Už jen 2 ks za tuto cenu
7Nutrition Citrát hořečnatý Citrát hořečnatý + B6 120 veggie kapslí
173,36 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
165,56 Kč-7,80Kč
1 103,73 Kč / 1kg
plus 364,38 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Aleavedis mleté psylliové slupky 400 g prášek904,76 Kč/1kg
381,81 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
GELENCIUM Enzymový komplex kapsle s bromelainem, 100 kapslí11 149,74 Kč/1kg
858,53 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
vitamaze slávka zelenoústá vysokodávkované kapsle, 300 kapslí4 455,17 Kč/1l
801,93 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
SinoPlaSan Spermidin, kapsle, 1 mg, 90 kapslí9 829,04 Kč/1kg
717,52 Kč
Prodejce: apohealth

Ostrovit citrát hořečnatý BI9050
791,20 Kč/1l
158,24 Kč
Prodejce: FIT1EU

GymBeam - Inositol (vitamin B8) 120 kapsl
4 036,11 Kč/1kg
319,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Chlorofyl 500 ml ALTER MEDICA
576,40 Kč/1l
301,63 Kč
-13,43 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
288,20 Kč
Prodejce: Katomix

Vitaworld Myo-inositol 1000 mg | 120 kapslí | vysoké dávkování 1000 mg v jedné kapsli | veganské
10 027,50 Kč/1kg
1 403,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Ostrovit cholin + inositol BI9158
968,25 Kč/1l
193,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Citrát Hořečnatý + Vitamin B6 Bez Lepku 100 Kapslí - Biowen
149 854,99 Kč/1kg
299,71 Kč
Prodejce: velmontask

Cholin a inositol 1200 mg v jedné dávce – 120 tobolek – pro podporu
4 931,04 Kč/1kg
1 237,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Glycinát hořečnatý 350 Solaray Capsules 120 kapslí
489,88 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Citrát hořečnatý, 120 St KAP
5 249,42 Kč/1kg
629,93 Kč
Prodejce: apohealth

Malát hořečnatý + vitamin B6 Hrotlife 90cps
556,78 Kč
Prodejce: VISO

NICApur Citrát draselný a hořečnatý, 60 kapslí
4 839,18 Kč/1kg
469,40 Kč
Prodejce: apohealth

Aleavedis psyllium husks 500 mg kapsle 180 kapslí
3 208,49 Kč/1kg
381,81 Kč
Prodejce: apohealth

aminoplus Arginin + Citrulin Kapsle, 60 kapslí
8 068,17 Kč/1kg
572,84 Kč
Prodejce: apohealth

GALL PHARMA, kapsle s ostropestřcem mariánským a artyčokem, 60 kapslí
44 870,00 Kč/1kg
538,44 Kč
Prodejce: apohealth

Allcura L-Carnitine 500 kapslí, 60 kapslí
7 647,60 Kč/1kg
573,57 Kč
Prodejce: apohealth
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
7NUTRITION MAGNESIUM + B6 120kapek
- Seznam přísad
- citrát hořečnatý, vitamin B6, rostlinný obal kapsle, bez umělých barviv, plnidel a přísad
- Hmotnost
- 150 g
- Potravinářský podnik
- 7Nutrition
- Prodejní název
- Doplněk stravy s hořčíkem a vitamínem B6
- Výrobce
- bodypak
- Počet kusů
- 5
- Doporučená spotřeba
- Užívejte 2 kapsle denně a zapijte dostatečným množstvím vody.
- Číslo produktu
- 1000007704
- Kód EAN
- 5903111089511
- Seznam přísad
- citrát hořečnatý, vitamin B6, rostlinný obal kapsle, bez umělých barviv, plnidel a přísad
- Hmotnost
- 150 g
- Potravinářský podnik
- 7Nutrition
- Prodejní název
- Doplněk stravy s hořčíkem a vitamínem B6
- Výrobce
- bodypak
- Počet kusů
- 5
- Doporučená spotřeba
- Užívejte 2 kapsle denně a zapijte dostatečným množstvím vody.
- Číslo produktu
- 1000007704
- Kód EAN
- 5903111089511
Dodatečné informace
K tomu se hodí také

