3,0



Na základě 2 hodnocení
Objem:
400 ml- 200 ml
- 400 ml
Wella Professionals System Professional Hydrate 400ml, 400 ml, Unisex, Suché vlasy, Normální vlasy, Hydratační, Hydratující, Ochana, Změkčující, Glycerin, Citrus
740,33 Kč
1 850,82 Kč / 1l
Doprava zdarma
Doprava k vám domů
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, 500 ml1 329,86 Kč/1l
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, 500 ml1 329,86 Kč/1l
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
L'Oreal Professionnel Intenzivní Vlasový Balzám Absolut Repair 250 ml.2 547,72 Kč/1l
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Biolage Professional Hair Spa Full Rescue Mask 500ml1 735,86 Kč/1l
867,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Wella SP - Luxe Oil Keratin Restore Mask
1 208,45 Kč/1l
483,38 Kč
Prodejce: MANADA

Wella Professionals SP Hydrate Mask maska pro suché vlasy 400 ml
1 222,50 Kč/1l
489,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Wella SP Repair Mask 400 ml
1 546,12 Kč/1l
618,45 Kč
Prodejce: EasoMagno

Wella SP Hydrate Mask 200 ml
1 395,00 Kč/1l
279,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Wella Professionals Fusion Intense Repair Mask posilující maska pro poškozené vlasy 500 ml
1 598,80 Kč/1l
799,40 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Wella SP Repair Mask 200 ml
3 352,35 Kč/1l
670,47 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Wella SP Luxe Oil Keratin Restore Mask 150 ml
2 062,87 Kč/1l
309,43 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Wella SP Hydrate Mask 400 ml
1 113,07 Kč/1l
445,23 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Wella SP Color Save Mask 400 ml
1 097,50 Kč/1l
439,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Invigo maska na vlasy Nutri-Enrich Deep Nourishing pro ženy 150 - Wella Professionals
11 569,33 Kč/1l
1 941,65 Kč
-206,25 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 735,40 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Wella Color Fresh Mask, Šeříková, Lilac Frost, 150 ml, Ženy, Všechny vlasy, Tuba
8 616,67 Kč/1l
1 292,50 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

L'Oreal Serie Expert péče o vlasy 250 ml
3 134,00 Kč/1l
783,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Wella Oil Reflections Luminous Reboost Mask 500 ml
1 419,32 Kč/1l
709,66 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Fanola Botugen Botolife Mask Rekonstruująca maska do włosów zniszczonych i łamliwych, 1000ml
292,38 Kč/1kg
292,38 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

EIMI termální zobrazování 150 ml
3 769,33 Kč/1l
565,40 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Regenerační maska pro barvené vlasy Color Motion (Structure Mask), 500 ml
958,37 Kč/1kg
575,02 Kč
Prodejce: Avanti_Shop
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
- Objem:
- 400 ml
- Vhodné pro:
- Unisex
- Vhodné pro tyto typy vlasů:
- Suché vlasy, Normální vlasy
- Efekt vlasové masky:
- Hydratační, Hydratující, Ochana, Změkčující
- Dílčí ingredience:
- Glycerin
- Vůně:
- Citrus
- Složení:
- Aqua, Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Glycerin, Stearamidopropyl Dimethylamine, Dimethicone, Panthenol, Perfume, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Dicetyldimonium Chloride, Glutamic Acid, Bis-Aminopropyl Dimethicone, Methylparaben, Propylparaben, Propylparaben, Propylene Glycol, EDTA, Limonene, Hexylene Glycol, Sodium Chloride, Benzyl Salicylate, Linalool, Benzyl Benzoate, Hexyl Cinnamal, Fructose, Glucose, Dextrin, Sucrose, Urea, CI 15510, Alanine, Aspartic Acid, CI 47005, Hexyl Nicotinate
- Počet přiložených produtků:
- 1 kusů
- Šířka balení:
- 162 mm
- Hloubka balení:
- 288 mm
- Výška balení:
- 55 mm
Dlouhotrvající intenzivní ochrana vlasů před vysycháním.
[b]Wella SP Hydrate Mask 400 ml [/b][br][br]- Hydratační intenzivní péče[br]- Dlouhodobě chrání vlasy před vysoušením[br]- Pro normální až silné vlasy[br][br][br][br][b]Použití[/b][br][br]Naneste malé množství na umyté, ručníkem vysušené vlasy, ne na pokožku hlavy. nechte působit 5 až 15 minut. Poté důkladně opláchněte.
Hydratační maska 400 ml
- Hmotnost
- 400 g
- Objem
- 400 ml
- Složení
- aqua (voda)stearylalkoholcetylalkoholglycerinstearamidopropyl dimethylaminedimethiconepanthenolparfum (vůně)benzylalkoholphenoxyethanoldicetyldimonium chlorideglutamová kyselinabis-aminopropyldimetikonemethylparabenpropylparabenpropylenglykolledtalimonenhexylenglykolsodný chloridbenzylbenzoáthexylskořicealfruktoseglukosedexrinsukrózaaci 15510alaninasparagová kyselinaci 47005 (žlutá 10)hexylnikotinát
- Výrobce
- Kód EAN
- 8005610567518
- Hmotnost
- 400 g
- Objem
- 400 ml
- Složení
- aqua (voda)stearylalkoholcetylalkoholglycerinstearamidopropyl dimethylaminedimethiconepanthenolparfum (vůně)benzylalkoholphenoxyethanoldicetyldimonium chlorideglutamová kyselinabis-aminopropyldimetikonemethylparabenpropylparabenpropylenglykolledtalimonenhexylenglykolsodný chloridbenzylbenzoáthexylskořicealfruktoseglukosedexrinsukrózaaci 15510alaninasparagová kyselinaci 47005 (žlutá 10)hexylnikotinát
- Výrobce
- Kód EAN
- 8005610567518
K tomu se hodí také

