5,0



Na základě 3 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Crest | Bělící zubní pasta, zubní pasta s fluoridem, bílé zuby, proti zubnímu kazu | Whitening Mint - 232g840,47 Kč/1kg
194,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Další informace o reklamě
Advance White Arm & Hammer munttandpasta 170 g1 559,90 Kč/1l
259,99 Kč
-104,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
155,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Další informace o reklamě
SPLAT PROFESSIONAL Sensitive Bioaktivní zubní pasta - Obnova skloviny, SP.White System, bez fluoridu, 100ml1 299,90 Kč/1l
129,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Další informace o reklamě
Zubní pasta pro zdravé dásně Active 100 ml1 019,90 Kč/1l
101,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Marvis Whitening Mint, Bělicí zubní pasta, 85 ml, Dospělý
4 238,82 Kč/1l
360,30 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Sunstar Gum Zubní Pasta 0.12% CHX Ochrana Dásní
1 312 666,70 Kč/1kg
161,38 Kč
-3,86 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
157,52 Kč
Prodejce: apohealth

Zubní pasta s aloe vera 1 x 50 ml
6 827,40 Kč/1kg
341,37 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Zubní pasta pro kuřáky (Smokers Whitening Mint Toothpaste) 85 ml
938 179,96 Kč/1l
938,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

CMD Naturkosmetik Zubní pasta s olejem z cajovníku
1 626,13 Kč/1l
121,96 Kč
Prodejce: taleoo

Zubní pasta Extreme White Splat Whitener Papaya (75 g)
7 957,60 Kč/1l
596,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Dabur erven bylinn zubn pasta 100g s jurvdskmi bylinami pro zdrav zuby a dsn
1 901,30 Kč/1kg
190,13 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Apacare | Zubn pasta - Zubn pasta Fluor - 75 ml - Remineralizace - Profylaxe zubnho kazu - Ochrann vrstva
3 604,13 Kč/1l
270,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DealOn

Weleda Solanková Zubní Pasta 75ml - Prevence Zubního Kazu
160,00 Kč
Prodejce: Prirodnizdravi

Dabur - Bylinn zubn pasta - Miswak 150 g
746,16 Kč/1kg
128,34 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Organic zubní pasta Anti-Plaque 75 - Ecodenta
337 379,98 Kč/1kg
337,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Niyok 3201 NIY, Zubní pasta proti plaku, 75 ml, Dospělý, Pasta, Plast
1 879,47 Kč/1l
140,96 Kč
Prodejce: taleoo

Propolis - Zahncreme 50ml
4 138,40 Kč/1l
206,92 Kč
Prodejce: apohealth

Ajona lékařská pasta, 25 ml (VÝROBEK Z NĚMECKA)
3 034,80 Kč/1l
75,87 Kč
Prodejce: Visage

