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 275 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 1150 kilojoulů (kJ) Sacharidy: 14g Sacharidy včetně cukru: 12g Tuky: 23g Tuky včetně nasycených mastných kyselin: 3,4g Vláknina: 0,6g Bílkoviny: 1,2g Sůl: 1,8g
- Hmotnost
- 1000 g
- Potravinářský podnik
- Unilever Deutschland GmbHKnorrstraße 1 74074 Heilbronn
- Prodejní název
- Tomatendressing
- Výrobce
- Unilever Deutschland
- Číslo produktu
- Tomatendressing
- Kód EAN
- 8711327471436
K tomu se hodí také

Hellmann's Caesar Dressing láhev chutná omáčka 1000ml
211,03 Kč/1l
211,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Salátová zálivka s medovou hořčicí bez cukru a tuku 240ml (Mr Lowcarb Honey Mustard Salad Dressing Without Sugar and Fat)
315,63 Kč/1l
75,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kraft Italy Dressing čerstvý jemný salátový dresink s estragonem 800ml
191,82 Kč/1l
153,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kuehne Thousand Islands Dressing krémový jemně laděný 1000ml
159,82 Kč/1l
159,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kuehne Francouzský salátový dresink jemný silný připravený k podávání 1000ml
160,24 Kč/1l
160,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jogurtový dresink Hellmann's light alternative láhev 1000 ml
212,43 Kč/1l
212,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Francouzský dresink Kraft bez zvýrazňovačů chuti 800ml
193,05 Kč/1l
154,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hellmann's Dressing Ocet Olejový dresink na čerstvé saláty láhev 1000 ml
191,85 Kč/1kg
211,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Knorr Salatkrönung Cibulovo-bylinkový jemný dresink 5x 8g 5er
1 117,00 Kč/1kg
46,71 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
44,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pan Lowcarb 1000 Island Dressing Zdravý, rychlý a chutný 240ml
50,83 Kč/1kg
76,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pan Lowcarb Caesar Style Dressing bez cukru bez tuku 240ml
315,63 Kč/1l
75,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

omáčka 1000 Islands 950g - Fanex
218,41 Kč/1kg
207,49 Kč
Prodejce: Katomix

Homann Dresink s medovou hořčicí krémově sladký s jemnou příchutí 875ml
183,41 Kč/1l
160,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Knorr Salatkrönung univerzální bylinkový jemný čirý dresink 500g
570,60 Kč/1kg
402,27 Kč
Prodejce: somnia24

Stojanový mixér s nádobou LEHMANN Stolní mixér Smoofit Blender Smoothie Mixér 1000ml 1200W Přenosné lahve
680,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Heinz Caesar Dressing - originln pchu do salt v praktick 400ml lahvice s dvkovaem
823,15 Kč/1l
329,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Kuehne Salatfix zálivka s jogurtem jemně krémová s příchutí 1000ml
158,94 Kč/1l
158,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Develey salátový dresink jogurtový salátový dresink s citronovým octem 75ml
187,07 Kč/1l
14,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Red Band Smile ovocné žvýkačky Smileys faces 5 assorted 1200g
219,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

FLEXISPOT Elektrické křeslo s funkcí odpočinku a polohováním, nastavitelné křeslo pro sledování televize (105°–155°), s nastavitelnou opěrkou zad a podnožkou (světle šedá)
4 699,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ErgonomicHome

Čokoládové kuličky Lindt Lindor s karamelovou náplní a solí 137g
1 532,12 Kč/1kg
209,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Schwartau Karamelová omáčka lahodně chutná dezertní omáčka 125ml
78,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

TurboTronic Standmixer - BG5 - 1200 Watt mit 1,5L Glasbehälter Edelstahl Silber, Glas Smoothie Mixer / Maker Ice Crush Funktion Milchshaker Blender BPA FREI
1 210,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: RetroStore24

Heinz Tomato Ketchup 281394 500ml
243,98 Kč/1l
121,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lindt GOLDHASE, 200 g, Mléčná čokoláda, 1 kusů, 545 kcal, 2277 kJ, 32 g
3 013,70 Kč/1kg
602,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Heinz BBQ omáčka pikantní s příchutí dřevěného kouře z hickory originál 875ml
230,83 Kč/1kg
237,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Salátová zálivka Hellmann's Balsamic Vinaigrette 1000 ml
463,57 Kč/1l
463,57 Kč
Prodejce: somnia24

Develey Francouzský salátový dresink jemně kořeněný s jemnou sladkostí 75ml
187,07 Kč/1l
14,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Vileda Steam Plus Xxl 3.0 Parní Mop - Plochý 173948
5 789,97 Kč/1l
2 315,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků



















Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 2. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 26. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 22. června 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 15. března 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Kühne Salata hotové salátové koření bylinky pikantní kanystr 10000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
399,87 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
39,99 Kč/1l

Mondamin Roux tmavá klasická výživná osvědčená omáčka 10000 g
4 753,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
475,31 Kč/1kg

Kühne dresink bylinný pikantní s jemně nasekanými bylinkami 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(9)Počet hodnocení: 9
158,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
158,94 Kč/1l

Dresink z pomeranče a rozmarýnu s olivovým olejem a medem 240ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
111,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
466,54 Kč/1l

Dávkovaný balzamikový dresink s olivovým olejem 100 % přírodní 240 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
111,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
463,92 Kč/1l

Malinový dresink pikantní a osvěžující, pikantní a sladký 240ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
111,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
463,92 Kč/1l

Develey Caesar Dressing – salátový dresink v plastové láhvi, 500 ml
89,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
161,36 Kč/1kg

Kraft jogurtový dresink krémový jogurt s jemným kořením 5000ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
711,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
142,30 Kč/1l

Kraft French Dressing jemný krémový pikantní salátový dresink 5000ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
711,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
142,30 Kč/1l

Kraft Dresink italský jemný bylinkový připravený k podávání v kanystru 5000 ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
714,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
142,93 Kč/1l

Kraft Jogurtový dresink Standard bez konzervačních látek 5000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
711,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
142,30 Kč/1l

Kraft jogurtový bylinkový dresink jemné bylinky připravený k podávání 5000ml
711,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
142,30 Kč/1l

Kühne Enj.Balsam.Vinaig.300ml
110,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
368,73 Kč/1kg

Homann jogurtový dresink krémový jemně vyvážený s jogurtem 4000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
577,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
144,49 Kč/1l

Homann bylinkový dresink s koprem petrželí paprikou 4000ml
577,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
144,43 Kč/1l

Homann Francouzský dresink s hořčicí a medem jemně vyladěný 4000ml
577,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
144,48 Kč/1l

Homann medovo-hořčičný dresink krémově sladký vyladěný 4000ml
577,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
144,49 Kč/1l

Knorr Salatkrönung 7 Herbs Clear Salad Dressing 5x 8g 5er 14er Pack
655,37 Kč
-28,36 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
627,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 119,66 Kč/1kg

Pan Lowcarb Caesar Style Dressing bez cukru bez tuku 240ml



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(8)Počet hodnocení: 8
75,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
315,63 Kč/1l

Kühne balzamikový dresink s balzamikovým octem a olivovým olejem 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(9)Počet hodnocení: 9
160,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
160,04 Kč/1l