Wella Professionals System Professional Hydrate Shampoo, 1000 ml, Šampon, Profesionální, Unisex, Suché vlasy, Rozplétání vlasů, Hydratace, Hydratující, Čisticí
495,54 Kč/1l
495,54 Kč
Prodejce: MANADA

Wella Professionals System Professional Repair, Profesionální kondicionér, Lámavé vlasy, Poškozené vlasy, Oslabené vlasy, Oprava, Vyhlazující, Změkčující, Posilující, 1000 ml, Pumpovacíc lahvička, Aqua, Cetyl Alcohol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Stearyl Alcohol, Quaternium-18,...
670,47 Kč/1l
670,47 Kč
Prodejce: PerfumTraders

SP Hydrate kondicionér pro ženy 1000 - Wella Professionals
476,43 Kč/1l
703,30 Kč
-226,87 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
476,43 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Moroccanoil Treatment Original, Olej na vlasy, 25 ml, Ženy, Všechny vlasy, Výživa, Lesklý, Vyhlazující, Arganový olej
15 600,00 Kč/1l
390,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

WELLA Hydro Finish SP 125 ml, péče o vlasy, hydratace
1 889,28 Kč/1l
236,16 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Wella Professionals SP Hydrate Shampoo šampon pro suché vlasy 1000 ml
435,28 Kč/1l
435,28 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Wella SP Repair Shampoo 1000 ml
671,20 Kč/1l
671,20 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Originální napájecí adaptér Samsung rychlonabíječka + nabíjecí kabel USB C EP-TA200 Fast Charger datový kabel napájecí nabíjecí adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus White
339,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mobileking

Apple 1m, lightning/USB-C, 1 m, Lightning, USB C, Bílá, Přímý, Přímý
2 678,27 Kč/1m
2 678,27 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FTT_Distribution_GmbH

Wella Professionals System Professional Hydrate, 250 ml, Šampon, Profesionální, Ženy, Suché vlasy, Hydratující, Ochana, Čisticí
661,20 Kč/1l
165,30 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Wella Professionals SP Hydrate Mask maska pro suché vlasy 400 ml
1 222,50 Kč/1l
489,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Wella SP Hydrate Mask 200 ml
1 395,00 Kč/1l
279,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Wella Professionals SP Luxe Oil Keratin Restore Mask maska pro poškozené vlasy 400 ml
2 044,25 Kč/1l
817,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Wella SP Repair Mask 400 ml
1 546,12 Kč/1l
618,45 Kč
Prodejce: EasoMagno

Wella Professionals System Professional LuxeOil Keratin Protect Shampoo, 1000 ml, Šampon, Profesionální, Unisex, Všechny vlasy, Jemné vlasy, Výživa, Ochana
451,35 Kč/1l
451,35 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Wella Professionals Fusion Intense Repair Mask posilující maska pro poškozené vlasy 500 ml
1 598,80 Kč/1l
799,40 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Wella SP Luxe Oil - Vlasový Rekonstrukční Elixír, 100 ml
1 401 650,04 Kč/1kg
280,33 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Wella SP - Luxe Oil Keratin Restore Mask
1 208,45 Kč/1l
483,38 Kč
Prodejce: MANADA

Pečující kondicionér s keratinem SP Luxe Oil (Keratin Conditioner), 200 ml
2 243,08 Kč/1kg
560,77 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Wella SP Hydrate Conditioner 200 ml
1 345,00 Kč/1l
269,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Olaplex No.3 Hair Perfector, Prostředek na posílení vlasů, 100 ml, Ženy, Všechny vlasy, Obnovování, Láhev
6 789,30 Kč/1l
678,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Wella Professionals Oil Reflections, Olej na vlasy, 100 ml, Unisex, Všechny vlasy, Vyživující, Ochana, Lesklý, Sprej
4 938,20 Kč/1l
493,82 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Wella EIMI Thermal Image, Vlasový sprej, Ženy, Všechny vlasy, 150 ml, Lesklý, Vyhlazující, 220 °C
2 750,67 Kč/1l
412,60 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Nintendo Switch OLED, Nintendo Switch, NVIDIA Custom Tegra, Bílá, Analogový/digitální, Tlačítko domů, Tlačítko napájení, Knoflíky
9 618,83 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Hair Perfector No. 3 balzám na vlasy pro ženy 250 - Olaplex
8 644,40 Kč/1l
2 161,10 Kč
Prodejce: Rareparfum