Ultrablanc Express Wybielająca fioletowa pasta do zębów, 75ml - Długi termin ważności!
4 439,87 Kč/1l
332,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Ben & Anna Zahncreme, Zubní pasta proti plaku, 100 ml, Dospělý, Pasta, 61 mm, 61 mm
170,17 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Z 97 % přírodní remineralizační zubní pasta s BIO certifikací s výtažky z mořských řas (Laminaria, Fucus, Spirulina), které jsou zdrojem vitaminu B a C a spolu s antibakteriálním bílým jílem (kaolinem) přispívají ke zdraví úst a dásní.
Hydroxyapatit vápníku, hořčíku, zinku a L-arginin pomáhají předcházet zubnímu kazu, posilují a obnovují zubní sklovinu a snižují citlivost. Enzym bromelain účinně rozkládá plak. Hydratovaný oxid křemičitý podporuje účinné a šetrné čištění a leštění zubní skloviny, zatímco výtažky z jitrocele a březového listu zklidňují dásně. Glukonát zinečnatý, menthyl laktát a esenciální oleje z máty a mateřídoušky osvěžují dech a dodávají pastě její charakteristickou příchuť.
Obsahuje celkem 21 složek přírodního původu. Zubní pasta je vhodná pro celou rodinu, včetně dětí od 6 let a pro vegetariány. Bez fluoridu. Bez lepku. Bez SLS, PEG, sacharinu, syntetických barviv. Účinky klinicky ověřeny. 100 g.
HLAVNÍ ÚČINKY: - Posiluje a obnovuje zubní sklovinu - Chrání před zubním kazem a působí antibakteriálně - Podporuje zdravé dásně - Poskytuje svěží dech - Zabraňuje tvorbě plaku a chrání před tvorbou zubního kazu
AKTIVNÍ SLOŽKY: - Výtažky z mořských řas (Laminaria, Fucus, Spirulina) - Glukonát zinečnatý a bílý jíl - Enzym bromelain z ananasového extraktu - Amorfní hydroxyapatit, vápník, zinek, hořčík a L-arginin - Hydratovaný oxid křemičitý - Výtažky z jitrocele a březového listu - Esenciální oleje z máty a mateřídoušky, osvěžující složka menthyl laktát a glukonát zinečnatý
PRO KOHO: Blahodárné účinky mořských řas na zubní sklovinu ocení nejen Ti, kdo milují moře, ale i zastánci zdravého životního stylu, rodiny s dětmi hledající produkt s bezpečným složením a všichni, kdo hledají komplexní péči o zuby bez kompromisu na složení. Vhodné pro dospělé a děti od 6 let, vegany i vegetariány.
POUŽITÍ: - Klinicky ověřený čisticí účinek. Pro dosažení optimálních výsledků doporučujeme čistit zuby po dobu 2 minut.
BEZ: - Fluoridu, SLS, PEG, sacharinu, syntetických barviv, látek živočišného původu, bez lepku.
PROČ ŘADA BIOMED? - přírodní složení; až 99 % složek přírodního původu; Biorius - Patentovaná biotechnologie a minerální komplex pro posílení skloviny - Pro celou rodinu včetně dětí od 6 let, pro vegany i vegetariány - Za přijatelnou cenu - BEZ fluoridu - Šetrné ke zdraví – BEZ SLS, PEG, sacharinu - Efektivita s klinicky prokázanými účinky; testováno ve Švýcarsku in vitro testy v laboratořích CELLnTEC Advanced Cell Systems AG
O VÝROBCI: BIOMED je inovativní značka, kterou vlastní švýcarská společnost SkyLab AG. Vysoce kvalitní produkty ústní hygieny vyrábí již od roku 2000. V produktech BIOMED kombinuje přírodní ingredience a moderní technologie, aby přinesla nejúčinnější přírodní péči o zuby a ústa. Produkty vyrábí v různých evropských zemích, jako je Belgie, Dánsko, Bulharsko, Itálie a také v Rusku. Účinnost produktů byla potvrzena klinickými studiemi ve Švýcarsku. Společnost vlasty přírodního původu od belgické společnosti BIORIUS a vegansy od V-label. Zubní pasty a ústní vody BIOMED obsahují až 99 % složek přírodního původu, neobsahují rozporuplné chemické přísady a díky svým rozmanitým příchutím přinášejí radost do každodenní ústní hygieny celé rodině.
Složení:
Aqua, Hydrated Silica, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Dicalcium Phosphate Dihydrate, Glycerin, Sodium Coco-Sulfate, Cellulose Gum, Aroma, Zinc Gluconate, Benzyl Alcohol, Mentha Piperita Oil, Menthyl Lactate, Stevia Rebaudiana Leaf Extract, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Hydroxyapatite, Arginine, Cocos Nucifera Oil, Cinnamomum Cassia Bark Extract, Decyl Glucoside, Ananas Sativus Fruit Extract, Maltodextrin, Cinnamomum Camphora Bark Oil, Thymus Serpillum Oil, Betula Alba Leaf Extract, Plantago Major Leaf Extract, Sodium Bicarbonate, Populus Tremuloides Bark Extract, Sodium Hydroxide, Helianthus Annuus Seed Oil, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Limonene.
obsah 100 g
BIOMED SUPERWHITE JEMNÁ BĚLÍCÍ ZUBNÍ PASTA 100G
