4,8



Na základě 4 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Keratin Therapy Lisse Design Smoothing Fluid 500 ml9 709,14 Kč/1l
4 854,57 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Ybera Kerafive²² Enhancer Sealant keratin na vlasy - 500ml2 801,98 Kč/1l
1 680,99 Kč
-280,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 400,99 Kč
Prodejce: Keratinshop

Další informace o reklamě
Goldwell Dlouhodobá Ošetřující Kúra pro Poškozené Vlasy1 959,65 Kč/1l
391,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Wella Ultimate Repair Miracle Hair Rescue 95 ml13 110,53 Kč/1l
1 245,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

WELLA Hydro Finish SP 125 ml, péče o vlasy, hydratace
1 889,28 Kč/1l
236,16 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Hair Perfector No. 3 balzám na vlasy pro ženy 250 - Olaplex
8 644,40 Kč/1l
2 161,10 Kč
Prodejce: Rareparfum

Bezoplachové ošetření vlasů Ultimate Repair (Miracle Hair Rescue), 30 ml
23 757,00 Kč/1l
712,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Kallos KJMN Keratin Hair Mask 1000ml, 1000 ml, Ženy, Poškozené vlasy, Suché vlasy, Vyživující, Ochana, Oprava, Posilující, Keratin, Sklenice
186,00 Kč/1l
186,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Produkty pro brazilské vlasy Classic Keratin Hair Treatment 2L
851,50 Kč/1l
1 703,00 Kč
Prodejce: BRAZILIANHAIRPRODUCTS

Revlon Professional Uniq One All In One posilující bezoplachový sprej pro poškozené vlasy 150 ml
1 970,40 Kč/1l
295,56 Kč
Prodejce: VISO

Redist Keratin Hair Care Mask 500ml Maska na vlasy s keratinem Intenzivní regenerační péče o vlasy
339,56 Kč/1l
169,78 Kč
Prodejce: re-markt

CHI Silk Infusion, Ženy, Všechny vlasy, Proti kudrnacení, Hydratační, Hydratující, Ochana, Oprava, Revitalizační, Lesklý,..., 150 ml, Láhev, Alkohol, Gluten, Paraben, Síran
4 406,13 Kč/1l
660,92 Kč
Prodejce: somnia24

Goldwell Dualsenses Bond Pro Day and Night Bond Booster 75 ml
5 280,00 Kč/1l
396,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Alcina Repair Line Repair Mask posilující maska pro velmi poškozené vlasy 1250 ml
1 211,20 Kč/1l
1 514,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Wella Invigo Nutri-Enrich krém proti krepatění vlasů 150 ml
9 711,33 Kč/1l
1 456,70 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Wella Professionals WP Ultimate Repair – regenerační maska, 30 ml. Wella Professional
15 591,03 Kč/1kg
608,05 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Goldwell Dualsenses Rich Repair 60sec Treatment 200 ml
2 320,85 Kč/1l
464,17 Kč
Prodejce: PerfumTraders

K18 Professional Molecular Repair Hair Mask posilující maska pro velmi suché a poškozené vlasy 150 ml
16 249,67 Kč/1l
2 437,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Pantene Pro-V Repair, maska pro suché vlasy, 15 ml
361 600,01 Kč/1kg
72,32 Kč
Prodejce: Di-Life
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Wella System Professional Luxeoil Keratin Restore Mask Rekonstruuje vlasové vlákno, zlepšuje strukturu vlasů a dodává jim úžasnou hebkost díky směsi System Professional oliA
Wella SP Luxe Oil Keratin Restore Mask 400 ml
Maska na vlasy dodá vašim vlasům potřebnou hydrataci.
VLASTNOSTI:
- vytváří vlasová vlákna
- zlepšuje strukturu
- Hydratuje
- nemastná
- chrání barvu vlasů
- poddajný, obnovující
- lehký lesk
POUŽITÍ:
Přípravek krátce vmasírujte do ručníkem navlhčených vlasů. Po pěti až deseti minutách aplikace je třeba tekutinu pečlivě opláchnout a upravit vlasy jako obvykle.
Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Masky na vlasy značky Wella Professionals z kolekce SP byly vytvořeny pro suché vlasy speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 400 ml.
Wella Professional - LuxeOil Mask Keratin Restore (poškozené vlasy) - maska 400ml Kosmetika. Pro ženy.
Wella SP Luxeoil Keratin Restore Mask. Rekonstruuje vlasové vlákno, zlepšuje strukturu vlasů a dodává jim úžasnou hebkost. S směsí olejů System Professional. Použití: Vložte do vlasů a nechte je vysušit: Použití: Jako rychlá maska na vlasy: naneste, nechte působit tři minuty a opláchněte. Jako intenzivní kúra: rovnoměrně rozetřete po předem umytých vlasech. Vmasírujte a nechte působit 5 až 10 minut. Pečlivě opláchněte. Kondicionující účinek lze zesílit použitím tepla.
Wella System P. - Luxe Oil Keratine Restore Mask NĚMECKO krabice @ 1 kus x 400 ml
Luxe maska 400 ml Keratin Restore
- Hmotnost
- 1000 g
- Objem
- 400 ml
- Složení
- Viz popis
- Výrobce
- Kód EAN
- 3614226768513
- Číslo produktu
- 79861
- Hmotnost
- 1000 g
- Objem
- 400 ml
- Složení
- Viz popis
- Výrobce
- Kód EAN
- 3614226768513
- Číslo produktu
- 79861
K tomu se hodí také

