ZBOŽÍ (CONJAC) BEAUTIFUL ORGANIC SPAGHETS 385 g (300 g) - DIETNÍ POTRAVINA

333,00 Kč

864,94 Kč / 1kg

Doprava zdarma

Doprava k vám domů a na výdejní místa

pá 2. – út 6. října
Podobné produkty
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Výhodný balíček USUI 8+2  | nízkokalorické konjakové těstoviny - špagety, rýže, penne, fettuccine a nudle | 10 x 270 g
Výhodný balíček USUI 8+2 | nízkokalorické konjakové těstoviny - špagety, rýže, penne, fettuccine a nudle | 10 x 270 g
171,85 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 19
464,00 Kč
Prodejce: LowCarb
Obrázek produktu pro CESTOVINY (POHÁNKOVÉ) BEZLEPKOVÉRAMEN 280 g - DIÉTNE POTRAVINY
CESTOVINY (POHÁNKOVÉ) BEZLEPKOVÉRAMEN 280 g - DIÉTNE POTRAVINY
1 159,59 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
400,06 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Keto Těstoviny Konjak Konjac USUI bezlepkovékonjakové špagety v nálevu | 270 g (5 kcal, 0 g sacharidů)
Keto Těstoviny Konjak Konjac USUI bezlepkovékonjakové špagety v nálevu | 270 g (5 kcal, 0 g sacharidů)
214,81 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
58,00 Kč
Prodejce: LowCarb
Obrázek produktu pro Tortellini s masem 250 g
Tortellini s masem 250 g
1 946,52 Kč/1kg
486,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro PASTA (KONJAC-NUDEL) BEZ LEPKU 370 g - DIETNÍ POTRAVINY
PASTA (KONJAC-NUDEL) BEZ LEPKU 370 g - DIETNÍ POTRAVINY
1 164,96 Kč/1kg
314,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro [ 400g/ 200g ATG ] Nudle City Aroma Cognac Shirataki "Udon-Form" s nízkým obsahem sacharidů
[ 400g/ 200g ATG ] Nudle City Aroma Cognac Shirataki "Udon-Form" s nízkým obsahem sacharidů
218,20 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 15
45,58 Kč
-4%
43,64 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro DIET-FOOD Pohankové soba nudle Vegan bez lepku - 250 g (1 balení)
DIET-FOOD Pohankové soba nudle Vegan bez lepku - 250 g (1 balení)
1 484,48 Kč/1kg
371,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro PROTEINOVÁ PASTA (ZELENÁ HRAŠKA) GIRLS 250 g - NOVELLE
PROTEINOVÁ PASTA (ZELENÁ HRAŠKA) GIRLS 250 g - NOVELLE
1 267,84 Kč/1kg
316,96 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro PASTA (SPAGHETTI-KONJAC) BEZ LEPKU 370 g - DIETNÍ POTRAVINY
PASTA (SPAGHETTI-KONJAC) BEZ LEPKU 370 g - DIETNÍ POTRAVINY
1 164,96 Kč/1kg
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 1
314,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Bali Kitchen Gemüse-Nudeln
Bali Kitchen Gemüse-Nudeln
259,45 Kč/1kg
51,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Nudle - Soba se 100% pohankou 200g
Nudle - Soba se 100% pohankou 200g
1 171,95 Kč/1kg
234,39 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Culinaria černé tagliatelle z tvrdé pšeničné krupice 500g
Culinaria černé tagliatelle z tvrdé pšeničné krupice 500g
327,56 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
163,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro OstroVit Dietní rýže Konjac, 400 g
OstroVit Dietní rýže Konjac, 400 g
178,32 Kč/1kg
71,33 Kč
Prodejce: NutraBestBG
Obrázek produktu pro 385 g (300 g) - LEPŠÍ NEŽ FOOD
385 g (300 g) - LEPŠÍ NEŽ FOOD
890,78 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
342,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Celozrnné těstoviny Lubella 400 g
Celozrnné těstoviny Lubella 400 g
121,90 Kč/1kg
67,87 Kč
-28%
48,76 Kč
Prodejce: Katomix
MAKARON (KONJAC) SHIRATAKI RICE 1 kg - DIET-FOOD
Rýže SHIRATAKI 1 kg - DIÉTNE-FOOD
502,48 Kč/1kg
502,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Čaniecki těstoviny 250 g
Čaniecki těstoviny 250 g
128,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
32,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro Rapunzel 217131, 250 g, 344 kcal, 1489 kJ, 1,6 g, 68,4 g, 2 g
Rapunzel 217131, 250 g, 344 kcal, 1489 kJ, 1,6 g, 68,4 g, 2 g
1 334,48 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
333,62 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur
Obrázek produktu pro Celozrnné těstoviny s čerstvým oreganem Lubella 400 g
Celozrnné těstoviny s čerstvým oreganem Lubella 400 g
124 950,00 Kč/1kg
67,87 Kč
-26%
49,98 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro USUI Konjaková rýže 20+8
USUI Konjaková rýže 20+8
152,63 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
1 160,00 Kč
Prodejce: LowCarb