Papain a bromelain; kombinace kokosového oleje, extraktu skořice a tymiánového oleje; hydroxyapatit vápníku a L-arginin; přírodní antiseptika; vitamíny E, K, PP, karoten.
Proč je zubní pasta BIOMED atraktivní a účinná?
Čistí a posiluje zubní sklovinu, zajišťuje zdraví dásní a dechu a poskytuje ochranu před zubním kazem. Účinnost zubní pasty byla klinicky potvrzena ve Švýcarsku. Každá zubní pasta obsahuje více než 12 unikátních složek přírodního původu. Doporučuje se používat dětem.
Vhodná pro celou rodinu. obsahuje více než 98 % přírodních složek. neobsahuje SLS/SLES, parabeny, fluor, syntetická aromata a barviva
Papain a bromelain odstraňují zubní plak a jemně leští zubní sklovinu. Kombinace kokosového oleje, extraktu skořice a tymiánového oleje poskytuje antibakteriální ochranu a dodává zubní pastě výjimečně aromatickou chuť. Hydroxyapatit vápníku a L-arginin remineralizují a posilují zubní sklovinu. Přírodní antiseptika mají protizánětlivé a baktericidní účinky. Obsahuje vitaminy E, K, PP, karoten
Složení INCI: Hydrogenovaný škrobový hydrolyzát, dihydrát dikalciumfosfátu, hydratovaný oxid křemičitý, glycerin, celulózová guma, kokosový síran sodný, aroma, citrát zinečnatý, benzylalkohol, tetrasodiumglutamát diacetát, hydrogenuhličitan sodný, xanthanová guma, mentyllaktát, hydroxyapatit, papain, arginin, Extrakt z kůry Populus tremuloides, polysorbát 80, sorban draselný, kokosový olej, extrakt z Cinnamomum ceylanici, extrakt z Ananas sativus, mentol, decylglukosid, olej z kůry Cinnamomum camphora, extrakt ze Stevia rebaudiana, extrakt z listů Betula verrucos a, extrakt z Plantago main, extrakt z Thymus serpyllum.
BIOMED - SUPERWHITE Zubní pasta
v Komplexní přírodní zubní pastav 99 % přírodních složek
v Přírodní bělení zubů
v Ananasový extrakt čistí zubní plak ze skloviny
v Kokosový olej a skořicový extrakt mají zklidňující účinek na dásně
v Hydroxylapatit vápníku a L-Arginin posilují sklovinu a snižují citlivost zubů
v Výtažky z brutnáku lékařského a listů břízy zklidňují dásně
v Testováno ve Švýcarsku
v Klinicky prokázané účinky
v Doporučené užívání od 6 let
v Chuť:
v Obsah jedné tuby: 100 g
v Rozsah dodávky: 1 tuba: 100 g: složení
:
Aqua, Dicalcium Phosphate Dihydrate, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Hydrated Silica, Glycerin, Sodium Coco-Sulfate, Cellulose Gum, Aroma, Citrát zinečnatý, benzylalkohol, mentol, menthyl-laktát, tetrasodium-glutamát-diacetát, citrát zinečnatý, xanthanová guma, hydroxyapatit, hydrogenuhličitan sodný, arginin, kokosový olej,Extrakt z kůry Cinnamomum Cassia, decylglukosid, extrakt z kůry Populus Tremuloides, olej z Mentha Piperita, olej z kůry Cinnamomum Camphora, extrakt z listů Stevia Rebaudiana, extrakt z listů Betula Alba, extrakt z listů Plantago Major, olej z Thymus Serpillum, sorban draselný, hydroxid sodný, benzoan sodný, extrakt z plodů Pineapple Sativus, maltodextrin
BEZ: SLES, PEG, parabeny, fluorid, syntetická aromata a barviva
Distributor: Organic Pharmaceuticals LLC pro SPLAT-COSMETICA LTD, 19, korp. 2, Stromynka St, Moskva, 107076 Rusko
Pokud hledáte ideální produkt pro intimní péči, je Biomed Superwhite Splat Whitening Toothpaste Coconut Oil (100 g) přesně to, co potřebujete!
- Vlastnosti:
- Antibakteriální
- Bělidlo
- Obsahuje: Obsahuje: kokosový olej
- Objem: 100 g
Pasta speciálně vyvinutá pro bezpečné bělení zubů se současnou remineralizací, posilováním a obnovou zubní skloviny. Díky používání zubní pasty BIOMED Superwhite se sklovina stává odolnější vůči vnějším faktorům, které mohou způsobit její oslabení, např. kyselinám, které se tvoří v ústech po jídle.
97 % přírodní bělící zubní pasta s certifikací BIO, s přírodním kokosovým olejem, extraktem z ananasu a skořicí, která jemně zesvětluje zubní sklovinu až o 1,5 odstínu*. Příjemná kokosová příchuť. 100g. EU.
Z 97% přírodní zubní pasta pro bělení zubů s kokosovým olejem a enzymem bromelain z ananasu. Odstraňuje plak a jemně bělí zuby. Hydroxyapatit, vápník, zinek, hořčík a L-arginin remineralizují sklovinu. Extrakt z jitrocele a listů břízy zklidňují dásně.
BIOMED_Superwhite bělící zubní pasta 100g
- Hmotnost
- 0.12 g
- Stupeň oděru
- Nízká
- Objem
- 100 ml
- Složení
- viz štítek
- Výrobce
- biomed+
- Kód EAN
- 7640170370058
- Číslo produktu
- 110370058
- Hmotnost
- 0.12 g
- Stupeň oděru
- Nízká
- Objem
- 100 ml
- Složení
- viz štítek
- Výrobce
- biomed+
- Kód EAN
- 7640170370058
- Číslo produktu
- 110370058
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

