2,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Sirup pro SodaStream Raspberry 440mlJednorázové338,64 Kč/1l
149,00 Kč
Prodejce: Planeo

Další informace o reklamě
Sirup Monin Maracuja intenzivnější a kyselejší chuť 1000 mlJednorázové144,70 Kč/1kg
264,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Herbapol Sirup s pomerančovou příchutí 420 mlJednorázové76,83 Kč/1kg
63,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Další informace o reklamě
Syrop Wiśniowy Herbapol 420 mlJednorázové114,55 Kč/1kg
63,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

FruttaMax COLA sirup 500mlJednorázové
379,00 Kč/1l
189,50 Kč
Prodejce: esiteo

FruttaMax Lime Mint LIGHT sirup 500mlJednorázové
379,00 Kč/1l
189,50 Kč
Prodejce: esiteo

Sirupy pro SodaStream Schwip Schwap bez cukru 440ml + Schwip Schwap Cola OrangeJednorázové
402,22 Kč/1l
353,95 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Mirinda, Oranžová, 440 ml, Vymačkávací láhev, CE, 1 kcal, 3 kJJednorázové
488,18 Kč/1l
214,80 Kč
Prodejce: esiteo

FruttaMax TRUSKAWAKA LIGHT sirup 500 mlJednorázové
379,00 Kč/1l
189,50 Kč
Prodejce: esiteo

FruttaMax Blueberry LIGHT sirup 500mlJednorázové
373,94 Kč/1l
186,97 Kč
Prodejce: esiteo

Fruttamax Light sirup višeň (500ml), 101148Jednorázové
379,00 Kč/1l
189,50 Kč
Prodejce: esiteo

FruttaMax TRUSKberry sirup 500mlJednorázové
379,00 Kč/1l
189,50 Kč
Prodejce: esiteo

FruttaMax Mojito Light Sirup 500mlJednorázové
373,94 Kč/1l
186,97 Kč
Prodejce: esiteo

FruttaMax Tonic Light Sirup 500mlJednorázové
373,94 Kč/1l
186,97 Kč
Prodejce: esiteo

Fruttamax Light sirup příchuť limetkového piva (500ml), 101154Jednorázové
379,00 Kč/1l
189,50 Kč
Prodejce: esiteo

FruttaMax Greyfruit Rose Light Sirup 500mlJednorázové
379,00 Kč/1l
189,50 Kč
Prodejce: esiteo

Sirupy Fruttamax Icetea Orange Light , 500 ml, 2 kusyJednorázové
353,95 Kč/1l
353,95 Kč
Prodejce: esiteo

FruttaMax TONIC sirup 500 mlJednorázové
379,00 Kč/1l
189,50 Kč
Prodejce: esiteo

Sirupy Fruttamax Lemon Lime Light Orange, 500ml, 2 kusyJednorázové
353,95 Kč/1l
353,95 Kč
Prodejce: esiteo