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Hubnutí: Diet-Food špagetové nudle podporují hubnutí, protože jsou vyrobeny z nudlí s nízkým obsahem sacharidů, bezlepkových a bezsójových nudlí, které si můžete dopřát při zdravé stravě. Diet-Food špagety neobsahují téměř žádné sacharidy (1,1 g).
SKVĚLÉ ŘEŠENÍ: Jsou skvělým řešením pro všechny vegany, vegetariány a diabetiky, protože neobsahují cukr. Je 100% bez sóji, tuku, pšenice a lepku, takže je bezpečnou a zdravou volbou pro každého, kdo drží keto dietu, a také pro ty, kteří trpí nesnášenlivostí lepku a cukru. Jelikož se nejedná o sladký výrobek, mohou jej konzumovat i diabetici.
RYCHLÝ RECEPT: Jedná se o rychle připravené jídlo, které je hotové za pouhé 2-3 minuty! otevřete balíček, propláchněte pod teplou vodou a vařte nebo smažte 2-3 minuty. Přidejte přímo do pokrmu. Když jsou nudle konjaku připraveny ke konzumaci, stačí je opláchnout, aby se odstranila jejich přirozená vůně. Vhodné do teplých i smažených pokrmů, polévek nebo salátů... seznam je nekonečný!
UNIKÁTNÍ VÝROBEK: Dietní špagetové nudle jsou skvělou volbou pro každého, kdo se rád dobře nají, ale hlídá si dietu. Toto balení je vyrobeno z přírodních a ekologických surovin, konjakové mouky, a podporuje hubnutí, protože obsahuje 97 % vody a 3 % rostlinné vlákniny. je dobrým zdrojem vlákniny a soli, která návaly hladu a dodává pocit sytosti.
NAŠE POSLÁNÍ: Posláním společnosti Diet-Food je učinit zdravé stravování co nejpříjemnějším a nejuspokojivějším. Pokud se tedy chystáte držet dlouhodobou či krátkodobou dietu, naše nudle jsou připraveny vám posloužit.

Způsob přípravy
Jak mohu jístnudle Shirataki Konjac? Nudle důkladně propláchněte pod teplou tekoucí vodou. vařte nebo smažte 2-3 minuty. Přidejte přímo do pokrmu. Skladujte na suchém a chladném místě. Po otevření skladujte těsně uzavřené v chladničce po dobu maximálně 3 dnů.

Složení a informace pro alergiky
Složení: 1:

čištěná voda (96,6 %)
Organická rostlinná mouka konjac (3,4 %)

Skladujte v těsně uzavřené nádobě na suchém a chladném místě. Nezamrazujte.

