3,9



Na základě 8 hodnocení
Už jen 1 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Mucola ptačí budka ptačí krmítko dřevěná ptačí vila ptačí domky krmení silo krmení hnízdní budka ptačí budka - bílá / šedá1 520,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mucola

Další informace o reklamě
KOTARBAU® Malé závěsné plastové krmítko pro ptáky 30 CM s ocelovým drátem 55 CM526,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: KOTARBAU

Další informace o reklamě
KOTARBAU® Ptačí budka na zavěšení 28 x 18 x 20 cm Dřevěná krmítka s bočními stěnami z akrylátového skla Ptačí budka + ptačí krmivo 0,5 kg410,28 Kč
Prodejce: KOTARBAU

Další informace o reklamě
Vilde ptačí budka krmítko pro ptáky krmítko pro ptáky 23 cm171,00 Kč
Prodejce: Vilde

HABAU 1772 Nerezová podávací stanice se stojanem, kovová
2 076,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Stojanové ocelové krmítko pro ptáky
1 216,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

ProGarden ptačí budka PTAČÍ KRMÍTKO pro obiloviny zahradní terasa
228,00 Kč
Prodejce: Vilde

Prosperplast Birdyfeed Kulaté Krmítko Pro Ptáky - Antracitové - Pp-Ibfr433
369,34 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Krmítko pro ptáky PAWHUT D3-0006 - B
1 018,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AOSOM-DE

Relaxdays 10020086_469, Hanging, Dřevo, Dřevo, 370 mm, 430 mm, 1000 mm
901,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Relaxdays

Sada na stavbu budky pro ptáky (velká), barva: červená (jako ocas bobra)
1 701,81 Kč
-493,32 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 208,49 Kč
Prodejce: ManufakturMartinshof

Krmítko závěsné antracitová/bílá
663,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: homerci

HI Závěsné krmítko pro ptáky Hnědá
1 837,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Dřevěné krmítko pro ptáky s LED osvětlením a časovačem, voděodolné
993,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ichzapfe

3.07 Okenní budka pro ptáky - s přísavkami - cca 20x18x10 cm
415,38 Kč
Prodejce: Special-trends

Lifetime Garden LIFETIME krmítko pro ptáky GARDEN, 9v1, 440x390x130 mm
949,00 Kč
Prodejce: PERLACASA

relaxdays 10031559_0 relaxdays Vogelfutterspender transparent 15,0 x 7,5 x 16,5 cm
487,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Relaxdays

Esschert Design | Hnízdní budka pro žaludy - 14x25,5 cm - Dřevo - Dekorativní a odolné proti povětrnostním vlivům - Pro ptáky
733,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: homerci

