5,0



Na základě 2 hodnocení
Počet kusů:
90- 1
- 90
Podobné produkty

Další informace o reklamě
SFD Nutrition Hořčík 180 tablet 1000 mg + vitamin B6 Vysoká dávka citrátu hořečnatého54 035,00 Kč/1l
540,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: The-Fast-Order

Další informace o reklamě
Collagen Skin Care 120g (Kolagen – vrásky, elasticita)3 909,67 Kč/1kg
469,16 Kč
Prodejce: Nutrisslim

Další informace o reklamě
Vitabay VB1655, Jeden vitamín2 371,40 Kč/1kg
829,99 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
Vitamaze Vitamin C 1000 mg vysoká dávka + zinek veganské tablety, 180 tablet2 395,79 Kč/1l
625,30 Kč
Prodejce: apohealth

MoriVeda Ashwagandha Tablety 1000mg, 100% přírodní, veganské (1x120 tablet)
2 619,75 Kč/1kg
314,37 Kč
Prodejce: AMTEC-International

Vitamaze Magnesium³ Complex 350 mg - 180 tablet
1 982,14 Kč/1kg
509,41 Kč
Prodejce: apohealth

Vitamaze multivitamín ve vysoké dávce - 120 kapslí
3 532,91 Kč/1kg
558,20 Kč
Prodejce: apohealth

Citrát hořečnatý 360 mg Vegan Capsules 180 kapslí
3 447,63 Kč/1l
551,62 Kč
Prodejce: apohealth

7Nutrition Citrát hořečnatý Citrát hořečnatý + B6 120 veggie kapslí
1 103,73 Kč/1kg
173,36 Kč
-7,80 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
165,56 Kč
Prodejce: Katomix

Ostrovit chlorella BI9153
2 612,45 Kč/1l
522,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Ostrovit cholin + inositol BI9158
968,25 Kč/1l
193,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Chlorofyl 500 ml ALTER MEDICA
576,40 Kč/1l
301,63 Kč
-13,43 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
288,20 Kč
Prodejce: Katomix

GymBeam - Inositol (vitamin B8) 120 kapsl
4 036,11 Kč/1kg
319,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Ostrovit nejvyšší čistý kofein BI9171
2 765,00 Kč/1l
553,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: takemore

Ostrovit omega 3-6-9 BI9039
1 366,10 Kč/1l
273,22 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Myo-Inositol 1000 mg (120 Kps)
630 099,97 Kč/1l
630,10 Kč
Prodejce: Vitaworld

Taxof.Magn.400 Direct Granule 20ST
2 326,87 Kč/1kg
155,90 Kč
Prodejce: apohealth

Cholin a inositol 1200 mg v jedné dávce – 120 tobolek – pro podporu
4 931,04 Kč/1kg
1 237,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Ostrovit mg + b6 BI9136
791,20 Kč/1l
158,24 Kč
Prodejce: FIT1EU