Sirupy Fruttamax Tonic Radler Light , 500 ml, 2 kusyJednorázové
353,95 Kč/1l
353,95 Kč
Prodejce: esiteo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Fruttamax Light pomerančový sirup je vhodný nejen pro přípravu limonády, horkého nápoje nebo k oslazení čaje, ale výborně se hodí i jako přeliv na zmrzlinu nebo jiný dezert.
Bez přidaného cukru se sladidlem.
Obsahuje přirozeně se vyskytující cukry.
Použití: z 500ml sirupu připravíte 12L lahodného nápoje. Poměr ředění 1: 23.
Složení: pitná voda, pomerančová šťáva 50% z koncentrátu; regulátor kyselosti: kyselina citrónová; emulze (zahušťovadla: arabská guma, glycerinester, aroma, barvivo: beta-karoten; antioxidanty: kyselina askorbová, alfa-tokoferol), sladidla: cyklamát sodný, acesulfam K, steviol glykosidy; konzervační látky: sorbát draselný, benzoát sodný.
Nutriční hodnoty ve 100ml výrobku:
Energie: 143Kj / 34kcal
Bílkoviny: 0,3g
Sacharidy: 4,0g (z toho cukr: 4,0g)
Tuky: 0,0g (z toho nasycené: 0,0g)
Vlákniny: 0,4g
Sůl: 0,2g
Referenční příjem průměrné dospělé osoby (8400kJ / 2000Kč)
Skladování: Skladujte na chladném a suchém místě (10-23 ° C), chraňte před teplem a přímým slunečním zářením. Po otevření uchovávejte v chladničce.
Země původu: Maďarsko.
Sirup FruttaMax ORANGE LIGHT - STEVIA 500 ml
60% obsah ovoce !
FruttaMax jsou revoluční ovocné sirupy, které dokáží během několika vteřin proměnit obyčejnou vodu v osvěžující nápoj vaší oblíbené chuti.
Poměr ředění 1:23
Objem: 500 ml - stačí na přípravu 12 litrů ovocného nápoje.
Způsob přípravy:
- Připravte si láhev perlivé vody
- Před použitím láhev s koncentrátem protřepejte.
Ovocný sirup s příchutí pomeranče na 12 litrů hotového nápoje, se sladidly. Neobsahuje přidaný cukr!
Složení: voda, pomerančová šťáva 60 % (z koncentrátu), aroma, regulátor kyselosti: kyselina citronová, sladidla (cyklamát sodný, acesulfam K, steviol-glykosidy), zahušťovadla: arabská guma, ester glycerolu, konzervanty (sorban draselný, benzoan sodný), barvivo: beta-karoten, antioxidant: kyselina askrobová.
Výživová hodnota na 100 ml hotového nápoje:
Energetická hodnota: 1,8 kcal / 7,3 kJ
Tuk: 0 g
z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g
Sacharidy: 0,26 g
z toho cukry: 0,23 g
Bílkoviny: 0,02 g
Sůl: 0,009 g
Vláknina: 0,02 g
Sirup FruttaMax ORANGE LIGHT - STEVIA 500 ml
60% obsah ovoce !
FruttaMax je revoluční ovocný sirup, který dokáže během několika vteřin proměnit obyčejnou vodu v osvěžující nápoj s vaší oblíbenou příchutí.
Poměr ředění 1:23
Obsah: 500 ml - vystačí na 12 litrů ovocného nápoje.
Způsob přípravy:
Připravte si láhev perlivé vody
Před použitím láhev s koncentrátem protřepejte.
Nalijte koncentrát do láhve pomocí odměrky (odměrka ve víčku).
Pomalu nalijte koncentrát do nakloněné láhve, uzavřete a pečlivě promíchejte.
Ovocný sirup s příchutí pomeranče na 12 litrů hotového nápoje, se sladidly. Neobsahuje žádný přidaný cukr!
- Příchuť
- Pomeranč
- Objem
- 0.5 l
- Seznam přísad
- Seznam složek najdete v popisu
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživové údaje jsou uvedeny v popisu
- Hmotnost
- 650 g
- Potravinářský podnik
- FruttaMax
- Prodejní název
- FruttaMax
- Výrobce
- Fruttamax
- Kód EAN
- 5998571760575
- Příchuť
- Pomeranč
- Objem
- 0.5 l
- Seznam přísad
- Seznam složek najdete v popisu
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživové údaje jsou uvedeny v popisu
- Hmotnost
- 650 g
- Potravinářský podnik
- FruttaMax
- Prodejní název
- FruttaMax
- Výrobce
- Fruttamax
- Kód EAN
- 5998571760575
Označování obalů podle zákona o obalech
K tomu se hodí také

Fruttamax Broskyňový sirup (500ml), 47876Jednorázové
379,00 Kč/1l
189,50 Kč
Prodejce: esiteo

FruttaMax COLA sirup 500mlJednorázové
379,00 Kč/1l
189,50 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Pepsi Max, Pepsi, 440 ml, Vymačkávací láhev, CE, 0,3 kcal, 1 kJJednorázové
501,46 Kč/1kg
251,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

FruttaMax Lime Mint LIGHT sirup 500mlJednorázové
379,00 Kč/1l
189,50 Kč
Prodejce: esiteo

Fruttamax Hroznový sirup 500mlJednorázové
379,00 Kč/1l
189,50 Kč
Prodejce: esiteo

Sada 8 sirupů Sodastream + sáček Bolero 6 kusůJednorázové
2 414,43 Kč/1l
1 062,35 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream 1524209490, Sirup pro výrobník sody, Šedá, Oranžová, Červená, Kola, Pomeranč, 440 ml, 9 l, 1 kusůJednorázové
419,18 Kč/1l
184,44 Kč
Prodejce: esiteo

Teisseire Drink Syrup Pina Colada 0% 600ml - Koktejly (1 balení)Jednorázové
595,77 Kč/1kg
423,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Sirupy pro SodaStream Schwip Schwap bez cukru 440ml + Schwip Schwap Cola OrangeJednorázové
402,22 Kč/1l
353,95 Kč
Prodejce: esiteo