Esschert Design krmítko pro ptáky stojící zelené
924,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Krmítko pro ptáky Relaxdays s kolíkem do země, litina, krmítko pro volně žijící ptáky, rozměry: 115 x 15 x 16 cm, ptačí budka, hnědá
950,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Relaxdays
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
S krmítkem můžete udělat radost volně žijícím ptákům, ať už v tuhé zimě, nebo v teplém období. Chcete-li krmítko naplnit, jednoduše otočte střechu a misku na krmení opačným směrem. Jednotlivé části krmítka pro ptáky nejsou k sobě pevně připojeny, což usnadňuje jejich čištění. Krmítko pro ptáky připevněte k zavěšení pomocí ocelového lana nebo ho zapíchněte do země pomocí tyče. Při zavěšení lze na háček na spodní straně připevnit také knedlík pro sýkorky. Vy i vaši blízcí tak můžete v klidu sledovat krmení ptáků a těšit se z jejich přítomnosti - zábava pro celou rodinu!
Krmítko pro ptáky v detailu
- Rozměry domečku V x H: cca 25 x 20 cm
- Miska na krmení V x H: cca 20 x 6 cm
- Max. Délka ocelového lana: cca 110 cm
- Celková výška s tyčí: cca 172 cm
- Celková hmotnost: cca 780 g
- Materiál: plast, nerezová ocel
- Barvy: stříbrná, transparentní
Krmítko pro ptáky odolné proti povětrnostním vlivům
- K zavěšení nebo zapíchnutí do země
- Průhlednost umožňuje přehled o stavu potravy
- Pozorujte volně žijící ptáky při krmení
- Umístěte do zahrady, na balkon nebo terasu
- Jednotlivé díly lze odejmout a vyčistit
Rozsah dodávky
- 1x krmítko pro ptáky v jednotlivých částech
- S ilustrovaným návodem a montážním materiálem
- Dekorativní předměty nejsou součástí dodávky
- Rozměry
- 20 x 20 x 25 cm
- Výška
- 25 cm
- Šířka
- 20 cm
- Délka
- 20 cm
- Hmotnost
- 0.84 kg
- Materiál
- Plast
- Barva
- Stříbrná
- Počet kusů
- 1
- Obsah balení
- 1x krmítko pro ptáky v jednotlivých částech
- Kód EAN
- 4052025260255
- Číslo produktu
- 10026025_0
- Výrobce
- Rozměry
- 20 x 20 x 25 cm
- Výška
- 25 cm
- Šířka
- 20 cm
- Délka
- 20 cm
- Hmotnost
- 0.84 kg
- Materiál
- Plast
- Barva
- Stříbrná
- Počet kusů
- 1
- Obsah balení
- 1x krmítko pro ptáky v jednotlivých částech
- Kód EAN
- 4052025260255
- Číslo produktu
- 10026025_0
- Výrobce
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

WENKO Rukávové žehlicí prkno 52x12 Pomůcka na praní rukávů nohavic Bavlněné žehlení
543,57 Kč
Prodejce: NeuertsShop

Plastový květináč kulatý antracitový - 52 cm - Květinová mísa Venkovní květináč
649,76 Kč
Prodejce: Special-trends

SMART dětská videochůvička Boifun Baby 6T 2K, 5V
3 655,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperGeschaft

HABAU 1772 Nerezová podávací stanice se stojanem, kovová
2 076,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Esschert Design Krmítko pro ptáky L FB405
1 049,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PlanetHappy

Mucola ptačí budka ptačí krmítko dřevěná ptačí vila ptačí domky krmení silo krmení hnízdní budka ptačí budka - bílá / šedá
1 520,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mucola

Relaxdays 10039934, 1 kusů
828,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Relaxdays

Stojanové ocelové krmítko pro ptáky
1 216,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Zahradní solární světlo LED bílé, sada 24 kusů
825,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tectake

Posypová sůl 25 kg
14,61 Kč/1kg
365,20 Kč
Prodejce: Chlorito

Mijolnir, Stone - Ecru, Koupelnová předložka, vícebarevná, bavlna, 60 x 100 cm
918,49 Kč
Prodejce: Sterling

Swiffer Boden Starterset (Bodenstab + 8 Trockentücher + 3 Wet Wischtücher) (Hängevorrichtung)
999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kpictiah

WISFOR Pelíšek pro psy, 10 cm silný polštář pro psy Pohovka pro psy Podložka pro kočky Protiskluzová omyvatelná voděodolná - XL: 105x70x10cm
1 404,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WISFOR

INF 1 pár hrotů / protiskluzové boty Černá 38-43
274,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: INFshop

Relaxdays – sada 2 krmítek pro ptáky, na arašídy a moučné červy, k zavěšení, krmítko pro ptáky VxH: 33x10 cm, stříbrné
609,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Relaxdays

Aga Posypová sůl 25 kg – rozmrazovací sůl 0–5 mm proti ledu a náledí
13,16 Kč/1kg
329,00 Kč
Prodejce: Aga24

Kovové větrné kolo barevné - 210 x 61 cm - dekorativní větrný mlýn zahradní zástrčka velká
1 040,40 Kč
Prodejce: Special-trends