Výživové údaje
Výživové údaje na 100 g:

Energetická hodnota 30 kJ / 7 kcal
Tuk < 0,1 g
z toho nasycené < 0,1 g
Sacharidy < 0,2 g z toho cukr < 0,1 g
Vláknina 2,6 g
Bílkoviny < 0,1 g
Sůl < 0,1 g
Čistá hmotnost: 370 g

Čistá hmotnost po odkapání: 300 g



SLOŽENÍ


čištěná voda 96,6 %, konjaková mouka* 3,4 % (*certifikovaná ekologická složka) POPIS
Hlavní složkou dietních nudlí je glukomannan konjak - ve vodě rozpustná vláknina z kořene rostliny konjak. Původně pochází z Asie a potraviny z ní vyrobené se nazývají také nudle shirataki nebo nudle konnyak. Konjakové nudle jsou přírodní produkt bohatý na rozpustnou vlákninu, bez tuku, cukru, škrobu a bílkovin, bez pšenice a lepku, bez příchutí, snadno absorbují aroma přísad a koření, rychle se připravují, jsou chutné a zdravé. Předností těchto těstovin je původ surovin, které pocházejí výhradně z certifikovaných a kontrolovaných plantáží a od dodavatelů.






VÝŽIVOVÉ HODNOTY VE 100 g Energetická hodnota 30 kJ / 7 kcal Tuky: <0,1 g z toho nasycené kyseliny: <0,1 g Sacharidy: <0,2 g z toho cukr:







DOPORUČENÉ PODMÍNKY SKLADOVÁNÍ Skladujte v těsně uzavřené nádobě na suchém a chladném místě. Nezamrazujte. Po otevření uchovávejte těsně uzavřené v chladničce maximálně 3 dny.

Skladování a použití
Skladujte v těsně uzavřené nádobě na chladném a suchém místě. Neskladujte v mrazničce. Po otevření uchovávejte těsně uzavřené v chladničce po dobu až 3 dnů.
Seznam přísad
čištěná voda 96,6 %, konjaková mouka* 3,4 % (*certifikovaná ekologická složka)
Deklarovaná nutriční hodnota
Energie: 30 kJ/7 kcal; Tuky: <0,1 g; včetně nasycených mastných kyselin: <0,1 g; Sacharidy: <0,2 g; včetně cukrů: <0,1 g; Vláknina: 2,6 g; Bílkoviny: <0,1 g; Sůl: <0,1 g
Alergeny
Žádné
Hmotnost
385 g
Potravinářský podnik
DIET FOOD
Prodejní název
ZBOŽÍ (CONJAC) BEAUTIFUL ORGANIC SPAGHETS 385 g (300 g) - DIETNÍ POTRAVINA
Výrobce
MIPAMA
Číslo produktu
1000013815
Kód EAN
5906660508915