Wella Professionals System Professional LuxeOil Keratin Protect Shampoo, 1000 ml, Šampon, Profesionální, Unisex, Všechny vlasy, Jemné vlasy, Výživa, Ochana
451,35 Kč/1l
451,35 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Wella SP Luxe Oil - Vlasový Rekonstrukční Elixír, 100 ml
1 401 650,04 Kč/1kg
280,33 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Wella SP - Luxe Oil Keratin Restore Mask
1 208,45 Kč/1l
483,38 Kč
Prodejce: MANADA

Wella SP Repair Shampoo 1000 ml
671,20 Kč/1l
671,20 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Pečující kondicionér s keratinem SP Luxe Oil (Keratin Conditioner), 200 ml
2 243,08 Kč/1kg
560,77 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Wella Fusion, 1000 ml, Šampon, Profesionální, Ženy, Poškozené vlasy, Suché vlasy, Všechny barvy
678,03 Kč/1l
678,03 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Wella SP Luxe Oil Reconstructive Elixir 100 ml
3 060,00 Kč/1l
306,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Wella Professionals System Professional Hydrate Shampoo, 1000 ml, Šampon, Profesionální, Unisex, Suché vlasy, Rozplétání vlasů, Hydratace, Hydratující, Čisticí
495,54 Kč/1l
495,54 Kč
Prodejce: MANADA

Moroccanoil Treatment Original, Olej na vlasy, 25 ml, Ženy, Všechny vlasy, Výživa, Lesklý, Vyhlazující, Arganový olej
15 600,00 Kč/1l
390,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Wella EIMI Extra Volume, Pěnové tužidlo na vlasy, Ženy, 300 ml, Suché vlasy, Fixační, Všechny barvy
2 062,97 Kč/1l
618,89 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Pískoviště Kapitán Pit 51181, pirátská loď ze dřeva, se střechou, 160 x 70 x 120 cm
2 735,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Wella Professionals SP Luxe Oil Keratin Boost Essence bezoplachová péče pro oslabené vlasy 100 ml
2 690,00 Kč/1l
269,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Hair Perfector No. 3 balzám na vlasy pro ženy 250 - Olaplex
8 644,40 Kč/1l
2 161,10 Kč
Prodejce: Rareparfum

Servírovací pánev WMF 28 cm
1 929,88 Kč
Prodejce: PolisElectro

Wella Professionals SP Color Save Shampoo šampon pro barvené vlasy 1000 ml
451,35 Kč/1l
451,35 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Wella EIMI Extra Volume, Pěnové tužidlo na vlasy, Ženy, 300 ml, Všechny vlasy, Zvětšující objem, Všechny barvy
980,77 Kč/1l
294,23 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Pečující kondicionér s keratinem SP Luxe Oil (Keratin Conditioner), 1000 ml
808,81 Kč/1kg
808,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

XIAOMI Mi Vacuum Cleaner Mini 40W bílý bezdrátový vysavač
1 376,00 Kč
Prodejce: Alky

heimtexland ® záclony hladké voálové jednobarevné transparentní okenní dekorace dekorační záclony typ418 bílé smyčky šátek VxŠ 245x140 cm
59,31 Kč/1m
145,31 Kč
Prodejce: Heimtexland

Regenerační maska K18 Leave-In bez výplachu - Molekulární péče, 50ml
36 542,00 Kč/1l
1 827,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Sebastian Professional Trilliant Hair Spray 150 ml
3 395,33 Kč/1l
509,30 Kč
Prodejce: PerfumTraders

EASYmaxx 05206, Sprchová hlavice do ruky, Stříbrná, Průhledná, ABS (akrylonitril-butadien-styren), Nerezová ocel, Strop, Krabice, 220 g
364,84 Kč
Prodejce: DS_e-Sales_GmbH