Deštník 180 cm barevný
429,44 Kč
Prodejce: Special-trends

Prosperplast Birdyfeed Kulaté Krmítko Pro Ptáky - Antracitové - Pp-Ibfr433
369,34 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Relaxdays 10020086_469, Hanging, Dřevo, Dřevo, 370 mm, 430 mm, 1000 mm
901,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Relaxdays

Černá slunečnicová semena 20 kg, krmivo pro ptáky
51,81 Kč/1kg
1 295,17 Kč
Prodejce: boni-shop

Krmítko pro ptáky PAWHUT D3-0006 - B
1 018,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AOSOM-DE

HI 20litrový univerzální hrnec XXL velkokapacitní hrnec 22056
1 799,00 Kč
-400,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 399,00 Kč
Prodejce: Tradior

Esschert Design FB297, Volně stojící, Bílá, Cement
606,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: homerci

Držák na tukové míče se stříškou
693,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tuinrijk

Power One p312, Baterie na jedno použití, Zinek-vzduch, 1,45 V, 6 kusů, 170 mAh, 3,6 mm
90,90 Kč
Prodejce: AkkuShop

Hamann Streusalz Auftausalz 10 kg
12,03 Kč/1kg
120,26 Kč
Prodejce: bauschnell

AREBOS Lehký hliníkový rolátor | Skládací cestovní rolátor s nastavitelnou výškou do 6 poloh | s držákem na hůl a nákupní taškou | Pomůcka pro chůzi černá
2 184,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
63% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
63%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%13% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
13%13% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
13%13% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
13%Obrázky od zákazníků
Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 30. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Ptačí domek
Atraktivní a zapadá do obrazu. Praktické rozdělení pro požadovanou výšku. Střecha by mohla být o něco větší, aby při dešti nenavlhlo tolik potravy.
Ohodnoceno dne 7. srpna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Krmítko pro ptáky
Krásné krmítko pro ptáky. Velmi praktické a snadno sestavitelné. Velmi robustní
Ohodnoceno dne 17. června 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rychlé, spolehlivé a podle popisu
Vše dobré
Ohodnoceno dne 26. listopadu 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Hodnocení
Krmítko pro ptáky na postavení,zatím v pořádku, ale trochu filigránské.
Ohodnoceno dne 18. listopadu 2020 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super článek
Velmi pěkné krmítko pro ptáky
Ohodnoceno dne 12. prosince 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Zboží s drobnými vadami
Balení obsahuje dvě krmítka pro ptáky. Podobné jsem před lety koupila v Aldi. Bohužel jeden z dílů nebyl dobře vyroben! V kónické trubce, ve které je uloženo krmivo, chyběl upevňovací šroub, celkově tento díl zřejmě nebyl zcela dokončen, každopádně se liší od dobrého dílu. Podařilo se mi ho však opravit tak, že je stále použitelný.
Ohodnoceno dne 11. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Krmítko pouze pro kryté prostory
Bohužel jsou otvory v krmných silech velmi úzké, takže větší zrna nebo ořechy jimi nepropadnou. V misce se hromadí dešťová voda, proto není vhodný pro venkovní použití, protože krmivo ležící v misce plave ve vodě.
Ohodnoceno dne 2. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nesouhlasí s obrázky.
Krmítko neodpovídá obrázku. V popisu/na obrázku je vyobrazen jiný model, který již používám. Dodaný model nelze v zavěšeném stavu snadno otevřít, aby se do něj dalo doplnit krmivo. Je nutné jej sundat a rozšroubovat. K tomu ještě přibývá, že kvůli nadměrně velké kuličce ve spodní části krmivo téměř nepadá do misky. Proč se osvědčená konstrukce tak špatně „vylepšila“? Vracím zpět.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Esschert Design holubník bílý; CF54W



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
7 279,15 Kč
Prodejce: Cactula