Skladování a použití
Skladujte v těsně uzavřené nádobě na chladném a suchém místě. Neskladujte v mrazničce. Po otevření uchovávejte těsně uzavřené v chladničce po dobu až 3 dnů.
Seznam přísad
čištěná voda 96,6 %, konjaková mouka* 3,4 % (*certifikovaná ekologická složka)
Deklarovaná nutriční hodnota
Energie: 30 kJ/7 kcal; Tuky: <0,1 g; včetně nasycených mastných kyselin: <0,1 g; Sacharidy: <0,2 g; včetně cukrů: <0,1 g; Vláknina: 2,6 g; Bílkoviny: <0,1 g; Sůl: <0,1 g
Alergeny
Žádné
Hmotnost
385 g
Potravinářský podnik
DIET FOOD
Prodejní název
ZBOŽÍ (CONJAC) BEAUTIFUL ORGANIC SPAGHETS 385 g (300 g) - DIETNÍ POTRAVINA
Výrobce
MIPAMA
Číslo produktu
1000013815
Kód EAN
5906660508915
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro PASTA (KONJAC-NUDEL) BEZ LEPKU 370 g - DIETNÍ POTRAVINY
PASTA (KONJAC-NUDEL) BEZ LEPKU 370 g - DIETNÍ POTRAVINY
1 164,96 Kč/1kg
314,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro [ 400g/ 200g ATG ] Nudle City Aroma Cognac Shirataki "Udon-Form" s nízkým obsahem sacharidů
[ 400g/ 200g ATG ] Nudle City Aroma Cognac Shirataki "Udon-Form" s nízkým obsahem sacharidů
218,20 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 15
45,58 Kč
-4%
43,64 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Těstoviny (KONJAC)385 g (300 g) - DIETNÍ POTRAVINY
Těstoviny (KONJAC)385 g (300 g) - DIETNÍ POTRAVINY
856,10 Kč/1kg
329,60 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Výhodný balíček USUI 8+2  | nízkokalorické konjakové těstoviny - špagety, rýže, penne, fettuccine a nudle | 10 x 270 g
Výhodný balíček USUI 8+2 | nízkokalorické konjakové těstoviny - špagety, rýže, penne, fettuccine a nudle | 10 x 270 g
171,85 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 19
464,00 Kč
Prodejce: LowCarb
Obrázek produktu pro DIET-FOOD Rýžové konjakové nudle - instantní rýže s nízkým obsahem sacharidů - 270 g (balení po 1)
DIET-FOOD Rýžové konjakové nudle - instantní rýže s nízkým obsahem sacharidů - 270 g (balení po 1)
841,31 Kč/1kg
313,81 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Špagety - Černé fazole 200g | OBJEVUJTE KUCHYŇ
Špagety - Černé fazole 200g | OBJEVUJTE KUCHYŇ
437,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
87,40 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Keto Těstoviny Konjak Konjac USUI bezlepkovékonjakové špagety v nálevu | 270 g (5 kcal, 0 g sacharidů)
Keto Těstoviny Konjak Konjac USUI bezlepkovékonjakové špagety v nálevu | 270 g (5 kcal, 0 g sacharidů)
214,81 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
58,00 Kč
Prodejce: LowCarb
Obrázek produktu pro Nízkosacharidový chléb - silný 200g
Nízkosacharidový chléb - silný 200g
798,65 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 14
159,73 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro USUI Konjakové penne v nálevu | 270 g (5 kcal, 0 g sacharidů)
USUI Konjakové penne v nálevu | 270 g (5 kcal, 0 g sacharidů)
214,81 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
58,00 Kč
Prodejce: LowCarb
Obrázek produktu pro Diet-Food sušenky s kakaem, keto dieta, sušenky s kakaem a erytritolem, 1 x80g
Diet-Food sušenky s kakaem, keto dieta, sušenky s kakaem a erytritolem, 1 x80g
643,00 Kč/1kg
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 1
53,82 Kč
-4%
51,44 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro PROTEINOVÁ PASTA (ZELENÁ HRAŠKA) GIRLS 250 g - NOVELLE
PROTEINOVÁ PASTA (ZELENÁ HRAŠKA) GIRLS 250 g - NOVELLE
1 267,84 Kč/1kg
316,96 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Těstoviny – Cizrnové, sójové, fettuccine, 250g | JUST TASTE
Těstoviny – Cizrnové, sójové, fettuccine, 250g | JUST TASTE
339,84 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 7
84,96 Kč
Prodejce: taleoo
MAKARON (KONJAC) SPAGHETTI BEZGLUTENOWY BIO 270 g (200 g) - KETO CHEF
KETO-PASTA (KONJAKNUDEL-SPGHETTI) BEZLEPKOVÝ ORGANICKÝ 270 g - LEPŠÍ NEŽ POTRAVINY (KETO CHEF)
1 149,67 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 5
310,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
MAKARON (KONJAC) UDON BEZGLUTENOWY 270 g (200 g) - DIET-FOOD
Těstoviny (KONJAC) BLANK UDON 270 g (200 g) - DIETNÍ POTRAVINY
1 982,67 Kč/1kg
535,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro DIET-FOOD Proso Bezlepkové nudle s prosem - Nízkosacharidové nudle - 250 g (1 balení)
DIET-FOOD Proso Bezlepkové nudle s prosem - Nízkosacharidové nudle - 250 g (1 balení)
1 362,28 Kč/1kg