Koleston Perfect barva na vlasy Me+ Rich Naturals pro ženy 60 - 10/16 - Wella Professionals
3 535,00 Kč/1l
212,10 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Wella SP Luxe Oil Reconstructive Elixir 100 ml
3 288,30 Kč/1l
328,83 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Wella Professionals Fusion Intense Repair Shampoo posilující šampon pro poškozené vlasy 500 ml
890,46 Kč/1l
445,23 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Collagen Skin Care 120g (Kolagen – vrásky, elasticita)
3 909,67 Kč/1kg
469,16 Kč
Prodejce: Nutrisslim

Wella Professionals System Professional Hydrate Conditioner, Unisex, Profesionální kondicionér, Suché vlasy, Normální vlasy, Všechny barvy, Hydratující, 200 ml
1 345,00 Kč/1l
306,89 Kč
-37,89 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
269,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
50% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
50%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%50% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
50%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 21. října 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super rychlé dodání
Objem 0,4 l
Pro mě je to nejlepší léčba vlasů! Super cena.
Ohodnoceno dne 30. července 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,4 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Coccola, maska na vlasy pro kudrnaté vlasy s obsahem keratinu a kokosového oleje, proti krepatění, 200 ml
692,82 Kč
Prodejce: BasketGuru
3 464,10 Kč/1l

Ochranná hydratační maska s avokádovým olejem, 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
542,38 Kč
-107,38 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
435,00 Kč
Prodejce: EDANTI
4 350,00 Kč/1l

Maska na vlasy pro dodání objemu, vhodná pro jemné a řídké vlasy, značka Numero Z, s výtažkem z acai, objem 1000 ml



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
435,00 Kč
Prodejce: EDANTI
870,00 Kč/1kg

Collistar After-Sun Intensive Restructuring, 150 ml, Ženy, Všechny vlasy, Hydratující, Vyživující, Oprava, Změkčující, Tuba, AQUA, ETHYLHEXYL PALMITATE, MYRISTYL ALCOHOL, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, GLYCERIN, CETYL ALCOHOL,...
541,53 Kč
Prodejce: PerfumTraders
3 610,20 Kč/1l

Numèro Colour Protection 300ML
434,00 Kč
Prodejce: EDANTI
4 340,00 Kč/1l

Aliver vlasová maska s batanovým olejem - 60 g
300,00 Kč
Prodejce: Aliver
5 000,00 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, 500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(57)Počet hodnocení: 57
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 329,86 Kč/1l

Guerlain Orchidée Impériale The Mask, Liftingová maska, Ženy, Univerzální pleť, Proti vráskám, Pružnost, Zpevňující, Hydratační, Prosvětlující, Revitalizační, Krémová, Dávkovač
6 055,35 Kč
Prodejce: PerfumTraders
80 738,00 Kč/1l

Christophe Robin Regenerating Mask vyživující maska pro suché a poškozené vlasy 250 ml
1 423,40 Kč
Prodejce: Serica
5 693,60 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, 500 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(10)Počet hodnocení: 10
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 329,86 Kč/1l

Macadamia Deep Repair Masque 470ml, 470 ml, Ženy, Barevné vlasy, Poškozené vlasy, Suché vlasy, Vyživující, Oprava, Makadamový olej, Dávkovač



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 800,67 Kč
Prodejce: VogueVista
3 831,21 Kč/1l

La Mer Intenzivní revitalizační maska



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
4 642,35 Kč
Prodejce: PerfumTraders
42 203,18 Kč/1kg

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Curl Expression Rich, 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
577,85 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 155,70 Kč/1kg

Hyaluronová maska Hyaluronic mask Limba - 500ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 063,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
2 127,98 Kč/1l

Arkemusa | Maska na vlasy Keratin - 500 ml - Intenzivní regenerace - Pro poškozené vlasy - Hloubková péče



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
107,61 Kč
Prodejce: HAIRSALE
215,22 Kč/1l

Arkemusa maska na vlasy ve spreji - 150 ml - Keratin - Regenerace - UV ochrana - Hydratace
223,72 Kč
Prodejce: HAIRSALE
1 491,47 Kč/1l

Sebastian Professional Penetraitt Masque 150ml



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
657,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 386,20 Kč/1l

L'Oréal Professionnel Serie Expert Blondifier Professional Mask 500 ml
678,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 357,86 Kč/1l

L'Oreal Professionnel Intenzivní Vlasový Balzám Absolut Repair 250 ml.
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 547,72 Kč/1l

Alfaparf Milano Semi Di Lino Reconstruction Reparative Mask vyživující maska pro poškozené vlasy 500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
559,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 119,86 Kč/1l