Ostrovit trojitý hořčík + b6 p-5-p BI9130
1 305,20 Kč/1l
261,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
OstroVit Magnesium Citrate 400 mg + B6 je doplněk stravy, který obsahuje hořčík ve vysoce biologicky dostupné formě a vitamín B6. Tento přípravek je k dispozici ve formě snadno polykatelných tablet, vytvořených pro lidi, kteří chtějí doplnit svůj denní jídelníček o cenné ingredience.
Užívejte 1 dávku (3 tablety) denně před spaním.
Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy nelze použít jako náhradu pestré stravy. Doporučuje se vyvážená strava a zdravý životní styl. Nekonzumujte, pokud jste alergičtí na některou ze složek produktu. Produkt by neměly užívat děti, těhotné ženy a kojící matky. Přípravek je určen pro dospělé. Uchovávejte mimo dosah malých dětí.
Hořečnaté soli kyseliny citronové (hořčík), plnidlo: mikrokrystalická celulóza, škrob, protispékavé látky: hořečnaté soli mastných kyselin, oxid křemičitý, Pyridoxin hydrochlorid (vit. B6).
Výrobek může obsahovat mléko (včetně laktózy), sóju, arašídy, jiné ořechy, sezamová semínka, obiloviny obsahující lepek, vejce, korýše, ryby.
Čistá hmotnost produktu: 128 g
Počet porcí v balení: 30
Velikost porce: 3 tablety
| Účinné látky | Na porci | % RWS* |
|---|---|---|
| Hořčík | 400 mg | 107 % |
| Vitamín B6 | 12 mg | 857 % |
*RWS - Referenční hodnota příjmu
Minimální trvanlivost do 13. 1. 2028
Odpovědný výrobce:
OstroVit Sp. z o. o.. Polsko. ulice. Sitářská 16. 18-300. Zambrów. [email protected]
Odpovědná osoba:
OstroVit Sp. z o. o.. Polsko. ulice. Sitářská 16. 18-300. Zambrów. [email protected]
- Výška: 12 cm
- Šířka: 6 cm
- Hloubka: 6 cm
- Hmotnost: 0,14 kg
OstroVit Magnesium Citrate 400 mg + B6 je doplněk stravy, který obsahuje hořčík ve vysoce biologicky dostupné formě a vitamin B6. Je k dispozici ve formě snadno polykatelných tablet, určených pro lidi, kteří chtějí doplnit svou každodenní stravu o cenné látky.
- Zdroj hořčíku a vitaminu B6 - jedna dávka doplňku stravy dodává tělu 400 mg hořčíku ve snadno vstřebatelné formě citrátu hořečnatého a 12 mg vitaminu B6.
- 1 porce = 3 tablety.
- Efektivní - balení výrobku obsahuje 30 porcí, což vystačí na měsíc pravidelné suplementace.
- Pohodlná forma - přípravek je k dispozici ve formě snadno polykatelných tablet, což zajišťuje bezproblémový přísun doplňku stravy.
Vlastnosti složek obsažených v přípravku OstroVit Magnesium Citrate 400 mg + B6
Hořčíkpřispívá ke snížení pocitu únavy a vyčerpání a pomáhá udržovat rovnováhu elektrolytů. Kromě toho podporuje správnou funkci nervového systému a přispívá k udržení normálního energetického metabolismu. Hořčík také podporuje správnou funkci svalů a přispívá k udržení zdravých kostí a zubů. Kromě toho hraje roli v procesu dělení buněk a podporuje udržení optimálních psychických funkcí.
Vitamin B6 přispívá k udržení normálního energetického metabolismu a také podporuje správnou funkci nervového systému. Je to sloučenina, která přispívá k udržení optimálního metabolismu bílkovin a glykogenu a navíc pomáhá při správné tvorbě červených krvinek a přispívá ke snížení pocitu únavy a vyčerpání. Sloučenina také přispívá ke správné syntéze cysteinu a podporuje udržení správného metabolismu homocysteinu a podporuje optimální funkci imunitního systému.
Doporučenédávkování: Užívejte 1 porci (3 tablety) denně, před spaním.
OstroVit Magnesium Citrate 400 mg + B6 (90 tablet) kombinuje hořčík a vitamin B6 v pohodlné formě tablet. Tento doplněk stravy poskytuje hořčík ve formě citrátu hořečnatého, který se snadno vstřebává. S vitamínem B6, základní živinou, kterou si tělo nedokáže vyrobit, poskytuje přípravek další hodnotu do každodenní stravy.
- Objem
- 200 ml
- Seznam přísad
- Viz obal
- Hmotnost
- 200 g
- Potravinářský podnik
- Ostrovit
- Prodejní název
- Ostrovit citrát hořečnatý BI9050
- Výrobce
- OstroVit
- Počet kusů
- 90
- Doporučená spotřeba
- Viz popis položky
- Číslo produktu
- BI9050
- Kód EAN
- 5903246229516
- Objem
- 200 ml
- Seznam přísad
- Viz obal
- Hmotnost
- 200 g
- Potravinářský podnik
- Ostrovit
- Prodejní název
- Ostrovit citrát hořečnatý BI9050
- Výrobce
- OstroVit
- Počet kusů
- 90
- Doporučená spotřeba
- Viz popis položky
- Číslo produktu
- BI9050
- Kód EAN
- 5903246229516
Dodatečné informace
K tomu se hodí také

Vitamaze Omega 3 1000 mg rybího oleje ve vysoké dávce - 90 kapslí
3 783,64 Kč/1kg
654,57 Kč
Prodejce: apohealth