340,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
MAKARON (KONJAC) W KSZTAŁCIE RYŻU BEZGLUTENOWY BIO 385 g (300 g) - DIET-FOOD
PASTA (KONJAK VE FORMĚ RÝŽE) BEZLEPKOVÝ385 g - DIETNÍ POTRAVINA
865,56 Kč/1kg
333,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro FETTUCCINEFREE CEREALS 385 g (300 g) - dietní krmivo
FETTUCCINEFREE CEREALS 385 g (300 g) - dietní krmivo
864,94 Kč/1kg
333,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro DIET-FOOD Pohankové soba nudle Vegan bez lepku - 250 g (1 balení)
DIET-FOOD Pohankové soba nudle Vegan bez lepku - 250 g (1 balení)
1 484,48 Kč/1kg
371,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Bali Kitchen Gemüse-Nudeln
Bali Kitchen Gemüse-Nudeln
259,45 Kč/1kg
51,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
MAKARON (KONJAC) FETTUCCINE BEZGLUTENOWY 270 g (200 g) - DIET-FOOD
PASTA (KONJAC FETTUCCINE) BEZ LEPKU 370 g - DIETNÍ POTRAVINY
1 164,96 Kč/1kg
314,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
MAKARON (KONJAC) PAPPARDELLE BEZGLUTENOWY BIO 270 g (200 g) - KETO CHEF
KETO PASTA (CONJAC PASTA PASTA) BEZLEPKOVÁ ORGANICKÁ 270 g - LEPŠÍ NEŽ POTRAVINY (KETO CHEF)
1 149,67 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 5
310,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Těstoviny (proso)RAMEN bez lepku 280 g - DIÄT-FOOD
Těstoviny (proso)RAMEN bez lepku 280 g - DIÄT-FOOD
1 428,79 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
400,06 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Špagety - Edamame fazole 200g | OBJEVUJTE KUCHYŇ
Špagety - Edamame fazole 200g | OBJEVUJTE KUCHYŇ
437,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
87,40 Kč
Prodejce: taleoo
MAKARON (KONJAC) LASAGNE BEZGLUTENOWY BIO 270 g (200 g) - KETO CHEF
KETO-PASTA (KONJAC-NUDELLASAGNE) BEZLEPKOVÁ ORGANICKÁ 270 g - LEPŠÍ NEŽ JÍDLO (KETO CHEF)
194,15 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 5
52,42 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro CESTOVINY (POHÁNKOVÉ) BEZLEPKOVÉRAMEN 280 g - DIÉTNE POTRAVINY
CESTOVINY (POHÁNKOVÉ) BEZLEPKOVÉRAMEN 280 g - DIÉTNE POTRAVINY
1 159,59 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
400,06 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Rapunzel 217070, Špagety, Dlouhé těstoviny, 250 g, 354 kcal, 1497 kJ, 3,1 g
Rapunzel 217070, Špagety, Dlouhé těstoviny, 250 g, 354 kcal, 1497 kJ, 3,1 g
291,16 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
72,79 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro KETO PASTA (KONJAKOVÁ PASTA VE FORMĚ RÝŽE) BEZLEPKOVÝ270 g - KETO CHEF (LEPŠÍ NEŽ POTRAVINY)
KETO PASTA (KONJAKOVÁ PASTA VE FORMĚ RÝŽE) BEZLEPKOVÝ270 g - KETO CHEF (LEPŠÍ NEŽ POTRAVINY)
1 149,67 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 5
310,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro [ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Koláčky z lepkavé rýže s taro | Japonský styl
[ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Koláčky z lepkavé rýže s taro | Japonský styl
373,10 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 4
78,35 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Dřevěná kuchyně XXL s LED osvětlením, zástěrou a příslušenstvím
Dřevěná kuchyně XXL s LED osvětlením, zástěrou a příslušenstvím
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 488
1 948,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HyperMotion
Obrázek produktu pro Barilla špagety číslo 5 z tvrdé pšenice Těstoviny 500g balení 12 ks
Barilla špagety číslo 5 z tvrdé pšenice Těstoviny 500g balení 12 ks
90,45 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 4
542,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Výhodný balíček USUI 8+2  | nízkokalorické konjakové těstoviny - špagety, rýže, penne, fettuccine a nudle | 10 x 270 g
Výhodný balíček USUI 8+2 | nízkokalorické konjakové těstoviny - špagety, rýže, penne, fettuccine a nudle | 10 x 270 g
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 19
464,00 Kč
Prodejce: LowCarb
171,85 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Těstoviny GI Fusilli s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky
Těstoviny GI Fusilli s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
1 338,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
382,48 Kč/1kg
Obrázek produktu pro USUI konjakové fettuccine v nálevu 15 + 5 | nízkokalorické těstoviny | 20 x 270 g