Ostrovit citrát hořečnatý BI9050
791,20 Kč/1l
158,24 Kč
Prodejce: FIT1EU

Chlorofyl 500 ml ALTER MEDICA
576,40 Kč/1l
301,63 Kč
-13,43 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
288,20 Kč
Prodejce: Katomix

Vitaworld Myo-inositol 1000 mg | 120 kapslí | vysoké dávkování 1000 mg v jedné kapsli | veganské
10 027,50 Kč/1kg
1 403,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

GymBeam - Inositol (vitamin B8) 120 kapsl
4 036,11 Kč/1kg
319,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Doplňky stravy Kräuterhaus Sanct Bernhard vitamín k2 mk7 (120 kapslí) 5247
3 925,00 Kč/1l
785,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: takemore

2000 mg BERBERINE berberinový extrakt Berberis aristata extrakt z kořene 4:1, 60 kapslí
4 490,00 Kč/1kg
590,00 Kč
-141,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
449,00 Kč
Prodejce: FEROTRADE

Cholin a inositol 1200 mg v jedné dávce – 120 tobolek – pro podporu
4 931,04 Kč/1kg
1 237,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Ostrovit mg + b6 BI9136
791,20 Kč/1l
158,24 Kč
Prodejce: FIT1EU

Ostrovit cholin + inositol BI9158
968,25 Kč/1l
193,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Dior Sauvage, Pánské, 100 ml, Bergamot, Lavander, Pepř, Vanilka, Sprej
12 727,00 Kč/1l
1 272,70 Kč
Prodejce: Novada-Shop

Citrát Hořečnatý + Vitamin B6 Bez Lepku 100 Kapslí - Biowen
149 854,99 Kč/1kg
299,71 Kč
Prodejce: velmontask

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
5 850,00 Kč/1l
585,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ClickShop

Ruční mixér TURBO 1200W LEHMANN Mixér z nerezové oceli Šlehací metla, míchací hák SET 9v1
999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Ventilátor do místnosti, vyrobený z ABS plastu (napájený přes USB), bez lopatek, tichý a přenosný, s 2 stupni výkonu – ideální pro domácnost a ložnici
1 037,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: funnyshopping

Parní čistič COSTWAY 2000W, mobilní čisticí stroj s 1,8litrovou nádrží a 13 sadami příslušenství, parní kartáč na koberce, okna, sklo a záclony, žlutý
1 380,64 Kč/1l
2 589,49 Kč
-104,34 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 485,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FDSGmbH

Samsung Galaxy S24 Ultra , 17,3 cm (6.8"), 3120 x 1440 px, 12 GB, 256 GB, 200 MP, Černá, Titanová
Zrepasovaný
17 682,33 Kč
Prodejce: NESATEC

Myo-Inositol 1000 mg (120 Kps)
630 099,97 Kč/1l
630,10 Kč
Prodejce: Vitaworld

Ostrovit mořský kolagen + kyselina hyaluronová + vitamín C BI9076
1 865,45 Kč/1l
373,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Chytré hodinky Blackview R50 s úhlopříčkou 1,85", vodotěsné do 5 ATM, s funkcí telefonu, sportovní hodinky s více než 100 sportovními režimy, fitness hodinky, monitor srdečního tepu a spánku, pro Android a iOS
1 292,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BVODEShop

Podpůrný polštář Emma Classic 80x40 cm
1 897,96 Kč
Prodejce: SuperDealsDE

Mobilní chladič vzduchu s osvěžovačem vody | odpařovací chladič | ventilátor
2 292,96 Kč
Prodejce: Crownseller

Blender a Elektrický sekáček na potraviny, Elektrický kuchyňský Elektrický Mixér 250W s 1.5L nerezovou mísou - MULTIMINCER
289,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Gorenje G200 DHNE72, Stojací, Přední plnění, Tepelné čerpadlo, Bílá, Otočné, Dotyk, Pravý
11 280,00 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je D.
Prodejce: HAI-END

Dior Sauvage Parfém 100 ml M
14 600,00 Kč/1l
1 785,22 Kč
-325,22 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 460,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Estilo

Horkovzdušná fritéza KDF5511D 12 litrů - dvouzónová horkovzdušná fritéza 2600 W, AIR Fryer XXL
2 743,99 Kč
-54,88 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 689,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BorlinGmbH