Inteligentní ptačí krmítko VEVOR 2K HD AI identifikuje více než 10 000 druhů ptáků, solárně napájená kamera pro pozorování ptáků s automatickým záznamem a okamžitým upozorněním, bezdrátové připojení
1 317,99 Kč
Prodejce: SucceBuy-Official-Store-EU

Mucola stojan na ptačí budku stojan na trojnožku 1,05 m ptačí budka krmítko dřevěná ptačí vila krmítko - impregnované



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(32)Počet hodnocení: 32
770,40 Kč
Prodejce: Mucola

EcoDeco dřevěné závěsné krmítko pro ptáky obdélníkové, hnědé, česká výroba



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
435,20 Kč
Prodejce: EcoDeco

Stojanové ocelové krmítko pro ptáky



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(11)Počet hodnocení: 11
1 216,67 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Mucola ptačí budka ptačí krmítko dřevěná ptačí vila ptačí domky krmení silo krmení hnízdní budka ptačí budka - bílá / šedá



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(171)Počet hodnocení: 171
1 520,40 Kč
Prodejce: Mucola

Eli® Sada na stavbu ptačího domku pro děti z borovicového dřeva včetně hřebíků - dřevěné kladivo - 6 barev - štětec a kreativní předlohy - šablony na
860,00 Kč
Prodejce: Eli-der-Elefant

Eli® Krmítko stavebnice pro děti z borovicového dřeva včetně hřebíků – dřevěného kladiva – 6 barev – štětce a kreativních předloh – šablon na malování
810,00 Kč
Prodejce: Eli-der-Elefant

KOTARBAU® Ptačí budka na zavěšení ⌀ 29 cm s proutěnou střechou Dřevěná ptačí budka Krmítko pro ptáky + ptačí krmivo 0,5 kg Přírodní



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(17)Počet hodnocení: 17
879,29 Kč
Prodejce: KOTARBAU

3komorový dům pro netopýry z hnědého cedrového dřeva – místo pro 150 netopýrů | Velký dům pro netopýry | Přírodní ochrana proti komárům
2 176,95 Kč
Prodejce: eBrandsGlobal

Ptačí budka XXL se stojanem, 67 x 45 cm, černá, typ 5.1



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(76)Počet hodnocení: 76
2 949,90 Kč
Prodejce: meinHolzdekoladen

XXL ptačí budka se stojanem 67 x 45 cm, červená, typ 5.1



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(76)Počet hodnocení: 76
2 949,90 Kč
Prodejce: meinHolzdekoladen

KOTARBAU® Bird Feeder Doppelkamer plastová ptačí budka k zavěšení pomocí ocelového lanka



3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(9)Počet hodnocení: 9
623,16 Kč
Prodejce: KOTARBAU

Maxi ptačí budka se stojanem 50 x 52 cm černá typ 34



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(11)Počet hodnocení: 11
2 479,58 Kč
Prodejce: meinHolzdekoladen

Maxi ptačí budka se stojanem 50 x 52 cm zelená typ 34



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(11)Počet hodnocení: 11
2 479,58 Kč
Prodejce: meinHolzdekoladen

Maxi ptačí budka se stojanem 50 x 52 cm červená typ 34



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(11)Počet hodnocení: 11
2 479,58 Kč
Prodejce: meinHolzdekoladen

Velká ptačí budka se stojanem a solárním černým typem 24



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(27)Počet hodnocení: 27
2 375,07 Kč
Prodejce: meinHolzdekoladen

Velká ptačí budka se stojanem a solárním zeleným typem 24



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(27)Počet hodnocení: 27
2 375,07 Kč
Prodejce: meinHolzdekoladen

KOTARBAU® Malé závěsné plastové krmítko pro ptáky 30 CM s ocelovým drátem 55 CM



3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(9)Počet hodnocení: 9
526,51 Kč
Prodejce: KOTARBAU

Velká ptačí budka se stojanem 58x38 cm červená typ 5



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(76)Počet hodnocení: 76
2 218,30 Kč
Prodejce: meinHolzdekoladen