CANDeal Punching Bag pro dospělé 160 cm, stojící boxovací pytel Punching Bag stojící nafukovací boxovací pytle Tumbler pro dospělé Fitness dekompresní sandbagy Kick Fight Training, s ruční vzduchovou pumpou a boxerskými rukavicemi (černá)
1 528,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CANDeal

Miswak tyčinka na čištění zubů z araku s mátovou příchutí
32 442,00 Kč/1kg
486,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Gimi Glory Sušák Na Prádlo 18 M 167722
408,78 Kč
Prodejce: PolisElectro

Sada na čištění zubů, odstraňovač zubního kamene, odstraňování skvrn pro domácí péči o zuby, s 5 nastavitelnými režimy a 4 čisticími hlavicemi
799,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Miamia

Biomed Citrus Fresh Bio přírodní zubní pasta s citrusy (100g), 104495
909,90 Kč/1l
103,99 Kč
-13,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
90,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

OLVITA Ostropestřecový olej lisovaný za studena 500 ml
540,00 Kč/1l
270,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Biomed Calcimax Bio přírodní remineralizační zubní pasta s extrakty z mořských řas a růžového jílu (100g), 104496
929,90 Kč/1l
92,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Stojanový mixér s nádobou LEHMANN Stolní mixér Smoofit Blender Smoothie Mixér 1000ml 1200W Přenosné lahve
680,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

FEANDREA škrabadlo, XXL kočičí strom, 164 cm, světle šedá PCT087W01
1 853,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Ergonomická sedmizónová matrace ze studené pěny | 90 x 200 cm | 11 cm | H2 a H3 | DREAMSTAR Easy Flex
1 247,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH

2026 80000PA/680W Silný sací výkon Bezdrátový vysavač SmartAI, vysavač 8 v 1, chytrý dotykový displej, vysavač se vzduchovým filtrem, na zvířecí chlupy
2 999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: 360deutschlandstore

Rychlonabíječka s 20W adaptérem Apple + 1m USB C
339,40 Kč
Prodejce: EssentialSolution

Zubní pasta s přírodním černým uhlím 100 g
909,90 Kč/1l
99,99 Kč
-9,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
90,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

SPLAT PROFESSIONAL Sensitive Bioaktivní zubní pasta - Obnova skloviny, SP.White System, bez fluoridu, 100ml
1 299,90 Kč/1l
129,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Biomed Gum Health Bio přírodní zubní pasta na zanícené dásně (100g), 104491
979,90 Kč/1l
97,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Marvis Whitening Mint, Bělicí zubní pasta, 85 ml, Dospělý
4 238,82 Kč/1l
360,30 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Apacare | Zubn pasta - Zubn pasta Fluor - 75 ml - Remineralizace - Profylaxe zubnho kazu - Ochrann vrstva
3 604,13 Kč/1l
270,31 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: DealOn

Měkké a pohodlné ložní prádlo, plyšové povlečení na přikrývku s povlakem na polštář - SNUGGBED Růžová
649,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Zubní pasta pro kuřáky (Smokers Whitening Mint Toothpaste) 85 ml
938 179,96 Kč/1l
938,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

lionto Donut pelíšek pro psy, kulatá pohovka pro psy s plyšovým potahem a protiskluzovými cvočky, měkká a útulná, průměr 40 cm, světle šedá barva
529,02 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: dibea

LOVELY SMILE WHITE-STRIPS Pásky na bělení zubů s No-Slip technologií Profesionální bělení pro bílé zuby Bělení zubů od Ray of Smile® (28 Strips)
13 547,80 Kč/1kg
677,39 Kč
Prodejce: LovelySmile
![Obrázek produktu pro Skládací matrace kompatibilní s třídílnou skládací matrací VW Caddy [120 x 200 cm] [černá].](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/6b79b9f355fd80b2b73ca6926c94d3af.webp)
Skládací matrace kompatibilní s třídílnou skládací matrací VW Caddy [120 x 200 cm] [černá].
2 234,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: odol-plusz

heimtexland ® 2 kusy termo zatemňovací závěsy ochrana proti slunci izolace proti chladu zatemňovací závěsy řasící páska závěs typ139 stříbrná VxŠ 245 x 135 cm
727,53 Kč
Prodejce: Heimtexland

Čistá autentická pryskyřice Vitadote® Shilajit Mumijo z Altaje a Himalájí s více než 85 stopovými prvky, kyselinou fulvovou a kyselinou huminovou 30g
66 923,60 Kč/1l
1 673,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Vitadote

Plastové ozdoby na vánoční stromeček 45 kusů - růžové - nerozbitné vánoční ozdoby nerozbitné - ozdoby na vánoční stromeček
389,33 Kč
Prodejce: Special-trends

Organic zubní pasta Anti-Plaque 75 - Ecodenta
337 379,98 Kč/1kg
337,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

WOLTU Záclony s volánkovou páskou průhledná záclona lněný vzhled 140x245 cm Bílá
346,94 Kč/1m
850,00 Kč
Prodejce: TR8

Topeshop M6 140 BIEL 2X3, Bílá, 6 zásuvka/zásuvek, Dřevotřískové desky, Jednobarevný, Moderní, Dřevotřískové desky
3 586,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WellStoreJTS

Revlon RVDR5222E, Černá, Růžová, 285 mm, 100 mm, 250 mm, 1 kg
911,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 14. března 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Německo
Hmotnost 0,1 kg
Perfektní 100%
Ohodnoceno dne 10. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 0,12 g
Ohodnoceno dne 7. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 0,1 kg
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Zubní pasta Crest 3D White Brilliance Advanced, 3,8 oz (107 g)
1 402,43 Kč
Prodejce: Eurosmart-Solutions
14 024,30 Kč/1l