Creed Aventus, Woda perfumowana, 100ml
80 738,50 Kč/1l
8 073,85 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Collagen Skin Care 120g (Kolagen – vrásky, elasticita)
3 909,67 Kč/1kg
469,16 Kč
Prodejce: Nutrisslim

DELVANT CONSE Vanová baterie, sprchová baterie, jednopáková směšovací baterie pro vanu a sprchu, moderní koupelnová baterie, nástěnná montáž, chrom
515,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Livoyn

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
23 722,11 Kč/1l
2 134,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: LOGNOW

Umělá vánoční stromek ALIGHTUP, výška 180 cm, 650 PVC větví, bílý povrch
396,00 Kč/1kg
989,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dtboom
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Elevit 1 tablety pro plodnost a těhotenství, 60 tablet



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
942,46 Kč
Prodejce: apohealth
8 567,82 Kč/1kg

Innovall SUD kapsle, 30 kapslí
1 194,48 Kč
Prodejce: apohealth
32 283,24 Kč/1kg

Pure Encapsulations Kolagen Plus 140 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 495,78 Kč
Prodejce: apohealth
7 404,85 Kč/1kg

curcumin-Loges plus Boswellia kapsle, 120 kapslí, 120 kapslí



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 439,91 Kč
Prodejce: apohealth
8 726,73 Kč/1l

Alkotox - 60 Kapsle



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(22)Počet hodnocení: 22
903,00 Kč
Prodejce: VitaminTrade
15 842,11 Kč/1kg

Pure Encapsulations Jód a tyrosin kapsle, 60 ks kapslí
1 034,19 Kč
Prodejce: apohealth
15 435,67 Kč/1kg

Dietoll - 180 kapslí (3x 60 kapslí) - balení po 3 kusech



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(11)Počet hodnocení: 11
2 051,00 Kč
Prodejce: IncHealth-Inter
15 192,59 Kč/1kg

BactoFlor 10/20 aktivní bakteriální kultury, 100 kapslí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 189,35 Kč
Prodejce: apohealth
14 504,27 Kč/1kg

SANPROBI IBS (probiotikum) 3 x 20 kapslí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
759,99 Kč
Prodejce: The-Fast-Order
1 519,98 Kč/1l

Innovall FD kapsle, 60 ks kapslí
983,20 Kč
Prodejce: apohealth
16 386,67 Kč/1kg

Concentrix, 180 kapslí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
1 571,90 Kč
Prodejce: apohealth
8 880,79 Kč/1kg

Orthomol Hair Intense - mikroživiny pro krásné vlasy - s biotinem, mědí a zinkem, 90 denních dávek
2 011,04 Kč
Prodejce: apohealth
9 955,64 Kč/1kg

spermidineLIFE Original 365+, 60 kapslí



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 483,83 Kč
Prodejce: apohealth
7 419,15 Kč/1kg

Prostalix tablety pro zdraví mužů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
690,00 Kč
Prodejce: UnicornGroup

Grether's Pastilles Blackcurrant bez cukru, 440 g Pastillen



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
837,79 Kč
Prodejce: apohealth
1 506,82 Kč/1kg

ARMOLIPID Cholesterol Heart Clean Cholesterol 60 tablet x4



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(39)Počet hodnocení: 39
1 998,99 Kč
Prodejce: The-Fast-Order
19 989,90 Kč/1l

Doppelherz systém Kolagen 11 000 Curcuma + Zázvor roztok pro normální funkci chrupavek a podporu normálního stavu kostí, 30 lahviček na pití



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
980,27 Kč
Prodejce: apohealth
741,51 Kč/1kg

Hnědá jíl - Imutox prášek 380g | LUVOS



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
262,51 Kč
Prodejce: apohealth
690,82 Kč/1kg

Léčivý jíl 1 - Jemný ostrý 480g 4-pack



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
227,38 Kč
Prodejce: apohealth
473,71 Kč/1kg

Wobenzym imunitní tablety, 240 tablet



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(36)Počet hodnocení: 36
1 988,11 Kč
Prodejce: apohealth
9 204,21 Kč/1kg