Philips Odžmolkovač GC026/00, Šedá, Baterie, AA, 123 mm, 80 mm, 58 mm
485,14 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Sodastream Sada 5 sirupů 7UP, Mirinda, Pepsi, SchwipSchwap, PepsiMaxJednorázové
1 436,93 Kč/1l
632,25 Kč
Prodejce: esiteo

Každý den citronový čaj instantní nápoj v prášku 400g 6-pack
473,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

SodaStream Mirinda, Oranžová, 440 ml, Vymačkávací láhev, CE, 1 kcal, 3 kJJednorázové
488,18 Kč/1l
214,80 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream 1424227490, Sirup pro výrobník sody, Zelená, Šedá, Žlutá, Citrón, Limetka, 440 ml, 9 l, 1 kusůJednorázové
350,18 Kč/1l
154,08 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream 7UP, Citrón, 440 ml, Vymačkávací láhev, CE, 2 kcal, 0,5 kJJednorázové
569,14 Kč/1l
250,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Remington SPR-RX5, Hlava, Černá, Stříbrná, Remington, XR1500, Čína
976,43 Kč
Prodejce: velmontask

Braun BodyGroomer 3 BG3340, Napájení/baterie, Černá, Šedá
733,45 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream 2270303, 440 ml, CitrónJednorázové
502,68 Kč/1l
221,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Elektrický zubní kartáček Oral-B Vitality PRO Protect X Clean Black + 4 náhradní nástavce
708,15 Kč
Prodejce: esiteo

Philips OneBlade Pro 360 QP6551/15 Face + Body, Planžetový holicí strojek, Chrom, Contour-following technology, Dual protection system, 360 Blade, Knoflíky, LED, QP210, QP220, QP230, QP610, QP620, QP410, QP420, QP410, QP420, QP430
4 259,27 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: mbosmart

Philips 5000 series Hairclipper series 5000 HC5612/15 Omyvatelný zastřihovač na vlasy, Černá, Modrá, 0,5 mm, 2,8 cm, 4,1 cm, Nerezová ocel, Napájení/baterie
851,00 Kč
Prodejce: Alky

FruttaMax TONIC sirup 500 mlJednorázové
379,00 Kč/1l
189,50 Kč
Prodejce: esiteo

Slush sirup party set 6 příchutí 250 ml 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrátJednorázové
304,74 Kč/1l
457,11 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Oral-B iO Series 5, Dospělý, Vibrační kartáček, Denní péče, Intenzivní, Citlivý, Super sensitive, Bělicí, Černá, 2 min, Černá
1 533,55 Kč/1kg
2 738,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Philips Odžmolkovač GC026/80, Černá, AA, Alkalický, 123 mm, 80 mm, 58 mm
490,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

FruttaMax Oranžový sirup 500mlJednorázové
379,00 Kč/1l
189,50 Kč
Prodejce: esiteo

Oral-B D2010 AdvancePower Kids, Vícebarevný, 5600 pohybů za minutu, 2 min
376,34 Kč/1kg
376,34 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

vidaXL Umělý břečťan zelený 90 cm 2 kusy
1 654,38 Kč/1kg
827,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: thetopmark

RGL S-020 L Kufr Látkový kufr 4 kolečka Rozšiřitelný Velikost: L Barva: tmavě modrá
798,00 Kč
Prodejce: Hurtowniawalizek

Braun Pulsonic Clean, 4 kusů, Bílá, Oral-B, 219 mm, 60 mm, 20 mm
488,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
0% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
0%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%100% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
100%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 28. prosince 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Chuť a spotřeba
Objem 0,5 l
Chuť není tak "přírodní" jako u jiných dodavatelů. Musíte si také vzít mnohem více, abyste vůbec něco ochutnali.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Sirup Ice Bär Slush s příchutí jahod 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí Blue Energy, 5 l, ředění 1:5, bez azobarviv a glycerinu



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup cola 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow slush sirup třešeň 5 litrů 1:5 AZO bez bez glycerinu koncentrát



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí coly, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup malina 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup modrý pomeranč oceánská modrá 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow sirup na slush jahoda 5 litrů koncentrát 1:5 pro slush nápoje



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí Red Energy, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Rainbow sirup na slush borůvka 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär sirup na slush třešeň 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup modrá malina 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow sirup na slush citron 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup výrazná modrá borůvka 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup vodní meloun 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow Slush Syrup 5L AZO FREE | Waldmeister | Koncentrát pro výrobníky zmrzliny Slush Machines Zmrzlinové stroje Nápoje 1:5



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí jablka, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup svízel vonný 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup jablko kiwi 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup broskev 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l