Crest | Zubní pasta 3D White Brilliance - 59g - Máta - Intenzivní bělení - Hloubkové čištění



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(21)Počet hodnocení: 21
422,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
4 229,90 Kč/1l

Fixodent | Krém na zubní náhrady - 3 × 68 G - Krém na zubní náhrady - Lepidlo na zubní náhrady



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 299,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
6 372,50 Kč/1l

Crest 3D White Brilliance Bělící Zubní Pasta Peppermint – Sada 3 kusů - 3x130g
1 169,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 999,97 Kč/1l

Bělící zubní pasta pro dospělé, obsahující 1400 ppm fluoru, Essenta Whitening Action, 75 ml
236,00 Kč
Prodejce: EDANTI
3 146,67 Kč/1l

Crest | Bělící zubní pasta, zubní pasta s fluoridem, bílé zuby, proti zubnímu kazu | Whitening Mint - 232g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(21)Počet hodnocení: 21
194,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
840,47 Kč/1kg

Crest | Bělící zubní pasta, skořicová zubní pasta, zubní pasta s fluorem, bílé zuby, proti zubnímu kazu | skořice - 153g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(21)Počet hodnocení: 21
249,75 Kč
-15,76 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
233,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 339,90 Kč/1l

Crest | zubní pasta pro děti, zubní pasta pro děti, bílé zuby, proti zubnímu kazu, svěží dech | Dětský kaz - 130g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(21)Počet hodnocení: 21
116,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 169,90 Kč/1l

Advance White Arm & Hammer munttandpasta 170 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
259,99 Kč
-104,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
155,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 559,90 Kč/1l

Crest | Bělící zubní pasta, gelová zubní pasta, mátová pasta, zubní pasta s fluoridy, svěží dech, proti zubnímu kameni | Mátový gel - 161g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(21)Počet hodnocení: 21
454,99 Kč
-292,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
162,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 012,36 Kč/1l

Biomed Citrus Fresh Bio přírodní zubní pasta s citrusy (100g), 104495



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
103,99 Kč
-13,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
90,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
909,90 Kč/1l

Crest | zubní pasta, zubní pasta, zubní pasta s fluoridem, proti zubnímu kazu, na zubní kámen | Ochrana proti zubnímu kazu - 232g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(21)Počet hodnocení: 21
136,99 Kč
-7,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
129,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 299,90 Kč/1l

Biomed Gum Health Bio přírodní zubní pasta na zanícené dásně (100g), 104491



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
97,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
979,90 Kč/1l

Zubní pasta s přírodním černým uhlím 100 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
99,99 Kč
-9,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
90,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
909,90 Kč/1l

Biomed Superwhite Bio přírodní bělící zubní pasta (100g), 104493



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
103,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
866 583,36 Kč/1kg

Crest | Bělící zubní pasta, zubní pasta s fluoridem, posilující zubní sklovinu, svěží dech, proti zubnímu kazu | Bělení zubního kamene - 161g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(21)Počet hodnocení: 21
324,99 Kč
-175,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
149,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 499,90 Kč/1l

Crest | Zubní pasta - 130g - 3DWhite Brilliance - máta - s fluoridem - bělící formule - bezlepková formule



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
389,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 999,92 Kč/1l

SPLAT PROFESSIONAL Sensitive Bioaktivní zubní pasta - Obnova skloviny, SP.White System, bez fluoridu, 100ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
129,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 299,90 Kč/1l

Crest | Zubní pasta 3DWhite Brilliance - 130 g - Minze - Bělení a svěžest



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(21)Počet hodnocení: 21
370,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
3 709,90 Kč/1l

Crest | Osvěžující zubní pasta, na cesty, do letadla, mini pasta, svěží dech, proti zubnímu kazu | Ochrana proti zubnímu kazu - 24g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(21)Počet hodnocení: 21
45,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 916,25 Kč/1l