Fuxtec Křovinořez FX-PS152 PROFI 2in1
3 789,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FUXTEC

Vitamin D3 K2 5000 IU, MK-7 100 µg, 240 kapslí s lněným olejem
453 899,98 Kč/1l
453,90 Kč
Prodejce: BioMedicalPharma

Vitamaze Selen 200 ug veganské tablety s vysokou dávkou, 180 tablet
11 320,22 Kč/1l
509,41 Kč
Prodejce: apohealth

Vitamaze Zinek vysoká dávka - 180 tablet
3 828,02 Kč/1l
482,33 Kč
Prodejce: apohealth

Abbey Black Cumin Oil 48 kapslí 34g
4 115,97 Kč/1kg
255,19 Kč
Prodejce: apohealth

Vitamaze Vitamin C 1000 mg vysoká dávka + zinek veganské tablety, 180 tablet
2 395,79 Kč/1l
625,30 Kč
Prodejce: apohealth

Vitamaze Vitamin D3 1 000 IU denní vysoká dávka - 200 tablet
5 806,40 Kč/1l
290,32 Kč
Prodejce: apohealth

Chlorofyl 500 ml ALTER MEDICA
576,40 Kč/1l
301,63 Kč
-13,43 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
288,20 Kč
Prodejce: Katomix

Dalli pflanzliche Kernseife 375 g
213,07 Kč/1kg
79,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Rowenta Compact Power RO3731, 750 W, Cylindrový, Suchý, Bezsáčkové, 1,5 l, Pěna, HEPA
2 766,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

nutri+ Vitamin B12 pastilky, 100 tablet
2 193,46 Kč/1l
1 096,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Berberin HCL Intenso - 120 kapslí s 500 mg
17 732,18 Kč/1kg
1 383,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Lattafa Ana Abiyedh Coral, Ženy, 60 ml
5 965,50 Kč/1l
357,93 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Ohřívač s ventilátorem 2000 W, HHL 2000/3/4
2 402,21 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FTT_Distribution_GmbH

Collagen Skin Care 120g (Kolagen – vrásky, elasticita)
3 909,67 Kč/1kg
469,16 Kč
Prodejce: Nutrisslim

Vitamaze vitamin D3 + K2 kapky, vysoká dávka, 50 ml roztoku
10 129,60 Kč/1l
506,48 Kč
Prodejce: apohealth

7Nutrition Citrát hořečnatý Citrát hořečnatý + B6 120 veggie kapslí
1 103,73 Kč/1kg
173,36 Kč
-7,80 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
165,56 Kč
Prodejce: Katomix

Biotiva Ashwagandha prášek 250g z ekologického zemědělství
4 526,56 Kč/1kg
1 131,64 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

LED rohová stojací lampa RGB Stojací lampa Stojací LED lampa Active stojací LED lampa Změna barvy Rohová lampa 9W Retoo
712,99 Kč
Prodejce: Retoo

Nabíjecí kabel pro Apple Watch Bezdrátová magnetická indukční nabíječka USB typu C
472,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: IK-Handelsgruppe

Vitamaze Vitamin B-Complex, veganské tablety s vysokou dávkou, 180 tablet
14 068,89 Kč/1l
506,48 Kč
Prodejce: apohealth

Makita DTW190Z elektrický klíč 1/2" 2300 ot./min 190 N⋅m černý, modrý 18 V
2 026,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Omega-3 - 400 kapslí I rybí olej I rybí olej I softgelové kapsle I vysoce koncentrované EPA a DHA I pro normální hladinu krevních lipidů I metabolismus tuků (cholesterol) I pro normální krevní tlak I normální činnost srdce I triglyceridy - forma I TG - forma I vysoká biologická dostupnost
2 095,62 Kč/1l
1 152,59 Kč
Prodejce: medpak_shop

Kancelářská židle - ergonomický sedák Naspaluro - křeslo s 90° sklopnou područkou - bederní opěrka - výškově nastavitelné
1 763,99 Kč
-64,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 699,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Urbanico-Stav

Noční parafínové svítilny s nadprůměrnou dobou hoření 50 kusů
183,82 Kč/1kg
389,33 Kč
Prodejce: Special-trends

vitamaze Vitamin B12 1 000 ug tablety, 180 tablet
11 856,89 Kč/1l
533,56 Kč
Prodejce: apohealth