Clarins Double Serum, Ženy, Univerzální pleť, 75 ml
34 666,67 Kč/1l
2 600,00 Kč
Prodejce: gg-market

WMF Function 4 8900535190, Nerezová ocel, Nerezová ocel, Nerezová ocel, Nerezová ocel, Sklo, 1,9 l
8 869,46 Kč
Prodejce: koestner-shop-de

slunečník s LED osvětlením Slunečník s dopravním světlem 350 cm Zahradní slunečník Pavilon - krémový
3 590,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EveMotionGmbH

grillas® podpalovač 10 kg krbový podpalovač dřevitá vlna podpalovač na grilování podpalovač na dřevo podpalovač na oheň
121,70 Kč/1kg
1 217,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DWD-Company

Apple MW2R3ZM/A, 2 m, USB C, Lightning, Samec, Samec, Bílá
220,08 Kč/1m
440,16 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Originální Apple 2m Lightning USB datový nabíjecí kabel MD819ZM/A pro iPhone iPod iPad
459,00 Kč
Prodejce: NamdarStore

Roborock QV 35A Robotický vysavač s funkcí vytírání a zvedacím mopem, 8 000 Pa sací výkon (Upgrade z modelu Qrevo/Qrevo Plus), Protizamotávací kartáč
14 328,14 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WohnWunder

Apple MQGJ2ZM, 1 m, Lightning, USB C, Bílá, Přímý, Přímý
364,37 Kč/1m
364,37 Kč
Prodejce: OrigineProd
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků



















Hodnocení zákazníků
75% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
75%25% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
25%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 2. prosince 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nejlepší maska vůbec
Zjemňuje a uhlazuje mé přirozené kadeře.... a vlasy zůstávají hladké i při vysoké vlhkosti.
Ohodnoceno dne 14. března 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Wella Sp Luxe Oil Keratin
Velmi dobrý, odpovídá reklamě. Vlasy hladké, hedvábné, rozčesané a vyživené.
Ohodnoceno dne 20. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 26. března 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Felps Professional Rekonstruktor Rp Sada 2 X 500Ml Regenerace Rp Premium
2 800,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
2 800,99 Kč/1l

Keratin Therapy Lisse Design Smoothing Fluid 500 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
4 854,57 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
9 709,14 Kč/1l

Olaplex Lotion Step No.2 Bond Perfector



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
9 309,59 Kč
Prodejce: VogueVista
4 654,80 Kč/1l

I.C.O.N. Hydration Inner 1000ml
2 876,65 Kč
Prodejce: mk-tronic
2 876,65 Kč/1l

Nanoplastia Natureza Natural Therapy Sada
2 514,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
1 257,50 Kč/1l

Natureza cosmeticos Magic Brush kartáč maracuja keratin na vlasy 1l
2 340,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
2 340,99 Kč/1l

LOVE POTION HAIR PROFESSIONAL sada nanoplastyka 2x1000ml
2 688,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
1 344,50 Kč/1l

Love Potion 2x1000 ml Marshmallow - sada šampon + nanoplastie + maska
2 520,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
1 008,40 Kč/1l

Natureza Sada Cafe Verde Pro Keratinové Narovnání Vlasů 2X1000Ml
2 016,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
1 008,50 Kč/1l

Felps XBTX Okra Quiabo - 500gr
1 954,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
3 909,98 Kč/1l

QUARTA CAMADA - Finalizador Exo CromaTech 500ml
2 240,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
4 481,98 Kč/1l

Ybera Kerafive²² Enhancer Sealant keratin na vlasy - 1000ml
2 520,99 Kč
-280,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 240,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
2 240,99 Kč/1l

Love Potion Pistache sada keratin 2x1000 ml
2 240,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
1 120,50 Kč/1l

Maxwell Ultimate Keratin Na Narovnání Vlasů - 500Ml
1 847,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
3 695,98 Kč/1l

Maxwell Revolution Keratin Na Narovnání Vlasů - 500Ml
1 847,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
3 695,98 Kč/1l

Natureza Cafe Verde - keratin na vlasy v novém balení 1000ml
1 792,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
1 792,99 Kč/1l

Maxwell Total Keratin Na Narovnání Vlasů - 500Ml
1 688,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
3 377,98 Kč/1l

MAXWELL COLLAGEN keratin na vlasy - 500ml
1 680,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
3 361,98 Kč/1l

Maxwell Sky Blond Botox Na Vlasy - 500Ml
1 680,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
3 361,98 Kč/1l

Intensive Treatment sérum na vlasy Night Density Rescue pro ženy 70 - Nioxin



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 245,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
17 799,00 Kč/1l