USUI konjakové fettuccine v nálevu 15 + 5 | nízkokalorické těstoviny | 20 x 270 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 14
870,00 Kč
Prodejce: LowCarb
161,11 Kč/1kg
Obrázek produktu pro USUI konjakové penne v nálevu 15 + 5 | nízkokalorické těstoviny | 20 x 270 g
USUI konjakové penne v nálevu 15 + 5 | nízkokalorické těstoviny | 20 x 270 g
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 5
870,00 Kč
Prodejce: LowCarb
161,11 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Těstoviny Penne s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky
Těstoviny Penne s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
1 338,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
382,48 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Těstoviny Penne s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky
Těstoviny Penne s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
846,54 Kč
-19,09 Kč
827,45 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
551,63 Kč/1kg
Obrázek produktu pro 270 g (200 g) FETTUCCINE GLUTEN-FREE (200 g) - KETO CHEF
270 g (200 g) FETTUCCINE GLUTEN-FREE (200 g) - KETO CHEF
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 5
424,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
1 571,33 Kč/1kg
Obrázek produktu pro GI Pasta Filini s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky
GI Pasta Filini s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
535,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
2 141,28 Kč/1kg
MAKARON (KONJAC) UDON BEZGLUTENOWY 270 g (200 g) - DIET-FOOD
Těstoviny (KONJAC) BLANK UDON 270 g (200 g) - DIETNÍ POTRAVINY
535,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
1 982,67 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Těstoviny Czan 250 g
Těstoviny Czan 250 g
419,79 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
1 679,16 Kč/1kg
MAKARON (KONJAC) SHIRATAKI SPAGHETTI 1 kg - DIET-FOOD
SHIRATAKI SPAGHETTI 1 kg - DIETNÍ POTRAVINY
493,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
493,26 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Schmid’s No.1 Švábské Schlemmer-Spätzle 3×500 g – Autentická tradiční kvalita
Schmid’s No.1 Švábské Schlemmer-Spätzle 3×500 g – Autentická tradiční kvalita
399,38 Kč
Prodejce: mk-tronic
266,25 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Seitz bezlepkové špagety z kukuřičné mouky a mouky z hrášku 500g
Seitz bezlepkové špagety z kukuřičné mouky a mouky z hrášku 500g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
71,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
142,28 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Seitz bezlepkové páskové nudle široké těstoviny bez vajec sáček 500g
Seitz bezlepkové páskové nudle široké těstoviny bez vajec sáček 500g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
70,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
141,62 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Rapunzel 217116, Špagety, Dlouhé těstoviny, 250 g, 357 kcal, 1512 kJ, 3 g
Rapunzel 217116, Špagety, Dlouhé těstoviny, 250 g, 357 kcal, 1512 kJ, 3 g
381,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
1 527,20 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Těstoviny (proso)RAMEN bez lepku 280 g - DIÄT-FOOD
Těstoviny (proso)RAMEN bez lepku 280 g - DIÄT-FOOD
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
400,06 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
1 428,79 Kč/1kg
Obrázek produktu pro CESTOVINY (POHÁNKOVÉ) BEZLEPKOVÉRAMEN 280 g - DIÉTNE POTRAVINY
CESTOVINY (POHÁNKOVÉ) BEZLEPKOVÉRAMEN 280 g - DIÉTNE POTRAVINY
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
400,06 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
1 159,59 Kč/1kg
Obrázek produktu pro DIET-FOOD Proso Bezlepkové nudle s prosem - Nízkosacharidové nudle - 250 g (1 balení)
DIET-FOOD Proso Bezlepkové nudle s prosem - Nízkosacharidové nudle - 250 g (1 balení)
340,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
1 362,28 Kč/1kg
Obrázek produktu pro PROTEINOVÁ PASTA (ZELENÁ HRAŠKA) GIRLS 250 g - NOVELLE
PROTEINOVÁ PASTA (ZELENÁ HRAŠKA) GIRLS 250 g - NOVELLE
316,96 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
1 267,84 Kč/1kg
Obrázek produktu pro PASTA PRO DIABETIKY SWIDERS 250 g - NOVELLE
PASTA PRO DIABETIKY SWIDERS 250 g - NOVELLE
316,96 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
1 267,84 Kč/1kg