Blumtal povlečení 200x200cm + 2x povlak na polštář 80x80cm - povlečení z mikrovlákna 200x200cm - sada 3 povlečení světle zelená
2 041,46 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

HP 304 Dvojbalení černé a tříbarevné originální inkoustové kazety, Standardní výtěžnost, Černá, Azurová, Purpurová, Žlutá, Inkoust na pigmentové bázi, Inkoust na bázi barvy, 4 ml, 2 ml
1 242,02 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Gorenje WPNEI84A1TS, Přední plnění, 8 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
23 641,99 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: FlatPrime
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 10. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše v pořádku
Objem 0,2 lHmotnost 0,2 kgPočet kusů 90
Spokojen
Ohodnoceno dne 20. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,2 lHmotnost 0,2 kgPočet kusů 90
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Elevit 1 tablety pro plodnost a těhotenství, 60 tablet



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
942,46 Kč
Prodejce: apohealth
8 567,82 Kč/1kg

Innovall SUD kapsle, 30 kapslí
1 194,48 Kč
Prodejce: apohealth
32 283,24 Kč/1kg

Pure Encapsulations Kolagen Plus 140 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 495,78 Kč
Prodejce: apohealth
7 404,85 Kč/1kg

curcumin-Loges plus Boswellia kapsle, 120 kapslí, 120 kapslí



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 439,91 Kč
Prodejce: apohealth
8 726,73 Kč/1l

Alkotox - 60 Kapsle



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(22)Počet hodnocení: 22
903,00 Kč
Prodejce: VitaminTrade
15 842,11 Kč/1kg

Pure Encapsulations Jód a tyrosin kapsle, 60 ks kapslí
1 034,19 Kč
Prodejce: apohealth
15 435,67 Kč/1kg

Dietoll - 180 kapslí (3x 60 kapslí) - balení po 3 kusech



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(11)Počet hodnocení: 11
2 051,00 Kč
Prodejce: IncHealth-Inter
15 192,59 Kč/1kg

BactoFlor 10/20 aktivní bakteriální kultury, 100 kapslí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 189,35 Kč
Prodejce: apohealth
14 504,27 Kč/1kg

SANPROBI IBS (probiotikum) 3 x 20 kapslí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
759,99 Kč
Prodejce: The-Fast-Order
1 519,98 Kč/1l

Innovall FD kapsle, 60 ks kapslí
983,20 Kč
Prodejce: apohealth
16 386,67 Kč/1kg

Concentrix, 180 kapslí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
1 571,90 Kč
Prodejce: apohealth
8 880,79 Kč/1kg

Orthomol Hair Intense - mikroživiny pro krásné vlasy - s biotinem, mědí a zinkem, 90 denních dávek
2 011,04 Kč
Prodejce: apohealth
9 955,64 Kč/1kg

spermidineLIFE Original 365+, 60 kapslí



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 483,83 Kč
Prodejce: apohealth
7 419,15 Kč/1kg

Prostalix tablety pro zdraví mužů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
690,00 Kč
Prodejce: UnicornGroup

Grether's Pastilles Blackcurrant bez cukru, 440 g Pastillen



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
837,79 Kč
Prodejce: apohealth
1 506,82 Kč/1kg

ARMOLIPID Cholesterol Heart Clean Cholesterol 60 tablet x4



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(39)Počet hodnocení: 39
1 998,99 Kč
Prodejce: The-Fast-Order
19 989,90 Kč/1l

Doppelherz systém Kolagen 11 000 Curcuma + Zázvor roztok pro normální funkci chrupavek a podporu normálního stavu kostí, 30 lahviček na pití



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
980,27 Kč
Prodejce: apohealth
741,51 Kč/1kg

Hnědá jíl - Imutox prášek 380g | LUVOS



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
262,51 Kč
Prodejce: apohealth
690,82 Kč/1kg

Léčivý jíl 1 - Jemný ostrý 480g 4-pack



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
227,38 Kč
Prodejce: apohealth
473,71 Kč/1kg

Wobenzym imunitní tablety, 240 tablet



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(36)Počet hodnocení: 36
1 988,11 Kč
Prodejce: apohealth
9 204,21 Kč/1kg